Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 248, kokku 305 EsimeneEsimene ... 148198238246247248249250258298 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 941 kuni 4 960, kokku 6099
  1. #4941

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SteDonk Vaata postitust
    Neljas käsi readless.
    Mida teha pre ja kui võtta selline liin, siis checkin järgi flopil?
    [SPOILER]NL - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: 460.00
    Hero (SB): 550.00

    Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

    Pre Flop: (30.00) Hero has A 4

    Hero raises to 40.00, BB raises to 100.00, Hero calls

    Flop: (200.00, 2 players) J T 5
    BB checks, Hero ?
    fold pre, as played chk back ja proovi SD jõuda

  2. #4942

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kuidas jätkata ja kas oleks pidanud flopil muud moodi tegutsema? Villian avab nagu jumala juhatab, protsenti pole mõtet kirjutada, sest see ei ühtinud ta range'iga absoluutselt, cbet 100%.

    HERO (BB) (t490)
    SB (t510)


    Preflop: Hero is BB with 8 7
    SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 8 10 5 (2 players)
    Hero checks, SB bets t40, Hero calls t40

    Turn: (t160) 2 (2 players)
    Hero checks, SB bets t40, Hero ?
    Viimati muudetud SteDonk poolt : 15.03.13 at 22:48

  3. #4943

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    call, re-evaluate river. Flop on fain.

  4. #4944
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma paneks c/r ikka flopil to 90. ei tahaks talle enam kaarte anda ja võtaks poti maha, as played siis call turn jep
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 15.03.13 at 18:30

  5. #4945

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Betsizing annab aimu, et tal on siin enamasti 5x v spade draw, harvem 8x, kas otsa ei oleks mõistlik panna turnil?

    Tol hetkel kätt mängides, ma shovesin üle ta väikese beti. Seejuures mõttekäik oli selline, et ta eeldab, et mul pole käes kümmet, sest siis ma oleks tõenäoliselt c/r floppi. Eeldasin, et shove tundub nõrgem ja bluffisem kui nai reraise ning ta tuleb oma spade draw'd kokku tõmbama v 5x'iga bluff catchima.
    Viimati muudetud SteDonk poolt : 15.03.13 at 22:51

  6. #4946
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tundmatu vaala vastu, chk back flopis peaks hea olema, et lasta turn, river bluffida.
    Või siiski bet flop? mida arvate.

    Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 2144777
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t580 19.33 BBs
    BB: t420 14 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with Q 4
    Hero calls t15, BB checks

    Flop: (t60) Q 8 8 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t60) 3 (2 players)
    BB bets t60, Hero calls t60

    River: (t180) 4 (2 players)
    BB bets t180, Hero calls t180

  7. #4947

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    sellel boardil ma ei checkiks backi. Q77ss vb, gutterid sees, teeks std small cbeti

  8. #4948
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    betin flopi, gutterid + FD ja saad ka K kõrgelt valuet vahel vist. lihtsam kätt mängida ka, väldime guessing game'i

  9. #4949

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Villian: PFR 52%, Cbet 25%

    Hero (BB): t560
    SB: t440

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/BB with Q 9
    SB raises t45, Hero calls t30

    Flop: (t120) 9 4 Q (2 players)
    Hero check, BB bets 60, Hero ?

    Edit: 9 of hearts oli käes.
    Viimati muudetud SteDonk poolt : 19.03.13 at 10:45

  10. #4950
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Lase vastasel tühjaks barreldada. Kui aga turni checkib, beti 1/2 pot.

  11. #4951

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See ch/raise spot. Vastase cbet väike, võime järeldada, et donk ja cbetib value ning board liiga drawheavy, et lasta tühjaks barreldada.

  12. #4952
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Maitseasi vist, ma laseks küll top2 hittides vastasel vajutada. Risk teda c-raisega potist välja ajada on samasugune risk, et kokku tõmbab.

    Aga tegelikult oleks väga huvitav teada, kuidas top notch prod suhtuvad üldse 25bb hyper-turbo mängus TP+ tüüpi kätes oma value handi defendimisse flopil. Minu arust on see võrdlemisi väike issue, sest väga palju valuet tuleb vastase barreldamiselt.

  13. #4953

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Usun, et obv ch/raise arvestades vastase cbet%. Vastase vastu kelle PFR on 70% ja cbet 90% võib see las barreldab tühjaks koht olla aga siin on ta cbetrange suht tugev sellel boardil. Imo kaotab valuet siin mitte ch/raisemine, sest turnis võib fish välja lülitada end tihti, kui tema nõrgemale Qx'ile tuleb ohtlik drawy kaart või draw'le(JT, FD, KJ, KT) tuleb blank, fishile meeldivad outid.

  14. #4954
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SteDonk Vaata postitust
    Villian: PFR 52%, Cbet 25%

    Hero (BB): t560
    SB: t440

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/BB with Q 9
    SB raises t45, Hero calls t30

    Flop: (t60) 9 4 Q (2 players)
    BB bets 60, Hero ?

    Edit: 9 of hearts oli käes.
    Mingi uus mäng, et peale flopi pot jagatakse kahega ja positsioonid vahetuvad ?

  15. #4955
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Oletan, et see käsi oli nii, et Hero defendis ja flopis checkis ja vastane bettis 60 chippi.

    Selliste näitajate ja fishi vastu ma ka check-raiseks, sest suur value fishide vatsu tuleb sellest, et nad callivad early streetidel liiga lightilt ( sest nende loogikaga on 2 kaarti veel tulemas ja kõik on võimalik ). Ei meeldi väga value käega olla selles spotis passiivne OOP, sest kardan, et liiga tihti läheb turn check-check.

  16. #4956
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Maitseasi vist, ma laseks küll top2 hittides vastasel vajutada. Risk teda c-raisega potist välja ajada on samasugune risk, et kokku tõmbab.

    Aga tegelikult oleks väga huvitav teada, kuidas top notch prod suhtuvad üldse 25bb hyper-turbo mängus TP+ tüüpi kätes oma value handi defendimisse flopil. Minu arust on see võrdlemisi väike issue, sest väga palju valuet tuleb vastase barreldamiselt.
    Oleneb vastasest. Kui fishi vastu mängida, siis arvan, et population tendency suurem error on floppides liiga lightilt callida kui et overaggrolt barreldada. Kui on drawy board siis teen suure check-raise`i, kui on ohutu board näiteks K55 ja meil Kx, siis ten c/mr või väga väike raise ehk ühesõnaga betsizingu valin meie equity järgi. Lisaks veel see, et drawisel boardil tehakse vähem cBette, mis tähendab, et on tihedamini käsi vastas kui kuival laual.

  17. #4957
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mingi uus mäng, et peale flopi pot jagatakse kahega ja positsioonid vahetuvad ?
    Ma ei pannud esialgse arvamuse kirjutamise all kirja, et typo on sisse tulnud ja hero on BB peal ikkagi. Sellisel juhul olen ise ka c/r poolt.

  18. #4958

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ise eeldasin, et ta cbet nii väike, siis betib vaid juhul kui tabab lauda ja kui ei taba võin talle tasuta kaardi anda, sellest ka plaan x/r-ida. Praegu tagant järgi mõeldes, oleks võinud vist isegi x/shoveda, sest kui cbet% nii väike, siis tõenäoliselt on ta valmis ka flopil nupud sisse lükkama.

    Kui x/r-ime näiteks t150 ja turn tuleb ärtu, kuidas jätkame, sest muid halbu kaarte meie jaoks turnis väga ju ei ole?

  19. #4959

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    shove turn.

    edit: iga K, T, J, 9 ja Xh võib halb kaart olla aga tal on ranges ka palju nõrgmemaid käsi, mis improvevad nende kaartide peale aga siiski improvevad nõrgemaks käeks, kui meie käsi ja callivad meie turni shove.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 19.03.13 at 11:02

  20. #4960
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Oletan, et see käsi oli nii, et Hero defendis ja flopis checkis ja vastane bettis 60 chippi.

    Selliste näitajate ja fishi vastu ma ka check-raiseks, sest suur value fishide vatsu tuleb sellest, et nad callivad early streetidel liiga lightilt ( sest nende loogikaga on 2 kaarti veel tulemas ja kõik on võimalik ). Ei meeldi väga value käega olla selles spotis passiivne OOP, sest kardan, et liiga tihti läheb turn check-check.
    Ma ka OOP eelistaks check-raise, aga ütleme, et oleme IP. Avame sama summa, mis hetkel fish tegi, flop on sama ja fish donkab sama summa, mis ta praegu cbetiks. Siis ma calliks, et lasta tal turnil commiteda. Või raised IP ka floppi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES