Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2331323334354383133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 6099
  1. #641
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU korner

    Vastane kaotas mulle ühe suure poti ja see järel kohe järgmine käsi shoves T7o ja sai dubleupi, järgmine käsi ka openshoves ning nüüd kolmas käsi peale seda suurt poti, kas otsin paremat kohta või tasub siiski callida. Pokerstove andmetel peaks QTo vs ATC olema selline 57/43 favoriit.

    Et siis kas tasuks callida või foldida ja millise rangega siin tema vastu callida tasuks üldse?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t820)
    Hero (SB) (t2180)

    Hero's M: 72.67

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    Hero bets t60, BB raises to t820 (All-In), Hero ???

  2. #642
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Vastane kaotas mulle ühe suure poti ja see järel kohe järgmine käsi shoves T7o ja sai dubleupi, järgmine käsi ka openshoves ning nüüd kolmas käsi peale seda suurt poti, kas otsin paremat kohta või tasub siiski callida. Pokerstove andmetel peaks QTo vs ATC olema selline 57/43 favoriit.

    Et siis kas tasuks callida või foldida ja millise rangega siin tema vastu callida tasuks üldse?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t820)
    Hero (SB) (t2180)

    Hero's M: 72.67

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    Hero bets t60, BB raises to t820 (All-In), Hero ???
    Limbi, kui ei taha callida ja vastane 2 eelnevat kätt on shovenud. Ma enamasti ei calliks siin , sest eriti kiiret pole maha callimisega veel.

    calliks maybe : Ax ; 44+ ; KT+ ; QJ , kui olen raisenud nendega pre , aga limp/foldi range on kõvasti laiem mul siin.

  3. #643

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    leidsin mingisuguse multitabling boti starsist, teavitasin pokerstarsi kah, siiani pole midagi toimunud, võibolla on ikkagi inimene. Graafik on mehel sirge joonlauga üles, 13% ROI, 30K mänge tehtud. Kahe päevaga tegi just 350 mängu. OK, mees on täiesti KOHUTAV mängija, kui ta ikkagi on inimene. Ma olen ta vastu 14 mängu teinud, tema juhib 8:6. Ühekorra läks mul elekter ära ja ülejäänud võidud on ta ära coolerdanud. Ma ei jäta enne järele, kui ta busto on või see konto on kinni.
    Nende 14 mängu jooksul on ta:
    preflop openfoldinud 1x
    Limbib ta 70% kätest
    preflop limpfoldinud 95% limbitud kätest.
    Kogu ta range on kivisse raiutud, ma olen 95% ta limbid üle tõstnud 3x ja ta jätkab limpimist ja foldimist lõputult.
    Ta cbetib 100%. Ma ei ole näinud mittekordagi teda cbettimata jätnud.
    Ta ei donkbeti mitte kunagi.
    Ta acceptib 100% Remachi.
    Ta ei tilta mitte kunagi.
    Ta on ühe korra kaarte näidanud.

    Ta jookseb nagu jumal.

    No see vend on lõpuks limiidist üles liikunud, eile öösel lasi 300-seid tundide viisi ja säi rämedalt kotti järjest, kuna ta mittekunagi ei keeldu rematshist, siis paar regulari lüpsid teda tundide viisi. Mäng ei ole tal paranenud, täpselt samad liigutused ja vead. Kaua aega mõtlesin kas ta lauda istuda, aga 300 on ikkagi liiga extreme. Aga muidu oli huvitav railida. Kuti graafik:


  4. #644
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    heh, miks mulle teada ei andnud

  5. #645

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    heh, miks mulle teada ei andnud
    regular speed mängud ja tavaliselt lähevad 50/100 blindideni need tal. Aga terinekord annan teada.

  6. #646
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Mis ta username on?

  7. #647

    Re: HU korner

    fuchsie

  8. #648
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    fuchsie
    DAMN! Alles figureeris $100'stes. Nüüd 5/10 USD cashis :D

  9. #649
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Vajan abi, nimelt on donkide 'finishimisega' probleeme. leian mingi idioodi, 50mne pealt kukub 15 peale, siis hakkab allinne laksima. ei suuda ära otsustada millega callida, ja siis kui ära callin siis vahel flipatakse ära ja kiire tuubel uuesti otsa mingi lamp käega , vend tagasi 60 peal ja hitandrunib

    nagu koguaeg sama valem käib.

    tra see ajab nii tilti ***** et sure ära ****
    õpi flippama ja runi paremini obv

  10. #650
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.

    Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.

    Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.

    Huh, nüüd sööma ja puhkan veits. :)

  11. #651
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    no võiks mingi tax paigas olla mis rangega callin.. äkki ei peaks enne 10$ peale kukkumist üldse AJ'ga calli peale mõtlema kui tead et KT vastas siis 20 pealt lendavad hopsti 40 kui laksivad. Et kui on 20$nene vend vastas ja laksib suht tihti allinn siis calliks TT+ maha. Kui 10mnene siis AJ+, KQs Kui iga käega allinn laksib siis callib iga ässaga ära obv

    või mis pakute`?
    Aga proovi nii et kui fish langeb 15 peale et lase tal reload või ära mängi taga

  12. #652
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Aga proovi nii et kui fish langeb 15 peale et lase tal reload või ära mängi taga
    see oleks inetu

  13. #653

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Mängisin selle "Fuchsie" vastu mingi üle 2 kuu pikima sessi. Ühel laual 545 kätt $105'stes regular speediga. Kokku 3h järjest 8 mängu peale ja seis jäi 6-2. Mõistus aurab siiani.

    Alaska readidest pidas paika vaid see, et palju limp/foldib. PFR oli 545 käe peale 40%, mingi 5-6x limp/raise'is. Korra tegi seda ka T4o'ga. 3bet oli suht kivisse raiutud küll. Korra 4bet bluffis all in ka 79s'iga 15/30.

    Seega suht tricky'lt lasi tegelikult ja juttu oli temaga ka tore ajada. Pikad dialoogid panime maha. Niiet kinnitan, et mingi bot ta ei ole.

    Huh, nüüd sööma ja puhkan veits. :)
    Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?

  14. #654
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kui ma teda 300$ mängus jälgisin, siis mängis tõesti ühel laual ühtemoodi ja teisel teistmoodi, aga seda sa ikka tunnistad, et 100$+ limiidis pole tal midagi teha, eriti oma rematchilembuse pärast? Et ta ei adjusti absoluutselt mängu ajal ja võitvale regularile väga kerge saak?
    Ta tõesti ei adjusti nii palju, kui peaks aga mingi muutus agro tõusu näol oli märgata esimese ja nt. kuuenda mängu vahel. Ta ei ole kõige raskem vastane aga on ka temast pussymaid mängijaid. Õige jooksuga ja mänguga suht easy jah.

  15. #655
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    see oleks inetu
    wat

    super super standard, ma üliharva mängin edasi kui vastasel alla 30bb

  16. #656
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    wat

    super super standard, ma üliharva mängin edasi kui vastasel alla 30bb
    super inetu on see ikka, eriti kui mängid totaalsete fishidega - siis veel hakkad dikteerima talle tingimusi. how the f on see standard?

  17. #657
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU korner

    + see, et niimoodi jätab raha lauale päris kindlasti (ma ei mõtle ainult seda 20bb, mis tal stäkis on)

  18. #658
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    super inetu on see ikka, eriti kui mängid totaalsete fishidega - siis veel hakkad dikteerima talle tingimusi. how the f on see standard?
    mis vahet on antud olukorras kas tegemist fishi või regulariga?

    ja shortstackidega mängides kahaneb winrate tublisti

  19. #659
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    arvatavasti vastas mulle, ma m2ngin ainult fishide vastu
    jah, aga kui mängiksid regularidega, mis vahet antud situatsioonis oleks? regularide vastu on vähem inetum sit out panna ja lasta neil reloadida, sest ... ?

    enivei on see rumalus, oma winrate vabatahtlik vähendamine

  20. #660
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Kes mind koatsib see kuu, et järgmine kuu vastu astuda NL50mne regularidele?
    osta deucescracked, vaata pr1nnyraidingut nt... jube hea

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES