Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 280, kokku 305 EsimeneEsimene ... 180230270278279280281282290 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 581 kuni 5 600, kokku 6099
  1. #5581
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kui keegi on kunagi 3.5->7 husng HT liikunud, kas olete mängus mingeid muudatusi märganud?

    hetkel mõned teinud uues limiidis ja tundub, et floativad palju rohkem, ehk pole enam nii "hit or fold"
    samuti ei viska ära kätt väikeste stabide peale nagu 3.5s.

    kõrgemate limiitide mängijatele ilmselt väga vahet pole kas 3.5 või 7, et sama tase, aga kui keegi on liikunud ühelt teisele, mis muudatusi olete märkanud?
    On kogemus. Täpselt null vahet.

    EDIT: Vahe tuleb sisse siis, kui sa enam insta lobbysid ei saa.

    EDIT2: Tegelt üks vahe tundus olevat. Sama, mis sa kirjutasid. Kui $3.5 tõesti folditi t30 peale insta, siis $7 nagu nii hästi enam ei töötaks. Aga sample on liiga väike, et pead pakule panna.

  2. #5582
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Minu jaoks tundus mõnevõrra erinev. $3.5-stes veidi rohkem passiivsemad/fishisemad rohkem c-call jms. $7-stes agressiivsemad limbivad vähem, meeldib sisse ajada rohkem pre jms. Eks igasse limiiti satub erinevaid mängijaid kuid üleüldine population tendency tundus $7 aggrom.

  3. #5583
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    On kogemus. Täpselt null vahet.

    EDIT: Vahe tuleb sisse siis, kui sa enam insta lobbysid ei saa.

    EDIT2: Tegelt üks vahe tundus olevat. Sama, mis sa kirjutasid. Kui $3.5 tõesti folditi t30 peale insta, siis $7 nagu nii hästi enam ei töötaks. Aga sample on liiga väike, et pead pakule panna.
    jah aga kuidas adjustida, stabid suuremaks ja pigem rohkem barreldada, või mitte nii tihti stabida?

  4. #5584
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    jah aga kuidas adjustida, stabid suuremaks ja pigem rohkem barreldada, või mitte nii tihti stabida?
    Ei. Üldist adjustimist ei olegi. Mängi oma parimat mängu. Avaksin siiski 100% ja cbetiks väga kõrge protsendiga, sest suur 3bettimist ei ole seal näinud. Vähemalt mitte veel ja hetkel tegelt ma ei sooviks $7 turniire nii väga kommenteerida, sest sample on nii väike ja tühja pole mõtet targutada.

    Aa ühte asja ma soovitan. Ära kaua kolmestes ole ning liigu üles väga kiirelt. Shotte võta juba 20-30BI juures, aga ole valmis liikuma tagasi alla.

    EDIT: Mida ma lasen teha. Mõttekam on starsis auto decline peale panna. Saad actionit nii tunduvalt kiiremini, kui iga 2-3 minutit tagant 15 sekundit rematch windowsit vahtida.

  5. #5585
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ei näe mingit pointi, miks autodecline peale panna. Tõesti need 15 seki kaaluvad selle üle, et saad aegajalt hea fishi rematchima ? Plus rematchides kogud rohkem andmeid ja suurendad eelist ja õpid mängima ja ära kasutama suuremat samplit. Seriously weird advice tundub

  6. #5586
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Avaksin siiski 100% ja cbetiks väga kõrge protsendiga, sest suur 3bettimist ei ole seal näinud.
    Ma coachin hetkel ühte mikromeest ning nii palju nagu ma sweatinud olen, siis ma ei tahaks küll väga meelsasti 100% avada. $7 levelil on avg. mängija totaalne agromonkey kes hakkab tuimalt iga käsi 3-bet shovema kui aru saab, et sa PF SB pealt ei foldi.

    Ma ise raiseksin readless sellise rangega:


    Üldiselt soovitaks selles limiidis mitte bluffida ning mingeid fancy playsid teha vaid heade kätega raha sisse laduda ning halvad lihtsalt ära foldida.

  7. #5587
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei. Üldist adjustimist ei olegi. Mängi oma parimat mängu. Avaksin siiski 100% ja cbetiks väga kõrge protsendiga, sest suur 3bettimist ei ole seal näinud. Vähemalt mitte veel ja hetkel tegelt ma ei sooviks $7 turniire nii väga kommenteerida, sest sample on nii väike ja tühja pole mõtet targutada.

    Aa ühte asja ma soovitan. Ära kaua kolmestes ole ning liigu üles väga kiirelt. Shotte võta juba 20-30BI juures, aga ole valmis liikuma tagasi alla.

    EDIT: Mida ma lasen teha. Mõttekam on starsis auto decline peale panna. Saad actionit nii tunduvalt kiiremini, kui iga 2-3 minutit tagant 15 sekundit rematch windowsit vahtida.
    ei tohiks 3stes olla, sest rikuvad mängu? et harjud ära fishidega?

  8. #5588
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ei näe mingit pointi, miks autodecline peale panna. Tõesti need 15 seki kaaluvad selle üle, et saad aegajalt hea fishi rematchima ? Plus rematchides kogud rohkem andmeid ja suurendad eelist ja õpid mängima ja ära kasutama suuremat samplit. Seriously weird advice tundub
    Sest $3 ja $7 on insta action ning suur osa populatsioonist fishid ning tihti saad time-out decline. Seega miks oodata 15 sekundit, kui saaksid võtta lobbyst kohe uue fishi.

    Andmed on nii või naa. Low-stakes mängijatel on reeglina pigem probleem enda mänguga, ja milleks minna siis teiste mängu uurima, kui endal leakid sees.

    Lisaks uue lobby avades saab väga tihti samade nägudega kokku. Hetkel näiteks üks fish, kes kunagi ei accepti, sit declineb, aga 3x juba kokku istunud. Regularidega juhtub seda tihti.

    Siin mina lihtsalt ei nõustu. Kui juba sky-rocketitekase $15, kus ei ole luksust võtta uus fish lobbyst (ma ei ole $15 kursis, arvan, et nii), siis decline on suur viga.

    EDIT: üks põhjus oleks acceptida => kui ei soovi regidega mängida, aga nad on lihtsalt nii pasad, et hoia peast kinni.

  9. #5589
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma coachin hetkel ühte mikromeest ning nii palju nagu ma sweatinud olen, siis ma ei tahaks küll väga meelsasti 100% avada. $7 levelil on avg. mängija totaalne agromonkey kes hakkab tuimalt iga käsi 3-bet shovema kui aru saab, et sa PF SB pealt ei foldi.

    Ma ise raiseksin readless sellise rangega:


    Üldiselt soovitaks selles limiidis mitte bluffida ning mingeid fancy playsid teha vaid heade kätega raha sisse laduda ning halvad lihtsalt ära foldida.
    Las võtab: My Reports > All Players Reports ning tehku filtrid:
    1. 20-25BB
    2. 15-19BB
    3. 10-14BB
    4. alla 9BB

    Ning las annab 3bet% numbrid.

    PS! Su ranges 92 ja 93s foldid ei make sense. Samuti J2o fold. S.t. J2o ei saa olla fold, kui J3o ei ole fold. Täpselt samamoodi mängivad.

  10. #5590
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ei tohiks 3stes olla, sest rikuvad mängu? et harjud ära fishidega?
    Ei. Hourly tõstmine obv. Tase on ju täpselt sama ning mida kiiremini minema saad, seda rohkem raha teenid.

  11. #5591
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    EDIT: Mida ma lasen teha. Mõttekam on starsis auto decline peale panna. Saad actionit nii tunduvalt kiiremini, kui iga 2-3 minutit tagant 15 sekundit rematch windowsit vahtida.
    Umm..Hiljuti ütlesin ise sama asja ja siis sa vastasid hoopis vastupidiselt.

  12. #5592
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kus? Ma küll ei mäleta.

  13. #5593
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Las võtab: My Reports > All Players Reports ning tehku filtrid:
    1. 20-25BB
    2. 15-19BB
    3. 10-14BB
    4. alla 9BB

    Ning las annab 3bet% numbrid.

    PS! Su ranges 92 ja 93s foldid ei make sense. Samuti J2o fold. S.t. J2o ei saa olla fold, kui J3o ei ole fold. Täpselt samamoodi mängivad.
    Kas hero statid raportis olevat populatsiooni keskmist ei kalluta?

    20-25bb: 19.65%
    15-19bb: 25.27%
    10-14bb: 29.69%
    0-9bb: 42.86%

  14. #5594
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas hero statid raportis olevat populatsiooni keskmist ei kalluta?

    20-25bb: 19.65%
    15-19bb: 25.27%
    10-14bb: 29.69%
    0-9bb: 42.86%
    Kallutavad ja unustasin öelda. Selleks lisada filter: Hand Details > Player is Hero ja filtri tabis teha aktiivseks ning vajutada nupule "NOT" Selected. Filtris peab ta olema kujutatud NOT (Player is Hero)

    Sel juhul aktiivne mängija filtreeritakse välja.

    EDIT: Lisaks ära kasuta statti 3Bet Preflop vaid 3Bet vs SB 2 Bet. 3Bet Preflopi alla käib ka limp/raise. 3Bet vs 2Bet all mõeldakse alati seda, kui 3betitakse SB ehk antud juhul Buttoni avangut.

    EDIT2: Ja efektiivse stäki juures ära kasuta 0-9, vaid 1-9. Ma ei tea, aga seal on miski bug, kui eff stäkk on 0. Siis hakkab kelbast näitama.

  15. #5595
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kallutavad ja unustasin öelda. Selleks lisada filter: Hand Details > Player is Hero ja filtri tabis teha aktiivseks ning vajutada nupule "NOT" Selected. Filtris peab ta olema kujutatud NOT (Player is Hero)

    Sel juhul aktiivne mängija filtreeritakse välja.

    EDIT: Lisaks ära kasuta statti 3Bet Preflop vaid 3Bet vs SB 2 Bet. 3Bet Preflopi alla käib ka limp/raise. 3Bet vs 2Bet all mõeldakse alati seda, kui 3betitakse SB ehk antud juhul Buttoni avangut.

    EDIT2: Ja efektiivse stäki juures ära kasuta 0-9, vaid 1-9. Ma ei tea, aga seal on miski bug, kui eff stäkk on 0. Siis hakkab kelbast näitama.
    20-25bb: 21.51%
    15-19bb: 28.47%
    10-14bb: 26.55%
    1-9bb: 44.44%

    3-bet langeb 10-14bb juures ilmselt seetõttu, et õpilane hakkab selles vahemikus limpima ning üle limpide shovemine siin protsentides ei kajastu.

  16. #5596
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Keegi on REG vs REG actioni suurenemist ka märganud tänu juulis toimuvale promole? (1.5FPP per vpp kui 250+ mängu sama vastasega)

    Endal Buschapa nimeline saksa kangiväänaja vastas, kes fishactioni suht ära tapnud viimastel päevadel. Päris tüütu tegelane, graafik tema poolt siis selline.
    ( Click to show/hide )


    Mingit edge tal pole veel märganud aga lihtsalt ei näe pointi rake maksmisel, no ei saada aru.

  17. #5597
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tee temaga viimased 72 mängu ära ning äkki annab järele.

  18. #5598
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tihti on mul olnud küsimus, et kas 10-16BB deep stäkkidega buttonilt on parem minraiseda või openshoveda (OS). Tean, et OS on suht standard. Seega ma tegin väikese teoreetilise lahenduskäigu ja loodan, et keegi viitsib seda teemat lahata ning argumenteeritud tasandil. Proovin teha võimalikult lühidalt.

    Kõige enne argumendid

    OPENSHOVE

    • võidame panga koheselt
    • A2-A6 on fundemantaalselt unexploitable shove
    • A2-A6 ei mängi hästi preflop shoving range vastu (40-45% equityt)
    • A2-A6 ei mängi hästi postflopis
    • foldime välja käed, millega on korrektne callida all-in või 3bet shoveda
    • ei lase floppi käsi, mis mängivad meie vastu väga hästi

    MINRAISE
    • võidame panga odavalt
    • induceme shovesid, aga vastane saab mängida korrektsemalt. E.g. ta shoveb kätega, millega on korrektne shoveda, aga ei saa callida all-ini
    • postflopis võime võita poti cbetiga
    • AX flopates on meil nuts
    • miinuseks AX on scare kaart
    • miinuseks võime teha ebakorrektse foldi pärast cbeti
    • enamus ajast oleme postflopis ainult äss kõrgega

    Kõik need argumendid reastatult on kindlalt minraise kahjuks. AGA ma tunnen, et fishi vastu on postflop eelis piisav ning nad teevad hiljem veel rohkem vigu. Seega ma tegin kiirelt väikesed arvutused. Enne arvutuste juurde jõudmist peaksid võrdlema üldpopulatsiooni.

    Üldpopulatsioon
    • foldib minraisele 33% ajast
    • foldib non 3bet potis cbetile 44% ajast
    • 3betib SB-d 31% ajast
    • 7BB+ stealile foldib 68% ajast (loeme seda all-iniks)

    Fishi populatsioon*
    • foldib minraisele 34% ajast
    • foldib non 3bet potis cbetile 43% ajast
    • 3betib SB-d 24% ajast
    • 7BB+ stealile foldib 68% ajast (loeme seda alliniks)

    * fishi populatsioon ei ole päris adevkaatne. seal on ka regulare, aga seal on puudu ka fishe. küll aga on seal selline tüüpiline fish esindatud enamjaolt. selle lisasin, et näha kas toimub ekstreem muutusi

    Matemaatika

    A2-A6 OPENSHOVE

    A2-A6 shovemise on lihtne välja arvutada. Me võidame X ajast blindid ja Y ajast oleme 12.5BB riskiga 13BB võidu vastu Z% equitiga. Tulemuseks oli, et 68% ajast foldides võidame 1.5BB ning 32% ajast meid callitakse, kus meil on 45% equityt.

    Valemiks:
    45% ajast võidame 13.5BB ja 55% ajast kaotame 12.5BB.
    0.45 x 13.5 - 12.5 x 0.55 = 6.075 - 6.875 = -0.8BB

    Nüüd: 0.68% ajast võidame 1.5BB ning 0.32% ajast kaotame 0.8BB

    0.68 x 1.5 - 0.32 x 0.8 = 1.02 - 0.48 = 0.52BB. Seega A2-A6 shovedes võidame 52BB per 100 kätt. See on selline "keskmine". Sest ma ei võtnud tulemusi 10, 11, 12, 13, 14, 15 ja 16BB juures ning nende keskmist vaid võtsin tuimalt 13BB. Minu filter 10-16BB näitab: 26BB shovedes keskmine profit, kus ka sample erinevus sees. Seega võibki väita, et see number on "suhteliselt" õige sõltuvalt natuke vastasest, stäkist jne.

    Kuna ka teises lahenduskäigus kasutame täpselt samat samplet ja sama vea%, siis väga pikas perspektiivis ei tohiks tulemus eriti muutuda, seda juhul, kui mu andmebaas ei ole "rigged".

    A2-A6 MINRAISE

    Siin on natuke keerulisem arvutuskäik, kuna tuleb postflop mäng ning ma ei hakka tooma pikalt valemeid välja, vaid toon tulemused.

    Kõige enne nii üld, kui ka fish populatsioon foldis minraisele suht sama tihti. Selle equityt on ~0.5BB (33% ajast võidame 1.5BB).

    Kui me minraiseme ja meid 3betitakse, siis meie equity 31% range vastu on 42% ning 24% range vastu 45%. Tulemusteks oleks vastavalt: -0.38BB ja -0.25BB. See on siis juhul kui minraiseme ning callime 3bet-allini või shoveme ise üle 3beti.

    Seega: kui vastane foldib või 3betib on meie EV:
    1. 0.12BB = 12BB
    2. 0.25BB = 25BB

    Kui me shovesime saime keskmiseks EV-ks 52BB. Seega teoreetiline equity defitsiit on vastavalt 40BB ja 27BB ning praktiline 13BB ja 11BB. See on see summa, mida peame hakkama postflopis võitma, et minraise oleks parem, kui OS.

    Nüüd kõige keerulisem osa - postflop. Selleks ma võtsin analoogsed käed: K2-K6 ja Q2-Q6. Et tulemuseks ei muutuks eemaldasin olukorrad, kus vastane foldis või 3bettis preflop. Ehk alati olukorrad, kus me minraiseme eelmainitud kätega ning vastane callib. Seda seepärast, et leida, kas me suudame postflop mängida neid käsi +EV-na.

    Minu andmebaas näitab, et ma võidan antud kätega 26BB. Seega ma suudan ära katta üldpopulatsioonilise defitsiidi, aga jääb sisse fishide defitsiit. Seda teoreetilisel tasandil. Praktilisel tasandil on parem expecation.

    KX ja QX käed on tihti ka domineeritud. Samas AX käed ei ole domineeritud, aga AX on somewhat scare kaart, kuna VASTASEL EI SAA olla AX. Ta 3bet shoveks neid tihti selliste stacki sügavustega. Seega ma võtsin veel sama filtriga AX käed, kus näen ainult postfloppi ja tulemuseks oli: 106BB.

    Kui nüüd eemaldasin 3beti ja foldimise keelu nõude, sain üldtulemuseks 69BB. See on siis olukrod, kus ma minraisen, never ei foldi.

    Vot need on minu mõtted seoses AX kätega. Kuna ma tegin selle teoorias ära, siis panin ka siia kirja ning tahaks kuulata teiste arvamusi. Samamoodi ma mõtlen, et näiteks 22-33 käed. Miks mitte alati neid minraiseda. Sügavate stäkkidega minraise/fold ja madalamtega. köhh.. peab juba minraise/callima. Aga plussikb jääbki järjekordselt postflop equity. Ma arvan, et 22-33 on floppamise equity täpselt sama miski A2-A6 käel.

    S.t. üks küll floppab setti harvemini, aga sel juhul on vastasel ülemised oudid lahtised. AX jällegi blokeerib ülemised oudid ning peab lootma bluffime, drawle või vastase light check-raisele või calldownile.

  19. #5599
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Küsimus, kui vastane minraiib(nt turna) utg pealt ja sa istud bb peal väikse paariga.
    Paned vastase väga kõva range otsa. Mis hetkel muutub callimine setminemise ideega kasulikuks, eeldades, et sa saad kõvasti actionit. Ja teine eeldus on see, et kui ei hiti, siis 95% annad poti ära, kui vastane just ei cheki kõik tänavad...
    Kas 10bb-ga on setminemine kasulik-kahjulik?


    Mis puutub ax, siis kas nn modelleerimine poleks mõtekam ku nn arvutuste tegemine. Modelleerimise all mõtlen seda, et filtreeritakse situatsioonid hiidandmebaasist ja saadakse BB/100. Arvan, et lihtsalt pushimise situastioonidel pole vaja megapaljukäsi. minraisides on ka 1 kasu, mida poldud välja tootdud. eliitkäed hakkavad paremini mängima ja valuet saama

  20. #5600
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Open enderit kuidas microstakes hyperites flopil mängida 2bb c-beti vastu
    no info.

    N: Algstackid 500. Vastane minrais, hero calls 89s
    flop TJ3r pot 80 villain bet 40 hero?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES