Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2161697071727381121171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 6099
  1. #1401
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Plaanis oli, et ta calliks nõrgema käega ehk teeks vea ja shove any flop, kuna pot commited. Pre all in paneks foldima nõrgemad käed ja callima tugevamad käed.
    Aga nüüd sa hoopis commitisid ennast ära. Miks lasta tal odavamalt lauda näha ja siis shoveda, ma usun, et käsi oleks lõppenud samamoodi igal juhul, aga sa andsid talle võimaluse floppi odavamalt näha. Donkid ei usu, et sul parem käsi on ja neile on see nagu auküsimus ka, et kui nende 3beti ei austa, siis nad enam ei loobu ka eriti imo.

  2. #1402
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Aga nüüd sa hoopis commitisid ennast ära. Miks lasta tal odavamalt lauda näha ja siis shoveda, ma usun, et käsi oleks lõppenud samamoodi igal juhul, aga sa andsid talle võimaluse floppi odavamalt näha. Donkid ei usu, et sul parem käsi on ja neile on see nagu auküsimus ka, et kui nende 3beti ei austa, siis nad enam ei loobu ka eriti imo.
    Vastane oli samuti commited callides, sest vastase pre call ja fold flop oleks olnud väga -EV move minu arvates(kuid see võimalus pole välistatud sellisel tasemel). Küsimus ongi, et kas 4-betides meelitada callima nõrgemat kätt või all inniga sundida vastane foldima. Kumb on parem +EV move.
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 13.02.10 at 03:35

  3. #1403
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Vastane oli samuti commited callides, sest vastase pre call ja fold flop oleks olnud väga -EV move minu arvates(kuid see võimalus pole välistatud sellisel tasemel). Küsimus ongi, et kas 4-betides meelitada callima nõrgemat kätt või all inniga sundida vastane foldima. Kumb on parem +EV move.
    Mulle vähemalt see 4bet ei meeldi, ma teeks ikkagi 4bet shove teades, et vastane niikuinii ei foldi ühtegi floppi. 88+ AQ+ vb mängiks vahepeal 4bet vahel shove. Põhjenduseks ongi see, et callides oled commited any flop ja puudub agresiivse vastu FE vb puudub ka preflop sest vahest callitakse ikka väga lightilt QJ jms aga see on väga hea, sest siis olemegi ees oma käega.

    edit: ma ei tea mis ma siin tegin, et nii vastasin, flat 3bet aga miks sa OOP oled flopil? 4bet shove veits overbet. As played see flop on normal stackimiseks aga leiad ka parema koha.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 13.02.10 at 19:18

  4. #1404
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    PF ongi imo shovedes ka FEd. Selline nõmedalt commitiv bet on AT käega endale augu kaevamine. Muidugi oleks ka pre võinud ehk 3beti flattida ja siis flopil vaadata, mis edasi saab, siiski jään arvamuse juurde et pre 4betshove on mõistlik.

  5. #1405
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mulle vähemalt see 4bet ei meeldi, ma teeks ikkagi 4bet shove teades, et vastane niikuinii ei foldi ühtegi floppi. 88+ AQ+ vb mängiks vahepeal 4bet vahel shove. Põhjenduseks ongi see, et callides oled commited any flop ja puudub agresiivse vastu FE vb puudub ka preflop sest vahest callitakse ikka väga lightilt QJ jms aga see on väga hea, sest siis olemegi ees oma käega.

    edit: ma ei tea mis ma siin tegin, et nii vastasin, flat 3bet aga miks sa OOP oled flopil? 4bet shove veits overbet. As played see flop on normal stackimiseks aga leiad ka parema koha.
    sry peast kirjutasin kätt ja üks rida jäi vahele. Flattida 3 betti ma ei tahtnud, kuna ta pidevalt üritas agressiivsusega minust üle sõita ja ma tundsin, et olen ta rangest kenasti ees ja seetõttu 4 bettisingi, et kehvemalt käelt pot commited calli välja meelitada. Nagu aru saan, siis te ei poolda seda käiku.
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 14.02.10 at 01:09

  6. #1406
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Mina jah arvan, et halb aga am ei biidi kah midagi.

    Tuju topelt hea, esiteks sain 2 outeri ja siis lugesin ühe suht suure bluffi ära.

    Noted: Limbitud potis bet flop/check turn/bet river BIG võimalik bluff.

    Boss Media $50.00/$100.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 536190
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN/SB: $1270.00
    Hero (BB): $1730.00

    Pre Flop: ($150.00) Hero is BB with T 5
    BTN/SB calls $50, Hero checks

    Flop: ($200.00) Q 3 5 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $100.00, Hero calls $100

    Turn: ($400.00) 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: ($400.00) A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $300.00, Hero calls $300

    Final Pot: $1000.00
    BTN/SB shows J 7

  7. #1407
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Kui arvestada vastase panustamist, siis kas fold on siin mingilgi määral võimalik?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) (t1320)
    BB (t1680)

    Hero's M: 44.00

    Preflop: Hero is SB with K, K
    Hero bets t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 5, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero raises to t320, BB raises to t560, Hero raises to t1280 (All-In), BB calls t720

    Turn: (t2640) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2640) 2 (2 players, 1 all-in)

  8. #1408

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    Kui arvestada vastase panustamist, siis kas fold on siin mingilgi määral võimalik?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) (t1320)
    BB (t1680)

    Hero's M: 44.00

    Preflop: Hero is SB with K, K
    Hero bets t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 5, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero raises to t320, BB raises to t560, Hero raises to t1280 (All-In), BB calls t720

    Turn: (t2640) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2640) 2 (2 players, 1 all-in)
    Nii imelik panustamine...
    Oled suure tõenäosusega taga seal, aga haua kaevasid sa minu arust endale sellega, et sa 320 peale tõstsid. Sealt edasi sa ei saa minu arust enam min raise lihtsalt callida ja foldimine oleks ka hullumeelsus (või kas oleks, pole kindel?), ehk siis pead pushima.
    Ise arvan, et reraise oleks võinud teha u. 240 peale, siis jätad endale ka ruumi foldimiseks. (või siegi min raise callimiseks..ei tea ka, vihkan neid min raise.)

    Huvitav käsi, aga ehk keegi oskab ka mulle seletada mida teha ülepaariga selliste järjestikuste min. raisede vastu, foldida? ei saa ju? õi ilmselt saab siiski. peab saama ju kui ta nii obv tahab mulle neid oddse callimiseks veel jätta, aga kuidagi rõve on ära ka visata ju.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.02.10 at 14:19

  9. #1409
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Full Tilt Poker $110 + $5 Heads Up No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 2 players - View hand 538042
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t1305 M = 21.75
    BTN/SB: t1695 M = 28.25

    Pre Flop: (t60) Hero is BB with Q K
    BTN/SB raises to t80, Hero raises to t200, BTN/SB calls t120

    Flop: (t400) 4 8 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t400) 5 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t240, Hero calls t240

    River: (t880) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t1255 all in, Hero calls t865 all in

    Final Pot: t2610
    Hero shows Q K (a pair of Fours)
    BTN/SB shows K J (a pair of Fours)
    Hero wins t2610


    I are serious station.

  10. #1410
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    ?? minreis preflop selliste blindidega
    PF minraise soovituse andis mulle andu_andu..olen seda järginud ning siiani on töötanud kenasti

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Nii imelik panustamine...
    Oled suure tõenäosusega taga seal, aga haua kaevasid sa minu arust endale sellega, et sa 320 peale tõstsid. Sealt edasi sa ei saa minu arust enam min raise lihtsalt callida ja foldimine oleks ka hullumeelsus (või kas oleks, pole kindel?), ehk siis pead pushima.
    Ise arvan, et reraise oleks võinud teha u. 240 peale, siis jätad endale ka ruumi foldimiseks. (või siegi min raise callimiseks..ei tea ka, vihkan neid min raise.)

    Huvitav käsi, aga ehk keegi oskab ka mulle seletada mida teha ülepaariga selliste järjestikuste min. raisede vastu, foldida? ei saa ju? õi ilmselt saab siiski. peab saama ju kui ta nii obv tahab mulle neid oddse callimiseks veel jätta, aga kuidagi rõve on ära ka visata ju.
    Flopil olingi taga kuna vennal oli 84o, turni 5 tõi poti mulle. Ise kahtlustasin ka et olin beat selle koha peal. Aga sellisel flopil ei suutnud KK foldida

  11. #1411
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    PF minraise soovituse andis mulle andu_andu..olen seda järginud ning siiani on töötanud kenasti


    Kas ka sellistel blindidel? Ei usu.. vb.. aga äkki andis soovituse 15/30+ levelitel.

    10/20 suht pointless.

  12. #1412
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    tegelikult oli mu küsimus talle et kas minbet on õige kuna enne kui FR mängisin siis seal ei ole minbetida väga hea. Tema ütles mulle et võib küll nii turbos kui ka tavalises HUSNGS.
    Seega olen kasutanud seda vastavalt vastasele nng kindlasti mitte kõigi vastu!

  13. #1413
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Mnjh.. Stationi vastu sa satudki pasa sisse sellisel laual KK'ga, kui 10/20 minraise teed. :)

  14. #1414
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Minreis on kehva jah sest passiivse stationi vastu on see räigelt miinus EV, ta callib seal pm100% rangega selle. Soovitan kindlasti 3xBB 10/20 ja 15/30 panen ise 2,5BB ja regide(tight passive/agressive) vastu minreis, sest nii on odavam mul jääb ruumi rohkem 3bettida/callida ja nad on OOP nii kui nii tight nitid.

    Ja kui muidu foldib cbetile 90% ning nüüd hullub ja teeb imelike bette siis pm tuleks foldida jah, kuigi see tundub insane ja ma ise ennem ei suudaks kui olen "5x sama reha otsa astunud".

  15. #1415

    Re: HU korner

    Mingit foldimist flopil ei näe. Kui tahate bet/raise size üle arutada, arutage, kuidas teil on kõige lihtsam vastane allin saada.
    Et sellel flopil KK-d foldida, on palju kõvemat riidi vaja, kui see, et vastane 4-bettis.

  16. #1416

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
    Mingit foldimist flopil ei näe. Kui tahate bet/raise size üle arutada, arutage, kuidas teil on kõige lihtsam vastane allin saada.
    Et sellel flopil KK-d foldida, on palju kõvemat riidi vaja, kui see, et vastane 4-bettis.
    Vaidlen vastu sulle seal.
    Pigem on sul palju kõvemat readi vaja, et mitte foldida seal KK.
    Kõvasti rohkem on käsi mis sind beativad seal, mis 4-betivad kui neid mida sina beatid. (arvestades preflop käe kulgu pidi ta lihtsalt seda floppi kõvasti hittima)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 16.02.10 at 18:16

  17. #1417
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
    Mingit foldimist flopil ei näe. Kui tahate bet/raise size üle arutada, arutage, kuidas teil on kõige lihtsam vastane allin saada.
    Et sellel flopil KK-d foldida, on palju kõvemat riidi vaja, kui see, et vastane 4-bettis.
    +1 foldimist flopil ei näe

  18. #1418
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Vaidlen vastu sulle seal.
    Pigem on sul palju kõvemat readi vaja, et mitte foldida seal KK.
    Kõvasti rohkem on käsi mis sind beativad seal, mis 4-betivad kui neid mida sina beatid. (arvestades preflop käe kulgu pidi ta lihtsalt seda floppi kõvasti hittima)
    +1 sellele, võttes arvesse preflop minraise ja et vastas on loose passive villain, siis me ei saa välistada pm ühtegi combot. Kui meil on selle vastase vastu postflop massive edge, ja nüüd ta ärkab (polepõhjust tildiks) arvan, et parim liin on raise/call flop, bet turn ja bet river. Pole result oriented vaid just tema betting pattern ütleb, et oleme taga FLOPIL, TP raisetakse tugevamalt, kuna kardavad scare kaarti tulekut turni või riverisse. Turni paardumine pole parim kaart aga bet for value kindlasti ja seal shoven, kui on trips või parem siis on meil on top2 ja ei foldi enam.

    Edit: Daljohi käsi kah, et oleks lihtsam arutleda. kui keegi tahab.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) (t1320)
    BB (t1680)

    Hero's M: 44.00

    Preflop: Hero is SB with K, K
    Hero bets t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 5, 4, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero raises to t320, BB raises to t560, Hero raises to t1280 (All-In), BB calls t720

    Turn: (t2640) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2640) 2 (2 players, 1 all-in)[/QUOTE]
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 16.02.10 at 19:04

  19. #1419
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Vastas minu arust tugev mängija: 3bet teeb tugevate kätega, ei bluffi - no mängis korralikult.

    PF 3bet/shove oleks siin vist olnud kõige parem liin?


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB (t1090)
    Hero (BB) (t1910)

    Hero's M: 63.67

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t200, Hero calls t140

    Flop: (t400) 8, 9, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t270, Hero folds

  20. #1420
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    Vastas minu arust tugev mängija: 3bet teeb tugevate kätega, ei bluffi - no mängis korralikult.

    PF 3bet/shove oleks siin vist olnud kõige parem liin?


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB (t1090)
    Hero (BB) (t1910)

    Hero's M: 63.67

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t200, Hero calls t140

    Flop: (t400) 8, 9, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t270, Hero folds
    Shove jep sest siin veel FE kah kõvasti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES