Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1422232425263474124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 6099
  1. #461
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Räägiks natuke go and go'st. See on siis see, et suurte blindidega, kui shove on veel liiast, reraised täpselt niipalju, et cbeti jagu jääb alles, kui vastane callib ja lükkad peaaegu igasuguse boardiga sisse. Olen seda viimaselajal stationite vastu kasutanud ja hullumoodi hävinud. Kas flopis on ikkagi veel foldimisruumi teatud boardi puhul? Pidevalt saan calle Q9s ja flop 23Q, mina oma 88 või AT shoven...Just sellised J ja Q boardid on halvad, vähemalt 22-33$ SNG-des. Mõtteid?
    Olen ka selle peale mõelnud ja tundub täitsa okei, kuid 1/3 ajast nad ikka hitivad.

  2. #462
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Väga hea video. Andis ettekujutuse mulle heads up cashist. Küsimus oleks HEMi layouti kohta, et mille järgi oled värvid ja andmed kohaldanud, ning kas need sobiks lisaks cashile ka sngdes kasutada? Sooviks oma HEMi layouti ka sättida vastavate andmete järgi.
    CardRunnersis MasterLJ videot vaatasin, kuidas üldse HUD 'i teha ja siis enam-vähem tunde järgi panin, nt. VPIP - <40 punane, 40-50 oranž, 50-60 kollane, üle selle roheline; 3bet <5 roheline, 5-12 kollane, 12-20 oranž, üle 20 punane.

    Mõni asi vajaks veel timmimist, pop-up on veidi imelik (nt. Fold to 3bet pealt näeb vajalikke postflop statse, 3beti alt preflop, aga ei osanud kuhugi mujale neid sättida... Ajab asja ära küll minu jaoks).

    Ja vahet ei tohiks olla, kas HU cash või SNG. Igatahes panin oma HUD-i üles, kui huvitab siis:
    http://rapidshare.com/files/28560550...i_HUD.xml.html

  3. #463
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    HU sng-l on HUD ebavajalik asi

  4. #464

    Re: HU korner

    ma algul kasutasin, kuvas muckitud kaardid pärast lauda, ei pidanud handhistori nuppu vajutama. Statte muidugi pole mõtet panna.

  5. #465
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Mingi 3-4 tabled siis veidi kasu ikka on ju?

  6. #466
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Mingi 3-4 tabled siis veidi kasu ikka on ju?
    Jah.

  7. #467

    Re: HU korner

    Vastane oli 2%ROI 1700 mängu, mängis väga ABC pokkerit, avas 3x, callis iga minu 3 preflop raise, 3bettis umbes iga 6 minu raiset pre, floatis cbette mulle halval boardil jne. Ootasin juba flopi checkraiset temalt gameflowd arvestades. Ma tahaks väga riveri callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 31.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1370)
    BB (t1630)

    Hero's M: 45.67

    Preflop: Hero is SB with 6, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t200, Hero calls t140

    Turn: (t520) 4 (2 players)
    BB bets t440, Hero calls t440

    River: (t1400) J (2 players)
    BB bets t930 (All-In)


  8. #468
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Vastane oli 2%ROI 1700 mängu, mängis väga ABC pokkerit, avas 3x, callis iga minu 3 preflop raise, 3bettis umbes iga 6 minu raiset pre, floatis cbette mulle halval boardil jne. Ootasin juba flopi checkraiset temalt gameflowd arvestades. Ma tahaks väga riveri callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 31.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1370)
    BB (t1630)

    Hero's M: 45.67

    Preflop: Hero is SB with 6, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t200, Hero calls t140

    Turn: (t520) 4 (2 players)
    BB bets t440, Hero calls t440

    River: (t1400) J (2 players)
    BB bets t930 (All-In)

    esiteks kui sa ta flopi checkraiset ootasid siis ma paneks insta nuppe flopis(enamus kordi) või siis ( harva ) checkiks järgi ( sul pmst read ju, et ta c/r-b seda boardi, miks sa seda ära ei kasuta vaid ajad lihtsalt meelega poti suuremaks draw-ga )

    Riveril ma ei calliks though, sest su line on nii weak ja aggro vastane võtaks tihti valuet isegi ainult 7 või 8-ga ( pannes su hea ässa peale thiti imo ) . Lisaks hitib see board liiga haigelt tema preflop flatcalli ranget ( medium/low cards ).


  9. #469

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Vastane oli 2%ROI 1700 mängu, mängis väga ABC pokkerit, avas 3x, callis iga minu 3 preflop raise, 3bettis umbes iga 6 minu raiset pre, floatis cbette mulle halval boardil jne. Ootasin juba flopi checkraiset temalt gameflowd arvestades. Ma tahaks väga riveri callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 31.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1370)
    BB (t1630)

    Hero's M: 45.67

    Preflop: Hero is SB with 6, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t200, Hero calls t140

    Turn: (t520) 4 (2 players)
    BB bets t440, Hero calls t440

    River: (t1400) J (2 players)
    BB bets t930 (All-In)

    Flopil raha sisse nutsiga. Muud ma ei mõtle tavaliselt. ;D

  10. #470

    Re: HU korner

    Jah, flopilt raha sisse, see oli viga. Turnis alates jooksis mu juhe kokku, leidsin piisavalt outse, et callida, riveris võtsin timebanki ja proovisin ta käe peale panna ja ei leidnud ühtegi. Turni bet oli iga mõistliku käe jaoks liiga suur, ainult tõmme oleks loogiline, igatahes callisin ja oli QTo, sõimas chatis näo täis muidugi.


  11. #471
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Väga fishy play minu arust, kui ootasid seda c/r. Foldiks juba turnil, kui callisid. Aga ise paneks c/r peale nuppe.

  12. #472

    Re: HU korner

    Ma olen liiga palju HUSNG videosid vahtinud, seal on see täiesti standard play.

  13. #473
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ma olen liiga palju HUSNG videosid vahtinud, seal on see täiesti standard play.
    Kas HUSNG.com on parim sait antud videote jaoks või leidub teistes kohtades ka üksikuid pärlvideosid?

  14. #474

    Re: HU korner

    See on parim koht jah, mujalt leiab kah midagi, aga seal saab selgeks, kuidas need coachid on sellised graafikud endale saanud, mulle oli täitsa üllatav, et niivõrd lihtsalt mängivad kõik. Mingeid tricky playsid ei tehta, ainuke asi mis esialgu harjumatu oli, oligi see lightilt mahacallimine, kui vastase line ebausutav tundus. Andu videos on see kah näha ja mulle tundub, et alates 30$ peab juba pidevalt vastast käe peale panema, et edge saada. Nii positsioonis kui OOP.

    Teine asi on see, et kardinaalselt erinevat mängu tehakse fishi ja "thinking playeri" vastu. Mõtleva mängija vastu mängides tegeletakse koguaeg enda imagega, mida vastane praegu minust arvab, fishi vastu mängides tegeletakse ainult fishi leakidega-not believer, station, blufftard jne ja mängitakse vastavalt sellele. Soovitan kindlasti liituda. Üks coach on teinud algajate ja edasijõudnute slideshowd powerpointis nagu Tigrano tegi NL10 meestele, kus kõik vastasete tüübid, starting handranged ja iga vastasetüübi kohta käivad taktikad on üksipulgi lahti seletatud.

  15. #475
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kas HUSNG.com on parim sait antud videote jaoks või leidub teistes kohtades ka üksikuid pärlvideosid?
    husng.com FTW !!

    -hax

  16. #476
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    husng.com FTW !!

    -hax
    Older meanings of FTW

    Years ago, "FTW" used to have a very negative meaning: "f**k the world". This was a term commonly used by social rebels, anarchists and anti-authoritarian types to express frustration with modern society.

  17. #477
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    See on parim koht jah, mujalt leiab kah midagi, aga seal saab selgeks, kuidas need coachid on sellised graafikud endale saanud, mulle oli täitsa üllatav, et niivõrd lihtsalt mängivad kõik. Mingeid tricky playsid ei tehta, ainuke asi mis esialgu harjumatu oli, oligi see lightilt mahacallimine, kui vastase line ebausutav tundus. Andu videos on see kah näha ja mulle tundub, et alates 30$ peab juba pidevalt vastast käe peale panema, et edge saada. Nii positsioonis kui OOP.

    Teine asi on see, et kardinaalselt erinevat mängu tehakse fishi ja "thinking playeri" vastu. Mõtleva mängija vastu mängides tegeletakse koguaeg enda imagega, mida vastane praegu minust arvab, fishi vastu mängides tegeletakse ainult fishi leakidega-not believer, station, blufftard jne ja mängitakse vastavalt sellele. Soovitan kindlasti liituda. Üks coach on teinud algajate ja edasijõudnute slideshowd powerpointis nagu Tigrano tegi NL10 meestele, kus kõik vastasete tüübid, starting handranged ja iga vastasetüübi kohta käivad taktikad on üksipulgi lahti seletatud.
    Tänud põhjaliku ülevaate eest. Lähiajal plaanis kindlasti liituda.

    P.S. Kuni selle nädalani ei taibanud, et wtf on for the win, mitte what the fuck. Kuigi teadsin for the win väljendit. Koomiline

  18. #478

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Tänud põhjaliku ülevaate eest. Lähiajal plaanis kindlasti liituda.

    P.S. Kuni selle nädalani ei taibanud, et wtf on for the win, mitte what the fuck. Kuigi teadsin for the win väljendit. Koomiline
    WTF on ja jääb alati what a fuckiks.

    (FTW)

  19. #479
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1500)
    BB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is SB with Q, 8
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 6, 4, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets t140, BB calls t140

    River: (t520) A (2 players)
    BB bets t300, Hero ??


  20. #480
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HU korner

    Easy shove.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES