Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 6099
  1. #1321
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1290)
    SB (t1710)

    Hero's M: 28.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 8
    SB bets t90, Hero calls t60

    Flop: (t180) 6, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t90, Hero raises to t270, SB raises to t1620 (All-In), Hero ???

    kas preflop call on väga mõtetu...vastane üli agressive????

  2. #1322
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas tafka31

    vastane üli-agressive


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1290)
    SB (t1710)

    Hero's M: 28.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 8
    SB bets t90, Hero calls t60

    Flop: (t180) 6, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t90, Hero raises to t270, SB raises to t1620 (All-In), Hero ???
    snapcall obv

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 60.175% 58.71% 01.46% 245287 6114.00 { Tc8c }
    Hand 1: 39.825% 38.36% 01.46% 160265 6114.00 { 22+, A2s+, K9s+, K7s, QTs+, Q7s, JTs, J7s, 98s, 84s+, 64s+, 54s, A2o+, KTo+, QTo+, JTo, T8o, 98o, 84o+, 64o+, 54o }


  3. #1323
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Tõenäosus, et OESD + flush draw riveriks kokku tuleb on üle 50%. Sealjuures on straight-draw ülespoole, ehk ei ole ilmselt surnud. Flush draw võib vastasel kõrgem olla, aga HU-s ei pea sa vastast sellele panema, eriti kui ta on üliagressiivne. Lisaks on sul ülekaardid tema potentsiaalse paari vastu. Easiest call in the world.


  4. #1324
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Easy call ? Kui teame, et teeb riveril väikseid stabe airiga ja preflop limp/call range on üliweak ehk pre on aggro

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1590)
    Hero (BB) (t1410)

    Hero's M: 31.33

    Preflop: Hero is BB with K, Q
    SB calls t15, Hero bets t90, SB calls t60

    Flop: (t180) 5, J, J (2 players)
    Hero bets t90, SB raises to t300, Hero calls t210

    Turn: (t780) 2 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t780) 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t210, Hero calls t210

    Total pot: t1200



  5. #1325
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Ma küll calliks, sest J ta eriti sindada ei suuda ja iga paariga võtaks pigem odava showdowni. Ja kui ta iga paariga peaks järgi checkima, siis peaks ta seda ka A-high tegema. Ehk siis ta ei suuda siin loogiliselt midagi peale nutsi esindada. Isegi kui tal J on või flush kokku tuli, siis pikemas perspektiivis peaks kasumlik call olema, kuna peame alla 20% good olema.

    Edit: Kui riveris T hittis, siis ilmselt võtab ka valuet, aga see ei muuda otsust.

  6. #1326
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Kuidas arvutatakse seda, et 20% ntx peame antud käe võitma? Ma olen ka callind selliseid olukrodi samasuguste vastaste vastu, aga üldjuhul on seal just siuke väike valuebet, aga ruutu on muidugi hea kaart bluffimsieks riveril talle ja ainus võimalus suur pot endale võtta. Suht mängu dünaamika järgi otsustan, mida ta seal riveril teha üritab.

  7. #1327
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Kuidas arvutatakse seda, et 20% ntx peame antud käe võitma? Ma olen ka callind selliseid olukrodi samasuguste vastaste vastu, aga üldjuhul on seal just siuke väike valuebet, aga ruutu on muidugi hea kaart bluffimsieks riveril talle ja ainus võimalus suur pot endale võtta. Suht mängu dünaamika järgi otsustan, mida ta seal riveril teha üritab.
    210/780+210

  8. #1328
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Suured tänus sulle, ei teadnud, et see nii lihtne võiks olla:)

  9. #1329

    Re: HU korner

    Küsin ka üldist arvamust, turnil call või push või fold?
    Hiljem panen spoileri, mis mina tegin ja seletuse ka.


    Kippus callima floppi ja foldima turni.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 hadned) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($64)
    BB ($64.10)

    Preflop: Hero is SB with 2, 5
    Hero bets $1.25, BB raises $4.50, Hero calls $3.50

    Flop: ($10) J, Q, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.20, BB calls $4.20

    Turn: ($18.40) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $8.40, BB raises $19 Hero ???

  10. #1330
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Ma millegi pärast arvan, et sa shovesid siin, vähemalt nii palju kui olen su eelnevaid postitusi lugenud.
    Ise aga muckiks, kuna ma tõmban üpris harva drawsid kokku.

  11. #1331
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: HU korner

    pres foldida ei olnud mõttes?

  12. #1332

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    pres foldida ei olnud mõttes?
    see on suht out of question jah, suited ja pos=nuts.

  13. #1333
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Nüüd mõeldes, on minu meelest c-c, c-r liin väga tugev ja minu meelest shove tundub täiesti out of question, aga ma olen donk ka, kes mängu ei biidi. Ilmselt on risti-rästi vastupidi.

  14. #1334

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder
    Nüüd mõeldes, on minu meelest c-c, c-r liin väga tugev ja minu meelest shove tundub täiesti out of question, aga ma olen donk ka, kes mängu ei biidi. Ilmselt on risti-rästi vastupidi.

    Jeap, ma isegi mõtlesin seda ja seal shovemine on minu arust mõttetu, kuna ta näitas ikka reaalset jõudu mulle, käest ära ma ka ei ütle, sest kui ma pihta saan, siis ta ilmselt maksab mulle siiski ägisedes ära selle.

    Hero calls $10.60

    River: ($56.40) 4 (2 players)
    BB bets $35.90 (All-In), Hero calls $35.80 (All-In)

    Total pot: $128



    QJ peal passis.
    Muidugi poti neli on nii camoflage, et selle peale ikka ei pane, et mul 52, aga siiski pakun, et oleks masti ka ära maksnud mulle.

  15. #1335
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU korner

    Sa tõmbad suht suure tõenäosusega 12 outi (neljad + ärtud), see tuleb ca. 25% kordadest riveril maha. Seega on küsimus vaid, kas me maksame $11 juurde, et $58+ pott võita (+implied pot odds). Isegi kui teame, et vastane ei pane meie draw completemise korral sentigi juurde, võib siin callida.

  16. #1336
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    52s teh 3b callimise nuts.
    ( Click to show/hide )


    Ma mängin HU-d ainult avades FR laudu, aga minu jaoks jääb 52s 3bet call natukene liiga looseks.

  17. #1337

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    see on suht out of question jah, suited ja pos=nuts.
    lol. Villiani 3bet range?? See call ei saa never-ever +EV olla long runnis selliste stack sizede juures v.a. kui vastane on mega weak-tight ja 3bet pottides annab teda lihtsalt üle mängida.

  18. #1338

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas jarlop
    lol. Villiani 3bet range?? See call ei saa never-ever +EV olla long runnis selliste stack sizede juures v.a. kui vastane on mega weak-tight ja 3bet pottides annab teda lihtsalt üle mängida.
    +1 jah . See on mingi durri ja muude high stakes agronoomide kopeerimise sündroom , et ala peab sama looselt mängima et vastasest üle sõita. Kahjuks on tegul NL50-nega ,kus vastaste ranged on lihtsalt nii kitsad , et 52s 3beti callimine nii "deep" ei ole kasumlik mäng , pigem peaga vastu seina jooksmine.

    edit . ahjaa kui nüüd teemasse postida , siis turn on ez call , push tundub aga tõsine surm olevat kui pole vastasega mingit historyt et ta sellise linega seal bluffiks or semibluffiks enamus kordades.

  19. #1339
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas k1ly
    +1 jah . See on mingi durri ja muude high stakes agronoomide kopeerimise sündroom , et ala peab sama looselt mängima et vastasest üle sõita. Kahjuks on tegul NL50-nega ,kus vastaste ranged on lihtsalt nii kitsad , et 52s 3beti callimine nii "deep" ei ole kasumlik mäng , pigem peaga vastu seina jooksmine.

    edit . ahjaa kui nüüd teemasse postida , siis turn on ez call , push tundub aga tõsine surm olevat kui pole vastasega mingit historyt et ta sellise linega seal bluffiks or semibluffiks enamus kordades.
    I This.

  20. #1340

    Re: HU korner

    52s call pf nuts? mkay.......
    respectitud HU kunnid soovitavad oma õppevideodes sellises kohas 99% kordadest turnis järgi chkida (kui sul pole pikka ajalugu ja statsi, et foldib 2 barrelile üli palju või kindlat readi, et floatib siga-palju õhuga), sest sul on (hea)draw ja sa ei taha saada chk-raise. vastase õige chk-raise-size korral oled sunnitud siin ju oma käe foldima........

    seega imo 2 viga: pf call ja turni bet.

    mis sa siis oleks teinud, kui ta oleks turnis raisenud 31-33 peale?
    kas pool potti/all selle betid on sul standard?



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES