Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3442434445465494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 6099
  1. #861

    Re: HU korner

    Vastane callis varem A7 pre, callis cbeti A83 ja checkis turni ja riveri. Niiet suhteliselt passiivne. Samas võib natukene närvis olla minu peale, sest paugutasin edaspidi tihedalt barreleid. Mida siin riveris teha? Mees timebankis aja lõpuni, viimasel sekundil shoves. Või peaks riveris ise kohe shovema?



    PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1395)
    Hero (SB) (t1605)

    Hero's M: 35.67

    Preflop: Hero is SB with A, 8
    Hero bets t75, BB calls t45

    Flop: (t150) 10, 8, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90, BB calls t90

    Turn: (t330) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t220, BB calls t220

    River: (t770) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t400, BB raises to t1010 (All-In)

  2. #862
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    ei tea, kas kohe shove, aga suuremalt paneks küll.

  3. #863
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas jarlop
    mingi 20-30 on Ok
    rly?
    Tegelt tahtsin küsida, kas hu-s on mingeid idaalstatte ka? 75-35 peaks olema ideaalne suhe, aga edasi? 3bet, fold to cbet? jne.
    Loogiline, et kõik on vastasekeskne, aga mingi keskmine?

  4. #864
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu

    Tegelt tahtsin küsida, kas hu-s on mingeid idaalstatte ka?
    ei !

  5. #865
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    75-35 peaks olema ideaalne suhe
    keegi sulle aprillinalja teinud vä

  6. #866
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    keegi sulle aprillinalja teinud vä
    Rääkisin seda natuke kõrgemal tasemel, ning lootsin , et vähemalt sina aru saad. Tegemist siis sb-bb rangega! (dog is heads up)

    Edit: VPIP ja PFR pidid antud videoseeria järgi olema suhteliselt mõttetud statid HU-s. Lükake ümber!

  7. #867
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Rääkisin seda natuke kõrgemal tasemel, ning lootsin , et vähemalt sina aru saad. Tegemist siis sb-bb rangega! (dog is heads up)

    Edit: VPIP ja PFR pidid antud videoseeria järgi olema suhteliselt mõttetud statid HU-s. Lükake ümber!
    kui 100% maailma inimestest räägivad vpip pfr ja 0.1% on dogisheadsup seeriat vaadanud siis sellist asja oodata et keegi mingi sb bb läbi hammustab on ridic

  8. #868
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Minu viga!
    Vabandan!

    Ma olen Mingi nädalakese (10k kätt) seda toksinud ning siiani äärmiselt meeldib! Mõtlesin, et arendan ennast veidi selle foorumi kaudu!

  9. #869
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    sry kui douchebag olen hetkel aga 2 väga sitta päeva olnud fucking tilt värdjad hit n runnerid värdjas elioni nett värdjas cooleripeg2wjgi23wjgivvinvde

  10. #870
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    aga siiski isegi sügavaimas life tildis saan ma öelda et hu on 100x parem kui ükskõik mis teine mäng

  11. #871
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    aga siiski isegi sügavaimas life tildis saan ma öelda et hu on 100x parem kui ükskõik mis teine mäng
    +1111111111111

  12. #872
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Panen ühe käe ka, mis piinama jäi.

    Vastane tüüpiline donk (84/35), kes bb pealt mängis 92% käsi ja sblt harrastas muuhulgas limpimist! Agg factor 1.8 ja agg frq 37. Raises cbetti 28% 76 käe peale! Ehk siis kohati oli flopist agro aga kordagi millegagi vahele ei jäänud. Korra panin tema riveri overbet shovele maha KQ top paari suht kuival boardil.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($80.75)
    SB ($112.05)

    Preflop: Hero is BB with 9 , K
    SB bets $1.50, Hero calls $1

    Flopi call on standard, ma arvan. Ei tahtnud teda 3bettida, kuna foldis 3betile pigem vähe (43%)

    Flop: ($3) 10 , 9 , K (2 players)

    Floppi hittisime ülihästi ning otsustasin obv checkraiseda! Tagant järgi vaatan, et see oleks võind veitsa suurem olla, 11 näiteks, aga see selleks. Tema liigutust näete ise! Timing telli kahjuks ei mäleta!


    Hero checks, SB bets $3, Hero raises to $9.50, SB raises to $31.50, Hero?


  13. #873
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    ega sa foldida ometi ei mõelnud?

    ma kütaks nuppe, ei taha et scarecardid teda järgnevatel tänavatel nussiks ja ta ei foldi nagunii midagi ja kui foldibki nt flusishdrawi on retarded sest call oleks +EV talle

  14. #874
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    mõtlesin!

  15. #875
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    why

  16. #876
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    aga siiski isegi sügavaimas life tildis saan ma öelda et hu on 100x parem kui ükskõik mis teine mäng
    Sama siin, kuigi ei tea miks. Kuu alguses oli 6 või 7 plussis päeva ning sellest ajast siiani miinuspäevad, räiget life tilti tekitab ikka ning paha hakkab, kuidas fishid suckivad ja ainult suckivad. Üle 1/4 rollist mutiauku kadunud ning lõppu ei näe aga ikka ei kutsu midagi muud mängima, kui HU'd. Kui sellest ükskord välja tulen siis.... Siis ma ei tea, võtan sms laenu ning durrrri ja isilduri vastu.

  17. #877
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Ma olen alles vähe mängind ja minu mõttekäik tollel hetkel oli, et Ma võin siin olla väga väga maas. Deebid stackid ning ma arvasin, et pigem passiivsuse poole kalduv donki ei taha oma stackiga siin bluffi tõttu riskida. Seega foldisin!
    Nüüd tagantjärele mõeldes siis: Me oleme dongi rangest alates settidest lõpetades 2 paari kombode ja muude asjadega ees 65 - 35 umbes, kui range õigesti sisestasin. Seega hakkasin ise ka mõtlema, et mida see idikas siin tegelikult repib. Pigem raiseks ta nutsi turnis.
    Seepärast jäigi piinama!

  18. #878
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Ma olen alles vähe mängind ja minu mõttekäik tollel hetkel oli, et Ma võin siin olla väga väga maas. Deebid stackid ning ma arvasin, et pigem passiivsuse poole kalduv donki ei taha oma stackiga siin bluffi tõttu riskida. Seega foldisin!
    Nüüd tagantjärele mõeldes siis: Me oleme dongi rangest alates settidest lõpetades 2 paari kombode ja muude asjadega ees 65 - 35 umbes, kui range õigesti sisestasin. Seega hakkasin ise ka mõtlema, et mida see idikas siin tegelikult repib. Pigem raiseks ta nutsi turnis.
    Seepärast jäigi piinama!
    ta ei blufigi, vbetib endaarust K2, K3, K4, K5, K6, K7, K8, KJ, KQ, AK, T9, flush drawid mida sa beadid ja QJ, KT ja setid mida sa ei beadi

    Pigem raiseks ta nutsi turnis.

    donk ei mõtle nagu sina, donk mõtleb nagu donk
    "omg mul on QJ, flush draw on lauas, mis siis saab kui ta mu straighti vastu flushi hitib, peab raisema"

    ja 160bb deep ei ole kuigi deep

  19. #879
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Panen ühe käe ka, mis piinama jäi.

    Vastane tüüpiline donk (84/35), kes bb pealt mängis 92% käsi ja sblt harrastas muuhulgas limpimist! Agg factor 1.8 ja agg frq 37. Raises cbetti 28% 76 käe peale! Ehk siis kohati oli flopist agro aga kordagi millegagi vahele ei jäänud. Korra panin tema riveri overbet shovele maha KQ top paari suht kuival boardil.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($80.75)
    SB ($112.05)

    Preflop: Hero is BB with 9 , K
    SB bets $1.50, Hero calls $1

    Flopi call on standard, ma arvan. Ei tahtnud teda 3bettida, kuna foldis 3betile pigem vähe (43%)

    Flop: ($3) 10 , 9 , K (2 players)

    Floppi hittisime ülihästi ning otsustasin obv checkraiseda! Tagant järgi vaatan, et see oleks võind veitsa suurem olla, 11 näiteks, aga see selleks. Tema liigutust näete ise! Timing telli kahjuks ei mäleta!


    Hero checks, SB bets $3, Hero raises to $9.50, SB raises to $31.50, Hero?
    Standard tehasevarustusega donk ei raiseks nutsiga niipalju, ta ikka meelitaks nats ka.

  20. #880
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    kusjuures jep, kui ta calliks flopi, turni ja riveris läheks all in siis ma mõtleks tõsiselt foldimisele (no oleneb ka mis turn & river tulevad) aga hetkel tundub jah et tal on lihtsalt natuke paha olla

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES