Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2836373839404888138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 6099
  1. #741
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    olen küll mõnes kohas küsinud juba, kuid pole jaatavat vastust saanud, küsin igaksjuhuks üle ka siit teemast.
    kas saab ka kuidagi Pacific HU cashi mängijate statistikat vaadata kuskilt netist?

  2. #742
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Tra iga jumala kord kui chip liidin saan nupud ees sisse obv suckout teen mingi rääbis chippide pealt comebacki saan jälle ees nupud sisse, ja ikka suhkamisse, ja siis ägisetakse veel chatti, et idiot.. no mida v kuidas te sellega toime tulete ma enam ei jõua varsti.....
    Lihtsalt harju sellega. Kui kavatsed edasi mängida HU'd siis tuleb sul neid käsi TUHANDEID! See on kaardimängu üks osa lihtsalt. :)

  3. #743
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU korner

    kui sa chati ei talu , siis pane see kinni lihtsalt :S .

    Ise just paugun kõigiga, tore kui vastased tilti lähevad ^^

  4. #744
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    kui sa chati ei talu , siis pane see kinni lihtsalt :S .

    Ise just paugun kõigiga, tore kui vastased tilti lähevad ^^
    Chat on suht suva aga 2 ja 3 oudised ajavad küll tilti. Neid ei saa kuidagi välja lülitada w?

  5. #745

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Tra iga jumala kord kui chip liidin saan nupud ees sisse obv suckout teen mingi rääbis chippide pealt comebacki saan jälle ees nupud sisse, ja ikka suhkamisse, ja siis ägisetakse veel chatti, et idiot.. no mida v kuidas te sellega toime tulete ma enam ei jõua varsti.....
    Enne mängu algust ma lasen vastase sharkscopest läbi ja kui kala hüppab kausis e. huge fish, siis ma juba huviga ootan seda suckouti, mille ta jälle teeb.

    Näiteks

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1260)
    BB (t1740)

    Hero's M: 42.00

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    Hero bets t60, BB raises to t140, Hero raises to t1260 (All-In), BB calls t1120

    Flop: (t2520) 10, 7, 9 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t2520) A (2 players, 1 all-in)

    River: (t2520) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2520

    Results:
    Hero had Q, Q (two pair, Queens and sevens).
    BB had A, 5 (two pair, Aces and sevens).
    Outcome: BB won t2520

  6. #746
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Chat on suht suva aga 2 ja 3 oudised ajavad küll tilti. Neid ei saa kuidagi välja lülitada w?
    Lauas olles Alt + F4

  7. #747

    Re: HU korner

    3-oudiste vastu aitavad tavaliselt sellised nipid:



    PokerStars No-Limit Hold'em, 57.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t2345)
    BB (t655)

    Hero's M: 52.11

    Preflop: Hero is SB with 3, A
    Hero bets t60, BB raises to t655 (All-In), Hero calls t595

    Flop: (t1310) 3, J, J (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t1310) 8 (2 players, 1 all-in)

    River: (t1310) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t1310

    Results:
    Hero had 3, A (two pair, Jacks and threes).
    BB had A, Q (one pair, Jacks).
    Outcome: Hero won t1310

  8. #748

    Re: HU korner

    Vastasel oli suures miinuses ROI, aga viimased paartuhat mängu breakeven. Lollustega silma ei paistnud. Cbetile foldis kenasti ja reraisenud varem polnud. Mismoodi mängida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1280)
    Hero (BB) (t1720)

    Hero's M: 57.33

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

    Flop: (t360) 8, J, A (2 players)
    Hero bets t210, SB raises to t420, [color=#CC3333]

  9. #749

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Vastasel oli suures miinuses ROI, aga viimased paartuhat mängu breakeven. Lollustega silma ei paistnud. Cbetile foldis kenasti ja reraisenud varem polnud. Mismoodi mängida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1280)
    Hero (BB) (t1720)

    Hero's M: 57.33

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

    Flop: (t360) 8, J, A (2 players)
    Hero bets t210, SB raises to t420, [color=#CC3333]
    Kui ta foldib kensti c-betidele ja nüüd äkki teeb raise sulle, siis ma foldiks. Usun, et tal võib siin vabalt 2 paari või set olla. Sinu stacki järgi ütleks, et stacki kasvatamine ei tohiks tema vastu raske olla. Pigem usu teda ning võta järgmine käsi ette.

  10. #750
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU korner

    Ei suudaks elusees foldida,
    800 tundub norm betsizing, siis ta ei pääse enam kuidagi minema, shovele võib veel foldida...

  11. #751
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Ship it.

  12. #752

    Re: HU korner

    Ei foldima ma siin küll iialgi ei hakka, ma mõtlesin, kas anda blufile ja tõmbele tasuta kaart või mitte?

  13. #753

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ei foldima ma siin küll iialgi ei hakka, ma mõtlesin, kas anda blufile ja tõmbele tasuta kaart või mitte?
    Sinu jutust jäi mulje nagu vastane on kergesti loetav ja ei harrasta bluffe. Ma ei ole küll nii kõrgetes limiitides mänginud, aga kas minraise natukene kahtlust äratav pole? Madalamatel limiitidel on enamus kordi vastas vähemalt 2 paari, kui vastane eriti agro muidugi pole.

    Kuidas ta drawsid mänginud on siiani? Meeldis callida või agressiivselt mängida?

  14. #754

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    olen küll mõnes kohas küsinud juba, kuid pole jaatavat vastust saanud, küsin igaksjuhuks üle ka siit teemast.
    kas saab ka kuidagi Pacific HU cashi mängijate statistikat vaadata kuskilt netist?
    Ei.

  15. #755

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Sinu jutust jäi mulje nagu vastane on kergesti loetav ja ei harrasta bluffe. Ma ei ole küll nii kõrgetes limiitides mänginud, aga kas minraise natukene kahtlust äratav pole? Madalamatel limiitidel on enamus kordi vastas vähemalt 2 paari, kui vastane eriti agro muidugi pole.

    Kuidas ta drawsid mänginud on siiani? Meeldis callida või agressiivselt mängida?
    No kui tal on 2 paari või kaheksate kolmik, siis on see cooler ja next game please. 2 paari peaks flopist tulema 1 kord 45-st. Ma mõtlen seda, et kui ma kohe shoven, siis antud vastase vastu mind ei calli bluffid ja mingi jama, nagu 99 või Qx, aukuost. Ma usun, et ta oma mastitõmbed oleks flopis jamminud. Samas teeb selle minraise ka enamus A, sealhulgas muidugi AJ. no igatahes läks nii:

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1280)
    Hero (BB) (t1720)

    Hero's M: 57.33

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

    Flop: (t360) 8, J, A (2 players)
    Hero bets t210, SB raises to t420, Hero raises to t1540 (All-In), SB calls t680 (All-In)

    Turn: (t2560) 5 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2560) 3 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2560

    Results:
    SB had Q, A (one pair, Aces).
    Hero had A, K (one pair, Aces).
    Outcome: Hero won t2560

  16. #756

    Re: HU korner

    Praegu tegin 7/7 sellise mehe vastu. Kutt ei foldinud mittemidagi ja 5 kaarti oli vaja alati ära vaadata. Mul polnud mingit lootust postflop ta vastu, õnneks lõpus allinid pidasid. Fking luckboks, samas jumal tänatud, et sellised mehed olemas on.



    Edit: Selline mees.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1060)
    BB (t1940)

    Hero's M: 23.56

    Preflop: Hero is SB with Q, A
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) A, 3, 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90, BB calls t90

    Turn: (t300) K (2 players)
    BB checks, Hero bets t240, BB calls t240

    River: (t780) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t670 (All-In), BB calls t670

    Total pot: t2120

    Results:
    Hero had Q, A (one pair, Aces).
    BB had 6, 4 (one pair, fours).
    Outcome: Hero won t2120


  17. #757
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HU korner

    ;D ;D ;D ;D

    äge raisk ;D

  18. #758
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Sinu jutust jäi mulje nagu vastane on kergesti loetav ja ei harrasta bluffe. Ma ei ole küll nii kõrgetes limiitides mänginud, aga kas minraise natukene kahtlust äratav pole? Madalamatel limiitidel on enamus kordi vastas vähemalt 2 paari, kui vastane eriti agro muidugi pole.

    Kuidas ta drawsid mänginud on siiani? Meeldis callida või agressiivselt mängida?
    Kui sul on Top pair top kicker flopis Micro Limitis Heads Upis ja sa foldid selle, siis sa jäädki micro limitsit mängima .

  19. #759

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Kui sul on Top pair top kicker flopis Micro Limitis Heads Upis ja sa foldid selle, siis sa jäädki micro limitsit mängima .
    Tänud soovituse eest. Jätan meelde ja üritan viga vältida.

  20. #760
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Kui sul on TPTK ja sa flopil kõike sisse ei saa, vastane otsustab callida flopil, kui nüüd board paardub. Flop on ntx Q3T ja turn tuleb T siis on vastasel peaaegu alati siin trips. ja siis tasub hoogu maha võtta küll.

    Põhjenudus on selline, et kui neil on top paar saame peaaegu alati reraise nagu Alaska viimases käes. Ei reraiseta juhul kui on mõtlev vastane kellel TPWK. FISh reraiseb sest oletab, et tal on nuts.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES