Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 271, kokku 305 EsimeneEsimene ... 171221261269270271272273281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 401 kuni 5 420, kokku 6099
  1. #5401
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    min3bet ei või value peale olla? mina min3betin ja kõik (eeldusel, et fish), aga $3-stes pean kõike fishiks.

    E: tegelt päris ei min3beti panen t2.5BB ehk siis t70.
    mu ühekäeline sample näitab, et selline jama võib valusalt kätte maksta nagu just juhtus mu vastasel:

    PokerStars No-Limit Hold'em, 200 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    BB (t360)
    Hero (SB) (t640)

    Hero's M: 21.33

    Preflop: Hero is SB with 6, 9
    Hero bets t40, BB raises to t70, Hero calls t30

    Flop: (t140) 10, A, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t290 (All-In), Hero calls t230

    Turn: (t720) 9 (2 players, 1 all-in)

    River: (t720) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t720

    Results below:
    ( Click to show/hide )

  2. #5402
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    mu ühekäeline sample näitab, et selline jama võib valusalt kätte maksta nagu just juhtus mu vastasel:

    PokerStars No-Limit Hold'em, 200 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    BB (t360)
    Hero (SB) (t640)

    Hero's M: 21.33

    Preflop: Hero is SB with 6, 9
    Hero bets t40, BB raises to t70, Hero calls t30

    Flop: (t140) 10, A, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t290 (All-In), Hero calls t230

    Turn: (t720) 9 (2 players, 1 all-in)

    River: (t720) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t720

    Results below:
    ( Click to show/hide )
    Ma ei 3beti mitte kunagi JJ-ga nii väikeselt. Teiseks ma ei tee seda regulari vastu. Ja kolmandaks peab kogu range vaatama, mitte ühte kätt. Lisaks 360 stäkk on suht kahtlane väikselt 3bettimiseks - liiga tihti hakkab saama 4bet shovesid ning cbettimiseks ei ole ruumi.

  3. #5403
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Miks JJ siis väikselt ei 3beti ? Kogu range vaatamine on 99% spotides mõtetu minu meelest - ma pigem võtaks üks käsi korraga ja max EV liin igal tänaval. Oluline on pigem see, mis meie vastasele tundub

  4. #5404

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teine käsi, readless.
    PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BB: 28.75 BB
    Hero (SB): 21.25 BB

    Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 5 K

    Hero raises to 2 BB, BB calls 1 BB

    Flop: (4 BB, 2 players) J 8 K
    BB checks, Hero bets 3 BB, BB raises to 6 BB, Hero ?

  5. #5405
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    BB checks, Hero bets 2BB, BB raises to 6 BB, Hero shoves.

    Mulle meeldis niimoodi.

  6. #5406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Miks JJ siis väikselt ei 3beti ? Kogu range vaatamine on 99% spotides mõtetu minu meelest - ma pigem võtaks üks käsi korraga ja max EV liin igal tänaval. Oluline on pigem see, mis meie vastasele tundub
    Ma mõtlen, et ühe käe ja tulemuse põhjal olukorda iseloomustada mõttetu. Sama kui AA-ga PF all-inis pähe saamine, ei tähenda, et see oleks vale. Result oriented thinking.

    JJ ei 3beti seepärast väikselt, et on top valueranges ja sitaks kaarte, mis callivad ära suurema beti => isegi all-inii välja. Teisisõnu kaotame valuet.

  7. #5407

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma mõtlen, et ühe käe ja tulemuse põhjal olukorda iseloomustada mõttetu. Sama kui AA-ga PF all-inis pähe saamine, ei tähenda, et see oleks vale. Result oriented thinking.

    JJ ei 3beti seepärast väikselt, et on top valueranges ja sitaks kaarte, mis callivad ära suurema beti => isegi all-inii välja. Teisisõnu kaotame valuet.
    Ei ole results oriented, kui vastane annab sulle oddsid ja implied oddsid callimiseks, me ei pane ühtegi raha sisse taga olles. Ei ole sama, kui AAga PF pähe saame. See on see, millega sa riskid nende min3bettidega. min3betiga kokkuvõttes sa kaotad nagunii valuet, sest see peakski olema ju inducemiseks top rangega?

  8. #5408
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Ei ole results oriented, kui vastane annab sulle oddsid ja implied oddsid callimiseks, me ei pane ühtegi raha sisse taga olles. Ei ole sama, kui AAga PF pähe saame. See on see, millega sa riskid nende min3bettidega. min3betiga kokkuvõttes sa kaotad nagunii valuet, sest see peakski olema ju inducemiseks top rangega?
    IO-d sõltuvad mängija oskustest. Pot oddsid on matemaatika ja palun ütle mulle, mis peavad olema pot oddsid, et ükskõik miskäega ja mis skilliga vastane callib ja ei kaota long runnis raha?

    Ütlesin ka, et ei pretendeeri mitte mingile tõele.

    EDIT: küsimus oli PF kohta.

  9. #5409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pot oddsid ongi matemaatika ja sp ongi matemaatiliselt vale teha min3betti. Min3beti eesmärk ei ole olla matemaatiliselt õige nagu sa kuskil ütlesid juba vist, vaid abuseda vastase teadmatust ja viia vastane uude olukorda, kus ta midagi teha ei oska ning tema vea% suurendada seeläbi. Kui sa 3betid 40 to 60, ja sa pead cbetima flopi ka oop kuna sa võtad endale initsatiivi ja sa ei tea absoluutselt mitte, kui midagi vastase rangest, sest sa saad sellele 3betile peaaegu igalt vastaselt väga laia rangega calli. Kui sa cbetid mingi 40-60 ehk keskmiselt 50 siis mul on vaja kuskil 12% hea olla oma käega, et midagi hittida. Ma ei saa küsimusest aru?

    Asi selles, et sa viid ennast ebamugavasse olukorda oop ja sul pole mingit infot vastase käe kohta. Ainuke asi, mis sa saavutad on initsatiiv ja tõenäoliselt vastane percieveb sinu ranget tugevamana ehk saad reppida paska...

    edit: Ja seda, kuidas readless vastane sinu ranget seal percieveb ei tea mitte keegi. Sa ei kontrolli olukorda lihtsalt imo

    e2: ja implied oddside all ma antud olukorras mõtlesingi sinu cbeti, kui sa min3betid, sest seda võib eeldada ligi 100%
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 15.06.13 at 17:55

  10. #5410
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Pot oddsid ongi matemaatika ja sp ongi matemaatiliselt vale teha min3betti. Min3beti eesmärk ei ole olla matemaatiliselt õige nagu sa kuskil ütlesid juba vist, vaid abuseda vastase teadmatust ja viia vastane uude olukorda, kus ta midagi teha ei oska ning tema vea% suurendada seeläbi. Kui sa 3betid 40 to 60, ja sa pead cbetima flopi ka oop kuna sa võtad endale initsatiivi ja sa ei tea absoluutselt mitte, kui midagi vastase rangest, sest sa saad sellele 3betile peaaegu igalt vastaselt väga laia rangega calli. Kui sa cbetid mingi 40-60 ehk keskmiselt 50 siis mul on vaja kuskil 12% hea olla oma käega, et midagi hittida. Ma ei saa küsimusest aru?

    Asi selles, et sa viid ennast ebamugavasse olukorda oop ja sul pole mingit infot vastase käe kohta. Ainuke asi, mis sa saavutad on initsatiiv ja tõenäoliselt vastane percieveb sinu ranget tugevamana ehk saad reppida paska...

    edit: Ja seda, kuidas readless vastane sinu ranget seal percieveb ei tea mitte keegi. Sa ei kontrolli olukorda lihtsalt imo

    e2: ja implied oddside all ma antud olukorras mõtlesingi sinu cbeti, kui sa min3betid, sest seda võib eeldada ligi 100%
    Kogu aeg olen öelnud, et teen seda fishide vastu. Regularide vastu ei ole mõtet (vähemalt arvan nii) nendel samadel põhjustel, mis sa välja tõid. Või õigemini => mõistad matemaatikat ja mängu paremini.

    Siiani ma ei saa aru, et miks see on vaidlemisteema? Las loll testib :) Tõestan ühte või teist: s.t. kui sample kasvab, kas tõesti töötab või mitte. Mis selle vastu olla saab?

    Mina arvan ka seda, et pokkeris on väga palju asju, mis hetkel tunduvad no-way playd, aga ühel hetkel saavad mängu standardiks. Samamoodi nagu 2006. aastal 100BB stäkiga preflopis 2BB avamine oleks olnud mõeldamatu (toona oli 3.5X või 4X standard) ning lisatud kategooriasse: donk play, aga tänapäeval standard. Rääkimata 3beti suurustest, squeezedest, cbeti suurustest jne. Isegi HUSNG-de tulekul oli 3beti suurus üldse keskmiselt t100+, mis nüüd on läinud t90 peale või isegi madalamaks ja saanud standardiks.

    EDIT: ei jõua poste välja otsida, aga sama teooria tõi üles siin samas teemas ju ka Tolmuahv. Kui õigesti mäletan, siis ta min3bettis laia rangega, mitte top15% käsi.

  11. #5411

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mismoodi see golden SNG toimima hakkab, ise väga pihta ei saa

  12. #5412

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei olegi sellel teemal vaielnud. Lihtsalt tahtsin öelda, et andu toodud näide ei ole results oriented. Ja see on näide sellest, millele sa annad perfect oddsid sellise mängu korral. Min3beti kohta lihtsalt on minu arvamus, et ma ei leia piisavalt palju häid argumente selle tegemiseks.

  13. #5413
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma husng fish, aga kas min3bet ei anna suurepäraseid implied oddse callimiseks mingi 96s, 45s,JTo,89o suguste kätega. ja selle asemel et normaalne 3bet teha vastane "kavaldab" tekitab ta ise endale augu

    Samas mingis situatsioonis on jumet just ajude keppimiseks mõtleva regulari vastu. Aga kui standrdina teha siis tundub suht exploititav tegevus

  14. #5414

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimest korda elus võitsin midagi promotioniga. Sain 30$-ses 10x kuldse sng ja õnnega pooleks võitsin. Kokku 800$+ auhinnaraha.

  15. #5415
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Esimest korda elus võitsin midagi promotioniga. Sain 30$-ses 10x kuldse sng ja õnnega pooleks võitsin. Kokku 800$+ auhinnaraha.
    Palju õnne :) Ise tulistan ka 7$ hypereid. Tuleb, siis tuleb. Ei tule, siis pole ka hullu.

  16. #5416

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jejejee

  17. #5417
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mmmm

  18. #5418

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2240009
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t370 18.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t630 31.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with K Q
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 8 A Q (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t80) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

    River: (t160) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t290 all in,

    vastane oli senise 7 käe jooksul konservatiivne olnud. seni olin kõik käed positsioonil postflop cbetiga maha võtnud. mis käega me siin calliks ja mis võiks vastasel olla?

  19. #5419

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma betiks flopp, ja ck turni ning riveril vaataks edasi.

  20. #5420
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    flopis viga tehtud jah. kindlalt bet flop.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES