Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 238, kokku 305 EsimeneEsimene ... 138188228236237238239240248288 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 741 kuni 4 760, kokku 6099
  1. #4741
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Nii sharkystratori kasutajad. Kust .ee pokerstarsi tarkvara alt leida pokerstars.log fail?
    user/appdata/local/pokerstars.ee

  2. #4742

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    user/appdata/local/pokerstars.ee
    Krt ma ei lia AppData folderit, justkui oleks hidden vms

    EDIT: Unhide aitas
    Viimati muudetud FinalCollision poolt : 18.10.12 at 20:32

  3. #4743
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    folder options> show hidden files and folders

  4. #4744
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastane oli märgitud kui adekvaatne reg. 2nd hand, no specific reads. Kuidas erinevaid tänavaid mängiksite, kui hea/halb on riveri shove?
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1953724
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t490.00 24.50 BBs
    BTN/SB: t510.00 25.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q 9
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 6 4 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t35.00, Hero calls t35

    Turn: (t150) 8 (2 players)
    Hero bets t80.00, BTN/SB calls t80

    River: (t310) 2 (2 players)
    Hero bets t335.00

  5. #4745

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Foldiks flopil. Turni bet näeb vastase silmis ilmselt välja täpselt selline, nagu ta on - mingi tõmme. Ise betiks rohkem, ala 105 et vastane arvaks, nagu kaitseksin oma kätt. Riveris ilmselt beti suurus FE-d ei mõjuta, seega bluffina pigem betiks ehk mingi kolmandiku potist (kui ta ise oli mingi tõmbe peal, siis foldib) ja kui callida otsustab, callib ka shove, kuna river on blankiest card possible.

  6. #4746

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No brainer fold flopil.

  7. #4747
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegelt on see easy fold jah. Aga ma mingil imelisel põhjusel otsustasin floatida, turn tundus juba äge ja siis oli juba palju põnevaid viise, kuidas oma stackiga lahku minna.

    Mu küsimus ongi pigem, et kui mul reaalselt oleks siin flopil OESD olnud, siis kas turni completedes sama liin võtta oleks max value. Antud käes villain snappis ühe paariga mu riveri shove. See pani mõtlema, et nii peaks valuet hakkama võtma hoopis.

  8. #4748
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Flop callitud, turni chk/calliks, riveri betiks välja 99+, kindlasti ei paneks nuppe

  9. #4749
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei meeldi vingumispostid, aga EV ajab mu hulluks. Tegin statistikat - megamiinuspäevadel kukuvad nii rohline kui ka punane joon sügavikku. Tuleb välja, et nendel päevadel on umbes 50% kätest domineeritud :( ehk teha pole eriti midagi, sest 25BB ei pane ju premiumi maha. Iga päev on 1-5 mängu, mis lõpevad preflop alli-iniga väike pocket vs väikepocket, ma obv taga. Mul on hetkel megaväike volüüm, kuna vaja õppida, sest mäng on kohutav ja meeleolu must.
    Üks eriti tore nähtus on viimasel ajal lisandunud arsenali - misklickid, näpp jääb kangeks või midagi ja siis tulevad awesome betid ja raised - kellelgi veel sama jama?

  10. #4750

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Ei meeldi vingumispostid, aga EV ajab mu hulluks. Tegin statistikat - megamiinuspäevadel kukuvad nii rohline kui ka punane joon sügavikku. Tuleb välja, et nendel päevadel on umbes 50% kätest domineeritud :( ehk teha pole eriti midagi, sest 25BB ei pane ju premiumi maha. Iga päev on 1-5 mängu, mis lõpevad preflop alli-iniga väike pocket vs väikepocket, ma obv taga. Mul on hetkel megaväike volüüm, kuna vaja õppida, sest mäng on kohutav ja meeleolu must.
    Üks eriti tore nähtus on viimasel ajal lisandunud arsenali - misklickid, näpp jääb kangeks või midagi ja siis tulevad awesome betid ja raised - kellelgi veel sama jama?
    Mul sama case terve see kuu olnud, nüüd hakkan välja tulema vaikselt.
    Ma võtsin raviks enne igat sessi mingi video ette ja alguses vaatan pool videot, siis teen 45-60min sessi, siis teine pool ja jälle sess. Siis uus video ja sama.

    Aitab basicut kinnitada ja ei teki sellist mõtlemist, et enda mängus väga suured leakid kuna EV jookseb alla, kui näed koguaeg, et need muuvid on õiged. Ja nagunii on ka uusi olukordi, mida lisada oma arsenali. +EV tegevus kindlasti.

    Ma ei tea vb sa nii advaced, et kõik premium videod vaadatud juba aga mul aitab selline tegevus hetkel.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 24.10.12 at 15:35

  11. #4751
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlesin, miks ma üldse pokkeriprode foorumis käin ja jõudsin järeldusele, et igavusest. Eks see peegeldub ka postide sisus. Ma ei ütle, et see foorum on halb või ebaefektiivne. Ei, lihtsalt mina ei sobi siia. Võib – olla sellepärast, et ma olen naine. Igatahes, foorumi kasutamisest on kasvanud halb harjumus, millest kavatsen vabaneda. Nüüd te mõtlete, keda huvitab, mida sa teed, mine küpseta midagi. Asi on selles, et natukene kurb on ka. Ja mõningad kasutajad on väga head mu vastu olnud. Näiteks pakkus keegi ühekordset tasuta coachmist, mille tulemusena mu 3% EV ROI tõusi 4.1% peale. See pani mind mõtlema ja mõistma, et ma võin olla kõvasti parem mängija. Niisiis otsisin coachi ja hakkasin oma probleemidega tõsiselt tegelema. Halba mängu teen siiani – lademetes, aga mul pole enam ebarealistlike ootusi mängu suhtes. Soovitan kõigile algajatele vaadata videosid ja teha konspekte. Loen mõne neist ennem sessi läbi ja vahest on tunne nagu esimest korda loeks mõningaid lõike. Inimese mälu on petlik ja kui teil pole Stu Ungari mälu, siis soovitan sellist õppimismeetodit. Kordamine on tarkuse ema.
    Paar päeva tagasi tuli veider mõte, et kellega ma oleks tahtnud IRL kohtuda. Loomulikult enamus hyperite mängijatega. Aga siis ilmus alateadvusest veel rida nimesid: Leits (ära küsi miks), qbjohn (võib – olla on mõned lood ja fotod kustumatu mulje jätnud, ma ei tea), pikk 28 (pole aimugi), Kristjanrawk (kui mehel on nii hea naistemaitse, siis meil oleks millest rääkida). Kindlasti kohtun mõningatega teist laudades, teistele aga, soovin head,


    nägemist poisid,


    C.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 25.10.12 at 13:09

  12. #4752
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mhhhh..... cool (mitte, et sa lahkud, vaid, et sa soovid minuga kohtuda). BTW mu nimi on Gert.

  13. #4753
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust


    nägemist poisid,


    C.
    :( kurb, keda me siis nüüd armastame?


    ( Click to show/hide )

  14. #4754
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vastane oli märgitud kui adekvaatne reg. 2nd hand, no specific reads. Kuidas erinevaid tänavaid mängiksite, kui hea/halb on riveri shove?
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1953724
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t490.00 24.50 BBs
    BTN/SB: t510.00 25.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q 9
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 6 4 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t35.00, Hero calls t35

    Turn: (t150) 8 (2 players)
    Hero bets t80.00, BTN/SB calls t80

    River: (t310) 2 (2 players)
    Hero bets t335.00
    Hilinenud vastus aga mulle hirmsalt meeldiks flopis check-raiseda t100 kanti.

    E: flop küll nobrainer fold ei ole. 2 overit + backdoor FD + straight draw. Tema cbetib range ei tähenda selliste stäkkide juures küll mitte midagi.

  15. #4755
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Mõtlesin, miks ma üldse pokkeriprode foorumis käin ja jõudsin järeldusele, et igavusest. Eks see peegeldub ka postide sisus. Ma ei ütle, et see foorum on halb või ebaefektiivne. Ei, lihtsalt mina ei sobi siia. Võib – olla sellepärast, et ma olen naine. Igatahes, foorumi kasutamisest on kasvanud halb harjumus, millest kavatsen vabaneda. Nüüd te mõtlete, keda huvitab, mida sa teed, mine küpseta midagi. Asi on selles, et natukene kurb on ka. Ja mõningad kasutajad on väga head mu vastu olnud. Näiteks pakkus keegi ühekordset tasuta coachmist, mille tulemusena mu 3% EV ROI tõusi 4.1% peale. See pani mind mõtlema ja mõistma, et ma võin olla kõvasti parem mängija. Niisiis otsisin coachi ja hakkasin oma probleemidega tõsiselt tegelema. Halba mängu teen siiani – lademetes, aga mul pole enam ebarealistlike ootusi mängu suhtes. Soovitan kõigile algajatele vaadata videosid ja teha konspekte. Loen mõne neist ennem sessi läbi ja vahest on tunne nagu esimest korda loeks mõningaid lõike. Inimese mälu on petlik ja kui teil pole Stu Ungari mälu, siis soovitan sellist õppimismeetodit. Kordamine on tarkuse ema.
    Paar päeva tagasi tuli veider mõte, et kellega ma oleks tahtnud IRL kohtuda. Loomulikult enamus hyperite mängijatega. Aga siis ilmus alateadvusest veel rida nimesid: Leits (ära küsi miks), qbjohn (võib – olla on mõned lood ja fotod kustumatu mulje jätnud, ma ei tea), pikk 28 (pole aimugi), Kristjanrawk (kui mehel on nii hea naistemaitse, siis meil oleks millest rääkida). Kindlasti kohtun mõningatega teist laudades, teistele aga, soovin head,


    nägemist poisid,


    C.
    Krt, et ma ei leia seda Simpsonite osa üles aga siia sobib tsitaat, kus kõik lahkusid Moe kõrtsis ja ütlesid ,et nad enam ei joo või ei külasta seda koht:

    Moe: You'll be back!!! And you, And you (to Barney). And you.
    Barney: Of course I'll be back, if you didn't close I'd never leave!

  16. #4756
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hilinenud vastus aga mulle hirmsalt meeldiks flopis check-raiseda t100 kanti.

    E: flop küll nobrainer fold ei ole. 2 overit + backdoor FD + straight draw. Tema cbetib range ei tähenda selliste stäkkide juures küll mitte midagi.
    Ma c/r kui seal oleks ühe kaardi asemel J. Klassikute õpetustes on sees, et taoline board hitib pigem meie range kui tema range aga sihukese boardiga callitakse su raise ülekaartidega, aukutõmmetega, masti ja OESD-ga shovetakse, top pair ilmselt shoveb ka, samuti kõrgemad PP-d. Turnis saab jätkata , Q, 8, 9 natuke alla poole paki jagu oute. K peaks olema ka hea blufikaart. Aga kui ei tule, siis c/f?

  17. #4757
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Ma c/r kui seal oleks ühe kaardi asemel J. Klassikute õpetustes on sees, et taoline board hitib pigem meie range kui tema range aga sihukese boardiga callitakse su raise ülekaartidega, aukutõmmetega, masti ja OESD-ga shovetakse, top pair ilmselt shoveb ka, samuti kõrgemad PP-d. Turnis saab jätkata , Q, 8, 9 natuke alla poole paki jagu oute. K peaks olema ka hea blufikaart. Aga kui ei tule, siis c/f?
    Jup check-fold ja nats alla poole paki jagu oute on ju meeletu kogus. Lisa juurde kohene FE + turnil soodsa kaardiga barreldamise EV + pot equity.

  18. #4758
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kellelgi husng membership? Tahaks väga coffee hyper math vide vaadata. Keegi kind to jagama siis pm.

  19. #4759

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas keegi tahab 7$ hyper turbodes teha väikest challenget?
    Nt 1000 mängu ja kes näitab paremat roid?
    50ne daala peale nt?

  20. #4760
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Olen käpp aga tingimusel et 15sed ka sisse lugeda kui peaksin limiidis üles liikuma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES