Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 6099
  1. #1241

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Tahaks kommentaare. Kas käsi oli õigesti mängitud ja kui ei siis mida oleks pidanud muutma!

    Vastane väga aggro. Tõstis iga käega PF ja tegi tihedalt cbeti.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1760)
    Hero (BB) (t1240)

    Hero's M: 41.33

    Preflop: Hero is BB with 9, J
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 2, 9, 10 (2 players)
    Hero bets t60, SB raises to t300, Hero calls t240

    Turn: (t720) J (2 players)
    Hero bets t320, SB raises to t1400 (All-In), Hero calls t560 (All-In)

    River: (t2480) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2480
    Main pot: t2480 between SB and Hero, won by SB

    Results below:
    SB had 2, 2 (three of a kind, twos).
    Hero had 9, J (two pair, Jacks and nines).
    Outcome: SB won t2480

    Flopi call on terrible, otsuse pead sa tegema just seal, sa kas lükkad või foldid.
    Antud käsi oleks ma siiski check-callinud flopi ja turnil oleks stäkid anyway sisse läinud, aga weak leadout ja call raise mulle siiski ei meeldi.

  2. #1242
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Kas riveri oleks pidanud mängima bet/fold to reraise või c/f ?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    SB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 6, K
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) A, 8, K (2 players)
    Hero bets t40, SB calls t40

    Turn: (t120) A (2 players)
    Hero bets t80, SB calls t80

    River: (t280) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t350, Hero calls t350

    Total pot: t980
    Main pot: t980 between Hero and SB, won by SB

    Results below:
    SB had 8, 4 (full house, eights over Aces).
    Hero had 6, K (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: SB won t980


  3. #1243
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Kas riveri oleks pidanud mängima bet/fold to reraise või c/f ?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    SB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 6, K
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) A, 8, K (2 players)
    Hero bets t40, SB calls t40

    Turn: (t120) A (2 players)
    Hero bets t80, SB calls t80

    River: (t280) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t350, Hero calls t350

    Total pot: t980
    Main pot: t980 between Hero and SB, won by SB

    Results below:
    SB had 8, 4 (full house, eights over Aces).
    Hero had 6, K (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: SB won t980


    Oleksin riveril foldinud kuna ei ole kätt mida sa võidaksid...peale blufi...villainil pidi ju midagi olema et kaks tänavat callis...
    nondonkbeti oleks callind(kuni pool poti)

  4. #1244

    Re: HU korner

    pot betid ja overbetid riveris on haruharva blufid, nii vähe, kui mina neid näinud olen.

  5. #1245
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Palju diskussiooni siin toimunud ma vaatan. Ja pean ütlema, et väga palju on ka bullshit juttu, millega ei absull ei nõustu.


    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Jälle üks käsi siia postitada, millega eriti rahul pole. $115 HU SNG (4-man, finaal).
    - Vastase statid: 59/57/40 over 39 hands. Ehk 40% oli 3-bettinud seni. Alati panin maha enne.
    - Flopil floatisin, sest olin 99% kindel, et ta ei tabanud seda. Turni missides oli check-fold plaanis. Kui oleks ette checkitud, oleks üritanud turnil poti maha võtta.


    No-Limit Hold'em Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t3233)
    BB (t2767)

    Hero's M: 35.92

    Preflop: Hero is SB with J, 9
    Hero bets t103, BB raises t265, Hero calls t192

    Flop: (t650) 2, 2, 4 (2 players)
    BB bets t450, Hero calls t450

    Turn: (t1550) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t540, BB calls t540

    River: (t2630) 5 (2 players)
    BB bets t660, Hero calls t660

    Total pot: t3950

    Results below:
    Hero had J, 9 (two pair, nines and twos).
    BB had J, 10 (flush, Jack high).
    Outcome: BB won t3950


    Mida/kas teisiti mängida?

    1) Paardunud boardil HU-s on minu meelest üsna standard mitte flopil alla anda. Eriti 224 boardil 3-bet potis. Samas pole põhjust ka potti suureks ajada ehk üle tõsta (kui villainil on overpaar). Kui me flopi tõstame ja vastane 4-betib/shoveb, siis me ei saa vastata. Minu meelest on paired boardil kõige tugevam vastus callida IP.
    floatimine on täiesti ok muuv, sest põhimõtteliselt peab vastane ostustama turnis, kas ta tahab panna airiga 2nd barreli ja end commitida või mitte.

    2) Kui blank turnil paneb vastane uue bulleti, siis ma ei taha stacki peale mängida, sest tal võib tõesti overpaar olla ja ta võib mind ka AK/AQ vms kätega maha callida kui tõstan/shoven. Obv turn sobis mulle ja value bettisin.
    Sa ei peagi stacki peale mängima blank turnil, VAID sa pead oma kätt ( air ) mängima nii, et võimalikult odavalt panna vastane otsuse peale, kas ta tahab jätkata mängimist oma käega või mitte. Kui tal on suur paar ja ta tõstab sind üle siis see ei tähenda midagi,sest see on väike osa tema rangest ja see meid põhimõtteliselt ei huvita, aga antud juhul teeb call sama töö ära, sest tihti villain checkib turnis ja me võtame betiga selle poti maha.

    Edit: Lugesin oma OP uuesti. Minu lause väljendas mitte käe kulgu, vaid tagavaraplaani juhuks kui turn ei ole J või 9. Obv. see ei päde, sest turn oli 9. Lisasin mõttekäigu selgitamaks flopi otsust, mitte põhjendamaks turn/river actionit.
    Kui sa nii mõtlesid, siis väga vale plaan mu meelest.
    Õige plaan näeks välja pigem nii:
    1. Callin, et hiljem pot maha võtta, kui vastane nõrkust näitab või scare card tuleb
    2. suure tõenäosusega 6 outi parimale käele.

    Ausalt öeldes mulle siiski ei meeldi see flopil floatimine, Sa mõtled seal ette ainult ühe käigu.
    Sa mõtled, et kui ta turnil checkib, siis sa võtad selle maha, aga sa ei taipa, et paremad mängijad näevad selle liini läbi ja kui neil peaks seal olema ülepaar, siis nad just tihtipeale checkivad seal, et oma käest max valuet saada.
    ebaoluline, kuna ülepaar on VÄGA väike osa vastase rangest aga samas peab ta ka tegema turnis otsuse, kas tahab 2nd barrelit panna airiga

    Ehk siis mina raisen teda flopil või annan alla, kui ta mängib mulle tagasi (mida inimesed ei tee enamasti blankiga) siis ma saan flopil alla anda ja säästa end sellest tulevasest sitast, mille tõttu sa see käsi rohkem kaotasid kui sa oleksid kaotanud flopil teda tõstes.

    Peale flopi on veel tänavaid, kus on võimalik mängida pokkerit imo
    Ja see " tulev ****" ongi see, millest ei tohiks hoiduda nagu tulest põua ajal vaid ka neid olukordi endale tekitada ja neist õppida, areneda. Sest tegelikult iga kukkuva kaartiga on meil rohkem informatsiooni ja vastane peab tegema täpsemaid(limiteeritumaid) otsuseid oma rangega - me saame vastase range täpsemalt paika panna.

    1) 224 boardil tõstmine induceb (minu arvates) villaini raise bluffiks any2 käega või for value Ax tüüpi käega. Kui ma pf 3-beti callin (s.t. ei 4-beti pf näidates erilist tugevust), siis mis kätt ma 224 boardil esindan tõstes? Vastane on väga agressiivne (pf 3-bet 40%, cbet 100%) ja võib väga vabalt sellise liini võtta, et mind potist välja tõsta. Ma ei saa callida J9-ga.
    Kui sa arvad, et vastane on selline kes on seal võimeline flopis väga lightilt nuppe kütma või bluffima, siis call > raise kindlalt. Floatides saame flopi beti callimise hinnaga teada rohkem informatsiooni, kuna ta actib esimesena turnis ( OOP )
    Samas puuduvad barrelite readid.

    2) Mis võiks olla mõistlik range 3-beti callimiseks pf kui vastane on nii agressiivne? Seni olin talle juba 10-15% oma stackist loovutanud floppi nägemata. Seda liini ei saa väga pikalt jätkata. Samuti ei saa kasumlikult mängida vaid liini, et paneme käe maha kui floppi ei taba. Halb variant on mängida OOP floppi, mida ise ei taba, aga vastane võis tabada. Antud juhul pole see case.
    J9s läheb kindlasti sinna rangesse nii diip olles. See peab olenema tema postflop mängust tegelt põhiliselt. Kui mugavalt sa tunned, et temaga hakkama saad, teda readid, kui palju paneb ta sind postflopis tõsiselt raskete otsuste peale(barrelid ? ) ja seda just hilisematel streetidel, sellepärast ka on väga tähtsad barreldamise readid.

    Selliste vastaste vastu ei tasugi 3-bet callida IMO, neile meeldib sind suruda ja 3-betida, ehk siis ma soovitan sul neid rohkem panna kogu oma stäkile mängima, neid 4-betiga karistades ja seega oma tempot peale surudes. Käed, mis sa arvad ei ole tema 3-bet rangeist ees (nagu sa ütled ta 3-betib super tihti) viska juba enne floppi ära ja mängid nii kuni ta
    tunneb, et tema stiil enam kasu ei too ja muudab seda. 3-bete callides teedki sa agressivsete vastaste stiili kasumlikuks.
    lol, nii mängides oledki vesi sellise vastase veskile ! Ma hakkaks callima 3bette ja mängiks IP floppe/turne/rivereid, sest siis on palju rohkem infot kuna saame võrrelda vastase actionit/ranget/board texure`i.

    Ei tea isegi kas on mõtet kirjutada seda kõike kui sa nii nii kiivalt kaitsed kogu oma käe kulgu.
    Lükka ta jutt siis nii ümber, nii et ta ka sellest aru saab. Kuis seda ei suuda siis äkki asi sinus ja sinu arusaamades( mis tihti on bullshit imo )

    mina oleksin foldinud, kuna maas on flushdraw
    ebaoluline imo see flushdraw

    HU noobi arvamus...
    pf def. (3beti call) liiga loose imo.
    flopi float liiga kallis(?), spew.
    4betiks üli-agrosid 55+,KTs+,ATo+,any bw.
    avaks vähem btn-eid, vahest limp-raiseks, limp-calliks.
    ei ole 3beti call liiga loose , kui on julgust flopis ja peale floppe ka ilma hittimata mängida.
    mu meelest ei ole flopi float liiga kallis, sest turniks on pot 1550 ja eff. stackid 2k+, mis tähendab, et vastane peab tegema turnis OOP väga raske otsuse.

    Vähem buttoneid avada ja limp/callima hakata on hea mõte




  6. #1246
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tafka31
    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1675)
    BB (t1325)

    Hero's M: 37.22

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 4, 2, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) 5 (2 players)
    BB bets t60, Hero raises to t180, BB calls t120

    River: (t600) 6 (2 players)
    BB checks, Hero ???
    raise bigger on turn ja riveril bet/fold 200-300

  7. #1247
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Kas riveri oleks pidanud mängima bet/fold to reraise või c/f ?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1500)
    SB (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 6, K
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) A, 8, K (2 players)
    Hero bets t40, SB calls t40

    Turn: (t120) A (2 players)
    Hero bets t80, SB calls t80

    River: (t280) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t350, Hero calls t350

    Total pot: t980
    Main pot: t980 between Hero and SB, won by SB

    Results below:
    SB had 8, 4 (full house, eights over Aces).
    Hero had 6, K (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: SB won t980

    check flop, sest limped potides AKx flopid ei hiti vastase ranget ( very weak range). Lase tal hittida midagi või bluffida. Ilma käeta on AKx flopid mu lemmikud donkbettimiseks, sest seal on väga suur FE

    As played: check turn

    (edit: FTP töötab jälle, peaks mängima hakkama hoopis :P )

  8. #1248

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Lükka ta jutt siis nii ümber, nii et ta ka sellest aru saab. Kuis seda ei suuda siis äkki asi sinus ja sinu arusaamades( mis tihti on bullshit imo )
    tegelt on tõsi see, ilmselt ei peakski sõna võtma, sest ei ole teooriaalaselt tugev ja mulle meeldib pihta saada riveril lihtsalt:D
    Tihtipeale käitun teisiti ka kui kirjutan, mängin puhta feeli peale ja 0% teooria peale (no sarcasm, nii ongi, tegutsen puhtalt selle mälu ja feeli järgi, ilmselt on see halb, aga mina ei kurda:D)
    whatever works for anybody, mõnele meeldib mängida olles ees, mõni lihtsalt teab, et ta saab pihta ja võidab raha:D

    Vaatamata kõigele ma tunnen, et HU mängus on mul any opponendi vastu vähemalt 60% edge. arrogant.

  9. #1249
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    tegelt on tõsi see, ilmselt ei peakski sõna võtma, sest ei ole teooriaalaselt tugev ja mulle meeldib pihta saada riveril lihtsalt:D
    Tihtipeale käitun teisiti ka kui kirjutan, mängin puhta feeli peale ja 0% teooria peale (no sarcasm, nii ongi, tegutsen puhtalt selle mälu ja feeli järgi, ilmselt on see halb, aga mina ei kurda:D)
    whatever works for anybody, mõnele meeldib mängida olles ees, mõni lihtsalt teab, et ta saab pihta ja võidab raha:D

    Vaatamata kõigele ma tunnen, et HU mängus on mul any opponendi vastu vähemalt 60% edge. arrogant.
    mingi kõvem level käsil vä

    mis tähendab puhas feel, 0% teooria? buddha sinu sees ütleb, et nüüd on aeg raiseda?

  10. #1250
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Nimesid nimetamata, ei taipa paljud seda, et HU cash ja HU sng'd on ikka väga erinev valdkond.

  11. #1251
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    tegelt on tõsi see, ilmselt ei peakski sõna võtma, sest ei ole teooriaalaselt tugev ja mulle meeldib pihta saada riveril lihtsalt:D
    Tihtipeale käitun teisiti ka kui kirjutan, mängin puhta feeli peale ja 0% teooria peale (no sarcasm, nii ongi, tegutsen puhtalt selle mälu ja feeli järgi, ilmselt on see halb, aga mina ei kurda:D)
    whatever works for anybody, mõnele meeldib mängida olles ees, mõni lihtsalt teab, et ta saab pihta ja võidab raha:D

    Vaatamata kõigele ma tunnen, et HU mängus on mul any opponendi vastu vähemalt 60% edge. arrogant.
    donk ühesõnaga

  12. #1252

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Nimesid nimetamata, ei taipa paljud seda, et HU cash ja HU sng'd on ikka väga erinev valdkond.
    Tunnen pihta saaduna
    Hehe ongi, ma ei ole ignorantne ja kordagi pole väitnud, et mängin vigadeta, hell no, teen ilmselt neid rohkem kui kõik foorumi liikmed kokku. Samamoodi ei pretendeeri tõele, mulle meeldib kui midn parandatakse ja kui see ära seletatakse, siis ma taipan seda ja õpin sellest.
    Regardless jään oma ignorantse seisukoha jurude, et tunnen any vastase vastu endal eelist, cash või sng.

    EDIT: anyone on siiski kutsutud minu vastu HU mängima, mis on võistluste all kirjas ja kus ma layn vastasele 2 to 1 oddsid lisatud rahaga, Mängud toimuvad SnG formaadis

  13. #1253
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Tunnen pihta saaduna
    Hehe ongi, ma ei ole ignorantne ja kordagi pole väitnud, et mängin vigadeta, hell no, teen ilmselt neid rohkem kui kõik foorumi liikmed kokku. Samamoodi ei pretendeeri tõele, mulle meeldib kui midn parandatakse ja kui see ära seletatakse, siis ma taipan seda ja õpin sellest.
    Regardless jään oma ignorantse seisukoha jurude, et tunnen any vastase vastu endal eelist, cash või sng.

    EDIT: anyone on siiski kutsutud minu vastu HU mängima, mis on võistluste all kirjas ja kus ma layn vastasele 2 to 1 oddsid lisatud rahaga, Mängud toimuvad SnG formaadis
    miks pangalaenu ei võta ja minuga midstakes ei mängi? ez money ju kui 60% edge

  14. #1254
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Ta ei saa midstakes riveris pihta. Heads-up mängude puhul on naljakas veel see, et poetakse vabanduse "ma mängin feeli järgi" taha. On HU mängijaid, kes üldse feeli ja flowd ei arvesta? Don't think so.

  15. #1255
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    miks pangalaenu ei võta ja minuga midstakes ei mängi? ez money ju kui 60% edge
    +111111111111111111111111111

  16. #1256

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    miks pangalaenu ei võta ja minuga midstakes ei mängi? ez money ju kui 60% edge
    Hea plaan.

    Inimesed lähevad päris närvihaigeks ära kui keegi enesekindlam härra siia tuleb ja ei kummarda wize.
    Siiski arvan, et pokkeri mängimiseks on erinevaid viise ja whatever works best.
    Mõni mängib nagu bot, mõni lihtsalt teab millal ja kuidas ja siiski ma pakun, et kui keegi meist kunagi everever mängib high stakes laudades olen see pigem mina.
    Sõna ja sellega ilmselt lõpetan nüüd siia postitamise ja kirjutan uuesti kui codecci hakkab sitting out minema kui ma lauda istun, gg.

  17. #1257
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Hea plaan. Inimesed lähevad päris närvihaigeks ära kui keegi enesekindlam härra siia tuleb ja ei kummarda wize.
    Siiski arvan, et pokkeri mängimiseks on erinevaid viise ja whatever works best.
    Mõni mängib nagu bot, mõni lihtsalt teab millal ja kuidas ja siiski ma pakun, et kui keegi meist kunagi everever mängib high stakes laudades olen see pigem mina.
    Sõna ja sellega ilmselt lõpetan nüüd siia postitamise ja kirjutan uuesti kui codecci hakkab sitting out minema kui ma lauda istun, gg.
    ilma tagamõtteta, mulle meeldib selline suhtumine :P ainult et rohkem tegusid, vähem mula :)

    edu high stakes laudades!

  18. #1258
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Hea plaan.

    Inimesed lähevad päris närvihaigeks ära kui keegi enesekindlam härra siia tuleb ja ei kummarda wize.
    Siiski arvan, et pokkeri mängimiseks on erinevaid viise ja whatever works best.
    Mõni mängib nagu bot, mõni lihtsalt teab millal ja kuidas ja siiski ma pakun, et kui keegi meist kunagi everever mängib high stakes laudades olen see pigem mina.
    Sõna ja sellega ilmselt lõpetan nüüd siia postitamise ja kirjutan uuesti kui codecci hakkab sitting out minema kui ma lauda istun, gg.
    eino tõsiselt, miks sa seda ei tee? ma teen sulle veel parema pakkumise - paneme mingi kätearvu paika (nt 5000) ja kui sa võidad maksan ma su võitudele 10% juurde ja kui kaotad maksan su kaotustest 10% tagasi

    see + 60% edge peaks ju no-brainer pangalaen olema?

    pakun sulle heast südamest suurepärast võimalust raha teenimiseks ja sõimad veel närvihaigeks ka :(

  19. #1259
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    krt panin kogemata FTs deep stack HUSNG.....liiga hull ikka!

  20. #1260
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU korner

    Kristjani jutt on suht kahepoolne. Ühest küljest su suhtumine isegi meeldib aga teisest küljsest sa ajad ikka täiesti nonsense sitta suust välja, no offence. Ja nagu 2ssapaar ütles, rohkem tegusid, vähem juttu :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES