Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 231, kokku 305 EsimeneEsimene ... 131181221229230231232233241281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 601 kuni 4 620, kokku 6099
  1. #4601
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tho samas ma hakkasin ka mõtlema kõikide nende kordade peale, kus ma cbetin flopi nt 32-80, barreldan turni ja võtan poti maha. Kõik need korrad olen saanud extra 2 chippi. Ja kõik need profitable potid kus ma olen turnis barreldanud 52-55% potist instead on 50%

  2. #4602
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    kaotad oma betsizingu tõttu 9 nuppu rohkem, kui oleksid pidanud.
    Seda ma mõtlen. See on liiga ühekülgne imo.

  3. #4603
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    Tho samas ma hakkasin ka mõtlema kõikide nende kordade peale, kus ma cbetin flopi nt 32-80, barreldan turni ja võtan poti maha. Kõik need korrad olen saanud extra 2 chippi. Ja kõik need profitable potid kus ma olen turnis barreldanud 52-55% potist instead on 50%
    OK nõus, et saad 2 nuppu rohkem iga õnnestunud panuse pealt. Ja kõik need mitte profitable potid, kus sa oled panustanud 55% ja foldinud villase chk-rise peale siluvad seda väikest cipikogust aga jätavad sinust maha mingi readi mis võib olla palju suurem leak kui see võidetud 2 nuppu per mäng.

    Lihtsalt minule jäävad sellised tõsted väga hästi meelde ja vastane saab note kirja, kindlasti hoian erilise tähelepanu all sel juhul betsizingu, et otsida nõrkuse märke

  4. #4604
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Head argumendid ja nõustun sinuga.
    Aga $7-$30 levelitel esiteks ei usugi, et on too much neid kes notevad, võtavad teamised ja analüüsivad seda kuidagi, ainuüksi sellepärast, et ei satu uuesti mängima üldse kuigi tihti.

    Aga point taken tuleviku jaoks.

  5. #4605
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Väga rumal oli riveril jamida.
    Üle küsides ainult, et turnil foldida ei anna ju? Ja river tuleb lihtsalt crycall teha?


    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

    BB: t490 24.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t510 25.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q T
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 8 8 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t30, BB calls t30

    Turn: (t140) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t120, Hero calls t60

    River: (t380) 8 (2 players)
    BB bets t140, Hero raises to t320 all in, BB calls t160 all in

    Final Pot: t980
    BB shows 8 T (four of a kind, Eights)
    Hero shows Q T (a full house, Eights full of Queens)
    BB wins t980

  6. #4606
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Turni peal on jah suht keeruline olukord ja "on the fly" on päris raske otsus.
    Ega seda tagantjärgegi lihtne lahendada ei ole sest et kogu arvutuse aluseks tuleks võtta BB limping range sinu minraisi vastu.
    Eeldame ikka et tundmatu vastane?
    Mina võtsin enda arvutuses Sklansky-Karlsoni handrange mudeli järgi top 55%-top 25% ehk siis jäi 30% keskmisi käsi: [K2s-K8s,Q2s-Q9s,J3s+,T6s+,97s+,K2o-K9o,Q3o+,J7o+,T8o+] Sinna juurde panin igaks juhuks AA, KK ja QQ sest et mõned perverdid limbivad nende kätega for value.
    Nüüd kui flop maha tuli ja BB tegi check-call siis on kolm varianti. Ta kas slowplayb monsterit, püüab masti või ootab abi oma 2x käele. Niisiis jäävad range sisse kõik käed milles on 8, 2, kaks ruutut ja ülepaarid: [QQ+, K8s, Kd7d, Kd6d, Kd5d, Kd4d, Kd3d, K2s, Qd9d, Q8s, Qd7d, Qd6d, Qd5d, Qd4d, Qd3d, Q2s, JdTd, Jd9d, J8s, Jd7d, Jd6d, Jd5d, Jd4d, Jd3d, Td9d, T8s, Td7d, Td6d, 98s, 9d7d, K8o, K2o, Q8o, J8o, T8o]
    Turni maha tulnud Q võis vabalt tugevdada villani mõnda olemasolevat kätt (sobib hästi eelneva rangega) või vähendas lootust masti kätte saamiseks. Mõlemad teed viivad rünnakule ehk siis check-raise minu nägemust mööda villanilt väga õige lähenemine mis sulle uut infot enam tema range kohta ei anna.
    Niisiis turni otususeks arvutame eq ja saame:

    Board: 8d 8h 2d Qs

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 47.218% 46.74% 00.47% 1378 14.00 { QdTd }
    Hand 1: 52.782% 52.31% 00.47% 1542 14.00 { QQ+, K8s, Kd7d, Kd6d, Kd5d, Kd4d, Kd3d, K2s, Qd9d, Q8s, Qd7d, Qd6d, Qd5d, Qd4d, Qd3d, Q2s, JdTd, Jd9d, J8s, Jd7d, Jd6d, Jd5d, Jd4d, Jd3d, Td9d, T8s, Td7d, Td6d, 98s, 9d7d, K8o, K2o, Q8o, J8o, T8o }

    Kuna chippe on turnis sinu otsuse ajaks 320 ja sul vaja 60 callida siis vist on isegi ok callida seal.
    Riveri 8 enam eq arvutust väga ei muuda, endiselt jääb võimalus monsteriks või mööda läinud mastitõmbeks ja sinu võiduvõimalus väheneb 47.17% peale. Niisiis riveril call pigem?

  7. #4607
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    Head argumendid ja nõustun sinuga.
    Aga $7-$30 levelitel esiteks ei usugi, et on too much neid kes notevad, võtavad teamised ja analüüsivad seda kuidagi, ainuüksi sellepärast, et ei satu uuesti mängima üldse kuigi tihti.

    Aga point taken tuleviku jaoks.
    30$ on regulare juba päris palju, ei saa öelda, et seal päris lambi antsud koos on. Kui veel nädala alguses ja päevastel aegadel mängida siis reximeri.

  8. #4608
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Readless, kolmas käsi.
    Mis hero optimaalne liin siin võtta?
    Mille peale paneme Villaini?


    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

    BB: t480 24 BBs
    Hero (BTN/SB): t520 26 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 J
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) T 3 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t30, BB calls t30

    Turn: (t140) 8 (2 players)
    BB bets t60, Hero ?

  9. #4609

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Polegi mingit muud valikut kui fold. Vaakumis ei bluffita siin kindlasti piisavalt tihti, et jätkata ja showdown väärtust kah väga palju pole.
    Kusjuures siin võid sa oma betsizega induceda bluffi, ise panen alguses alati pool potti tundmatute vastu paardunud flopil.

  10. #4610
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kumba husngs parem kasutada oleks: HEM või PT3/4

  11. #4611

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Kumba husngs parem kasutada oleks: HEM või PT3/4
    Kuna HEM1 enam ei saa siis võtaks PT4

  12. #4612
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Võibolla on see teema siit varem läbi käinud aga ma ei suutnud leida.
    Nimelt millist hand range modelit peaks kasutama HU (HT)SNG ev arvutamiseks?
    Küsimus justnimelt "üldise populatsiooni" villiani range mudeli suhtes. Ma saan aru et enda mudeli peaks paika panema vastavalt enda veendumustele ja strateegiale aga kuidas mõtleb tundmatu villian?
    Näiteks kolm erinevat mudelit:
    ( Click to show/hide )


    Vaatasin erinevate mudelite pealt mis % peal 22 range sisse tuleb ja erinevus on päris suur arvestades kuidas väike % muutus (vastase open range) EV arvutamisel muudab tulemust.

  13. #4613

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mis olukorrast me räägime?

  14. #4614
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis olukorrast me räägime?
    Üldisest käte tugevuse järjekorrast räägin. Et kui me ütleme et top 47% on vastase SB open range näiteks, kas siis sinna sisse saab lugeda ka 22, 33, T9o, Q6o jne. Erinevat mudelit kasutades on erinev tulemus.

  15. #4615

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ütleme, et sa tahad teada, kui väikeseid ässasid shoveda 47% openingrange vastu. Pane A7o enda käeks kõikidesse tabelitesse ja ütle mis tulemuseks said?

  16. #4616
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Suurim vahe tuli 0,35% mis minu tasemel on kindlasti mõttetu vahe ja point taken selles suhtes aga siit varasemast olen lugenud et ka 0,1% eelise kasutamata jätmine on pikas perspektiivis kuritegu.
    Ehk siis mis mudelit profid kasutavad?

  17. #4617

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nii pealevaadates on reaalsem ikka see, kus Kx avatakse kõik ja madalad mutid samuti ja pocketid.

  18. #4618

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tahaks veidi üldisemat nõu OOP limped pottide mängimiseks. Kas see koht on sobiv 3. barreliks? Umbes kolmas mäng sama vastasega, kes oli seni raisenud tugevamad käed(~25%), openshovenud A rääbised ja väiksed paarid, limpinud ülejäänu, foldinud 15%. Midagi jagas. Limpide karistustele ei olnud adjustinud. Iga kord limped potis vajutas IP poti, ka blufina, hero ei olnud seni limped potis vastu hakanud. Kas siin (sellise vastase vastu, mitte tingimata sellisel boardil) on mõistlikum dongata ja panna paar bulletit või lasta tal bluffida ja üritada suurem pot maha võtta?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1895202
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t550 27.50 BBs
    BTN/SB: t450 22.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 7 4
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 3 2 T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t90, BTN/SB calls t50

    Turn: (t220) K (2 players)
    Hero bets t80, BTN/SB calls t80

    River: (t380) 6 (2 players)
    Hero checks?

  19. #4619

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kindlam oleks vastu mängida Kxx, Qxx floppidel, seal on rohkem barreldamisvõimalusi ja temal vähem käsi. Kui palju limbib ja 100% stabib, siis float tundub parem, et saada teada mis turnis teeb. Mitte küll sellel boardil ja selle käega.
    Turnis 80 kutsub callima ja paistab Tx, millega sa tema silmis riverit ei shove, kui ta midagi jagab. Kuna tal palju Kx pole, siis võiks turnis fold equityt suurendada korraliku 2barreliga?

  20. #4620
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma stabiks floppi. Kuiv flop + sul backdoor tõmbed + ülekaardid. Riveril annan alla.

    E: kui flopi stbain siis samal boardil paneks 3 barrelit

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES