Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 262, kokku 305 EsimeneEsimene ... 162212252260261262263264272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 221 kuni 5 240, kokku 6099
  1. #5221
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    selge on see et 8% stäki erinevust mängu alguses ei tähenda -8% EV roid longrun (muidu tähendaks ju 500-500 stäkid BE longrun), aga raske on võita küll. st tegelt 480/520 on 9,2% erinevust aga esialgu pidasin silmas siis seda kui 4% oma algstäkist alati pimedalt kaotame
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 20.05.13 at 23:32

  2. #5222
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jap, sai isegi raha tagastust küsitud ja seda ka võimaldati lahkesti. Samas lõpuks selgus siiski, et see oli mul raali probleem. HEM-i käivitudes läks kõik kooma ja seep tekkis ka lag sisse. SSD ketas + veel mõned vidinad lahendas ära.

    VisaHinge poolt pakutud versiooni olen ka nagu kuskilt kuulnud. Ju siis serious problem ikka

  3. #5223

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    selge on see et 8% stäki erinevust mängu alguses ei tähenda -8% EV roid longrun (muidu tähendaks ju 500-500 stäkid BE longrun), aga raske on võita küll. st tegelt 480/520 on 9,2% erinevust aga esialgu pidasin silmas siis seda kui 4% oma algstäkist alati pimedalt kaotame
    Kui iga mäng algab nii siis tähendab, et alustad -8% pealt, mitte, et sul see jääb. Kui sul 4% roi, siis long run lased -4% obv ju? :S

  4. #5224
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui iga mäng algab nii siis tähendab, et alustad -8% pealt, mitte, et sul see jääb. Kui sul 4% roi, siis long run lased -4% obv ju? :S
    Bet size-dega timmid oma -1bb paika mängu käigus. -4% roi küll ei usu, ega sa ei alusta ju mängu -8% stacki kaoga. see on villuga kokku -8%

  5. #5225
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Kui iga mäng algab nii siis tähendab, et alustad -8% pealt, mitte, et sul see jääb. Kui sul 4% roi, siis long run lased -4% obv ju? :S
    ei lase ju, minu investment on sel juhul siis 480 chippi ja return of investment 4% on 500st, et st et peaks ikkagi olema võimalik näidata +'i

    E: ja equity saamiseks me ei vaja vist ju 500t chippi
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 21.05.13 at 15:22

  6. #5226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei tahaks uskuda, et 20 chippi niipalju mõjutab. Väga palju on fishe, kes esimene või isegi 2-3 kätt sit-oudivad ja selle loogikaga peaks tulema regularidele 2-3% ROI-d otsa.

    Ma pigem arvan, et 4% stäki kaotust => 4 protsendi kaotust sinu ROI-st. Ehk 3% ROI-st kaob 0.12% ehk ROI kukub 2.88% peale.

  7. #5227
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    JA edasi mõeldes - kui sa leiad leaki, mis maksab long-runnis vastasele 20 chippi, siis tõesti tõuseb su ROI koheselt 3% võrra või siis sinu oma langeb 3% võrra.

  8. #5228
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Meie alustame ju -4% pealt ja vastane alustab +4% pealt. Kui meie c20 õhku haihtuks, siis oleks üks stsenaarium, kui need vastase stackile lisanduvad, siis on teine. Oluline pole ju meie chippide hulk absoluutnumbrina, vaid suhtena vastase stacki. Ja seal on meil ligi 8% handicap.

    Samas arvan, et 8% stackide erinevus ei kajastu samasuures EV vahes. +4% ROI reg ja -4% ROI fish satuvad tõenäoliselt tihti olukordadesse, kus fish annab ilma mingit equityt või vähest equityt omades ligi terve stacki ära. Küsimus on, kui palju harvemini suudab reg selliseid suure edgega olukordi esile kutsuda väiksema stackiga alustades.

    Seda analoogiat kasutades, ükski reg ei oma HT-s fishi vastu 90-10 eelist. Aga kui nt. tippmängija panna totaalse fishi vastu HU mängima 1,000 vs 10,000 bb deep, siis tõenäoliselt on regil juba eelis. Mida väiksemad eff stackid, seda väiksem on fishi handicap, aga tõenäoliselt pole see lineaarne. Ja ma ei usu, et seda oleks võimalik usaldusväärselt mõõta. See võiks sõltuda eelkõige fishi mängus olevatest vigadest, s.t. kus faasis ta kõige rohkem EV-d kaotab. Aga kui kusagil on mingit analüüsi selle kohta, siis oleks huvitav lugeda.

  9. #5229
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    4 protsendi kaotust sinu ROI-st. Ehk 3% ROI-st kaob 0.12% ehk ROI kukub 2.88% peale.
    See küll tõsi olla ei saa. Selle analoogiaga, 90% sinu stackist kadudes kukkuks ROI 4% pealt 0.4% peale. Kui me c50-ga alustame, siis pole meil küll positiivset ROI-d loota, kui vastane alustab c950-ga.

  10. #5230

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ühe mängu ROI saame chippide kaudu järgnevalt:

    ROI = (CW/SS-R)*100%

    ROI - return of investment
    CW - chips won
    SS - starting stack
    R - rake decimal kujul

    Ehk kui võtame rake'iks 2,4% ja eeldame et muu mäng on breakeven, siis:

    ROI = (-20/500-0,024)*100%=-6,4%

    Sisuliselt võib seda kohe mängu alguses kaotatud 20 chippi võtta kui suuremat rake'i.

    Mul pole hetkel ühtegi PT graafikut võtta, et oma matemaatikat kontrollida, aga puhtteoreetiliselt peaks see nii olema.
    Viimati muudetud SteDonk poolt : 21.05.13 at 17:21

  11. #5231
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See küll tõsi olla ei saa. Selle analoogiaga, 90% sinu stackist kadudes kukkuks ROI 4% pealt 0.4% peale. Kui me c50-ga alustame, siis pole meil küll positiivset ROI-d loota, kui vastane alustab c950-ga.
    Ei obv. Ma ütlesingi, et arvan ja ei suuda uskuda, et t20 chipi kadumine tähendab 3% ROI ära andmist. Aga mine tea.

  12. #5232

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui kuus teha 3k mängu, tähendab iga mängu algul 15 chipi ära andmine kuu lõikes -90bi. Kui 3% roi-ga mängida 3k sng-d, on profit 90bi.

  13. #5233
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Kui kuus teha 3k mängu, tähendab iga mängu algul 15 chipi ära andmine kuu lõikes -90bi. Kui 3% roi-ga mängida 3k sng-d, on profit 90bi.
    Can't be that simple.

    ---

    Faking traaazzz.. Ilmselt ei biidi 15$ hypereid või ei biidi variatsiooni või ei biidi tilti.
    Või olen lihtsalt losing regfish.

    Viimased 2 nädalat on kõik sessioonid lõppenud augus. Kokku see kuu vist mingi 50bi-60bi alla EV. Kopp ees ja tilt tahab ära tappa.

    Blockisin kõik mängud üle 14.99$ :D, nii et nüüd siis 3-tabledan 7$ hypereid. Sitt run jätkub aga vastased on vähemalt kuldsed.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 22.05.13 at 12:51

  14. #5234
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Seni mängitud 28 kätt. Midagi imelikku polnud toimunud. Vastane ilmselt regi lasi mitmel laual, seniseks olin 3 korda 3bettinud, ühekorra callis ja siis võtsin poti cetiga maha. Kas kuskil läks midagi valesti? Kas turnis oleksin pidanud juba alla andma? Millea ta ikka callib kui Qga või võib regide puhul ka turnis barreldada?

    7.00 USD PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    SB (t1,480)
    Hero (BB) (t1,520)

    Hero's M: 25.33

    Preflop: Hero is BB with J, 10
    SB bets t80, Hero raises to t200, SB calls t120

    Flop: (t400) Q, 5, 10 (2 players)
    Hero bets t160, SB calls t160

    Turn: (t720) 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t295, Hero calls t295

    River: (t1,310) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t825 (All-In)

    Total pot: t1,310

    [spoil]
    SB didn't show
    Hero didn't show J, 10 (nothing).[/spoil]

  15. #5235
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Foldimine alati mul keeruline olnud. Tegu goldstariga, kes prolabsi andmetel viimase 90 päeva jooksul mänginud 1200 turniiri umbes 8 buy-iniga ja 3% roi. See oli 8s käsi ja ma ühe korra varem ka 3bettisin. Kuna ta alati cbettis oma avanguid, siis olin talle ühe korra teinud juba ch-raise flopis ja siis ta andis alla. Kas see käsi peaks olema insta fold? Põhimõtteliselt villane ju võib siin bluffida, aga igaljuhul on tal ilmselt jube pee täis oute?

    7.00 USD PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t1,600)
    SB (t1,400)

    Hero's M: 53.33

    Preflop: Hero is BB with 8, 8
    SB bets t40, Hero raises to t120, SB calls t80

    Flop: (t240) 10, 9, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t120, Hero raises to t340, SB raises to t1,280 (All-In)

    Total pot: t920

    [spoil]
    SB didn't show
    Hero didn't show 8, 8.[/spoil]

    PS! Ma täna lasknud mitmeid turkasid ja seni langevas trendis, aga vastased on ka enamvähem kõik, kes mängivad kõvasti HU mänge prolabsi andmetel. Ilmselt päevane aeg halvim, kui soov kalakesi püüda? Õhtuti pole veel kunagi nii palju regisid vastu saanud.

    edit: mõtlesin, et laen endale sharky ja siis vaatan, et kodulehel neil mingi muu kamm kirjas. Huvitav kas PStars leidis, et aitab sharkyst või mingi häkker seda kodulehte näppinud.
    http://sharkystrator.com/download-sng-registrator/
    Viimati muudetud Aime poolt : 23.05.13 at 16:02 Põhjus: sharky

  16. #5236
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Foldimine alati mul keeruline olnud. Tegu goldstariga, kes prolabsi andmetel viimase 90 päeva jooksul mänginud 1200 turniiri umbes 8 buy-iniga ja 3% roi. See oli 8s käsi ja ma ühe korra varem ka 3bettisin. Kuna ta alati cbettis oma avanguid, siis olin talle ühe korra teinud juba ch-raise flopis ja siis ta andis alla. Kas see käsi peaks olema insta fold? Põhimõtteliselt villane ju võib siin bluffida, aga igaljuhul on tal ilmselt jube pee täis oute?

    7.00 USD PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t1,600)
    SB (t1,400)

    Hero's M: 53.33

    Preflop: Hero is BB with 8, 8
    SB bets t40, Hero raises to t120, SB calls t80

    Flop: (t240) 10, 9, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t120, Hero raises to t340, SB raises to t1,280 (All-In)

    Total pot: t920

    [spoil]
    SB didn't show
    Hero didn't show 8, 8.[/spoil]

    PS! Ma täna lasknud mitmeid turkasid ja seni langevas trendis, aga vastased on ka enamvähem kõik, kes mängivad kõvasti HU mänge prolabsi andmetel. Ilmselt päevane aeg halvim, kui soov kalakesi püüda? Õhtuti pole veel kunagi nii palju regisid vastu saanud.

    edit: mõtlesin, et laen endale sharky ja siis vaatan, et kodulehel neil mingi muu kamm kirjas. Huvitav kas PStars leidis, et aitab sharkyst või mingi häkker seda kodulehte näppinud.
    http://sharkystrator.com/download-sng-registrator/
    Mis selle sharkystator.com-iga siis lahti on? Ise ei näe küll, et midagi valesti oleks.

    See 88 käsi. As played: FOLD 100%. Milleks siin oma kätt bluffiks pöörata check-raisega?

  17. #5237
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas keegi oskab soovitada häid süsteeme 8-15BB mängimiseks? Kuskil oli mingi tabel minraise/fold,minraise/call, shove, fold tyypi tabel

  18. #5238
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    nujah, niisama alla anda tundus imelik, siis lootsingi, et chekkides kas chekib järgi, või kui ei, siis teen ch-raise, seda et ta shoveb väga ei osanud oodata. Samas kui oleks siin cbeti teinud, siis ta oleks ikka otsa pannud, aga pigem vist õigem siis foldida, sest niisama ch-foldida tundub ka nõrk ja ükskõik millel ta pihtas on ilmselt T, siis oute pole ikkagi.

    Krt mingi arvuti jama mul (viimane aeg uus arvuti muretseda), algul sharkyt vaatasin, siis olid mingid sümbolid, nüüd küll kõik korras.
    Viimati muudetud Aime poolt : 23.05.13 at 16:33

  19. #5239
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Veel üks käsi. Võibolla see minu viga, aga märkan, et paljud mängijad mu vastu 3betitud pottides callivad flopi panuse ja siis kui turnil chekin, siis panustavad. Siin küll seda lootsingi (natuke küll ärritas see 8, sest tal võis olla ka 98s laadne käsi, aga no siis on lihtsalt sitt olukord), sest ta varem oli ka nii teinud, see on 58. käsi. Samuti on ta limpcallinud varemalt. Küsimus siis, et kui ma turnis ise panustan, siis ta ilmselt oma blufid foldib, (vastane regi) samas kui ta chekib, annan võibolla liiga palju oute. Igatahes, kas siiani käitusin õigesti ja siin mis oleks õigem, kas ise shoveda või callida ja any river shoveda.

    PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    SB (t1,390)
    Hero (BB) (t1,610)

    Hero's M: 17.89

    Preflop: Hero is BB with K, K
    SB calls t30, Hero bets t180, SB calls t120

    Flop: (t360) 2, 8, 6 (2 players)
    Hero bets t180, SB calls t180

    Turn: (t720) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t510

    Total pot: t720

    [spoil]
    SB didn't show
    Hero didn't show K, K.[/spoil]
    Viimati muudetud Aime poolt : 23.05.13 at 16:45

  20. #5240
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas keegi oskab soovitada häid süsteeme 8-15BB mängimiseks? Kuskil oli mingi tabel minraise/fold,minraise/call, shove, fold tyypi tabel
    NASH


    Sklansky-Chubukov



    http://www.pokkeriprod.com/2012/05/02/husng-strateegia/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES