Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2533343536374585135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 6099
  1. #681
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Mina ei suudaks. Kuigi flopi betiks välja küll.
    miks?

  2. #682
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    miks?
    Sry, vaatasin valesti.. Mõtlesin, et pre oli lihtsalt 3bet.

  3. #683

    Re: HU korner

    Suur osa tänastest kaotustest tuli olukorras, kus mul riveris 2 paari, teen beti ja saan raise vastu ning callides olen taga. Andestust, kui keegi arvab, et lihtne olukord. Pole kaua aega saanud vahepeal mängida ning nüüd mindset korrast ära. Hakkan taas vaikselt sisse elama mängu.

    Tegemist 7. käega ning siiani on vastane üles näidanud post flopis päris agressiivset mängu. Poti suurune bet oli üsna tavaline, kuid ei saanud täpselt veel aru, millises olukorras ta nii käitub.

    Minu flopi check on ainult seepärast, et ootasin temalt poti suurust beti. Flop selleks oli ideaalne.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1300)
    BB (t1700)

    Hero's M: 43.33

    Preflop: Hero is SB with Q, J
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) A, J, J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    BB bets t80, Hero raises to t300, BB raises to t620, Hero ???

  4. #684
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Suur osa tänastest kaotustest tuli olukorras, kus mul riveris 2 paari, teen beti ja saan raise vastu ning callides olen taga. Andestust, kui keegi arvab, et lihtne olukord. Pole kaua aega saanud vahepeal mängida ning nüüd mindset korrast ära. Hakkan taas vaikselt sisse elama mängu.

    Tegemist 7. käega ning siiani on vastane üles näidanud post flopis päris agressiivset mängu. Poti suurune bet oli üsna tavaline, kuid ei saanud täpselt veel aru, millises olukorras ta nii käitub.

    Minu flopi check on ainult seepärast, et ootasin temalt poti suurust beti. Flop selleks oli ideaalne.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1300)
    BB (t1700)

    Hero's M: 43.33

    Preflop: Hero is SB with Q, J
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) A, J, J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    BB bets t80, Hero raises to t300, BB raises to t620, Hero ???
    flopi check igati aktsepteeritav

    ma shoveks, kuna vähetõenäoline, et vastane jätkab bluffidega riveril ja foldida võib selle käe siis, kui keegi sulle $12 annaks. Kui vastane oli olnud väga bluffy siis ma vist tõstaks vähem kusjuures turnis

  5. #685
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Suur osa tänastest kaotustest tuli olukorras, kus mul riveris 2 paari, teen beti ja saan raise vastu ning callides olen taga. Andestust, kui keegi arvab, et lihtne olukord. Pole kaua aega saanud vahepeal mängida ning nüüd mindset korrast ära. Hakkan taas vaikselt sisse elama mängu.

    Tegemist 7. käega ning siiani on vastane üles näidanud post flopis päris agressiivset mängu. Poti suurune bet oli üsna tavaline, kuid ei saanud täpselt veel aru, millises olukorras ta nii käitub.

    Minu flopi check on ainult seepärast, et ootasin temalt poti suurust beti. Flop selleks oli ideaalne.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1300)
    BB (t1700)

    Hero's M: 43.33

    Preflop: Hero is SB with Q, J
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) A, J, J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    BB bets t80, Hero raises to t300, BB raises to t620, Hero ???
    Shove and pray.

  6. #686
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Kas siin on võimalik foldida kunagi ?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with K, A
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t160, Hero calls t100

    Flop: (t320) 9, K, A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t320) 3 (2 players)
    Hero bets t180, SB calls t180

    River: (t680) 2 (2 players)
    Hero bets t440, SB raises to t1170 (All-In)
    lol ei

  7. #687
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1935)
    Hero (BB) (t1065)

    Hero's M: 35.50

    Preflop: Hero is BB with 4, 3
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 6, 6, A (2 players)
    Hero bets t20, SB raises to t55, Hero raises to t160, SB raises to t265, Hero raises to t370, 1 fold

    Total pot: t570

    Results:
    Hero didn't show 4, 3 (nothing).
    Outcome: Hero won t570

  8. #688
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    nende paardund floppidega käib vähegi mõtlevatel mängijatel valus meta :)

  9. #689
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: HU korner

    Yeti teoreemi andu_andu täiendus: 5bet paardunud flopil on tavaliselt bluff. ;D

  10. #690
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Huvitav, kas selline asi oleks arengule abiks, et kaks foorumikaaslast teevad näiteks 1h HU-d (cash/sng, mis kellelegi meeldib) ja teevad video ning vahetavad omavahel? Videost võiks aimata, mida vastane võib sinu leakideks pidada jne.


  11. #691
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Huvitav, kas selline asi oleks arengule abiks, et kaks foorumikaaslast teevad näiteks 1h HU-d (cash/sng, mis kellelegi meeldib) ja teevad video ning vahetavad omavahel? Videost võiks aimata, mida vastane võib sinu leakideks pidada jne.

    Igasugune arutelu üksteise mängu üle on abistav.

  12. #692
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Huvitav, kas selline asi oleks arengule abiks, et kaks foorumikaaslast teevad näiteks 1h HU-d (cash/sng, mis kellelegi meeldib) ja teevad video ning vahetavad omavahel? Videost võiks aimata, mida vastane võib sinu leakideks pidada jne.

    ma arvan küll, et see arendaks mõtteprotsessi ja aitaks hiljem kõrgemal levelil mängule mõelda , s.t et siis rohkem vastase vaatevinklist ja hiljem adjustida ja värki.

    Ma oleksin in igaljuhul.

  13. #693
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Seda minagi. Kui keegi on huvitatud sellisest asjast, siis võiks siin teada anda (kuigi pead ei anna, et teen). Andu ja PokerDeviliga sotiseid teha ei taha :)

  14. #694
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Ma oleks ka huvitatud, keegi NL200+ laseb siit?

    Video võiks häälega olla kindlasti.

  15. #695
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Seda minagi. Kui keegi on huvitatud sellisest asjast, siis võiks siin teada anda (kuigi pead ei anna, et teen). Andu ja PokerDeviliga sotiseid teha ei taha :)



    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ma oleks ka huvitatud, keegi NL200+ laseb siit?

    Video võiks häälega olla kindlasti.
    Stakes pole üldse tähtis imo ; HUSNG.com`i tüübid teevad ka 55`seid omavahel videode jaoks jne.

  16. #696
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu



    Stakes pole üldse tähtis imo ; HUSNG.com`i tüübid teevad ka 55`seid omavahel videode jaoks jne.
    Jah kui mängida mõne vennaga kes regulaarselt tegelt kõrgemal mängib... Mingi NL50 regulariga küll madistada ei viitsi, tahaks ikka ise ka õppida normaalselt.

  17. #697

    Re: HU korner

    idee supper, ootan videot

  18. #698

    Re: HU korner

    Keegi high-stakes mängijatest kirjutas oma Well-is, et oli mingis pokkerimajas teiste mängijatega HU-d mänginud niimoodi, et iga käe lõpp näitavad vastasele. Selline leveldamine pidi olema ja väga arendav kindlasti.
    Olen ise ka hiljuti proovinud, aga veidi vähem kogenud mängijaga. Talle seletasin küll pidevalt, miks selle käe just nii mängisin jne.

  19. #699
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Keegi high-stakes mängijatest kirjutas oma Well-is, et oli mingis pokkerimajas teiste mängijatega HU-d mänginud niimoodi, et iga käe lõpp näitavad vastasele. Selline leveldamine pidi olema ja väga arendav kindlasti.
    Olen ise ka hiljuti proovinud, aga veidi vähem kogenud mängijaga. Talle seletasin küll pidevalt, miks selle käe just nii mängisin jne.
    lol, sellega tuli meelde, et 2p2-s oli HH-de vahetamine ja kogemata sattusime koos oma vahetusparteneriga ühele SNG-le mänima, misjärel vahetasime HH,aga mul see siiamaani üle vaatamata.

  20. #700

    Re: HU korner

    PS. Andu, millal oma sessi ära teeme? :)

    Line check jälle. Vastane oli üsna solid. Mis ta range olla võiks siin käes? Usun, et callimiseks peaks vähemalt kolmikut omama.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1330)
    BB (t1670)

    Hero's M: 8.87

    Preflop: Hero is SB with 2, A
    Hero bets t200, BB calls t100

    Flop: (t400) 4, A, J (2 players)
    BB checks, Hero bets t200, BB raises to t600, Hero folds

    Total pot: t800

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES