Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 268, kokku 305 EsimeneEsimene ... 168218258266267268269270278 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 341 kuni 5 360, kokku 6099
  1. #5341

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oot oot.

    Kui sa oled queus esimene ja tekib üks tühi laud ning keegi istub sinna, siis lendad järjekorra lõppu ?
    Minu arust küll (?)

  2. #5342

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui sinu lobby stealitakse, siis lendad järjekorra lõppu jep.

  3. #5343

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas walar Vaata postitust
    Tuulutasin natuke oma andmebaasi ja numbrid räägivad sellist juttu:



    Kellelgi veel mingit arvestatavat min-cbettimise statistikat on?
    seda ei saa nii arvestada, kui cbetid 40 100%, siis on sul bluffi successi vaja 33%, kui 60 siis 43%. Su risk on väiksem väiksema cbetiga ja see pead töötama vähem kordi, kui suurem. Kui ma cbetin 45 to 120 2l levelil peab see töötama üldse 27%. Kui vastase fold to cbet on üle 33% siis võid pmts 100% cbetida. Sp ongi isegi mõtekam panna 35/32 kuna suht sama success on neil ja siis vaja üldse 30,4%/28,6% f vs cbet.

    E: Ses mõttes, et üks cbet töötab vb vähem kordi, kui teine aga sa riskid ka vähem chipe.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 05.06.13 at 21:00

  4. #5344

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sinu statistika järgi on cbet 60 kõige kehvem ju üldse

  5. #5345
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Siis lobby varastamine sisuliselt crime ju? Varastamine teise inimese rahakotist. Kust võtate muidu, et järjekorra lõppu lendab?

  6. #5346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Siis lobby varastamine sisuliselt crime ju? Varastamine teise inimese rahakotist. Kust võtate muidu, et järjekorra lõppu lendab?
    no way

    Sharky on debiilsus. HUSNG-dest on saanud pm. HU cash.

    E: ma ei tea, kuidas teistele regidele meeldib, aga olen aru saanud, et regid, kellel roi suurem kui 3%, siis nad on selle vastu ning eelistaksid battlenet süsteemi.

  7. #5347

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Heh, mis ajast käsitsi regamine "ebaaus võte" on, et seda karistama peaks? + inimene ju ei tea kes järjekorras järgmine on, et seda ei saa ka sihilikult kellegi vastu teha.

  8. #5348

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    no way

    Sharky on debiilsus. HUSNG-dest on saanud pm. HU cash.

    E: ma ei tea, kuidas teistele regidele meeldib, aga olen aru saanud, et regid, kellel roi suurem kui 3%, siis nad on selle vastu ning eelistaksid battlenet süsteemi.
    wtf, battle käib koguaeg ju.

  9. #5349

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ranka, hyperite turnat pole mõelnud korraldada? Siin mängijaid nii palju, et oleks fun vahepeal mõõtu võtta. Loosime paarid, 100 turnat, ev-s võitja läheb edasi... Või oleks variatsioon liiga suur, huvi liiga väike?

  10. #5350
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teine käsi. Vastane tundmatu, aga 99% kindel, et ta fish. Callite või foldite. Kommenteerige ka flopi ja turni leadi - leadite või mitte?

    ( Click to show/hide )

  11. #5351
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Ranka, hyperite turnat pole mõelnud korraldada? Siin mängijaid nii palju, et oleks fun vahepeal mõõtu võtta. Loosime paarid, 100 turnat, ev-s võitja läheb edasi... Või oleks variatsioon liiga suur, huvi liiga väike?
    Kes viitsiks reiki maksta? Ja väga raske on vastasega kokku ju saada.

  12. #5352
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teine käsi. Vastane tundmatu, aga 99% kindel, et ta fish. Callite või foldite. Kommenteerige ka flopi ja turni leadi - leadite või mitte?

    ( Click to show/hide )
    Antud spotis mängu käigus tahaks callida, aga tihti olen vastas näinud K8 või T2 tüüpi käsi.

    Lead ei meeldi, sest paneme end väga raskesse olukorda kui nt. minraise saame. Shove on siin isegi meie jaoks lihtsam, aga minraise annaks vastasele võimaluse teha odav bluff või stackida meid parema käega riveris ära kui turni callime. Leadiks TJ-TK kätega, mis peaks siin vastase rangest pikalt ees olema ja samal ajal induceks vastast bluffima, et A reppida.

  13. #5353

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kes viitsiks reiki maksta? Ja väga raske on vastasega kokku ju saada.
    Micros pole reiki ja kuni 4 tühja lauda, aga eks ta ebamugav oleks tõenäoliselt. Starsil oleks vaja friend listi ja custom game süsteemi, et saan väljakutseid esitada inimestele ja ei pea lobbyde pärast võimlema kui sõbraga mängida. Kõlab natuke nagu homegame, a pole seda näppinud ja ei tea, kuidas töötab.

  14. #5354

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teine käsi. Vastane tundmatu, aga 99% kindel, et ta fish. Callite või foldite. Kommenteerige ka flopi ja turni leadi - leadite või mitte?

    ( Click to show/hide )
    Fishi vastu leadiks flopi kindlasti, sest ta ei tule peaaegu kunagi bluffima seal, pigem floadib lihtsalt. Turni leadiks ka, kuna T oleks suure tõenäosusega flopi c/r-nud, saad drawdelt, 4-lt ja random pasalt valuet, kaitsed oma kätt ja check/calliks enamus rivereid. Shove callida ei saa. Väga vähe bluffe seal imo.

  15. #5355
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Karelkorm, minu arust nad repivad väga tihti A-high boardil ässa, isegi kui on limped pot. Kas meie väike lead ei induce just bluffima, kuna scare card tuli maha ja isegi fish teab, et meil A ei ole? Kui saame minraise turnis, kas callime? Kui callime ja riv on blank, kas shovele foldime?

  16. #5356
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jube passiivne mäng oli, vastane avas 40% buttoneid minraisega ja ka minraisedele foldis u. 40%. Tegu mängu 68nda käega. Tema oli 3b 1 korra, mina juba 4 korda ja nüüd oli viies 3b.
    Mu statsid hh-st
    - 13 times out of 34 while in small blind (38%)
    - 4 times out of 34 while in big blind (12%)
    Seni oli alla andnud 3betitud pottides kõik 4X, Ilmselt olin vastasele jätnud niti mulje, aga kuna ta pelas 3laual korraga ja 90 päeva jooksul oli mänginud 3200 turkat ja Roi oli +10%.

    15.00 USD turniiri. PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (BB) (t1,650)
    SB (t1,350)

    Hero's M: 18.33

    Preflop: Hero is BB with K, K
    SB bets t120, Hero raises to t260, SB calls t140

    Flop: (t520) 9, Q, A (2 players)
    Hero bets t210, SB calls t210

    Turn: (t940) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t880 (All-In)

    hero ??? potitõmme kah veel ja kui ch-näitab nõrkust ta shoveb, siis kas on insta call? Vastane mingi ulmemänguga polnud kah silma hakanud ja shovenud ei olnud veel keegi kordagi.

    Total pot: t940

    ( Click to show/hide )


    Üldiselt andis buttoni cbettidele ka alla ja alati panustasin u. 35% pangast. viimane 3bet oli täpselt sama suurusega ja u. 8 kätt tagasi. Üldiselt oli suht kaardisurm kui buttonil olin ja seepärast oli selline nitine mäng. Viimane 3bet oli mul bluff T8s ülejäänud 3betid olid esimese 20 käe jooksul.
    Viimati muudetud Aime poolt : 06.06.13 at 16:01

  17. #5357
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Düüd soeta endale hem/pt.. Ma ei usu, et su pea prügikast on kuhu sa kogud vastaste kohta umbmäärast statistikat.

    pf ma 3betiks natuke tugevamalt 300 ntx.
    flopil tulistaks ka natuke tugevamalt
    turn on nõme kaart ja completeb flush/straight + A lauas + igast 2 pair comp. aga samas on ka see scarecard, millest reg seal aru saab...Umm..raske spot.. fold ma arvan.

  18. #5358
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Karelkorm, minu arust nad repivad väga tihti A-high boardil ässa, isegi kui on limped pot. Kas meie väike lead ei induce just bluffima, kuna scare card tuli maha ja isegi fish teab, et meil A ei ole? Kui saame minraise turnis, kas callime? Kui callime ja riv on blank, kas shovele foldime?
    meil on selles kohas A päris tihti, A3o buttoni limpi attackida ei ole üldse hea mäng

    leadime flopi ja betime turni, raisele turnis foldime, natuke sõltub sizengust ka
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 06.06.13 at 19:44

  19. #5359

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Meil peab equityt olema et OOP siin mängida, A3 meil equitit ei ole..

  20. #5360
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    a õigus seda küll jep et A3 ei stabiks floppi

    E: ebaadekvaatses olekus ei maksa strateegiat arutams tulla :(
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 06.06.13 at 20:08

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES