Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 266, kokku 305 EsimeneEsimene ... 166216256264265266267268276 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 301 kuni 5 320, kokku 6099
  1. #5301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Flat sellep et saad directly head oddsid, flatiks any2 mida avad ning 4betiks ainult valuerange.

  2. #5302
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ok. Min3beti peale flatingi alati ükskõik, millega avan (enne mõtlesin, et see flat käiski nagu villase all-ini kohta, kuna mu põhiküsimus oligi see), aga siin kuna regi vastas ja esimene käsi, siis tuligi mingi fancyplay idee, et vaatame, mis tal on ja tegin 4beti.
    Aga villase flopi shove vastu?

  3. #5303
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Ok. Min3beti peale flatingi alati ükskõik, millega avan (enne mõtlesin, et see flat käiski nagu villase all-ini kohta, kuna mu põhiküsimus oligi see), aga siin kuna regi vastas ja esimene käsi, siis tuligi mingi fancyplay idee, et vaatame, mis tal on ja tegin 4beti.
    Aga villase flopi shove vastu?
    Insta fold ja rohkem ei mõtle ka selle handi üle :)

    Sa mõtled liiga palju üle neis spotides...

  4. #5304

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Suht ükski reg ei min3beti.

  5. #5305
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nujah. Algne mõte oli see, et alla toppari pole mõtet callida shove, seega esialgu piirdun selle mõttega.

    Reg?? Noh tüüp vähemalt mängib sitaks ja on võitev, tüüp oli mänginud viimase 90 päeva jooksul sama limiiti üle 1400 mängu ja võitnud neist 55%, mis sellise tüübi kohta ütelda. Teda vist võib regiks nimetada? Võibolla lihtsalt proovis esimese käega mingit metat arendada.

  6. #5306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    fishreg

    E: või l o l donkaments :D

  7. #5307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tglt jap, võib regiks nimetada :3

  8. #5308
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Suht ükski reg ei min3beti.
    Ma tahaks kontseptsioonina ikkagi teada, miks min3bet vale on tingimata. Ma tean, et seda keegi ei tee. Aga kui te nõrga regi või fishi vastu mängite ja min3betite suvalist kätt, a la 89s, AA jms, siis kuidas peaks villain korrektselt vastu mängima? Ma saan aru, et tugevad regid adjustivad kiirelt, aga kahtlustan, et nõrgad regid ja fishid satuvad lihtsalt segadusse ja võivad kokkuvõttes teha suuremaid vigu kui nad standardses mängus isegi juba teevad. Nt. annavad nad ära initsiatiivi ja ei julge IP barreldada, mis on iseenesest juba viga.

  9. #5309

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei ütle et see halb on, muidugi saab min3bette kasumlikult teha, aga lihtsalt parem on suuremalt.

  10. #5310
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegu 15 taalase turniiriga. Mängin 7.00seid ja aegajalt võtan shotte ka 15stele. Vastane mänginud 250 turniiri ja võitnud nendest 48% prolabsi andmetel. Tegu 18. käega ja seni on väga rahulik mäng toimunud, kõik potid on maha võetud kas cbetiga või flopis. Buttoneid on villane foldinud u. 50% ja minraisele foldinud umbes 50% kordi. Flopis lihtsalt eksperimenteerisin, et kuidas ch-rais mõjub ja turnis siis sain 2 paari. Kuna riide nagu vastase kohta polnudki, siis riveri kaart ei meeldinud üldse (võimalik backdoor mast võimalik rida) ja seega bettisin, et teada oma asukohta. Pakkusin ka varianti, et vastasel on busted mastidraw, sest millega maksaks. Kas suht ilma riidideta on tegu instafoldi kohaga? Või on viga juba mujal tehtud?

    PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t1,640)
    SB (t1,360)

    Hero's M: 36.44

    Preflop: Hero is BB with 2, J
    SB bets t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) 2, 10, K (2 players)
    Hero checks, SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

    Turn: (t480) J (2 players)
    Hero bets t300, SB calls t300

    River: (t1,080) 8 (2 players)
    Hero bets t330, SB raises to t820 (All-In)
    Hero???

    Total pot: t1,740

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Aime poolt : 03.06.13 at 08:53

  11. #5311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Fold pre

  12. #5312
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Fold pre
    Level?
    Tüüp mängib üsna tightilt ja foldib u. 50% mu minraisedele, miks ma ei peaks avama 100%?
    Mulle see fold nagu üldse ei meeldi, suited pealekauba. Ma vist ühe 94o isegi foldisin, aga see oli mu 3s button vist, siis veel ei märganud, et ta nii vähe avab ja nii foldi aldis on? Kui siis oleks olnud märge, et 18 käe kohta on selline tendents, siis ma tagantjärele ei oleks foldinud.
    Või mis võiks siin foldi mõte olla, et siis vastane näeb, et ahah ta siiski 100% kaartidest ei mängi. Samas ega ta respekti mu raisedele ei annaks sellest hoolimata ju. Või mõtlen valesti ja lihtsalt 18 kätt liiga väike sample. Tihti suuremat samplit väga nagu ei jõuagi saada.
    Võibolla siis viga mu liiga loose mängustiil?

    edit: ja nii palju veel, et kui harilikult hakatakse selle (80-100% kaartide mängimist mõtlen) peale rohkem 3bettima või vähemalt 3bettima, siis tema polnud veel ühtegi 3betti kah teinud, ega ka callides donkbettinud (mida ka mu vastu harrastatakse, kui mu tõsted närvidele hakkavad käima).
    Viimati muudetud Aime poolt : 03.06.13 at 10:57

  13. #5313
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Level?
    Tüüp mängib üsna tightilt ja foldib u. 50% mu minraisedele, miks ma ei peaks avama 100%?
    Sa ei ole button - sa callid pres.

  14. #5314
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma lihtsalt harjunud ütlema button, kuigi jah ametlikult olen SB.
    Mu matemaatika ütleb, et kui ma 100% kätest minraisen ja villane foldib rohkem kui 50%, siis olen ma automaatselt võidus. Kui ta foldib täpselt 50%, siis tuleb võiduprotsent sellest, et kui palju õnnestub peale floppi pank maha võtta, seega peaks ju võidus olema.
    Või on siis probleem sellest, et kuna sng-des blaindid tõusevad, mitte pole konstantsed (nagu cashis), siis peaks hoolimata villase suurest foldiprotsendist mängima ikkagi näiteks 85% käte valimist? Lihtsalt antud juhul jäi mulje, et vastane üldse ei adapti (18 kätt seega võibolla ka lihtsalt sitt kaardijooks) ja leidsin, et peaks avama 100%, muidu ikka hakkan avamisprotsenti muutma kui vastane teeb esimese 3beti. Sellest lähtuvalt loomulikult tuleb hiljem ettevaatlik olla, et kui villane mängib, siis tal peab ka kindlasti hea käsi olema ja see riveri probleem nii tõusiski.
    Viimati muudetud Aime poolt : 03.06.13 at 12:04

  15. #5315
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    ma lihtsalt harjunud ütlema button, kuigi jah ametlikult olen SB.
    Mu matemaatika ütleb, et kui ma 100% kätest minraisen ja villane foldib rohkem kui 50%, siis olen ma automaatselt võidus. Kui ta foldib täpselt 50%, siis tuleb võiduprotsent sellest, et kui palju õnnestub peale floppi pank maha võtta, seega peaks ju võidus olema.
    Või on siis probleem sellest, et kuna sng-des blaindid tõusevad, mitte pole konstantsed (nagu cashis), siis peaks hoolimata villase suurest foldiprotsendist mängima ikkagi näiteks 85% käte valimist? Lihtsalt antud juhul jäi mulje, et vastane üldse ei adapti (18 kätt seega võibolla ka lihtsalt sitt kaardijooks) ja leidsin, et peaks avama 100%, muidu ikka hakkan avamisprotsenti muutma kui vastane teeb esimese 3beti. Sellest lähtuvalt loomulikult tuleb hiljem ettevaatlik olla, et kui villane mängib, siis tal peab ka kindlasti hea käsi olema ja see riveri probleem nii tõusiski.
    Jah. Kui vastane foldib 50% või rohkem minraisele, siis on any2ga minraisemine +EV. Seda juhul, kui ta ei adjusti.

    Ja teine lõik on ka õige. Stäki muutumisel, muutuvad ka vastase mäng. Reeglina BB-lt flatitakse vähem, 3betitakse rohkem. Samuti buttoni range võib osade vastaste puhul minna tightimaks.

    Aga antud käes sa oled BB, ja seepärast soovitati ka pres foldi ning fold to steal stat ei mängi mitte mingit rolli.

  16. #5316
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aime - Alles sa mängisid 3.50$ ju, kuidas sa juba 15$ levelini jõudnud? Mis br managementi kasutad?

  17. #5317
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Oeh. Ma ikka tõesti "julm donk" nagu nime all kirjas, ma automaatselt mingi hetk hakkasin harutama valet teemat.
    Siin käes muidugi ma oop ja tõesti suited kaartidega mul foldi leidmine on probleemne, seega jah see üks suur viga. Palju uue vastase vastu mängides on üldse norm protsent? 50-55% minraise vastu ja 3X avamise vastu 35-40%?

    Krt mida edasi mõelda, siis on isegi flopi ch-rais kaheldava väärtusega, K ja T ilmselt ei foldi ja mahuvad ta kätevalimisse üsna hõlpsalt.

  18. #5318
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    roll on hetkel 420 USD ja mängin valdavalt 7.00seid, mõne 15se võtan sekka. Ostsin mõned stellarid välja ja SCOOP-i raamess mängisin oma aastatega kogunud fppsid turniiridollariteks.

  19. #5319
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegin hu turbo peale üle mineku.
    Saan enam vähem hakkama (15stes) tase on suht fishine ,aga eks tuleb osata ka fishide vastu võita õieti.

    Probleem natukene nende vastu kellel 3bet +35%(maniacs)ja flopil ei taha alla anda.(neid ikka jagub)

    Vastan neile.
    BTN openi tõmban alla 65% kanti.
    4bet for V AT+ 55+ KJ+ (sizing on vastavalt käele ja BB levelile)
    3beti Flatin 89 9T, JT
    4bet bluffin 45s-89s

    See on enam vähem umb kaudne süsteem.
    Oskab ehk keegi õigesse suunda tõugata mida peaks veel jälgima kui nende vastu pelan vms.
    Ty

  20. #5320
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Tegin hu turbo peale üle mineku.
    Saan enam vähem hakkama (15stes) tase on suht fishine ,aga eks tuleb osata ka fishide vastu võita õieti.

    Probleem natukene nende vastu kellel 3bet +35%(maniacs)ja flopil ei taha alla anda.(neid ikka jagub)

    Vastan neile.
    BTN openi tõmban alla 65% kanti.
    4bet for V AT+ 55+ KJ+ (sizing on vastavalt käele ja BB levelile)
    3beti Flatin 89 9T, JT
    4bet bluffin 45s-89s

    See on enam vähem umb kaudne süsteem.
    Oskab ehk keegi õigesse suunda tõugata mida peaks veel jälgima kui nende vastu pelan vms.
    Ty
    Hakka OTB limpima. E: s.t. tekita OTB omale limpin-range. ja ma arvan, et 4bet bluff fishi vastu ei ole eriti hea idee HUSNG-des.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES