Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 250, kokku 305 EsimeneEsimene ... 150200240248249250251252260300 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 981 kuni 5 000, kokku 6099
  1. #4981

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    lol

  2. #4982

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No ma mõtlen et kui vastane koguaeg aind põhimõtteliselt callib BTN-lt. Mängin neid HUSNGsi ühel mega urka saidil ja seal pea kõikidel vastastel see standard play et maksavad BTN-lt.

  3. #4983
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas juuretis Vaata postitust
    No ma mõtlen et kui vastane koguaeg aind põhimõtteliselt callib BTN-lt. Mängin neid HUSNGsi ühel mega urka saidil ja seal pea kõikidel vastastel see standard play et maksavad BTN-lt.
    vaatad millega limbib ja selle arvelt hakkad value raisema OOP. kui ikka callib paneks tugevamalt hea käega ja käega millel pole nii palju potensiaali võtaks flopi nagu 78s ntx. aga T9s võib olla easy value raise selliste passive limperite vastu suht alati.

  4. #4984

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui ta limbib pmts any2 siis arvesta sellega, et pf ta ei exploidi sind BBlt. Võid ka ainult toprange tema vastu ISOda. Kõvade limperite vastu ma kasutan strateegiat, kus varieerin ka betsizedega, et neil elu keerulisemaks teha. Panen 3,5-4x AK, AQ, AJ ja crappy sc's. 3x 77+, KJ, QJ, T9jne balaseerid rangesi. Kui tal on mr range ka siis saad osad kaardid välistada tema rangest aga üldiselt pole ju raske tema vastu OOP mängida, kui uurid välja tema postflop agressiooni ja võtad free equitit, top range ISOd ja ise exploitid teda btnilt. BB eesmärk ongi ju free equitit saada crappy handidega ja -1bb'st paremini mängida. Kui ta limbib ja laseb su 37o free eq saada, siis oled juba võitnud. Kui sa ISOd kätt nagu J8o siis sa mängid pmts 4ja kaarti kuna su ranges on Ax, Kx, ja kui flop tuleb J,8 high siis on väga tõenäoline, et saad mitu tänavat valuet ja A,K high flopid võtad ühe betiga maha. limperid võivad endast välja ajada ja üldiselt nad ongi suht ebamugavad vastased aga tuleb oma liistude juurde jääda(btn raha print) ja mõelda lihtsalt, et tema teeb enda elu raskemaks sellega, et laseb sul tasuta floppi näha pasaga mitte sinu elu. vms, ma lähene asjale nii igal juhul...

    e: ma arvan, et palju oleneb ta postflop playst ka ja kui palju tal spewi sees on..
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 03.04.13 at 23:31

  5. #4985

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    kui ta limbib pmts any2 siis arvesta sellega, et pf ta ei exploidi sind BBlt. Võid ka ainult toprange tema vastu ISOda. Kõvade limperite vastu ma kasutan strateegiat, kus varieerin ka betsizedega, et neil elu keerulisemaks teha. Panen 3,5-4x AK, AQ, AJ ja crappy sc's. 3x 77+, KJ, QJ, T9jne balaseerid rangesi. Kui tal on mr range ka siis saad osad kaardid välistada tema rangest aga üldiselt pole ju raske tema vastu OOP mängida, kui uurid välja tema postflop agressiooni ja võtad free equitit, top range ISOd ja ise exploitid teda btnilt. BB eesmärk ongi ju free equitit saada crappy handidega ja -1bb'st paremini mängida. Kui ta limbib ja laseb su 37o free eq saada, siis oled juba võitnud. Kui sa ISOd kätt nagu J8o siis sa mängid pmts 4ja kaarti kuna su ranges on Ax, Kx, ja kui flop tuleb J,8 high siis on väga tõenäoline, et saad mitu tänavat valuet ja A,K high flopid võtad ühe betiga maha. limperid võivad endast välja ajada ja üldiselt nad ongi suht ebamugavad vastased aga tuleb oma liistude juurde jääda(btn raha print) ja mõelda lihtsalt, et tema teeb enda elu raskemaks sellega, et laseb sul tasuta floppi näha pasaga mitte sinu elu. vms, ma lähene asjale nii igal juhul...

    e: ma arvan, et palju oleneb ta postflop playst ka ja kui palju tal spewi sees on..
    lol :)

  6. #4986

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    wtf sa bullied, ma olin jumala teemas, kui kirjutasin selle :D

  7. #4987

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    wtf sa bullied, ma olin jumala teemas, kui kirjutasin selle :D
    Anna andeks :( Nõustun sinu wall of textiga :)

  8. #4988

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ehk viitsib keegi stattidele pilgu peale visata ja abistada, mida muuta/mis tundub leak olevat.Mis statse veel välja tuua? Ei suuda microt beatida, jooks on küll kohutav, aga EV joon ei tõuse samuti. midagi peab valesti olema.



  9. #4989

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kiire pilk ütleb seda, et oled liiga passiivne, mängid liiga vähe käsi nii IP kui ka OOP. Cbet on ainult 56%, peaks olema vähemalt 80%. Samuti 3betid minu arvates liiga vähe, 16% on üsna tight isegi value range´i kohta. Ava pisut oma mängu, mängi rohkem käsi, cbeti rohkem floppe, eriti mis on kuivad A-K-Q high flopid jms. Barrelda ka häid turni kaarte (peamiselt value peale või thin value), kuna mikros makstakse päris kergelt.

  10. #4990
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nõustun Simenkoniga, flop c-bet on liiga väike, ning 3-bet samuti. Esimene võiks kuhugi 75-80% lähedale jääda, teine 23-25% juurde. Turni barreldamine võiks kindlasti arsenaalis olemas olla, aga seda move'i peab oskama õigetes kohtades kasutada sest muidu võib see üsna kalliks maksma minna. Algajatele soovitaks turnis teine barrel panna siis kui equity võrreldes flopiga paranab või maha tuleb mõni scare card.

    Üldiselt ei soovita $1.5 levelil mängida, kuna seal on meeletu reik ja seetõttu on selles limiidis üsna raske võita kui just heateri peal pole. cEV järgi oled võitnud umbes 46BI, aga graafikult on näha, et EV joon on ikka 8BI miinuses.

  11. #4991

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Kiire pilk ütleb seda, et oled liiga passiivne, mängid liiga vähe käsi nii IP kui ka OOP. Cbet on ainult 56%, peaks olema vähemalt 80%. Samuti 3betid minu arvates liiga vähe, 16% on üsna tight isegi value range´i kohta. Ava pisut oma mängu, mängi rohkem käsi, cbeti rohkem floppe, eriti mis on kuivad A-K-Q high flopid jms. Barrelda ka häid turni kaarte (peamiselt value peale või thin value), kuna mikros makstakse päris kergelt.
    3Bet 40 to 90 ja 60 to 135 aegajalt shovedes tundub optimaalseim range laiendades?
    ja rangeks Ax,22+ ja broadway ?
    Viimati muudetud Mardoon poolt : 04.04.13 at 23:07

  12. #4992
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    3Bet 40 to 90 ja 60 to 135 aegajalt shovedes tundub optimaalseim range laiendades?
    ja rangeks Ax,22+ ja broadway ?
    (1) t40 to t100; t60 to t150 IMO
    (2) NAI 3-bet range võiks olla JJ-AA; KQo; KJs+
    (3) AI 3-bet shovemise range võiks olla 22-TT; A8o+; A8s+.

  13. #4993

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    t60-150 on liiga tugev, et monstereid sinna panna, 15bb flat parem JJ, QQ+

  14. #4994

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Haa. Olen megauhke oma bluffi üle! Sel momendil oli teada minu jaoks, et tegu on bluffiva mängijaga, kes läheb iga poti järele.
    Ega tema endagi käsi halb samas pole... kas mu liigutused olid õiged?

    *********** # 7 **************
    PokerStars Hand #96799001370: Tournament #715712974, $3.32+$0.18 USD
    Hold'em No Limit - Match Round I, Level III (20/40) - 2013/04/07
    17:26:59 EET [2013/04/07 10:26:59 ET]
    Table '715712974 1' 2-max Seat #1 is the button
    Seat 1: wzsrobin1989 (1920 in chips)
    Seat 2: Atheya (1080 in chips)
    wzsrobin1989: posts small blind 20
    Atheya: posts big blind 40
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Atheya [9c 9s]
    wzsrobin1989: calls 20
    Atheya: checks
    *** FLOP *** [8s 9d Kc]
    Atheya: checks
    wzsrobin1989: bets 80
    Atheya: calls 80
    *** TURN *** [8s 9d Kc] [5d]
    Atheya: checks
    wzsrobin1989: checks
    *** RIVER *** [8s 9d Kc 5d] [3c]
    Atheya: checks
    wzsrobin1989: bets 200
    Atheya: raises 640 to 840
    wzsrobin1989: calls 640
    *** SHOW DOWN ***
    Atheya: shows [9c 9s] (three of a kind, Nines)
    wzsrobin1989: mucks hand
    Atheya collected 1920 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot 1920 | Rake 0
    Board [8s 9d Kc 5d 3c]
    Seat 1: wzsrobin1989 (button) (small blind) mucked [8c 3d]
    Seat 2: Atheya (big blind) showed [9c 9s] and won (1920) with three of a
    kind, Nines
    Viimati muudetud Atheya poolt : 07.04.13 at 16:44

  15. #4995

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Atheya Vaata postitust
    Haa. Olen megauhke oma bluffi üle!
    bluffi?
    Pre kunagi ei checki 99 järgi seal. 3x v rohkem, muidu kaotad valuet. 10bb võid trappida aga nii deep on lamp imo.

    E: as played riveri betiks ise välja,
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 07.04.13 at 16:58

  16. #4996
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Atheya Vaata postitust
    Haa. Olen megauhke oma bluffi üle! Sel momendil oli teada minu jaoks, et tegu on bluffiva mängijaga, kes läheb iga poti järele.
    Ega tema endagi käsi halb samas pole... kas mu liigutused olid õiged?

    Btw kohutavalt mängitud gl.

  17. #4997

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas HUSNG-des 100 turnat on piisav sample millest võiks juba mingeid järeldusi teha ?

  18. #4998
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei

  19. #4999

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas juuretis Vaata postitust
    Kas HUSNG-des 100 turnat on piisav sample millest võiks juba mingeid järeldusi teha ?
    Loe selle teema eelnevaid postitusi, siin juttu olnud sellest.

  20. #5000

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    EV+ peale paraku ei mõelnud. Aga tänud - olen edaspidi targem jälle.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES