Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 270, kokku 305 EsimeneEsimene ... 170220260268269270271272280 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 381 kuni 5 400, kokku 6099
  1. #5381
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Two Plus Two oli käsi. Arutasin sõbraga, aga jäi poolikuks.

    KÜSIMUS: Kas keegi checkib siin järgi? Ma tahan alati järgi checkida fishi vastu, sest tal on ranges kuradima vähe AX ja see on sitaks hea board just bluff cbetiks. Samas järgi checkides nad ei suuda meid AX peale panna (jah siin fish suudab isegi mõelda) ning lähevad lolliks.

    Kui ei checki järgi, siis miks?

    EDIT: 10/20 levelil samade stäkkidega ma ei checki järgi

    ( Click to show/hide )

  2. #5382
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mõlemad käed, tundmatu vastane, esimene käsi, kuidas liin?




    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Minu arvamus:

    1) Preflop call veits küsitav. Flopis check-raisen to 100-110
    Tundmatu vastu Q6o on minul call. Hetkel vaatasingi oma selle kuu statistikat ja BB-d foldin 20-25BB deep stäkkidega 33% ajast. [/QUOTE]

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    2) Seems fine aga ise võtaks lambika puhul check-call liini, et hoida bluffid sees. Kui oled dominated, siis nagunii stackid lähevad sisse. Ühtegi drawd ju flopis pole, mida vastane saaks semi-bluffida.
    jup ma ka callin

  3. #5383
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Two Plus Two oli käsi. Arutasin sõbraga, aga jäi poolikuks.

    KÜSIMUS: Kas keegi checkib siin järgi? Ma tahan alati järgi checkida fishi vastu, sest tal on ranges kuradima vähe AX ja see on sitaks hea board just bluff cbetiks. Samas järgi checkides nad ei suuda meid AX peale panna (jah siin fish suudab isegi mõelda) ning lähevad lolliks.

    Kui ei checki järgi, siis miks?

    EDIT: 10/20 levelil samade stäkkidega ma ei checki järgi

    ( Click to show/hide )
    ma never ei checkiks flopi, ma mängin küll madalamat limiiti, aga sellises olukorras, kus K on lauas ja flush draw ja mingi rea tõmme võib ka olla, ei annaks free cardi ja võtaks valuet, 60 on fine. ei hakka slowtama.

    turnis tuli teine flush draw lauda, ma paneks rohkem, isegi 140-150, jällegi full value ja ei ole kahju kui fold tuleb.

    river on väga raske, 50-50 koht minu jaoks. kas ta tõesti sai oma flushi kokku, auku rida ka. siin ei oskagi midagi teha. sick koht. stackid on ka nii, et 250 jääks veel alles, kui foldiks.

  4. #5384
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tundmatu vastu Q6o on minul call. Hetkel vaatasingi oma selle kuu statistikat ja BB-d foldin 20-25BB deep stäkkidega 33% ajast.
    Kas siin call selleks, et hoida vastase bluffe sees või kaitsta ennast jättes võimaluse foldimiseks kui vastase X langemisel edasi agrotab? Mu fishilik mõistus ilmselt teeks ch-raise ja kui saaks shove vastu, siis readless, (prolabsi andmeid kasutades), et kui vastas fish, siis fold, regi puhul vist ei suudaks foldida. Samas kui nüüd call ja turn tuleks scarecard näiteks K ja vastane agrotab edasi? Vastase ranges K ja A ilusti ju sees. Ruutu ilmselt scarecard ei ole kui just riveriks 4 ruutut laual pole.

  5. #5385
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Kas siin call selleks, et hoida vastase bluffe sees või kaitsta ennast jättes võimaluse foldimiseks kui vastase X langemisel edasi agrotab? Mu fishilik mõistus ilmselt teeks ch-raise ja kui saaks shove vastu, siis readless, (prolabsi andmeid kasutades), et kui vastas fish, siis fold, regi puhul vist ei suudaks foldida. Samas kui nüüd call ja turn tuleks scarecard näiteks K ja vastane agrotab edasi? Vastase ranges K ja A ilusti ju sees. Ruutu ilmselt scarecard ei ole kui just riveriks 4 ruutut laual pole.
    Me rääkisime preflopist mitte flop actionist.

  6. #5386

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ( Click to show/hide )


    Kus sa checkida tahad ? Ilmselt Turni ? Mu arust on lollikindlam siiski bet bet liin võtta ja olenevalt riverist edasi tegutseda. Fishi callimis range on seal vägagi lai, Valuet saame Kx, 2x, kõik võimalikud rea combod nagu 45,QT jne jne. Üldiselt mina ei checki seal kuskil unless tean et suure tõenäolsusega üritab mind välja bluffida.

  7. #5387

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mina cashi mängijana 16bb deep ck fishi vastu siin flopil järgi 100% ajast. See on olukord, kus ma ajan riveriks nii või naa sisse, olenemata, mis toob turn või river. Samuti ei foldi vastane eeldatavasti ühtegi drawd meie betile. Seega, las võtab tasuta kaarte, palju tahab. Hitib, siis õnnitlused. Kui betime, siis foldime ka palju suvalist jama välja, millega ta võib turnis mõnda backdoor drawd või third pairi hittida ning saame sealt teistpidi valuet. K pealt saame turni ja riveri beti peale nii ehk naa sisse ning lisaks meie ck-back annab vastasele suurepärase võimaluse, nagu Ranka juba ütles, lolliks minna.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 12.06.13 at 20:47

  8. #5388

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimene käsi. NAI 3bet pre? As played, mis teeme flopil?
    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: 25 BB
    Hero (BB): 25 BB

    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K T

    SB raises to 2 BB, Hero calls 1 BB

    Flop: (4 BB, 2 players) Q 3 8
    Hero checks, SB bets 1 BB, Hero ?

  9. #5389
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SteDonk Vaata postitust
    Esimene käsi. NAI 3bet pre? As played, mis teeme flopil?
    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: 25 BB
    Hero (BB): 25 BB

    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K T

    SB raises to 2 BB, Hero calls 1 BB

    Flop: (4 BB, 2 players) Q 3 8
    Hero checks, SB bets 1 BB, Hero ?

    c/r 3.5x arvan et on parim

  10. #5390
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Two Plus Two oli käsi. Arutasin sõbraga, aga jäi poolikuks.

    KÜSIMUS: Kas keegi checkib siin järgi? Ma tahan alati järgi checkida fishi vastu, sest tal on ranges kuradima vähe AX ja see on sitaks hea board just bluff cbetiks. Samas järgi checkides nad ei suuda meid AX peale panna (jah siin fish suudab isegi mõelda) ning lähevad lolliks.

    Kui ei checki järgi, siis miks?

    EDIT: 10/20 levelil samade stäkkidega ma ei checki järgi

    ( Click to show/hide )
    järgi checkimine on readless parem kui cb ma arvan jah

    E: tglt ei tea, sõltub ikka gameflowst ja fissist. A boardidel fiss niisama lolliks ikka ei lähe ja kui turn ja river ta 2 korda suurelt donkab (river näiteks AI) siis me oleme päris tihti koguni fuked tulenevalt turni ja riveri kaartidest. cbettides saaksime value K ja FD ja broadwaydelt ja 2 ja 45o vms mis fissil ikka ära kipub rangesse eksima
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 13.06.13 at 01:03

  11. #5391
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust

    Kus sa checkida tahad ? Ilmselt Turni ? Mu arust on lollikindlam siiski bet bet liin võtta ja olenevalt riverist edasi tegutseda. Fishi callimis range on seal vägagi lai, Valuet saame Kx, 2x, kõik võimalikud rea combod nagu 45,QT jne jne. Üldiselt mina ei checki seal kuskil unless tean et suure tõenäolsusega üritab mind välja bluffida.
    Ei floppi.

  12. #5392
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mina cashi mängijana 16bb deep ck fishi vastu siin flopil järgi 100% ajast. See on olukord, kus ma ajan riveriks nii või naa sisse, olenemata, mis toob turn või river. Samuti ei foldi vastane eeldatavasti ühtegi drawd meie betile. Seega, las võtab tasuta kaarte, palju tahab. Hitib, siis õnnitlused. Kui betime, siis foldime ka palju suvalist jama välja, millega ta võib turnis mõnda backdoor drawd või third pairi hittida ning saame sealt teistpidi valuet. K pealt saame turni ja riveri beti peale nii ehk naa sisse ning lisaks meie ck-back annab vastasele suurepärase võimaluse, nagu Ranka juba ütles, lolliks minna.
    Täpselt sama mõtlemine oli. Equity poolest ei ole draw suhtes vahet, aga me anname võimaluse bluffida + hittida paari või drawd turnil ning meie ei saa enam AX eriti reppida ehk teisisõnu suurendame valuet.

    Keegi enne ütles, et ei soovi anda tasuta kaarte. See ei ole protection koht ega actionit ei tapa ükski kaart.

  13. #5393
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SteDonk Vaata postitust
    Esimene käsi. NAI 3bet pre? As played, mis teeme flopil?
    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: 25 BB
    Hero (BB): 25 BB

    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K T

    SB raises to 2 BB, Hero calls 1 BB

    Flop: (4 BB, 2 players) Q 3 8
    Hero checks, SB bets 1 BB, Hero ?
    min3bet pre. check-raise parim liin.

  14. #5394
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    min 3bet pre? sellist liini küll ei võta. kui kätt kannatab 3bettida, siis ikka suuremalt for valuez

  15. #5395
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    min3bet ei või value peale olla? mina min3betin ja kõik (eeldusel, et fish), aga $3-stes pean kõike fishiks.

    E: tegelt päris ei min3beti panen t2.5BB ehk siis t70.

  16. #5396
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    paneksid 80-90, saad sarnaselt rangelt calli (fiss ju raiseb ca 50% mängu alguses), lihtsalt pot suurem ja valuet rohkem

  17. #5397
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    paneksid 80-90, saad sarnaselt rangelt calli (fiss ju raiseb ca 50% mängu alguses), lihtsalt pot suurem ja valuet rohkem
    Sarnane range != sama range. t70 puhul saa väga loose calle ja pot saab t80 ja t70-ga sama saab piisavalt suureks, et value peale stäkid sisse ajada. Ei pretendeeri tõele, sest järjekordselt sample väike - aga jätkan tegutsemist. Küll kunagi teada saab.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis testin hetkel mängu. KJ, KT, QJ, QT, JT (nii off, kui ka suited). Kui on 18-25BB deep stackid, vastane avab, siis 3betin to t70. Hetkelised tulemused on sellised. See töötab ainult fishi vastu ning postflopis enamjaolt betin t40-t60, kui pihta ei saa ja suuremalt, kui saan. Minu jaoks tundub see töötavat.


    ( Click to show/hide )

  18. #5398
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    panen sisse pokerstovesse 50% kätest mida fiss avab. ja kui saan 3b to 70, ma ei foldi neist küll ühtegi fissi asemel. ja vale oleks foldida imo mitte liiga loose callida. vb Kxo viskan minema. me ju ei taha et fisk hea calli teeks

  19. #5399
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    panen sisse pokerstovesse 50% kätest mida fiss avab. ja kui saan 3b to 70, ma ei foldi neist küll ühtegi fissi asemel. ja vale oleks foldida imo mitte liiga loose callida. vb Kxo viskan minema. me ju ei taha et fisk hea calli teeks
    Mäng ei lõppe preflopis.

  20. #5400
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kuulid veits koos ja abi vaja. Tegin filtri, kus vastane käitub:
    • donkab rohkem kui 30%
    • 3betib vähem kui 10%
    • stealib vähem kui 50%
    • limbib rohkem kui 40%
    • cbetib vähem kui 55%
    • rohkem kui 20 kätt

    Kõik on VÕI statemendiga ehk kui üks neist olukordadest on tõene, siis kuvatakse tulemus. Ehk siis tüüpiline suur fish, et leida, kui suur mu ROI on fishide vastu.

    Kokku olen mänginud nii 1254 turniiri sisseostuga $60. $58.74 läheb auhinnafondi ja $1.26 reigiks. Võitnud olen 42 000 chippi ehk 84 BI-d.

    Kas arvutamine toimuks siis nii: 1254 turniiriga maksin $1580.04 reiki. Võitsin $60 x 84 = $5040. Siis see teeks $3459.96 kasumist. Seega turniiriga võidan $2.76 dollarit ehk $2.76/$60 x 100 = 4.6% ROI pärast RB-d?

    EDIT: ise vastan, vist õige jup, sest vastastel ROI adjusted -8.71% ja 4% on BE ROI.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES