Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 267, kokku 305 EsimeneEsimene ... 167217257265266267268269277 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 321 kuni 5 340, kokku 6099
  1. #5321

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma küll ei usu et sul 4bet bluff range vaja läheb

  2. #5322
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ise mõtlesin sama.
    Väga hea ,et sain kinnitust.

    Olen suht tihti kõrvetada saanud nende 4bet bluffidega.
    Lihtsalt braindead agro vennad suudavad kergemalt tilti ajada mind =D.

  3. #5323
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei saa Sharkyst aru. Näiteks olen ques miski seitsmes. Kui korra pausile panen, ja uuesti tööle, siis pm. saan insta lobby. Samas, kui proovin 2+ lauda mängida, siis never ei saa üle. Mingi aeg jääb queue seisma ja vahest väga harva tuleb kolmas laud.

    Ja kas keegi ei ole selle peale mõelnud, et Sharky autor saaks teha ju sõpradele superuserid ehk saavad laudu kiiremini, kui teised.

  4. #5324

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Seda pausi asja olen ka täheldanud. A kuna 30si lasen, pole viitsinud süveneda.

  5. #5325
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players

    BB: 520 (VPIP: 100.00, PFR: 66.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
    Hero (SB): 480

    Hero posts SB 10, BB posts BB 20

    Pre Flop: (pot: 30) Hero has A 7

    Hero raises to 40, BB calls 20

    Flop: (80, 2 players) A Q 6
    BB checks, Hero bets 60, BB calls 60

    Turn: (200, 2 players) 2
    BB checks, Hero bets 100, BB calls 100

    River: (400, 2 players) 3
    BB checks, Hero bets 100, BB raises to 320 and is all-in, Hero calls 180 and is all-in

    Tundamtu vastane ja 2. käsi.
    Kas selline check/call ja riveril check/push liin villase poolt näitab pigem tugevust või nõrkust?

  6. #5326
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tugevust IMO. Aga foldida ei saa IMO.

  7. #5327
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tugevust ikka, sest vastane ju saab aru, et sa ei saa foldida.
    Pigem küsimus, et kas flopist nii suur bet ei ütle vastasele, et mul midagi head, aga kardan fldr vms. Muidu vist võetakse potte maha pigem 40 või 35 laadse panusega. Või see rohkem suuremate buyinidega turkade rida?

  8. #5328
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Samas selle käga sellisel flopil peaks nupud ilmselt sisse ajama ka juhul kui tehakse chraise flopis.

  9. #5329
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sellest ka küsimus, mina oleks tema asemel teinud check/raise flopil ja asi tahe. Tema aga callis ka turni, peale mida jäi talle kätte 320 chippi ja potis juba 400. Ehk siis flushdrawga ei tohiks nii teha?

  10. #5330
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pigem pakuks, et vastas on mingi A2 või A3 laadne käsi (A3 usun isegi rohkem). Flopist väga ch-raise ei julge teha, sest calli saab pmt ainult biitivalt käelt, kui aga nõrgem käsi veel sees, siis kuna alguses tihti agrotsetakse, siis turnis pigem ootab juba nn blufi teistbarrelit.
    HT ma samas suur fish, seega las targemad räägivad.

  11. #5331

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa Sharkyst aru. Näiteks olen ques miski seitsmes. Kui korra pausile panen, ja uuesti tööle, siis pm. saan insta lobby. Samas, kui proovin 2+ lauda mängida, siis never ei saa üle. Mingi aeg jääb queue seisma ja vahest väga harva tuleb kolmas laud.

    Ja kas keegi ei ole selle peale mõelnud, et Sharky autor saaks teha ju sõpradele superuserid ehk saavad laudu kiiremini, kui teised.
    Sa liigud järjekorras ka siis kui sharky on pausi peal. Ehk oled märganud et mõnikord on nii et oled justkui järjekorras esimene, aga järsku langed teiseks-kolmandaks. See ongi sellepärast et need kes on pausi maha võtnud "trügivad ette"
    Viimati muudetud FinalCollision poolt : 05.06.13 at 14:52

  12. #5332

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas walar Vaata postitust
    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players

    BB: 520 (VPIP: 100.00, PFR: 66.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
    Hero (SB): 480

    Hero posts SB 10, BB posts BB 20

    Pre Flop: (pot: 30) Hero has A 7

    Hero raises to 40, BB calls 20

    Flop: (80, 2 players) A Q 6
    BB checks, Hero bets 60, BB calls 60

    Turn: (200, 2 players) 2
    BB checks, Hero bets 100, BB calls 100

    River: (400, 2 players) 3
    BB checks, Hero bets 100, BB raises to 320 and is all-in, Hero calls 180 and is all-in

    Tundamtu vastane ja 2. käsi.
    Kas selline check/call ja riveril check/push liin villase poolt näitab pigem tugevust või nõrkust?
    cbet 60/80 on halb sp, et annad infot, kui vähem cbetid. V paned koguaeg 3/4? 30-40 on hea panna sp, et saad teha seda võimalikult tihti ja võimalikult odavalt. Ma jammiks riveri kindlasti, tal on seal Qx, Ax, FD. Kuna Qx kombosi rohkem järgi, kui Ax siis parem jammida imo ja Qx callib mõlemad valuebetid ära ilmselt.

  13. #5333
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Njah, info andmise pärast vist 3.5stes ei pea niipalju muretsema. Ei satu väga samade vastaste otsa kui 3080 turniiri jooksul on olnud 2675 erinevat vastast.
    Aga muidu viimasel ajal jah standard cbet 3/4. Alguses kasutasin minbetti aga see ei toiminud. Nüüd olen hakanud 1/2 sisse miksima olenevalt flopist ja vastasest.

  14. #5334

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas walar Vaata postitust
    Njah, info andmise pärast vist 3.5stes ei pea niipalju muretsema. Ei satu väga samade vastaste otsa kui 3080 turniiri jooksul on olnud 2675 erinevat vastast.
    Aga muidu viimasel ajal jah standard cbet 3/4. Alguses kasutasin minbetti aga see ei toiminud. Nüüd olen hakanud 1/2 sisse miksima olenevalt flopist ja vastasest.
    Enam jaolt cbet on bluff ja bluffida tasub ikka võimalikult odavalt.
    Sa mängid iga vastasega ühe flopi ja cbetid aint ühe korra?
    Ja kuidas sa saad vastasest olenevalt sisse mixida midagi, kui sa koguaeg readless pmts?

  15. #5335
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Sa mängid iga vastasega ühe flopi ja cbetid aint ühe korra?
    Vaatasin üle viimased 51 turkat ja sain 73 cbeti võimalust millest kasutanud olen 45. Ehk siis jah päris 1 ei ole aga sinna lähedale.
    Peaks oma cbeti protsendi suuremaks ajama :)

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Ja kuidas sa saad vastasest olenevalt sisse mixida midagi, kui sa koguaeg readless pmts?
    Päris readlessiks loen ma ise 5 esimest kätt ja statid kuvan lauale peale 15. kätt. Ehk siis kui vastane tundub väga aggro siis tekib ka tahtmine odavamalt bluffida. Kui vastane tundeid ei tekita siis läheb 3/4.

  16. #5336
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa Sharkyst aru. Näiteks olen ques miski seitsmes. Kui korra pausile panen, ja uuesti tööle, siis pm. saan insta lobby. Samas, kui proovin 2+ lauda mängida, siis never ei saa üle. Mingi aeg jääb queue seisma ja vahest väga harva tuleb kolmas laud.

    Ja kas keegi ei ole selle peale mõelnud, et Sharky autor saaks teha ju sõpradele superuserid ehk saavad laudu kiiremini, kui teised.
    Pausil liigud edadi jap, olen ka tähele pannud sarnast asja. Tegelikult valmistab see waitinglistide pikkus juba korralikku TILT-i. 2+ lauda tipptundidel ei ole sharky suuteline regama, koguaeg 25+ mängijat listis. Minu arust on tohutult viimaste kuudega tõusnud Sharky kasutajate arv. Jõuludeks listid õhtuti 100+ inimest pakun.

    Teisalt see Sharky on nii uimane loom, et nobedate näppude voorus saab isegi ootejärjekorra väliselt kohad napsata. Kui cashis vastast ei ole ja lehed loetud siis on isegi ok passida ja tühja lobby tulistada. Mõnus vaadata kuidas waitlistis on 30 mängijat, ise istud selle aja jooksul mitu korda maha :)

  17. #5337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma istun insta järgi nendele kui märkan et käsitsi mu lobby ära varastasid ja ma järjekorras viimaseks pidin minema :D

  18. #5338

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas walar Vaata postitust
    Vaatasin üle viimased 51 turkat ja sain 73 cbeti võimalust millest kasutanud olen 45. Ehk siis jah päris 1 ei ole aga sinna lähedale.
    Peaks oma cbeti protsendi suuremaks ajama :)



    Päris readlessiks loen ma ise 5 esimest kätt ja statid kuvan lauale peale 15. kätt. Ehk siis kui vastane tundub väga aggro siis tekib ka tahtmine odavamalt bluffida. Kui vastane tundeid ei tekita siis läheb 3/4.
    3/4 on halb sellep et 1/2 on enamvähem sama success rate ma arvan.

  19. #5339
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ma istun insta järgi nendele kui märkan et käsitsi mu lobby ära varastasid ja ma järjekorras viimaseks pidin minema :D
    Oot oot.

    Kui sa oled queus esimene ja tekib üks tühi laud ning keegi istub sinna, siis lendad järjekorra lõppu ?

  20. #5340
    Julm Donk Kasutaja walar avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    44

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    3/4 on halb sellep et 1/2 on enamvähem sama success rate ma arvan.
    Tuulutasin natuke oma andmebaasi ja numbrid räägivad sellist juttu:



    Kellelgi veel mingit arvestatavat min-cbettimise statistikat on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES