Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1252606162636472112162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 6099
  1. #1221

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    $57.5 HU SNG vs -17% ROI Donk:

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1390)
    Hero (BB) (t1610)

    Hero's M: 53.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 9
    SB bets t30, Hero calls t20

    Flop: (t80) A, 8, J (2 players)
    Hero bets t60, SB calls t60

    Turn: (t200) 7 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t200) K (2 players)
    Hero bets t120, SB raises t320

    Total pot: t440

    Hero: ??? ??? ???
    Ma lihtsalt instacallin seal ja ei viitsi asja keeruliseks ajada.
    Flopil oleks ehk check-raise rohkemgi meeldinud.

  2. #1222
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    $57.5 HU SNG vs -17% ROI Donk:

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1390)
    Hero (BB) (t1610)

    Hero's M: 53.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 9
    SB bets t30, Hero calls t20

    Flop: (t80) A, 8, J (2 players)
    Hero bets t60, SB calls t60

    Turn: (t200) 7 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t200) K (2 players)
    Hero bets t120, SB raises t320

    Total pot: t440

    Hero: ??? ??? ???
    Kus on turni bet? Riveril ma ka bet/calliks..

    Btw. Suht kenad hüpped, $11 pealt $57 peale.

  3. #1223
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Okei. vajan vastus. See siis alles kolmas käsi ja ma ei tea midagi vastasest.

    Full Tilt, $2 + $0.15 NL Hold'em Tournament, 10/20 Blinds, 2 Players
    LeggoPoker.com - http://www.leggopoker.com/hh"]Hand History Converter[/URL]

    Hero (BB): 1,370
    BTN: 1,630

    Pre-Flop: (30) J Q dealt to Hero (BB)
    BTN calls 10, Hero raises to 60, BTN calls 40

    Flop: (120) J 8 9 (2 Players)
    Hero bets 60, BTN raises to 120, Hero raises to 280, BTN calls 160

    Turn: (680) 6 (2 Players)
    Hero bets 340, BTN calls 340

    River: (1,360) 4 (2 Players)
    Hero bets 690 and is All-In, BTN folds

    Results: 1,360 Pot
    Hero showed J Q and WON 1,360 (+700 NET)

    Ma tõsiselt ei näe siis kuskilt kandist, et fold võiks tulla kõne alla. cbet on standart. Aga siis ta tulistab vastu ja siinkohal mu küsimus, et kas parem variant oleks olnud call? Muidugi mu 3bet sizeing oli ka suht kole. Aga kui ma oleks lihtsalt callinud ja turn on nagu on siis oleks ikka edasi ju tulistanud?
    Tõsta rohkem turnis, sest sellisel boardil saad tihtipeale calli/foldi sama tihedalt olenemata panuse suurusest.

  4. #1224
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    $57.5 HU SNG vs -17% ROI Donk:

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1390)
    Hero (BB) (t1610)

    Hero's M: 53.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 9
    SB bets t30, Hero calls t20

    Flop: (t80) A, 8, J (2 players)
    Hero bets t60, SB calls t60

    Turn: (t200) 7 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t200) K (2 players)
    Hero bets t120, SB raises t320

    Total pot: t440

    Hero: ??? ??? ???
    defenetly bet turn

    as played, call riverbet

  5. #1225
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Jälle üks käsi siia postitada, millega eriti rahul pole. $115 HU SNG (4-man, finaal).
    - Vastase statid: 59/57/40 over 39 hands. Ehk 40% oli 3-bettinud seni. Alati panin maha enne.
    - Flopil floatisin, sest olin 99% kindel, et ta ei tabanud seda. Turni missides oli check-fold plaanis. Kui oleks ette checkitud, oleks üritanud turnil poti maha võtta.


    No-Limit Hold'em Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t3233)
    BB (t2767)

    Hero's M: 35.92

    Preflop: Hero is SB with J, 9
    Hero bets t103, BB raises t265, Hero calls t192

    Flop: (t650) 2, 2, 4 (2 players)
    BB bets t450, Hero calls t450

    Turn: (t1550) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t540, BB calls t540

    River: (t2630) 5 (2 players)
    BB bets t660, Hero calls t660

    Total pot: t3950

    Results below:
    Hero had J, 9 (two pair, nines and twos).
    BB had J, 10 (flush, Jack high).
    Outcome: BB won t3950


    Mida/kas teisiti mängida?

  6. #1226
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    - Flopil floatisin, sest olin 99% kindel, et ta ei tabanud seda. Turni missides oli check-fold plaanis. Kui oleks ette checkitud, oleks üritanud turnil poti maha võtta.
    Tõesti ei saa aru, mis sa nende lausetega mõtled ja arutad. Käsi ei sobi tekstiga ju kohe üldse kokku.

  7. #1227
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Tõesti ei saa aru, mis sa nende lausetega mõtled ja arutad. Käsi ei sobi tekstiga ju kohe üldse kokku.
    Selgitan, mida mõtlesin:
    1) Paardunud boardil HU-s on minu meelest üsna standard mitte flopil alla anda. Eriti 224 boardil 3-bet potis. Samas pole põhjust ka potti suureks ajada ehk üle tõsta (kui villainil on overpaar). Kui me flopi tõstame ja vastane 4-betib/shoveb, siis me ei saa vastata. Minu meelest on paired boardil kõige tugevam vastus callida IP.
    2) Kui blank turnil paneb vastane uue bulleti, siis ma ei taha stacki peale mängida, sest tal võib tõesti overpaar olla ja ta võib mind ka AK/AQ vms kätega maha callida kui tõstan/shoven. Obv turn sobis mulle ja value bettisin.

    Edit: Lugesin oma OP uuesti. Minu lause väljendas mitte käe kulgu, vaid tagavaraplaani juhuks kui turn ei ole J või 9. Obv. see ei päde, sest turn oli 9. Lisasin mõttekäigu selgitamaks flopi otsust, mitte põhjendamaks turn/river actionit.

  8. #1228
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU korner

    Kas kellegil oleks täna viitsimist natukeseks mikogoga tulla mu mängu vaatama? Tahaks võimalikult palju ja erinevatelt inimestelt saada tagasisidet silmnähtavatele vigadele. Kui keegi mingi aega nõus siis andke PM teada, ma annan msnis siis saab ka peale mängu kohe teada mis ja kuidas. :)

  9. #1229

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Selgitan, mida mõtlesin:
    1) Paardunud boardil HU-s on minu meelest üsna standard mitte flopil alla anda. Eriti 224 boardil 3-bet potis. Samas pole põhjust ka potti suureks ajada ehk üle tõsta (kui villainil on overpaar). Kui me flopi tõstame ja vastane 4-betib/shoveb, siis me ei saa vastata. Minu meelest on paired boardil kõige tugevam vastus callida IP.
    2) Kui blank turnil paneb vastane uue bulleti, siis ma ei taha stacki peale mängida, sest tal võib tõesti overpaar olla ja ta võib mind ka AK/AQ vms kätega maha callida kui tõstan/shoven. Obv turn sobis mulle ja value bettisin.

    Edit: Lugesin oma OP uuesti. Minu lause väljendas mitte käe kulgu, vaid tagavaraplaani juhuks kui turn ei ole J või 9. Obv. see ei päde, sest turn oli 9. Lisasin mõttekäigu selgitamaks flopi otsust, mitte põhjendamaks turn/river actionit.
    Ausalt öeldes mulle siiski ei meeldi see flopil floatimine, Sa mõtled seal ette ainult ühe käigu.
    Sa mõtled, et kui ta turnil checkib, siis sa võtad selle maha, aga sa ei taipa, et paremad mängijad näevad selle liini läbi ja kui neil peaks seal olema ülepaar, siis nad just tihtipeale checkivad seal, et oma käest max valuet saada.

    Oletame, et turn oleks tulnud ruutu, mitte 9, aga siiski blank ruutu, näiteks 7, ta oleks checkinud, mis sa siis teinud oleksid? alla andnud? Vaevalt, ütleme, et sa oleks panustanud nagu sa seda tegid - 640, ta floatib sind, sul jääb umbes pool stäkki alles ja river on näiteks poti kümme, ta mõtleb natuke aega ja siis lõpuks otsustab checkida, mis sa nüüd teed?

    Ehk siis mina raisen teda flopil või annan alla, kui ta mängib mulle tagasi (mida inimesed ei tee enamasti blankiga) siis ma saan flopil alla anda ja säästa end sellest tulevasest sitast, mille tõttu sa see käsi rohkem kaotasid kui sa oleksid kaotanud flopil teda tõstes.

  10. #1230
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    1) 224 boardil tõstmine induceb (minu arvates) villaini raise bluffiks any2 käega või for value Ax tüüpi käega. Kui ma pf 3-beti callin (s.t. ei 4-beti pf näidates erilist tugevust), siis mis kätt ma 224 boardil esindan tõstes? Vastane on väga agressiivne (pf 3-bet 40%, cbet 100%) ja võib väga vabalt sellise liini võtta, et mind potist välja tõsta. Ma ei saa callida J9-ga.

    2) Mis võiks olla mõistlik range 3-beti callimiseks pf kui vastane on nii agressiivne? Seni olin talle juba 10-15% oma stackist loovutanud floppi nägemata. Seda liini ei saa väga pikalt jätkata. Samuti ei saa kasumlikult mängida vaid liini, et paneme käe maha kui floppi ei taba. Halb variant on mängida OOP floppi, mida ise ei taba, aga vastane võis tabada. Antud juhul pole see case.

    3) Sinu küsimusele vastuseks: Oleksin antud juhul riveri järgi checkinud, kui villain oleks turni callinud ja flush on laual. Pott on piisavalt suur ja ma ei taha seal re-raise all-in vastu saada ja end raske otsuse ette panna.

    Kokkuvõttes mind ei huvitagi niivõrd see konkreetne üks käsi eraldi võetuna, vaid pigem heade HU SNG regide arvamus, kuidas sellisele vastasele konkreetses olukorras läheneda. Mulle ei meeldi hüperaggro vastu end shortiks foldida, kuna siis pean tihti 3:1 olukorras riskima kogu stackiga suvalise poti võitmiseks, samas kui villain saab callida suure rangega ja on endale sisuliselt ühe tasuta flipi varastanud kokku. Vastane ei olnud kindlasti ka mingi hea reg, mängis $11.5 ja $2200 HU SNG-sid segamini ja oli kokkuvõttes $20k+ miinuses vist, ROI<0. Selle võrra saab ka vähem respekti minult. Andu_andu, on sul näiteks arvamus selle kohta?

  11. #1231

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Vastane on väga agressiivne (pf 3-bet 40%, cbet 100%)
    Seda enam sa tõstad teda flopil ju!
    Kui ta cbetib 100%, siis pole floatimisest mingit kasu, sa jätad talle võimaluse edasi olla domineerivam pool ja sa ei saa mingisugust infot.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv

    Mis võiks olla mõistlik range 3-beti callimiseks pf kui vastane on nii agressiivne? Seni olin talle juba 10-15% oma stackist loovutanud floppi nägemata. Seda liini ei saa väga pikalt jätkata.
    Selliste vastaste vastu ei tasugi 3-bet callida IMO, neile meeldib sind suruda ja 3-betida, ehk siis ma soovitan sul neid rohkem panna kogu oma stäkile mängima, neid 4-betiga karistades ja seega oma tempot peale surudes. Käed, mis sa arvad ei ole tema 3-bet rangeist ees (nagu sa ütled ta 3-betib super tihti) viska juba enne floppi ära ja mängid nii kuni ta
    tunneb, et tema stiil enam kasu ei too ja muudab seda. 3-bete callides teedki sa agressivsete vastaste stiili kasumlikuks.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kui ma pf 3-beti callin (s.t. ei 4-beti pf näidates erilist tugevust), siis mis kätt ma 224 boardil esindan tõstes
    Neid käsi on palju.
    Sa esindad seal overpairi, nelja, isegi äss kõrget.
    Väga väga vähesed lähevad seal any2-ga resteal bluffima.
    Kas sina lähed sellisel flopil saades korraliku reraise, ütleme 1200 peale any 2 shovema? sittagi.


    Ei tea isegi kas on mõtet kirjutada seda kõike kui sa nii nii kiivalt kaitsed kogu oma käe kulgu.


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hn1N2HNsfZo[/youtube]

  12. #1232
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Ei tea isegi kas on mõtet kirjutada seda kõike kui sa nii nii kiivalt kaitsed kogu oma käe kulgu.
    On ikka mõtet kirjutada. Ilmselt peaks tõesti pf selliseid tonte rohkem 4-bettima. Aga antud flopil (paired board) on mul 9-max SNG-dest külge jäänud komme shoveda väga tihti flopi raise vastu kui tean, et vastane tabada ei saanud. Shoven seal any2 siis, sest dead money on palju ja nad ei jätka väga tihti. HU on olukord teine, stackid deepimad ja eelnevate käte kulg olulisem. HU olengi väga tihti paired boardi floatinud, üritades kasutada Yeti teoreemi (hittinud trips ei suru floppi). Üritan aru saada, kas antud käsi (ka kaotuse puhul) on lihtsalt variatsioon või leak minu mängus. Tagasiside on kindlasti teretulnud.

  13. #1233
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    mina oleksin foldinud, kuna maas on flushdraw. kui seda poleks olnud siis oleksin agressiivsust näidanud, vb. krt hu käsi on ikka raske kommenteerida, kõik oleneb vastasest, kuidas ta varem mänginud on

  14. #1234

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    mina oleksin foldinud, kuna maas on flushdraw. kui seda poleks olnud siis oleksin agressiivsust näidanud, vb. krt hu käsi on ikka raske kommenteerida, kõik oleneb vastasest, kuidas ta varem mänginud on
    Ja see ongi see mis teeb selle mängu nii armastusväärseks:D

  15. #1235

    Re: HU korner

    HU noobi arvamus...
    pf def. (3beti call) liiga loose imo.
    flopi float liiga kallis(?), spew.
    4betiks üli-agrosid 55+,KTs+,ATo+,any bw.
    avaks vähem btn-eid, vahest limp-raiseks, limp-calliks.


  16. #1236
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    mina oleksin foldinud, kuna maas on flushdraw. kui seda poleks olnud siis oleksin agressiivsust näidanud, vb. krt hu käsi on ikka raske kommenteerida, kõik oleneb vastasest, kuidas ta varem mänginud on
    Mis tänaval sa foldiksid? Flop või river? Eeldades, et vastane paneb ca. 100% flopil cbeti, siis ma flopil ei pannud teda kuidagi flush draw peale ega kartnud seda eriti. Tõenäosus, et vastane saaks any2 kaartidega flopil flush draw, on alla 5%. Isegi kui ta ei mängi any2, siis on vastase range vastu flush draw tabamine kõvasti alla 10%. Kas see on meile piisav, et alla anda/suruda ükskõik mis tänaval?

  17. #1237
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1675)
    BB (t1325)

    Hero's M: 37.22

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 4, 2, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) 5 (2 players)
    BB bets t60, Hero raises to t180, BB calls t120

    River: (t600) 6 (2 players)
    BB checks, Hero ???

  18. #1238

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tafka31
    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1675)
    BB (t1325)

    Hero's M: 37.22

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 4, 2, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) 5 (2 players)
    BB bets t60, Hero raises to t180, BB calls t120

    River: (t600) 6 (2 players)
    BB checks, Hero ???
    Oleksin turnil rohkem tõstnud, ütleme umbes 260.
    Aga riveri kohta ma arvan, et seal on valuet küll, minu arust on vastane üsna selgeks teinud, et ta callib sind ilmselt madalama kahe paariga ja püüab poti madalana hoida, ütleme pool pot beti riveril või isegi natuke alla selle oleks suht decent.

  19. #1239
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Tahaks kommentaare. Kas käsi oli õigesti mängitud ja kui ei siis mida oleks pidanud muutma!

    Vastane väga aggro. Tõstis iga käega PF ja tegi tihedalt cbeti.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1760)
    Hero (BB) (t1240)

    Hero's M: 41.33

    Preflop: Hero is BB with 9, J
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 2, 9, 10 (2 players)
    Hero bets t60, SB raises to t300, Hero calls t240

    Turn: (t720) J (2 players)
    Hero bets t320, SB raises to t1400 (All-In), Hero calls t560 (All-In)

    River: (t2480) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2480
    Main pot: t2480 between SB and Hero, won by SB

    Results below:
    SB had 2, 2 (three of a kind, twos).
    Hero had 9, J (two pair, Jacks and nines).
    Outcome: SB won t2480


  20. #1240
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Oleksin turnil rohkem tõstnud, ütleme umbes 260.
    Aga riveri kohta ma arvan, et seal on valuet küll, minu arust on vastane üsna selgeks teinud, et ta callib sind ilmselt madalama kahe paariga ja püüab poti madalana hoida, ütleme pool pot beti riveril või isegi natuke alla selle oleks suht decent.
    Paneks ka riveril ca. 270 ja shovele foldiks. Ise pean oluliseks riveril panna alati rohkem (kasvõi marginaalselt) kui turnil, muidu induceb liiga tihti bluffi, mida me callida ei taha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES