Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2129303132334181131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 6099
  1. #601
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    oleneb, kas tubo või reg speed
    Turbod, võtsin puhtsalt enda keskmise mängu pikkuse ja käte arvu.

  2. #602
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil

    Tunnistad ise ka, et see pole enam õppefoorum vaid läbula? :)
    LOL, mis mõttes nagu? Mulle tundub lihtsalt imelik, kui öeldakse vastastele välja ta leake, eriti HU-s, kus sinu eelis vastase üle kahaneb koheselt, kui vastane vea parandab. Isegi full ring mängudes ei öelda oma konkurentidele, et mis märkmed mul sinu kohta on. Kui mul on märge, siis on see tehtud selle jaoks, et ma saaksin tulevikus antud vastase vastu korrektsemalt mängida ja talt rohkem pappi saada, mitte selle jaoks, et talle see ette lobiseda.

    Peale selle olen arutanud väga heade mängijatega käsi, kelle mängin iga päev koos ja isegi siis nad ei taha oma mängu eriti põhjendada või kui keegi aitabki mängus mul edasi jõuda (ty, 13_xerxe_13, ty, ma võlgnen sulle väga palju!!!) antakse seda väga suurte vihjetega. Et ah mine otsi 2p2 see asi, loe see raamat läbi või vaata selle videosid. Tolle härra Xerxesiga saime Skypes nats juttu räägitud ja ta ütles väga hästi: "Ma arvan, et ma tean paremini, miks sa viimased 6 kuud break-even oled; Mine palun loe korra see ära ning vaata selle autori paar videot -- ju ise saad siis ka aru". Ja nii see oligi - ta oleks võinud teha viis minutit selgitustööd aga ta ei teinud seda ning pidin ise nägema vaeva tunde! On muidugi ka olnud paar erandit -- mängija petteytheft sai omal ajal minu käest väga palju abi, kui ta oli vee 11/9 nit - ei osanud ta stealida, cbettide suurused olid täiesti bshit, light squeeze ja 3bet olid talle täiesti võõrad sõnad aga olen ka temalt vastu saanud väga palju abi, eriti image osas mõnede mängijate vastu :)

    Ühesõnaga mina arvan, et õppefoorum ei tähenda vastastele konkreetse readi välja ütlemist, sest sellest ei pruugi olla mitte mingit kasu -- enamus mängijaid ei kuula nõu ja kui ongi kasu, siis on see ainult ühepoolne areng. Õppida tuleb diskusiooni käigus ja käte postitamine ning nende arutamine annab kõige rohkem juurde ning kõigile, kes antud käe arutuluses aktiivsed ja mõtlevad kaasa.

    PS! Konkreetse käe läbi arutamine ja tulemuse andmine võib olla lauas täielik -EV mäng, kui ei ole antud täit või on antud vale informatsioon (valed readid, eelnev mäng jne) aga olemasoleva info põhjal on +EV mäng. Kuna käsi analüüsitaksegi olemasolema info põhjal ja kui selle info põhjal tehakse +EV otsus (kasutades ära loogikat, mitte kõhuttunnet vms) siis samat loogikat kasutades saad teha +EV otsuseid absoluutselt igas mängukäes. Mida rohkem käsi arutada, seda rohkem mõtteprotsess täiustub ja seda paremad on otsuses lauas.

    Ma leian, et hetkel meie foorum on ikka Eesti nr. 1 nii tasemelt, infohulgalt, aktiivsuselt kui ka kasutajasõbralikkuses. Väikesed tülikolded siin-seal on välitmatu nähtus ning käib kaasas absoluutselt iga foorumiga, kus kasutajaskond on aktiivne ja suur. Foorumis on ainult 1 probleem -- koos on kõik limiidid ja kasutajaid ning tahest tahtmata kogenenud mängijad natuke naeravad või narrivad väiksema limiidi mängijate poolt postitatud kentsakaid käsi ja naljakaid küsimusi


  3. #603

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Turbod, võtsin puhtsalt enda keskmise mängu pikkuse ja käte arvu.
    Jah, pidasingi silmas turbosid. Küll aga oleksin pakkunud natukene suurema arvu HU SNG-sid 30k käe cashi kohta :/
    Tänan igatahes kiire vastuse eest - panen kõrvataha ning võtan arvesse :)

  4. #604
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Ranka, minu teada Priitk ega alaska ei mängi kumbki elukutseliselt HU SNG-sid päevast päeva, mis on tõenäosus, et nad kunagi üldse veel kokku satuvad?

    Ma saaks aru, kui PokerDevil ja andu_andu annavad üksteise notese välja kui neil tulevikus plaanis üksteise vastu räigelt mängida, aga arvatavasti ei ole, sest see on mõttetu olenemata palju sul infot on, targem on random fishi oodata :P

  5. #605
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HU korner

    Priitk on elukutseline HU donk, kinnitan. ;D

  6. #606
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ranka, minu teada Priitk ei mängi elukutseliselt HU SNG-sid päevast päeva, mis on tõenäosus, et nad kunagi üldse veel kokku satuvad?
    FYP.

  7. #607
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ranka, minu teada Priitk ega alaska ei mängi kumbki elukutseliselt HU SNG-sid päevast päeva, mis on tõenäosus, et nad kunagi üldse veel kokku satuvad?

    Ma saaks aru, kui PokerDevil ja andu_andu annavad üksteise notese välja kui neil tulevikus plaanis üksteise vastu räigelt mängida, aga arvatavasti ei ole, sest see on mõttetu olenemata palju sul infot on, targem on random fishi oodata :P
    Kust ma selliseid asju teadma pean?

  8. #608
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    andke mulle midagi lugeda, vaadata HU'ga seoses. netis.
    http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/

  9. #609
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    andke mulle midagi lugeda, vaadata HU'ga seoses. netis.
    PUHAS KULD !!!

    http://forumserver.twoplustwo.com/58...y-11-a-588741/

    http://forumserver.twoplustwo.com/58...ge-5-a-591280/

    http://forumserver.twoplustwo.com/58...e-33-a-601215/

    Spam`i HH reviewd ; esimesed 3 10st. Ülejäänud on alles valmimisel

  10. #610
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    mida ***** teha selliste vendadega kes betivad koguaeg potsize bette flopil/turnil kui on preflop raisitud. Lihtsalt lahmivad ... ja kui Ässaga maha callid maha callid näitavad nutsi... täiesti tilti ajavad *****... hitivad 53mega turnil 2pair jnejne ei saa selliste vastu mängida
    kui leht ei jookse ja board on kuiv lükkan esimestel blindidel minraise otsa. Teha seda paar korda ja agro donk foldib, tuleb kolmas kord on käes TP ja agrodonk raiseb AI callin insta ja võidan matchi.

  11. #611

    Re: HU korner

    agrodongi vastu nüüd küll bluffida kasulik pole. Ikka kätt oodata ja valuet võtta ja lasta neil ennast valuetownida.

  12. #612
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    keegi mind coachima palun
    novembris võime vaadata, hetkel tõesti kiired ajad ülikooli tõttu

  13. #613

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    mida ***** teha selliste vendadega kes betivad koguaeg potsize bette flopil/turnil kui on preflop raisitud. Lihtsalt lahmivad ... ja kui Ässaga maha callid maha callid näitavad nutsi... täiesti tilti ajavad *****... hitivad 53mega turnil 2pair jnejne ei saa selliste vastu mängida
    Täna tegin ühe 6$ agrodongi vastu, raises ja reraises kõiki käsi ja mina muudkui foldisin, kuni mul oli 700 järel. Siis tegin AQ-ga 3beti talle üle tema 3x raise (15/30) ja ta instashoves Q5. Seekord ta sai oma 3oudisele pihta, aga niikerge see mäng ongi tegelikult nende vastu.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t2130)
    Hero (BB) (t870)

    Hero's M: 19.33

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    SB bets t90, Hero raises to t270, SB raises to t2130 (All-In), Hero calls t600 (All-In)

    Flop: (t1740) 6, 5, 9 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t1740) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: (t1740) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t1740

    Results:
    SB had 5, Q (one pair, fives).
    Hero had Q, A (high card, Ace).
    Outcome: SB won t1740

  14. #614

    Re: HU korner

    kas ma tohin enda HU statse ka siia postidada ?:D

  15. #615
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman
    kas ma tohin enda HU statse ka siia postidada ?:D
    ei

  16. #616

    Re: HU korner

    HU statide nõu küsin ka stattide ja graafikute teemas ?

  17. #617
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman
    HU statide nõu küsin ka stattide ja graafikute teemas ?
    HU on äärmiselt vastasepõhine mäng ja iga vastasega on erinevad statsid optimaalsed - seega neid on raske analüüsida.

  18. #618

    Re: HU korner

    väga õige lause, tänud.

  19. #619
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Alaska, miks sa nii palju erinevaid stakes'e mängid pidevalt?

  20. #620
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Need HH reviewd sealt 2+2 soovitan küll kõigil minumoodi algajatel läbi lugeda ja kohe mitu korda, vähemalt huvitavamd käed. See on tõesti puhas KULD nagu Andu juba ütles! thx a million.

    Ja Alaska vist vahepeal leevendab halba jooksu madalmal limiidil, aga nii "madalal" on jah vähe huvitav.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES