Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 283, kokku 305 EsimeneEsimene ... 183233273281282283284285293 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 641 kuni 5 660, kokku 6099
  1. #5641
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Minu kogemustest mängitakse üsna straightforward ning esimeses olukorras barrelit ei laseks. Kui juba teine kord siis võib valitud turnidel väikse barreli lasta (alla poole poti kindlasti), aga lähenen suht cautioniga ning mingit 3barrel spewy ei areta.
    Minu kogemustel vastupidi ja minu kogemustel toimub kogu käsi järgnevalt: minbet, minbet, suurem bet (teinekord ka minbet) 3 streeti. Pigem võtaksin matemaatiliste oddsidega kaardi turni ning turnil teeksin moovi, mis on efektiivsem.

    Aga oletused petavad ja selle jaoks on tracker, kus saab oletusi kontrollida. Antud käes on meil väga hea backdoorid, et lihtsalt mindonkbet flattida ning turni tuleb niipalju kaarte, kus on parem raiseda. Ei meeldi paardunud boardil väike raise.

    Teisalt, kui lähendeda ettevaatlikult, on see kindlasti hea moov, sest calli korral me ei tohiu spewima hakata.

  2. #5642

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tihti näeb mindonki kuival boardil, kui vastane on pidanud juba mitmel korral alla andma ja seda enam teha ei tahaks. Peab nõustuma, et väikese raise peale mängivad fishid enamasti fit/fold. Ma teeks väikese raise ilma sd valueta ja calliks sd valuega. J on close, pigem raise. K calliksin. Turnis panevad juba 40 sama rangega, siis oled võimaluse käest lasknud.

  3. #5643

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ise mängin hetkel 7$ mänge ja siin mingile käele panna on kedagi võimatu. Minuarust pole selles limiidis võimalik midagi õppida ja mingit strateegiat arutada, pärast jäävadki mingid lollakad võtted külge, tean omast käest.


    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2270878
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


    BB: t480 24 BBs
    Hero (BTN/SB): t520 26 BBs


    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with T 9
    Hero raises to t40, BB calls t20


    Flop: (t80) A 8 5 (2 players)
    BB bets t20, Hero raises to t70, BB calls t50


    Turn: (t220) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t110, BB calls t110


    River: (t440) 8 (2 players)
    BB checks, Hero checks


    Final Pot: t440
    BB shows 3 4 (a flush, Ace high)
    Hero mucks T 9
    BB wins t440

  4. #5644
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ise mängin hetkel 7$ mänge ja siin mingile käele panna on kedagi võimatu. Minuarust pole selles limiidis võimalik midagi õppida ja mingit strateegiat arutada, pärast jäävadki mingid lollakad võtted külge, tean omast käest.


    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2270878
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


    BB: t480 24 BBs
    Hero (BTN/SB): t520 26 BBs


    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with T 9
    Hero raises to t40, BB calls t20


    Flop: (t80) A 8 5 (2 players)
    BB bets t20, Hero raises to t70, BB calls t50


    Turn: (t220) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t110, BB calls t110


    River: (t440) 8 (2 players)
    BB checks, Hero checks


    Final Pot: t440
    BB shows 3 4 (a flush, Ace high)
    Hero mucks T 9
    BB wins t440
    $7 default strateegia on imelihtne. open 100%, cbet 100%. edasi fit and fold. jätad räigelt EV-d lauda. Kusine 2% ROI on kindlustatud (kui on kogemusi saad nii 3-5%), aga kui su eesmärk on võimalikult kiirelt edasi liikuda, hiljem aju kasutada (see eeldab, et sa teed hetkel omale selgeks, et praegu paned braindeadi, aga hiljem mitte), saad väga kiirelt liikuda $30-nestesse. $15 on enam vähem sama. $7 istu lihtsalt järgi ja päevas 100 mängu on imelihtne ning 200 mängu selline nats kõvem tööpäev. 4500 ja 2% ROI juures kasvaks roll $650 võrra ning esimesel kuul saad shottida $15-nesi.

    Sealne nipp seisneb selles, et pead nats selektima ja saad samad fishid (s.t. ära rega järgi vaid oota tühi lobby ära) ning sama strateegia töötab edukalt.

    Time-to-time satud ka mõtlevate regide vastu ning on esimene aste, kus tõesti saad kedagi käe peale panna ja natukenegi mõttetööd kasutama hakata.

  5. #5645

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jah seda ma mõtlesingi, et tuleks tegeleda default strateegiatega. Standard on fold to cbet 80%, see on see koht, kus meie kogu raha tuleb.
    Üks väga hea mängija ütles kunagi, et parem on kohe õigesti mängima õppida, kuna niikuinii tahad kõrgel mängida lõpuks, micros võivad ju olla mingid suurema +EV-ga liigutused, aga selle peale ei peaks aega raiskama.

    Mitte nii, nagu mina teen:-)

    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 2270900
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


    BB: t364 12.13 BBs
    Hero (BTN/SB): t636 21.20 BBs


    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 7 9
    Hero raises to t60, BB calls t30


    Flop: (t120) Q 5 J (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB calls t50


    Turn: (t220) T (2 players)
    BB checks, Hero bets t105, BB calls t105


    River: (t430) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60


    Final Pot: t550
    BB mucks 8 7
    Hero shows 7 9 (a straight, Eight to Queen)
    Hero wins t550

  6. #5646
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    521 turna peale 7stes on fold to cbet 40%, kust sa seda 80% saad?
    tahan ka siukseid vastaseid :D

  7. #5647

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ka tõstan seda mindonki 100% rangega va Qx ja 4x
    Viimati muudetud FinalCollision poolt : 30.07.13 at 00:08

  8. #5648
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Alaska, kuidas sinna 7$ sattusid üldse? 30$, 60$ biitisid küll ju.

    Tõmmasid rolli välja v

  9. #5649

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Jah seda ma mõtlesingi, et tuleks tegeleda default strateegiatega. Standard on fold to cbet 80%, see on see koht, kus meie kogu raha tuleb.
    Üks väga hea mängija ütles kunagi, et parem on kohe õigesti mängima õppida, kuna niikuinii tahad kõrgel mängida lõpuks, micros võivad ju olla mingid suurema +EV-ga liigutused, aga selle peale ei peaks aega raiskama.

    Mitte nii, nagu mina teen:-)

    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 2270900
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


    BB: t364 12.13 BBs
    Hero (BTN/SB): t636 21.20 BBs


    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 7 9
    Hero raises to t60, BB calls t30


    Flop: (t120) Q 5 J (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB calls t50


    Turn: (t220) T (2 players)
    BB checks, Hero bets t105, BB calls t105


    River: (t430) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60


    Final Pot: t550
    BB mucks 8 7
    Hero shows 7 9 (a straight, Eight to Queen)
    Hero wins t550
    Ei meeldi barrel, liiga vähe equityt ja FE

  10. #5650
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Jah seda ma mõtlesingi, et tuleks tegeleda default strateegiatega. Standard on fold to cbet 80%, see on see koht, kus meie kogu raha tuleb.
    Viitsid täpsusta. Mul siiani 3,50 tasemel keskmine fold to c-bet jääb kuskil 40%-50% vahele, üksikud vastased foldivad 60%+

  11. #5651

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Alaska, kuidas sinna 7$ sattusid üldse? 30$, 60$ biitisid küll ju.

    Tõmmasid rolli välja v
    Täpselt nii juhtuski. Lisaks veel arusaamine, et enne kui ei muuda endas mõnda üksikut iseloomuomadust, ei ole mingit mõtet oma ja lähedaste aega raisata, elu läheb lihtsalt mööda. See on tegelikult pikem teema. Loomulikult on pokker tõenäoliselt kõige lihtsam viis väga palju raha omada, aga raha omamine ei saa olla eesmärk, vaid ikkagi vahend eesmärgi saavutamiseks. Seal võivad tekkida suured vastuolud ja see võib mindseti väga perse keerata.
    Hetkel teen päristööd, elu on ilus ja 300$ jäi starsi, mida vaikselt kasvatan. Ei hakka kirjutama, kui kõrgele ma sellega jõuan, see tähendaks, nagu ma poleks midagi viimastest aastatest õppinud:-)

  12. #5652
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Lasen kuskil 300 3,50 mängu ära ja kui tunne ok panen kiirelt seitsmestesse, sest aega ka ei taha raisata.
    Kui kõik on arvamusel, et tase täpselt sama.

  13. #5653

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Viitsid täpsusta. Mul siiani 3,50 tasemel keskmine fold to c-bet jääb kuskil 40%-50% vahele, üksikud vastased foldivad 60%+
    Ah eks ma kiiresti kirjutasin ja võtsin argumendiks viimased vastased, kellega olin mänginud, ega asi ikka nii nit ei ole kah. Aga üldiselt vahib ikkagi hudist vastu mingi haige number, mida saab insta abuseda. Fold to cbet ülikõrge-ülimadal, mis annabki keskmiseks normaalse. Väga levinud viga (toimiv teiste vastu tõenäoliselt) on tõsta ligi 100% preflop. Alles oli üks selline. Pani 10bi up ja siis jooksid statid paika ja andis 13 tagasi. 3b shovesin kõik ässad, kunnid, Suited mutid, pocketid. Puhas matemaatika. OOP callis kah mingi 90%, postflop oli veel hullemini fitfold, et micbet töötas.
    Põhimõtteliselt on igal mängijal juba enne alustamist kindel strateegia, mingit adaptimist ei toimu. Selle eeldamine on raha põletamine. Aitab ka see, kui ajada mäng hästi kiireks, kõik tulevad sellega kaasa, aga ei suuda veel kiiresti mõelda ja ongi fit/fold vastane olemas.

  14. #5654

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Keegi on äkki huvitatud "Crushing Hyper Turbo HUSNGs" kahasse ostmisest?
    PS. Kui see reeglite vastane, siis nvm. Tean, et kind of douchy, but I'm poor.

  15. #5655
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ei meeldi barrel, liiga vähe equityt ja FE
    Samas sõnad. Flopis paneksin 45, aga see nitpicking. Riveril see laoksin allin.

  16. #5656

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mulle meeldis barrel, sest maksimum mis tal sai olla, on T, mille ta võib vahest foldida riveris ja saab valuet veel Ax ja Kx käest ühe tänava.

  17. #5657
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle meeldis barrel, sest maksimum mis tal sai olla, on T, mille ta võib vahest foldida riveris ja saab valuet veel Ax ja Kx käest ühe tänava.
    mis valemiga tal maksimum T sai olla? :D

  18. #5658

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei mäleta täpselt konkreetset kätt, aga näiteks donkab välja kõik mis pihta saab, callib vähegi tõmbed ja ülekaardid, riveris passiivne missed drawdega, 3bet null ja mis kõige tähtsam, täielik huvipuudus midagi oma mänguplaanis muuta. Selle käe postitamise mõte oli see, et selline liin ei ole kusagil kõrgemal profitable ja Kennyl ja Rankal on täiesti õige nõuanne. Aga ma olen päris kindel, et nad ei eeldanud, et valuet saab Ax ja Kx käest, kuna päris mängus on need kõik preflop sees.

  19. #5659

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlesin, et küsin siit väheke nõu. Alustasin siis eile HT HUSNG mängimist, buy-in 3,5 dollarit. Kuna varem olen ka neid mänginud, siis kõige enam see formaat mulle meeldis. Varem mängisin ei tea mille järgi, aga nüüd hakkasin siin rohkem seda teemat lugema ja jälgima ning sain aru, kus ma vigasid teen. BR peaks mul nende mängimiseks piisav olema- 270 dollarit siis ja kohaks ikka vana hea STARS. Ja eilne kokkuvõtte siis ol iselline ,et mängisin 50 turniiri, millest kaotusi ja võite tuli kuskil 25:25, paar turnat tegin ka 7 sisseostuga, õhtu lõppedes jäin vsit ühe buy in ga miinusesse, aga üldine mängupilt päris rahulolu ei tekitanud. Tahaks mõningate asjade üle veidike nõu küsida.

    1. Kuidas mängida sellistes olukordades, kus vastasel on kuskil 100-200 ja minul 800-900, mis kätega callida ta all inni. Mitmeid kui mitte pea kõik korrad oli vastane domineeritud ja ikka sai ta midagi kokku, eriti hullud olid olukorrad, kus AA vs vastase Q8 polnud mingit kasu ja kas näiteks sellises seisus vastase all in callimine minu poolt K2 ja J 8 on normaalne.
    2. Püüdsin mängida väga agressiivselt, ehk avasin alati tõstega ja edasi cbet aga ikak kas calliti ära või pandi all in
    3. Kuidas mängida selliste vastaste vastu, kes pre flop all innitavad ja any flopiga all in?

    Mitmed mängud läksidki nii, et olin juba suure töö ärateinud ja liider olnud ,aga vastane tuli rongi alt välja ja surus hoopis mind ära. Päris algajaks ma end ei pea, mänginud olen nii 4-5 aastat, mõned üksikud saavutused on ka mõõnel turnal ja SNG,aga just selles formaadis puudub korralik kogemus ja õige mänguviis. Jutt tuli kindlasti segane ja sarnaseid teemaseid on sadu siin, aga ikakgi nõu kuluks ära ja katsun täna ka teha 50se või 100se sessi ja vaadata tulemust

  20. #5660

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ... ja praegu just tegin ühe SNG, avasin 90% käsi min raisega ning cbettisin igat floppi ja shovesin vastase tõsteid Ax ga ning vastu tulid ainult foldid. Edas isamamoodi kuni 2 leveli lõpus otsustas ta teha raise, mul A7, panin all in ja tuli call ,tal K4os, flopp küll 4 ag ariverisse A ja võit. Aga alati selline mäng ei toimi millegi pärast

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES