Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3745464748495797147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 6099
  1. #921
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Purjus pea pluss lisaks sitt jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
    Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?

  2. #922
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Purjus pea pluss lisaks **** jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
    Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?
    Tean mida sa tunned mu roll oli külll palju väiksem aga jäi kah
    Absolute bokrisse HU tulemusel. Tabel selectisin aga ilmselt oli roll ikka HU jaoks väike sest alati kui mul oli nuts oli vastasel veel nutsim ja alati threebet pot hitin oma A või K ja villainil ikka mingid 2 paari või sett olemas.

  3. #923
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Purjus pea pluss lisaks **** jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
    Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?
    Mis see Cereus on?

    HU-s igalpool tase sama tho, minu jaoks vähemalt.

  4. #924
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Mis see Cereus on?
    absolute

  5. #925
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu
    absolute
    Ma alla NL200 seal pole mänginud ja seda ka vähe, jube vähe actionit on NL400-1000 muidu võrreldes teiste saitidega. Aga jah, tase on HU-s igalpool sama.

  6. #926
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: HU korner

    Eile tegin räige venna vastu HU, võitis mult kokku 5 buyini vist, standard handid siis
    floppan J high flushi, tal Q high flush. flop 456, mul 23, tal 78, mul 4de set, tal 8te set jne, iga kord kui mul hand, oli tal parem hand... :'(

  7. #927
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Eile tegin räige venna vastu HU, võitis mult kokku 5 buyini vist, standard handid siis
    floppan J high flushi, tal Q high flush. flop 456, mul 23, tal 78, mul 4de set, tal 8te set jne, iga kord kui mul hand, oli tal parem hand... :'(
    miks sa mängid üldse kätt 23? :) postita siia mõned käed ka

  8. #928
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU korner

    Oskab keegi viidata mõnele asjalikule HU SNG materjalile? Kindlasti on see väga situatsioonikeskne mäng, aga üht-teist saab üldistada kindlasti.

  9. #929
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Oskab keegi viidata mõnele asjalikule HU SNG materjalile? Kindlasti on see väga situatsioonikeskne mäng, aga üht-teist saab üldistada kindlasti.
    spamz0ri HH reviewd on head 2p2-s

  10. #930

    Re: HU korner

    Keegi elus ka ?

  11. #931
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Millest selline imelik küsimus?

  12. #932

    Re: HU korner

    Ma ei tea.. igav on. Tahaks kellegiga pokkerist rääkida :D HU'st just.

    Äkki sinuga ?

  13. #933
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Ma magama, loe seniks tarka juttu - http://forumserver.twoplustwo.com/58...-poker-671391/ .

  14. #934

    Re: HU korner

    Teen seda. :)

  15. #935
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: HU korner

    Mõtlesin et teen ka heads-upiga tutvust. SNGd oleks algul mõtekam mängida kui cashi?
    Veidi sirvisin 2+2'te, seal soovitati Fulltildis neid mängida.. ja vist turbosid?!
    Ilmselt homme otsin videosid ja artikleid veel ja proovin Starsis(BR kõik seal) esimesed HUSNG'd. 6,25 turbod vms.
    Kõik hea info teretulnud! :)

  16. #936
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    mul üks teema millest tahaks arutada teiega HU cash alal. nimelt winrate ja sellise pasa väljalugemine.
    on üldse HU's võimalik õiget bb/100 saada?? sesmõttes, et HU on ju põhiliselt siiski table selection ja kui suudad vastaseid valida ja enda ego maas hoida peaks profit koguaeg plussis olema ju?
    ja kui eelnev tekst ei ole õige siis mitu kätt on heads upis vaja, et hakata sealt asju välja lugema

  17. #937
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas taasver
    Mõtlesin et teen ka heads-upiga tutvust. SNGd oleks algul mõtekam mängida kui cashi?
    Veidi sirvisin 2+2'te, seal soovitati Fulltildis neid mängida.. ja vist turbosid?!
    Ilmselt homme otsin videosid ja artikleid veel ja proovin Starsis(BR kõik seal) esimesed HUSNG'd. 6,25 turbod vms.
    Kõik hea info teretulnud! :)
    Cash ja SnG on tegelikult tiba erinevad asjad. Tean ainult ühte, kes on mõlemaga korraga korralikult plussis(Psimalive aka Skates). Seega vahet pole kummaga alustad aga väiksema rolliga mõtekas sng'dega alustada jah, sest ega ftp's alla NL50 cashi laudu pole.

  18. #938
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: HU korner

    Esimesed 4 6,25$ sng'd tehtud, täitsa põnev tundub.
    Kas te vaatate alati sharkscopest enne regamist vastase üle?
    Ma tegin nii, suht raske on jõuda üle vaadata vastane ja siis veel regada.

    Kaks kätt ka:

    Vastane on mõlemas sama, mingi loose passive tüüp. Calling station.

    #1 Siin peaks riveril ka veel bettima? Ta flop ja turn call olid ülikiired. Ma mõtlesin, et on flushi võimalus.
    ( Click to show/hide )





    ( Click to show/hide )


  19. #939
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Esimeses käes ma ise ka ei betiks, väga palju käsi mis võisid kokku saada.

    Teine suht halvasti üldse mängitud imo. Kas fold või all in, tal 11bb'd, ise harva minraisin selliste eff. stackidega, vahest ka limbin aga flopi shovet ma ei calliks ilma readideta.... Vist. Kui ta oleks pre shovenud, mida siis teinud oleksid?

    High Stakesis ma ise ei vaata SS'ist vastast järgi, kuna koguaeg regan esimesena/või teisena, siis kui mingi tundmatu nimi või halb reg. Aga micros see polegi vist nii tähtis, kuna "häid" mängijaid kohta harva ma usun? Ja ega suht võimatu ka vist, kui 2 sekiga keegi ees.

  20. #940
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Teine suht halvasti üldse mängitud imo. Kas fold või all in, tal 11bb'd, ise harva minraisin selliste eff. stackidega, vahest ka limbin aga flopi shovet ma ei calliks ilma readideta.... Vist. Kui ta oleks pre shovenud, mida siis teinud oleksid?
    Kas on mingi piir kust maalt peaks hakkama aint push/fold kasutama? Kui ta pre oleks shovenud siis ma oleks foldinud, sest preflop raise oli ta poolt haruldane ja preflop shove'i ei teind ta kordagi. Aga flopil ma arvasin, et top pairiga oleks ta checkind või minbet vms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES