Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 261, kokku 305 EsimeneEsimene ... 161211251259260261262263271 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 201 kuni 5 220, kokku 6099
  1. #5201
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Boonuse lahtimängimise seisukohalt oleks jah lihtsam fishide vastu mängida, aga vähemalt uutele tulijatele annab see võimaluse õppida regide vastu mängima ja kui saad regide vastu breakeven mängida, siis enam järgi ei istuta ja seni kulunud raha on seega peaaegu nagu raha maksmine coachimise eest. :D
    Viimati muudetud Aime poolt : 20.05.13 at 12:39

  2. #5202

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mulle tundus alati kasulikum ise acceptida nende vastu, kes niikuinii järgi istusid. Kõik rahunesid üsna kiiresti maha. Lööb neil kah mindseti natuke rohkem sassi, kui ei saa enam aru, kes keda täpselt jälitab.

  3. #5203

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jup, hakka ise järgi istuma neile ka, proovi multitable action saada. Notepad lahti ja järjest gameflowd/note kirjutama. Võid ICMIZERiga nende pre ranged ja exploitimise ka ära teha ning soovitatavalt kirja panna. Paar sessi ja nende edge on kadunud. Enamus rege kes huntima hakkavad mängivad fishidega ka kõrvale seega kui ise oled tähelepanelikum peaks edge saavutama + keegi enamasti ei viitsi nii deepi analüüsi ise teha sinu kohta ning pigem lõpetavad lihtsalt istumise.

    GL

  4. #5204
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Jup, hakka ise järgi istuma neile ka, proovi multitable action saada. Notepad lahti ja järjest gameflowd/note kirjutama. Võid ICMIZERiga nende pre ranged ja exploitimise ka ära teha ning soovitatavalt kirja panna. Paar sessi ja nende edge on kadunud. Enamus rege kes huntima hakkavad mängivad fishidega ka kõrvale seega kui ise oled tähelepanelikum peaks edge saavutama + keegi enamasti ei viitsi nii deepi analüüsi ise teha sinu kohta ning pigem lõpetavad lihtsalt istumise.

    GL
    Tänud. Aga kõige enne pean ise fishe biitima õppima

  5. #5205
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas ma saan õigesti aru, et HT-s on stallimine reeglite kohaselt keelatud? Pole enda teada küll kasutanud ise, aga kui level on 2 min ja timebank mängu peale 10 sec, siis oleks arvanud, et täisaja kasutamine iga käigu tegemiseks on lubatud. Päris tihti mingid regid on dead-slow seal, sest multitablevad. Kui nägu ei meeldi, kas peaks kaebama minema? :)

  6. #5206

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei ole keelatud midagi, pole mõtet kaebama minna. Multi-tabledes saab aeg tihti otsa, kui mõelda vaja.
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 20.05.13 at 14:40

  7. #5207
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    saab aru ja näeb lobbyst ka kas stallid või mitte, st on raske seda eristada obv ja sp ei saagi nendest lõplikult lahti ka ja ei usu elusees et kui ma nüüd stallima lähen kuskile, siis miski reaalne karistus ka määratakse pokerstarsi poolt, saan öelda et tegin note või mida iganes kui 1tabledes stallid, aga kui rex oled ja kavatsed HTdega raha teenida ei ole seda ühesõnaga mõtet teha ja tasub mängu arendamisele keskenduda.

  8. #5208
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui alustame mängu ja meil on kehv internet ja oleme BB'l, oleme esimene käsi sitout ja vastane saab meilt kohe 20chippi for free. see on 1/25 e 4% meie stäkist. aga kas see tähendab seda ( iga käsi sb'l -2% mängu alguses ja iga bb'l -4% EV'd), et longrun sedasi mängides kus alati mängu alguses kaotame keskmiselt 30 chippi, polegi võimalik profitit näidata kui keskmine ROI on 3%. Ei tohiks ju otseselt kajastuda ma mõtlen, st me longrun ev % tuleb sellest et saame rahad paremini sisse ja meie chippide vahekord vastasega protsendina ei võrdu ju meie equityga millega enamasti sisse saame protsentides, et 3% ROId suudame näidata. st kas kuskil on mõte vale ja kas on nii et3% stäki kaotust mängu alguses ei tähenda 3% ROI puhul veel 0 EVd

    E: st meie eq tuleb enamasti postflop, kus cb ja vastane teeb vale foldi jne, et sp peaks ka 470se stäkiga olema 3% ev roi juures (kui stäkk on 500) võimalik olema profitit näidata
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 20.05.13 at 22:37

  9. #5209
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Eelmisel aastal oli endal ka miski jama arvutiga ja esimesed 20 cippi läksid minema, täpselt ma nüüd ei mäleta, kui tugevalt see mõjutas roi-d. Olin sunnitud miski paar nädalat sel moel volüümi andma. Igaljuhul ei suutnud EV-d plussi saada sellel perioodil. OBV võis tegu olla ka lihtsalt bad run-iga. Ei tahaks hästi uskuda 3% roi puhul 0 EV-ga mängimist, sinu edge peaks ikkagi mängu käigus rohkem avalduma ja random fishi oma kahanema. Kindlasti ei ole see mõju olematu, arvutuskäiku ei oska pakkuda. Sisetunne ja kogemuse pealt julgen miski 0,5% selleks kaoks siiski panna.

  10. #5210
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mul seda probleemi ei ole atm, lihtsalt huvitun kas olen õigesti aru saanud. korraks tekkis paar vastuargumenti ja justkui poleks võimalik sel juhul ROId näidata matemaatiliselt.

  11. #5211
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Huvitav on see tõesti, olen märganud, et seda juhtub paljudel.

  12. #5212

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    A palju see mu roid kasvatab, kui kuus keskmiselt 2 tüüpi algusest lõpuni sit outivad? Ka ca 0,5%, kui muidu võidaks 60bi keskmiselt?

  13. #5213

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kust kohast see roi siis tagasi tuleb? :D Skilliga sa võtadki oma roi% ja kui su roi jääb alla 4% sellisel juhul ja kaotad selle esimese BB iga mäng, siis ei ole kuskilt õhust võimalik seda tagasi võita. Ma usun, et sel juhul on asi isegi natuke halvem, sest sinu 4%+tema 4% rohkem. Tal on 2/24 eelis ehk 8,33% imdo. 480 vs 520 vahe 2bb ja effective stack ju loeb,

    E: või ei ole asi nii hull?

  14. #5214

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    A palju see mu roid kasvatab, kui kuus keskmiselt 2 tüüpi algusest lõpuni sit outivad? Ka ca 0,5%, kui muidu võidaks 60bi keskmiselt?
    Sa ei saa ju nii mõelda, saad mõelda ainult antud mängu ev ja antud mängu ev roi kuna see ei ole std juhtum v std mäng vms. Kui tead, et iga kuu täpselt 2 venda siis oleneb sinu volüümist palju see su roid mõjutab ja su std roist..

  15. #5215
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui sa muidu näiteks teenid 1000 mängu kohta 60 BI siis roi on 6% (sutsakas vähem kuna rake on mängus) ja kui sa nüüd 2 mängu for free saad siis ligikaudu 6,2% (62BI/1000)
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 20.05.13 at 23:14

  16. #5216

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Volüümiga tapad ära selle jep, kui see pole std juhtum. Aga kui sa iga mäng alustad nii, et vastasel 2bb rohkem siis ju fucked fucked fucked...

  17. #5217

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tore, ma juba korraks arvasin, et need 2% mis ma ära pigistan, tulevadki nende kahe annetaja pärast :D

  18. #5218
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Eelmisel aastal oli endal ka miski jama arvutiga ja esimesed 20 cippi läksid minema, täpselt ma nüüd ei mäleta, kui tugevalt see mõjutas roi-d. Olin sunnitud miski paar nädalat sel moel volüümi andma. Igaljuhul ei suutnud EV-d plussi saada sellel perioodil. OBV võis tegu olla ka lihtsalt bad run-iga. Ei tahaks hästi uskuda 3% roi puhul 0 EV-ga mängimist, sinu edge peaks ikkagi mängu käigus rohkem avalduma ja random fishi oma kahanema. Kindlasti ei ole see mõju olematu, arvutuskäiku ei oska pakkuda. Sisetunne ja kogemuse pealt julgen miski 0,5% selleks kaoks siiski panna.
    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Huvitav on see tõesti, olen märganud, et seda juhtub paljudel.
    Tekkis endalgi kunagi sama küsimus. Et milles on probleem ja mõtlesin, et ehk peaks Starsi teavitama sellest ' bug ' ist.

    Kui ma eksi, siis asi pole internetis. Asi on selles, et kui vajutatakse register ja lükatakse lobby kinni enne kui laud on avanenud, siis läheb aeg-ajalt esimene käsi foldi sitoudis olles.

    Seega in case keegi vaevleb selle jama käes, siis ärge enne lobby X lükake kui laud avanenud. Ehk aitab.

  19. #5219
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Tekkis endalgi kunagi sama küsimus. Et milles on probleem ja mõtlesin, et ehk peaks Starsi teavitama sellest ' bug ' ist.

    Kui ma eksi, siis asi pole internetis. Asi on selles, et kui vajutatakse register ja lükatakse lobby kinni enne kui laud on avanenud, siis läheb aeg-ajalt esimene käsi foldi sitoudis olles.

    Seega in case keegi vaevleb selle jama käes, siis ärge enne lobby X lükake kui laud avanenud. Ehk aitab.
    jep mingi selline eriti lollakas asi oli sellega, ise täpselt ei mäleta kas just see, aga mingi keiss küll mis iseenesest ei olnud interneti kiirusega vms seotud, kuigi mul on nii ka ätitsa olnud et endal 2 lauda ees, ja mõlemas olen sit out ja ühtegi nuppu vajutada ei saa, a kui ma kaotan need siis onkel stars on tagasi ikka saatnud vahel, sõltub sellest ka kui palju stäkki kaduma läheb, a kui võidad siis raha tagasi ei saadeta

  20. #5220

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kunagi coffejay arvutas seda sama asja ja sai kah päris hullud numbrid, kasum oli suht välistatud igatahes. Aga ikkagi tundub uskumatu, et nii palju mõjutab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES