Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2432333435364484134 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 6099
  1. #661
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Ma loodan, et minu downswing on nüüd läbi, ja tildi üritan kah bussi peale panna.
    sry for OT!

  2. #662
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Ma loodan, et minu downswing on nüüd läbi, ja tildi üritan kah bussi peale panna.
    sry for OT!
    +1

  3. #663

    Re: HU korner

    Selline küsimus, et kui palju kasutate/tuleks kasutada poti nö kasvatamist, kui käes draw (flush või strigh-fulshcombo). Nagu konkreetne näide. Riveris ma oleks pidanud rohkem bettima, kuid bettisin vähe, lootes, et ta raiseb ja saan ületõstega all-in minna.

    Et siis kas kasutate ja millistes olukordades. Ja kui kasutate, mida teete siis kui draw ei jõua kohale?



    Hero's M: 38.67

    Preflop: Hero is BB with J, 6
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 9, A, 10 (2 players)
    Hero bets t40, SB calls t40

    Turn: (t120) 2 (2 players)
    Hero bets t60, SB raises to t120, Hero calls t60

    River: (t360) Q (2 players)
    Hero bets t160, SB calls t160

    Total pot: t680

    Results below:
    SB mucked 9, 10 (two pair, tens and nines).
    Hero had J, 6 (flush, Queen high).
    Outcome: Hero won t680


    // Siin stackid alguses enamvähem võrdsed.

  4. #664

    Re: HU korner

    lootsid, et tal on kah flush? tema turni minraise andis sulle täpsed oddsid callida, et oma flush hittida ja kõik, mis sa riveris saad, on boonuseks.


  5. #665

    Re: HU korner

    Ma tahaks proovida c/r riveri, oleks see väga halb lahendus?

  6. #666
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    See oleneb 100% villainist ju mida ta varem riveril on teinud, aga ma ei usu, et sa sealt rohkem saad kui kolmas mastikaart lauale tuli, pigem checkib järgi ja jääd valuest ilma. Antud käes ma paneks riveril siiski rohkem "210".

    Eile oli mul 1 huvitav situatsioon kus mängisin üli TAG mängija vastu, flopist pani alati overbeti ja riveris peaaegu alati AI kui oli pre raisenud ja riverini C/C. Flopassin siis KQ käes nut rea AJT C/C turn 9 C/C river T, masti polnud C villain AI ja ma rõõmuga snapcallin tema mdalama rea.

    Aga väiksemaid drawsid mängin viimasel ajal passiivsemalt, sest kui ei hiti tuleb odavam ja kui hitid makstakse suht hästi kinni, kolme ühise mastikaardiga boardil. Raisedes on tihti vastasel TP millega ta tahab flopist sisse saada nupud, ja siis oleme väga halvas seisus J5 FD A high boardil ntx. AK FD mängin nagu nutsi.

  7. #667

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Ma tahaks proovida c/r riveri, oleks see väga halb lahendus?
    Kahtlane, et ta checkraise callib, aga ma usun, et kui checkida, siis ta paneks mingi valuebeti, ala 180-220, aga kui ise bettida, siis tema turni reraise näitab, et ta võib ära callida isegi peaaegu poti suuruse beti. Ma eelistaks ise dongata.

  8. #668

    Re: HU korner

    Seda pole mõtet vist mainidagi, et kui draw kohale ei tule on riveri otsus täielikult villiani readide peale. Konkreetse käe puhul, peaks river olema c/f , kuna turni raise näitab, et midagi tal olema peab ja arvatvasti rohkem kui üks paar. seega riveris calliks ta enamus (bluff)bette insta.


  9. #669
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: HU korner

    Headsupi prod, palun öelge mängitud käe head ja vead. :)
    vastane fishide kuningas, HU kohta öelda ei oska, aga enne kui HU jäime mängis 6max lauas 54 / 29
    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB Hero ($41.59)
    BB PSMF ($15.11)

    Pre-Flop: ($0.30, 2 players) Hero is SB A 7
    Hero raises to $0.70, PSMF calls $0.50

    Flop: 2 7 7 ($1.40, 2 players)
    PSMF checks, Hero bets $1, PSMF calls $1

    Turn: 9 ($3.40, 2 players)
    PSMF checks, Hero bets $2, PSMF raises to $4, Hero calls $2

    River: 4 ($11.40, 2 players)
    PSMF goes all-in $9.41, Hero calls $9.41

    Final Pot: $30.22
    Hero shows
    A 7
    PSMF shows
    Q 10

    PSMF wins $29.22 (net +$14.11)

    Hero lost $15.11

  10. #670
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    raise turn 100%.

  11. #671

    Re: HU korner

    Üsna tüüpiline olukord HUs. Kuidas oleks sellises olukorras kõige õigem mängida? Vastase kohta readid puuduvad.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    BB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 5, 8
    SB calls t10, BB checks

    Flop: (t40) K, 9, 8 (2 players)
    Hero ???

    Kas õigem oleks teha bet ja üritada pot kohe maha võtta või pigem check/callida?

  12. #672

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Üsna tüüpiline olukord HUs. Kuidas oleks sellises olukorras kõige õigem mängida? Vastase kohta readid puuduvad.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    BB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 5, 8
    SB calls t10, BB checks

    Flop: (t40) K, 9, 8 (2 players)
    Hero ???

    Kas õigem oleks teha bet ja üritada pot kohe maha võtta või pigem check/callida?
    Ära taha potti maha võtta! Valuebet, sind callib 22-77, 67, JT, QT, kui on passive vastane preflop jne. Valuet ju sitaks käes. Mulle meeldib siin ikka ise bettija olla, mitte check callija.

  13. #673
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ära taha potti maha võtta! Valuebet, sind callib 22-77, 67, JT, QT, kui on passive vastane preflop jne. Valuet ju sitaks käes. Mulle meeldib siin ikka ise bettija olla, mitte check callija.
    Ei taha potti maha võtta? Sul on bottom pair ja olematu kicker. Peaaegu iga turni kaart situb su kätt.

    Beti välja ja ürita pot maha võtta.

    IMO.

  14. #674
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Üsna tüüpiline olukord HUs. Kuidas oleks sellises olukorras kõige õigem mängida? Vastase kohta readid puuduvad.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    BB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 5, 8
    SB calls t10, BB checks

    Flop: (t40) K, 9, 8 (2 players)
    Hero ???

    Kas õigem oleks teha bet ja üritada pot kohe maha võtta või pigem check/callida?
    beti välja ; Kui praegu checkid siis suure tõenäosusega vastane checkib järgi ja paneb selles käes vaid siis raha poti kui ta midagi hitib ( eeldatavasti parem kui sul ) ; dBettides saad aga valuet drawdelt ja overcardidelt, ning põhjus on ka bettimiseks see, et saad kohe reade kuidas vastane käitub donkbettide suhtes - kas floatib või mitte, hea on kui saad readi mingi käega nagu antud näites, mitte ei pea airiga seda testima.

  15. #675

    Re: HU korner

    Tänud härrased! Panen vajalikud info kõrva taha.

    Järgmises käes soovin kontrollida oma tegevust.

    Vastasele meeldis pre flopis callimise korral raise teha ning flopis oli väga tavaline check/call, kui pihta sai millelegi ning check/fold, kui millelegi pihta ei saanud.

    Kas õigem oleks sellise vastase puhul reraise teha või sobib call ka pre flop?

    Flopi bet tema poolt tundus väga nõrgana ning ei näinud eriti foldi kohta. Turni check näis eriti nõrgana ning arvasin, et seal võib proovida betiga poti maha võtmist. Kuidas kogenenumad olukorra lahendaksid?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1480)
    BB (t1520)

    Hero's M: 32.89

    Preflop: Hero is SB with K, Q
    Hero calls t15, BB bets t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) 8, A, 2 (2 players)
    BB bets t30, Hero calls t30

    Turn: (t180) 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90

  16. #676
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Kui KQs-ga callida pre, siis vaid selleks, et limp/raiseda - kui seda teha ei taha, siis tõsta ise kohe ; v.a. muidugi rämedad tool`id, kes postflopis stackivad kõigega ära või teevad huge overbet bluffe jne, sest nende vastu pole mõtet suureks poti ajada preflop KQ-ga ;

    Flop on readide-põhine ( tihti donkbetib oma OOPilt raisetud potides, palju paneb 2nd ja 3rd barreleid jne ), kuid tundub, et fit-or-fold vastase vastu on float igati normaalne ja turni bet on ka ok

  17. #677
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Kas siin on võimalik foldida kunagi ?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with K, A
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t160, Hero calls t100

    Flop: (t320) 9, K, A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t320) 3 (2 players)
    Hero bets t180, SB calls t180

    River: (t680) 2 (2 players)
    Hero bets t440, SB raises to t1170 (All-In)

  18. #678

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Ei taha potti maha võtta? Sul on bottom pair ja olematu kicker. Peaaegu iga turni kaart situb su kätt.

    Beti välja ja ürita pot maha võtta.

    IMO.
    Ma pidasin silmas seda, et selline suhtumine HU-s ei ole kõige parem, et sa tahad potti maha võtta. Ma "võtaks ta maha" siis kui mul oleks 34o, muudel juhtudel ma nimetan seda enda jaoks valuebetiks, mitte protectioniks järgnevate ülekaartide eest. Kui ta callib om Q high-ga ja turn on Q, siis me oleme ikkagi saanud valuet, mitte meil ei ebaõnnestunud poti mahavõtmine flopis. Tulemus ei muutu, sõnastuse küsimus lihtsalt, aga aitab paremini mõista seda ,kust see raha HU-s põhiliselt tuleb, ja see on Value leidmine igast võimalikust kohast.

  19. #679

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Kas siin on võimalik foldida kunagi ?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with K, A
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t160, Hero calls t100

    Flop: (t320) 9, K, A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t320) 3 (2 players)
    Hero bets t180, SB calls t180

    River: (t680) 2 (2 players)
    Hero bets t440, SB raises to t1170 (All-In)
    Oli tal mingi eriline põhjus limp reraiseda? kui sa ta limpe pidevalt tõstsid, siis A9 on küll ta ranges, KK ja AA on kahtlane, kuna need juba maas kõik, aga river lõhnab väga seti järele.

  20. #680
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Kas siin on võimalik foldida kunagi ?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with K, A
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t160, Hero calls t100

    Flop: (t320) 9, K, A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t320) 3 (2 players)
    Hero bets t180, SB calls t180

    River: (t680) 2 (2 players)
    Hero bets t440, SB raises to t1170 (All-In)
    Mina ei suudaks. Kuigi flopi betiks välja küll.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES