Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 6099
  1. #541
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Agressive threebettija vastu ei ole ma siin ainuke kes shoveb ega ju?


    Full Tilt Poker $5 + $0.25 Heads Up No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 2 players - View hand 324266
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1645 M = 21.93
    Hero (BTN/SB): t1355 M = 18.07

    Pre Flop: (t75) Hero is BTN/SB with J A
    Hero raises to t100, BB raises to t300, Hero raises to t1355 all in, BB calls t1055

    Flop: (t2710) Q 4 5

    Turn: (t2710) 3

    River: (t2710) 5

  2. #542
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    standard, wp

  3. #543

    Re: HU korner

    leidsin mingisuguse multitabling boti starsist, teavitasin pokerstarsi kah, siiani pole midagi toimunud, võibolla on ikkagi inimene. Graafik on mehel sirge joonlauga üles, 13% ROI, 30K mänge tehtud. Kahe päevaga tegi just 350 mängu. OK, mees on täiesti KOHUTAV mängija, kui ta ikkagi on inimene. Ma olen ta vastu 14 mängu teinud, tema juhib 8:6. Ühekorra läks mul elekter ära ja ülejäänud võidud on ta ära coolerdanud. Ma ei jäta enne järele, kui ta busto on või see konto on kinni.
    Nende 14 mängu jooksul on ta:
    preflop openfoldinud 1x
    Limbib ta 70% kätest
    preflop limpfoldinud 95% limbitud kätest.
    Kogu ta range on kivisse raiutud, ma olen 95% ta limbid üle tõstnud 3x ja ta jätkab limpimist ja foldimist lõputult.
    Ta cbetib 100%. Ma ei ole näinud mittekordagi teda cbettimata jätnud.
    Ta ei donkbeti mitte kunagi.
    Ta acceptib 100% Remachi.
    Ta ei tilta mitte kunagi.
    Ta on ühe korra kaarte näidanud.

    Ta jookseb nagu jumal.

  4. #544
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU korner

    Leidsin 0 botile iseloomulikku omadust.

    Kui oleks midagi sellist, et $0.10 sendi SNG-d, teeb neid päevas 5,000 tükki, on 9/9, mängib 24 tundi/7 päeva nädalas, ROI on nulli lähedane ehk RB pro mikros, siis juba hakkaks uskuma aga uskumise% oleks ikka väga madal.

  5. #545
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: HU korner

    10c turnadel pole reiki, nii et ka mitte rb'd :D . See võimalus jääb välja.

  6. #546

    Re: HU korner

    on mänginud 30 000 HUsng, põhiliselt 2$, 5$ ja 10$ limiidis, mängib 40 tundi kahe päeva jooksul 3 laual korraga.

    Ma ka hetkel kahtlen, et on bot, lihtsalt mingisugune inimrobot, kellele piisab sellest, et kolm aastat järjest kahetaalaseid sng-sid grindida.

  7. #547
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    on mänginud 30 000 HUsng, põhiliselt 2$, 5$ ja 10$ limiidis, mängib 40 tundi kahe päeva jooksul 3 laual korraga.

    Ma ka hetkel kahtlen, et on bot, lihtsalt mingisugune inimrobot, kellele piisab sellest, et kolm aastat järjest kahetaalaseid sng-sid grindida.
    Selliseid juhmardeid on SITAKS. Krayzie kunagi näitas mulle OPR'is ühte venda, kes $0.10 ja $0.25 180 mehe turnasid oli grindinud jõhkralt. Ei mäleta nime ega täpset arvu aga kui ei eksi, siis 10-neid tuhandeid ja pikalt. ROI oli plusspoolel muidugi.

    EDIT: Ja isegi meie kodumaal on mehi, kes grindivad siiani aastaid 10NL ja 25NL ning toovad toidu nii lauale.

  8. #548
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Selliseid juhmardeid on SITAKS. Krayzie kunagi näitas mulle OPR'is ühte venda, kes $0.10 ja $0.25 180 mehe turnasid oli grindinud jõhkralt. Ei mäleta nime ega täpset arvu aga kui ei eksi, siis 10-neid tuhandeid ja pikalt. ROI oli plusspoolel muidugi.

    EDIT: Ja isegi meie kodumaal on mehi, kes grindivad siiani aastaid 10NL ja 25NL ning toovad toidu nii lauale.
    See vend tuli selle jutu peale kohe meelde:

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=31636

  9. #549
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    See vend tuli selle jutu peale kohe meelde:

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=31636
    Supper hea näide!!!! Kui ma oleksin elu peale nii vihased nagu nemad siis hakkaks ma ennem heroiini süstima, kui 2NL-is 700k kätt grindima ja kui oleks aega niipalju üle siis vooliks plasteliinist pesumasinaid ja radiaatoreid!

  10. #550

    Re: HU korner

    Mind paneb imestama ta väga hea winrate, mis on minuarust uskumatu vaadates ta mängu. Ma võtsin kõik kolm lauda lahti kus ta mängis ja lihtsalt vahtisin, kuidas ta järjest vastaseid kottis oma idiootliku stiiliga. Ma olen suure dilemma ees, kas hakata teda päevade viisi abusema või ikkagi erinevate vastaste vastu mängima. Näiteks kui blindid on 50/100, siis ta limpfoldib KÕIK käed. Adjustib mingi 7 korra järel korraks. Mul oli 600 järel, tema limp, mina raise 240-260, tema fold. Kui raises 200, siis mina fold. Ja seda niikaua, kuni tal oli 300 järel. See ei ole ju normaalne? Mingi viienda mängu lõpus limp/callis mu shove TT-ga. Sai stacki jälle üles ja limpfoldis ennast jälle nulli.
    Jama on selles, et mängud lähevad isegi 100/200 blindideni ja kestavad liiga kaua.
    Teen vist video ta vastu mängides mingi hetk.
    Miks ma seda teemat siin ajan on see, et tuleb endal ka tahtmine samamoodi mängima hakata, kuni bankroll valmis kõrgemate limiitide jaoks. ;D

    tema graafik:
    ( Click to show/hide )

  11. #551
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Kui nii mängima hakkad, siis arengul instastop ja kõrgematesse limiitidesse asja polegi ju.

  12. #552
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HU korner

    Pokker on muutuv mäng - see stiil, mis võitis 2 aastat tagasi ei võida enam nüüd ja see stiil, mis võidab praegu ei pruugi olla võitev kahe aast pärast.

    2 aastat tagasi kelisitaan ainukesena minraises ja 2p2 ei uskunud ,et see on võitev stiil. Nüüd teevad seda paljud... Sama võib olla ka su HU kutiga, kes abuseb "trende" ja on sammukese "trendidest" ees.

  13. #553
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Selliste vastu on tegelikult suht lihtne mängida. $115'stes ja $57'stes olen ka selliseid vendi märganud, kellel sirge graph lakke ja 4-tablevad. Alati hea meel nendega mängida kuna nad harrastavad kahte stiili: kas siis ABC või samasugust idiootsust millest sina räägid. Donkide vastu (suurem osa pokkerimängijatest, eriti HU) töötab see nagu kellavärk.

  14. #554

    Re: HU korner

    Kui donkide vastu töötab, polegi nagu väga mõtet viriseda nende kallal. Mulle tundub, et ma ei oska nii mängida näiteks, liiga kannatamatu ja Fancy Play Syndrome võtab varem või hiljem võimust.

  15. #555

    Re: HU korner

    "While I cannot detail each of the tools we use to make this
    determination (we don't want our methods to fall into the hands of bot
    programmers who will then use that information to avoid detection), I
    can assure you that this player does not show any indication of being a
    bot, based upon all of the tests we have devised."

    No ega ta päris inimene kah ei ole. Ta peaks mingi poker mindseti moodi raamatu kirjutama ja sellega miljoni teenima.

  16. #556

    Re: HU korner

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AiDOGyY-c3g&feature=related[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rP_dNx8P8Vc&feature=related[/youtube]



    LOLLL soomekeel on ikka ränk :D

  17. #557

    Re: HU korner

    hea tekst-ma ei tea mis ta limp/5bet range on, kui oleks cashgame oleks insta call Q9...

  18. #558

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AiDOGyY-c3g&feature=related[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rP_dNx8P8Vc&feature=related[/youtube]



    LOLLL soomekeel on ikka ränk :D
    OMG seal on inglisekeelseid sõnu nii palju sees, et ikkagi naljakas vaadata. Hea "õppevideo". Järjekordne level obv.

    Gameflow on selline, et foldime AK buttonilt? :D
    Limbime AA-ga pot control pärast?

  19. #559
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Need videod on vales threadis mu meelest.

    Offtopicusse või kuhugi

  20. #560
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    HU on HU.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES