Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3038394041425090140 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 6099
  1. #781

    Re: HU korner

    Tavaline line check käsi. Vastane oli väga light igast asendist. Tegi 4 beti A9o-ga. Callis kõik pre flop tõsted ära.

    Turnis ei tahtnud teda suure raisega peletada.

    Kuidas tundub?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1445)
    Hero (SB) (t1555)

    Hero's M: 34.56

    Preflop: Hero is SB with 8, 10
    Hero bets t60, BB raises to t90, Hero calls t30

    Flop: (t180) J, 6, 9 (2 players)
    BB bets t90, Hero calls t90

    Turn: (t360) Q (2 players)
    BB bets t120, Hero raises to t330, BB calls t210

    River: (t1020) K (2 players)
    BB bets t450, Hero raises to t1045 (All-In), BB calls t485 (All-In)

    Total pot: t2890

  2. #782
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Tavaline line check käsi. Vastane oli väga light igast asendist. Tegi 4 beti A9o-ga. Callis kõik pre flop tõsted ära.

    Turnis ei tahtnud teda suure raisega peletada.

    Kuidas tundub?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1445)
    Hero (SB) (t1555)

    Hero's M: 34.56

    Preflop: Hero is SB with 8, 10
    Hero bets t60, BB raises to t90, Hero calls t30

    Flop: (t180) J, 6, 9 (2 players)
    BB bets t90, Hero calls t90

    Turn: (t360) Q (2 players)
    BB bets t120, Hero raises to t330, BB calls t210

    River: (t1020) K (2 players)
    BB bets t450, Hero raises to t1045 (All-In), BB calls t485 (All-In)

    Total pot: t2890
    Siin ma isiklikult kütaks halastamatult peale juba flopis.

  3. #783

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Siin ma isiklikult kütaks halastamatult peale juba flopis.
    Kui palju tõstaksid flopis?

  4. #784
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Selle teemaga ma olen palju tegelenud ja tahaks vastu vaielda. Esiteks, kui mulle satub vastane, kes palju donkbettib, siis minarust on temaga üsna lihtne mängida, kuna ma olen positsioonis ja tilti ma küll sellise asja pärast ei lähe. Ma ei ole muidugi väga tihti limbitud pottides kah IP.
    Siis olen ma vaadanud palju HUSNG videosid, kus sellist stiili harrastab väga palju ainult Rypac13, ja temal on 8K breakeven mänge sharkscope graafikul. Pidevalt donkab flopi ja kui vastane callib, siis turnis jääb potist ilma. Mind pani see igatahes mõtlema. Vastasel on ju raskem vigu teha.
    Ma mängin siiski veel madalaid limiite, kus floaditakse igasuguse pasaga ja ma ei tahaks siiski mitu tänavat oop mängida mingisuguse marginaalse käega vastase vastu, kelle range sisaldab isegi KK. Leidub lihtsamaid kohti.

    Kõrgematel limiitidel, kus edge vastaste vastu on väiksem, on hea OOP mäng muidugi tohutu eelis, ei vaidle vastu.

    Loomulikult teen ma seda väga passiivse vastase vastu, kui see on ainuke võimalus natukenegi raha potti saada.
    Arvan, et jätad väga palju equityt lauale kui hoiad ennast tagasi sellistes situatsioonides ja betid ainult häid käsi, sest see on HU ja paar on juba nuts - lisaks muudab see sind kergesti exploititavaks, sest sul on polarized range ( tugevasti tugeva käe poole kallutatud ). Kui sul on paar siis sa põhimõtteliselt tahadki, et sind floatitakse airiga ja siis antakse turnis või riveris alla. Ja aggressiivse vastase vastu on alati lihtsam vigu teha, kui passiivse vastase vastu. Lisaks arendab väga paljude väikeste pottide mängimine kiiremini skilli ja boardide lugemist ja rangedega sobitamist + lisaks tuleb mängu art of barreling erinevate turnide ja riverite kukkumisel. Barreldamine on asi, millele olen siiamaani liiga vähe tähelepanu pööranud, kui peale coaching sessiooni oma sõbra All_or_Nothing`ga 2p2-st hakkasin selle peale väga palju mõtlema.
    Samas nõustun, et väiksematel limiitidel ei pruugi see olla optimaalne, sest raha saab kätte nittides, mis vähendab ka variatsiooni (seda micros ainult imo ) - kõrgemal on see juba leak imo.

  5. #785
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Kui palju tõstaksid flopis?
    kui tõstaksin, siis tõstaksin suurelt, et tekitada juurde fold equityt ja ajada pot nii suureks, et unimprovemata turnis teha commited bet. 270-300 on normals ma arvan

  6. #786

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Üks küsimus kah:

    Vastane võitev regular, üle 10000 mängu teinud HUSNG. 3 käsi.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1540)
    BB (t1460)

    Hero's M: 51.33

    Preflop: Hero is SB with A, J
    Hero bets t60, BB raises to t180, Hero calls t120

    Flop: (t360) 5, 4, A (2 players)
    BB checks, Hero bets t200, BB raises to t1280 (All-In)
    Mõtlesin niimoodi; Vastas on regular, kes paneb hullult volume madalal limiidil, päevad läbi näeb ta slowplaymist ja check calle. Kui mul on AK AQ oleks ma pre juba shovenud, siis tundub mu bet siin suhteliselt automaatne tegevus tema checki peale, mida ta samamoodi näeb hommikust õhtuni. eriti hea (bluffi) on betsizing, hea ümmargune number. Igatahes callisin ja näitas JJ.
    Kusjuures järgi checkides ei saa enne riverit raha siin minuarust 66-QQ käest.

  7. #787

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Arvan, et jätad väga palju equityt lauale kui hoiad ennast tagasi sellistes situatsioonides ja betid ainult häid käsi, sest see on HU ja paar on juba nuts - lisaks muudab see sind kergesti exploititavaks, sest sul on polarized range ( tugevasti tugeva käe poole kallutatud ). Kui sul on paar siis sa põhimõtteliselt tahadki, et sind floatitakse airiga ja siis antakse turnis või riveris alla. Ja aggressiivse vastase vastu on alati lihtsam vigu teha, kui passiivse vastase vastu. Lisaks arendab väga paljude väikeste pottide mängimine kiiremini skilli ja boardide lugemist ja rangedega sobitamist + lisaks tuleb mängu art of barreling erinevate turnide ja riverite kukkumisel. Barreldamine on asi, millele olen siiamaani liiga vähe tähelepanu pööranud, kui peale coaching sessiooni oma sõbra All_or_Nothing`ga 2p2-st hakkasin selle peale väga palju mõtlema.
    Samas nõustun, et väiksematel limiitidel ei pruugi see olla optimaalne, sest raha saab kätte nittides, mis vähendab ka variatsiooni (seda micros ainult imo ) - kõrgemal on see juba leak imo.
    Ma töötan selle teema läbi lähiajal. Mul tuleb päevas heal juhul üks vastane, kes üldse peale oma rahakoti midagi muud exploitida suudab.

  8. #788
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mõtlesin niimoodi; Vastas on regular, kes paneb hullult volume madalal limiidil, päevad läbi näeb ta slowplaymist ja check calle. Kui mul on AK AQ oleks ma pre juba shovenud, siis tundub mu bet siin suhteliselt automaatne tegevus tema checki peale, mida ta samamoodi näeb hommikust õhtuni. eriti hea (bluffi) on betsizing, hea ümmargune number. Igatahes callisin ja näitas JJ.
    Kusjuures järgi checkides ei saa enne riverit raha siin minuarust 66-QQ käest.
    well played. Lugesid vastast väga hästi. Ma poleks nii lugenud, oleksin järgi checkinud ja poti väiksema hoidnud.
    Mu kogemus ütleb, et kui cBetti ei tee siis on vastas pigem value hand, mis tahab teha c/r-i, sest standard mäng TT-KK(3bet range? ) sellel boardil on ikka teha cBet ja võtta enamus kordi pot maha. Vatstane mängis oma käe võimalikest variantidest halvemini imo.


  9. #789
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HU korner

    keegi miskeid häid HU artikleid.. pdf vms oskab soovitada... ennast ka huvitab see päris

  10. #790
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    keegi miskeid häid HU artikleid.. pdf vms oskab soovitada... ennast ka huvitab see päris
    loe spamz0ri HH reviewsid 2p2-st

  11. #791
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    kui tõstaksin, siis tõstaksin suurelt, et tekitada juurde fold equityt ja ajada pot nii suureks, et unimprovemata turnis teha commited bet. 270-300 on normals ma arvan
    Loodan, et räägid selle konkreetse vastase/käe kohta. Kui üldine hoiak analoogsetes seisudes selline on, siis lol_exploitable.

  12. #792
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Loodan, et räägid selle konkreetse vastase/käe kohta. Kui üldine hoiak analoogsetes seisudes selline on, siis lol_exploitable.
    kuidas sa exploitiksid siis seda ?

  13. #793
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    kuidas sa exploitiksid siis seda ?
    calliksin su suure raise ja donkaksin safe turni

    edit: vb räägime veits mööda, kui sa kogu oma rangega nii teed, siis fine obv

  14. #794
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Donkbettimist cashis ma küll kunagi ei kasuta ja ei teagi ühtegi regulari kes kasutaks, v.a. juhul kui vastane tõesti jube passiivne. HU SNG-des standard?

  15. #795
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    codecci sa oled ainult bumhunter ja plussis olevate regularide vastu ei mängi y?
    Üldiselt küll, eestlaste ja sõpradest regularidega mängin küll tho, vahest ka mõne randomiga, et vormis hoida ennast.

  16. #796
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Ilmselt NL1K bum erineb natukene NL50 omast?

  17. #797
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Donkbettimist cashis ma küll kunagi ei kasuta ja ei teagi ühtegi regulari kes kasutaks, v.a. juhul kui vastane tõesti jube passiivne. HU SNG-des standard?
    Ise kasutan ainult 25/50+ levelitel. Varem kindlasti mitte.

  18. #798
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HU korner

    3bet värvid mis võiks panna hudi ? roheline, oranž, punane ? mis %id siis vastavalt?

  19. #799
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    3bet värvid mis võiks panna hudi ? roheline, oranž, punane ? mis %id siis vastavalt?
    Mul on lihtsalt see sinine üleni. Imo sa peaks ise aru saama, mis number on suur või väike. :)

  20. #800
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Mul on nii:


    Ise tead muidugi kuidas paned, keegi ei saa öelda kuidas peaks olema. Minu jaoks tundus niimoodi teha loogiline :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES