Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 276, kokku 305 EsimeneEsimene ... 176226266274275276277278286 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 501 kuni 5 520, kokku 6099
  1. #5501
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Yeah, action surnud mujal, hyperid kiired ja EV näitab kas biidid või mitte. Seega kui on tahtmist ja aega palju grindida siis miks mitte hypereid proovida? Selgelt väitsin, et olen võhik, aga tuim grind ka ei meeldi, liiga üksluine. Cashis ei meeldi see, et hea winrate nimel peab palju tableselectima, päeval ei ole väga head lauad ja kui mul on vähe aega (1-2h) siis ma ei hakka laudu lahti tegemagi. Kui keegi leidub siin, kes viitsib õpetada siis võib julgelt teada anda ja oma hinna saata. Kindlat plaani pole hyperitele üle minna, aga proovida ja areneda tahaks küll.
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 27.06.13 at 22:01

  2. #5502
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Samas need hyperid pole mingi naljaasi, et ma lähen ja hakkan neid nüüd mängima võrreldes näiteks cashist üleminemist tavalistele HUSNG-dele millega saavad vast enamus üsna kiirelt hakkama, aga hyperite mängimisel ongi põhirõhk mindsetil kui seda biidid siis hakkad ka formaati varem või hiljem biitima kui mängu kallal tööd teed. Teades ennast ja olles näinud "ime ilusaid" graafikuid olen lubanud, et mina neid ei näpi.

  3. #5503
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Samas need hyperid pole mingi naljaasi, et ma lähen ja hakkan neid nüüd mängima võrreldes näiteks cashist üleminemist tavalistele HUSNG-dele millega saavad vast enamus üsna kiirelt hakkama, aga hyperite mängimisel ongi põhirõhk mindsetil kui seda biidid siis hakkad ka formaati varem või hiljem biitima kui mängu kallal tööd teed. Teades ennast ja olles näinud "ime ilusaid" graafikuid olen lubanud, et mina neid ei näpi.
    Volüümiga probleeme pole, seda foorumit lugedes on mindset ka parem, kui 95% mängijatest. BR ka väga deep $7stega alustamiseks, aga ei biidi obv.

  4. #5504
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ranka kirjutas kunagi hyperitele niiöelda "tabelistrateegia" selle järgi tuimalt mängides on väga edukalt võimalik microt beat'ida.

  5. #5505
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ranka kirjutas kunagi hyperitele niiöelda "tabelistrateegia" selle järgi tuimalt mängides on väga edukalt võimalik microt beat'ida.
    Yeah, selle järgi mängisingi, aga nagu näha siis nonSD on miinuses. Tõsi küll, nash shoving range kasutasin ainult alla 8bb. Mul jäi midagi täielikult märkamata, et nonSD nii langes, võib olla oleks pidanud täielikult nashi järgi mängima, aga olen clueless ja targemate nõuanded on alati teretulnud. 2a tagasi proovisin veits hypereid ja punane joon oli vastupidine. Mis seekord teisiti on, ei oska öelda... Sellepärast abi palungi. :)
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 27.06.13 at 22:45

  6. #5506
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Põhjuseid võib mitmeid olla, aga langev non-sd võib sellest tuleneda, et ei barrelda õigetes kohtades piisavalt/barreldad valedes kohtades liiga palju ja annad alla. Loomulikult ei saa isegi micros mingit ühest nõu anda mis õige oleks teha, aga teise barreli paneksin readless siis kui kas minu equity improveb või maha tuleb scarecard. Ei barreldaks sellistes kohtadades kus maasolevad kaardid hästi vastase eeldatavat callingrange hitivad.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 27.06.13 at 22:50

  7. #5507
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei barrelda jah piisavalt, OOP olen meganit. Proovin vb veel natuke mõni päev(loodan, et väga sügavasse auku ei tõmba), aga nii et kasutan 100% nashi shoving range v.a obv tugevad valuekäed. HU vastu huvi ka sellepärast, et kuigi FR mängin 21/18.5/5 siis tunnen, et ei suuda teatud spottides mitte midagi välja mõelda

  8. #5508

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Mis meeletu hyperite fännamine see viimasel ajal on, et kas seal tõesti võitev mängija suudab näidata hyperites paremat $/h kui näiteks tavaliste või turbo sng-dega?
    Jep, suudab. Võid võrrelda kasvõi sharkscope leaderboardide erinevate sng-de mängijate tulemusi mis annab mingi pildi küll.

  9. #5509
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    nu mrGR33N13 juba 900k võitnud ja leaderboardis kõik hyperturbo hu pm...paneb 1k sng-si 7% roi-ga nagu tolmab...

  10. #5510

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimene käsi, vastane tundmatu. On call ok ?

    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2247237
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t500 25 BBs
    BB: t500 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 4 4
    Hero raises to t40, BB raises to t500 all in, Hero calls t460 all in

    Flop: (t1000) 6 6 Q (2 players - 2 are all in)

    Turn: (t1000) A (2 players - 2 are all in)

    River: (t1000) 7 (2 players - 2 are all in)

  11. #5511

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jeh.

  12. #5512
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Action surnud mujal
    Päris nii ka ei ole. Actionit on jäänud natuke vähemaks, aga piisavalt, et võimaluse ja tahtmise korral näidata volüümi

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Yeah, selle järgi mängisingi, aga nagu näha siis nonSD on miinuses. Tõsi küll, nash shoving range kasutasin ainult alla 8bb. Mul jäi midagi täielikult märkamata, et nonSD nii langes, võib olla oleks pidanud täielikult nashi järgi mängima, aga olen clueless ja targemate nõuanded on alati teretulnud. 2a tagasi proovisin veits hypereid ja punane joon oli vastupidine. Mis seekord teisiti on, ei oska öelda... Sellepärast abi palungi. :)
    Minu tabelit jälgides NON-SD ei langeks. Seega sa ei mängi mu tabeli järgi!

    Tabel töötab edukalt ja täiustan lähiajal. $3.5 biidib Hetkel on 600 mänguiline sample, mis kasvab päevas 100 mängu võrra. Küsimuseks jääb ROI% suurus.

  13. #5513
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Ei barrelda jah piisavalt, OOP olen meganit. Proovin vb veel natuke mõni päev(loodan, et väga sügavasse auku ei tõmba), aga nii et kasutan 100% nashi shoving range v.a obv tugevad valuekäed. HU vastu huvi ka sellepärast, et kuigi FR mängin 21/18.5/5 siis tunnen, et ei suuda teatud spottides mitte midagi välja mõelda
    HT HUSNG ei anna full ringis peaaegu mitte midagi juurd (betsizing ja shortstackide vastu mäng mis koheselt meenub). Teiseks keskmine micro-stakes mängija on passiivne-station. Ta flatib ~70% ajast OOP ja foldib 50% ajast cbetile. Buttoneid avab 20% ja limbib ülejäänud.Sellise vastase vastu NON-SD lihtsalt ei saa langeda! Kui langeb, siis sa ei exploiti teda.

  14. #5514

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Esimene käsi, vastane tundmatu. On call ok ?

    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2247237
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t500 25 BBs
    BB: t500 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 4 4
    Hero raises to t40, BB raises to t500 all in, Hero calls t460 all in

    Flop: (t1000) 6 6 Q (2 players - 2 are all in)

    Turn: (t1000) A (2 players - 2 are all in)

    River: (t1000) 7 (2 players - 2 are all in)

    Mine is all-ini pre tundmatu vastu

  15. #5515
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Natuke muutsin mängu, aga nonSD pole ikka päris see. Täna öösel/homme õpin ja täiendan ennast veits ja grindin edasi. 4tablen muidu.
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 28.06.13 at 21:13

  16. #5516
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Väga ilus!

    NON SD on nüüd väga normal, eriti kui oled uus mängija, sest puuduvad osad kogemused ja nipid säästmaks mõnes kohas chippe, võitmaks mõnda potti odavamalt ning leida mõni hea bluffispot. Tööta baas-strateegia kallal ja hoia mõte avatud uutele ideedele ning ära keskendu joontele. Need jooned lähevad täpselt sinna, kuhu nad minema peavad, kui võtad igast olukorras maksimumi.

    Veelkord: väga ilus graafik ja jätka mängimist ning postita käsi. 100% tõenäosusega biidid - küsimuseks jääb ROI%.

    OT

    Ise ka õpetan ühte inimest. Pokkerit mängis enne for fun ja leake täis. Nüüd 4 päeva mänginud. Alustasime väga easy ja leake täis strateegiaga, et aru saaks üleüldse positsioonidest jne. Nüüd täiendatud.

    Tulemused ei ole säravad, aga loodan, et päev-päevalt läheb paremaks.

    ( Click to show/hide )

  17. #5517
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aitäh ranka!

  18. #5518
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ranka sa muidu HU cashi ka coutchid veel?

  19. #5519
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ranka sa muidu HU cashi ka coutchid veel?
    Ei, sest arvan, et ei ole eriti adekvaatne hetkel HU cashi coutchima

  20. #5520

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vähemalt mitu mängu peaks olema HTHU-si mängitud, et võiks hakkata mingeid järeldusi tegema?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES