Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 6099
  1. #1421
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    Vastas minu arust tugev mängija: 3bet teeb tugevate kätega, ei bluffi - no mängis korralikult.

    PF 3bet/shove oleks siin vist olnud kõige parem liin?


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB (t1090)
    Hero (BB) (t1910)

    Hero's M: 63.67

    Preflop: Hero is BB with A, K
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t200, Hero calls t140

    Flop: (t400) 8, 9, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t270, Hero folds
    ma shoven siin 100%

  2. #1422
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Andu kas flopil ka veel? Ma üritan vähem variatsioonirikast postflop ja leian seal foldi selle stackiga , aga selleks ongi pre shove kõige parem.

  3. #1423
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Andu kas flopil ka veel? Ma üritan vähem variatsioonirikast postflop ja leian seal foldi selle stackiga , aga selleks ongi pre shove kõige parem.
    preflop ma mõtlesin;
    flopis oleneb readidest

  4. #1424
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Asjalik video, allpool on megaupload link kah. Suht standard mängu mängib aga kahjuks on tal kehv run millest tulevad mõned päris huvitavad olukorrad.
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...s-105s-710977/

  5. #1425
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    see video on seal päris hea jah vaatasin selle juba paar päeva tagasi ära

  6. #1426
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    kas kellelgi oleks midagi selle vastu, kui ristiks selle teema HU SNG korneriks ja avaks ka HU cash corneri?

  7. #1427
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    kas kellelgi oleks midagi selle vastu, kui ristiks selle teema HU SNG korneriks ja avaks ka HU cash corneri?
    olen varem ka seda möelnud ja see oleks hea mõte mu meelest.

  8. #1428
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Selline küsimus tekkis, et mul on inimesi, kes pole pokkerit mänginud kunagi aga tahaksid selle selgeks õppida. Kas võiks õpetamist alutada näiteks HUist?
    Sest põhimõtteliselt kõik elemendid tuleksid ju koheselt ka HU kasutusele. Positsioon, tõenäosused, boardi lugemine jne. Lisa plussina oleks ka pidev action ja kergem jälgida ühe vastase tegutsemist. Poleks tuima kaarti ootamist ja tabeli järgi mängimist nagu fullringis, vaid sunniks kohe vastast mängima ja mõtlema, et miks kaotad rohkem kui võidad. 1-1le live mängus kergem õpetada ilma riskita. <<---- EDIT: Selle all mõtlesin, et saab minu peal harjutada.

    Kas mu ideel on jumet või jääb mul midagi märkamata, millega tuleks arvestada?
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 23.02.10 at 04:27

  9. #1429
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Selline küsimus tekkis, et mul on inimesi, kes pole pokkerit mänginud kunagi aga tahaksid selle selgeks õppida. Kas võiks õpetamist alutada näiteks HUist?
    Sest põhimõtteliselt kõik elemendid tuleksid ju koheselt ka HU kasutusele. Positsioon, tõenäosused, boardi lugemine jne. Lisa plussina oleks ka pidev action ja kergem jälgida ühe vastase tegutsemist. Poleks tuima kaarti ootamist ja tabeli järgi mängimist nagu fullringis, vaid sunniks kohe vastast mängima ja mõtlema, et miks kaotad rohkem kui võidad. 1-1le mängus kergem õpetada ilma riskita.

    Kas mu ideel on jumet või jääb mul midagi märkamata, millega tuleks arvestada?
    ei kujuta ette, mis teised arvavad, aga minu arvamus: kindlasti ei.
    soovitaksin heads upiga alles siis tegelema hakata, kui oled/on juba võitev mängija. see vajab lihtsalt natuke rohkem kogemusi

  10. #1430
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kas mu ideel on jumet või jääb mul midagi märkamata, millega tuleks arvestada?
    Well, mis eesmärgil see inimene pokkerit õpiks? Kui live mängimiseks, siis jama, sest live mängud on reeglina full ring ja seal pole top paar enamasti nuts võrreldes HU-ga.

    Kui tema ainuke eesmärk on netis raha teenida pokkeriga ja distsipliini on algusest lõpuni HU-ga tegeleda, siis ehk mõistlik.

  11. #1431
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Well, mis eesmärgil see inimene pokkerit õpiks? Kui live mängimiseks, siis jama, sest live mängud on reeglina full ring ja seal pole top paar enamasti nuts võrreldes HU-ga.

    Kui tema ainuke eesmärk on netis raha teenida pokkeriga ja distsipliini on algusest lõpuni HU-ga tegeleda, siis ehk mõistlik.
    Kui tema ainuke eesmärk on netis raha teenida pokkeriga ja distsipliini on algusest lõpuni HU-ga tegeleda, siis ehk mõistlik. <<----- Jah, eesmärk oleks selline.

    Samas nagu tekibki lisa küsimus, et oletame inimene õpib HU selgeks ja beadib seda, kas siis üleminek teise pokkeri formaati oleks raskem, kui Full ringist minna HU?

  12. #1432
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Ma arvan, et HU esimeseks mänguks on halb valik, kuigi mitte võimatu. Ranged laiemad, mindset peab tugevam olema ja mängu ei saa masinlikult biitida ehk peab hea gameflow tunnetus olema.

  13. #1433
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Võtan juba vaikselt teilt õppust, väiksema kui K highga callimise suhtes

    No-Limit Hold'em Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1930)
    Hero (SB) (t1070)

    Hero's M: 11.89

    Preflop: Hero is SB with 3, J
    Hero bets t90, BB calls t60

    Flop: (t240) 2, 6, A (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t240) 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t240) 2 (2 players)
    BB bets t60, Hero calls t60

    Total pot: t360

    Honest002 shows [T, 4 ]
    Tarq777 shows [3, J ]
    Tarq777 wins $360.00 USD from main pot
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 23.02.10 at 15:14

  14. #1434
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kui tema ainuke eesmärk on netis raha teenida pokkeriga ja distsipliini on algusest lõpuni HU-ga tegeleda, siis ehk mõistlik. <<----- Jah, eesmärk oleks selline.

    Samas nagu tekibki lisa küsimus, et oletame inimene õpib HU selgeks ja beadib seda, kas siis üleminek teise pokkeri formaati oleks raskem, kui Full ringist minna HU?
    HU-st mujale minna on ilmselt kergem. Boardi lugemine esiteks on juba arenenum.
    Lisaks veel see, et bankrolli on rohkem vaja hu jaoks. Swingid on suuremad.

  15. #1435

    Re: HU korner

    Kolmas käsi mängus, enne polnud midagi huvitavat juhtunud. Pokerprolabsi järgi vastane HU'ga plussis üle 300 mängu peale, aga suht gämbler ($6-55 turnad + HU).

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1540)
    Hero (SB) (t1460)

    Hero's M: 48.67

    Preflop: Hero is SB with 5, 6
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 9, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets t180, BB raises to t1420 (All-In), Hero ?


    Ja kui see peaks call olema, siis mis oleks nõrgim käsi, millega siin vastast callida? A9, any 7?

  16. #1436
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kolmas käsi mängus, enne polnud midagi huvitavat juhtunud. Pokerprolabsi järgi vastane HU'ga plussis üle 300 mängu peale, aga suht gämbler ($6-55 turnad + HU).

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1540)
    Hero (SB) (t1460)

    Hero's M: 48.67

    Preflop: Hero is SB with 5, 6
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 9, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets t180, BB raises to t1420 (All-In), Hero ?


    Ja kui see peaks call olema, siis mis oleks nõrgim käsi, millega siin vastast callida? A9, any 7?
    Ise mängin sama buy inni FTPs. Esiteks oleks 65o minu jaoks kindel call. Nüüd küsimuse teine pool on raskem, kuna siis on nii kuis vastast loed. Aga isiklikult olen vastase asemel selliseid all in move teinud ka lihtsalt drawidega, pair + draw jne. Seega A9 võib siin isegi täiesti callitav olla. Aga alla A9 calliks vaid tunde järgi.

  17. #1437

    Re: HU korner

    aga kui samasugune käsi läheks riverini, see on 2 ; pot on kusagil 300-400 chippi ja vastane paneb overbet AI. Vastane võitev regular. Siis pole ju hero'l rohkem kui bluffipüüdja, sest decent haamerdajate valuerange'i vastu see väga ei saa?

  18. #1438
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    aga kui samasugune käsi läheks riverini, see on 2 ; pot on kusagil 300-400 chippi ja vastane paneb overbet AI. Vastane võitev regular. Siis pole ju hero'l rohkem kui bluffipüüdja, sest decent haamerdajate valuerange'i vastu see väga ei saa?
    Ikkagi call. Sest kuidas seda nüüd öeldakse, mida sa "repid?": repid seitset, overpaire, üheksat good kicker, 98, bluffe(kuna näitasid ennast nõrgana turnil, riveril?). Samuti on Sul endal käes üks spade, mis võtab tal flushi olemasolu võimaluse natuke väiksemaks. Ütleks nii, et FTPs oleks see kindel call, kuna seal on struktuur märksa turbom. Vastased teevad alatasa kahtlaseid moove, ka nö paremad mängijad keeravad ootamatutel hetkedel ära. Sellise taseme juures aga on isegi sucker straight täiesti piisav, et minna showdownile keskmise ohtlikusega boardil.

    Sinu vastase puhul on fold mõeldav aga mine tea, äkki tuli madalamale limiidile bullitama ja lihtsam ju suuri bluffe teha kui vähem kaotada. Üldiselt tehakse siin hero calle ka palju vähemaga, kui sucker straightiga.

    Ps: Olen sellel limiidil samuti suht algaja, nii et kellegi targema nõuanded on kindlasti paremad!
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 25.02.10 at 12:51

  19. #1439
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Mina ei kujuta ette, kui see on keskmise ohtlikkusega board, siis milline on ohtlik, selline laud tabab ilmselt tema OOP calling ranget päris soliidselt.

  20. #1440
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Mina ei kujuta ette, kui see on keskmise ohtlikkusega board, siis milline on ohtlik, selline laud tabab ilmselt tema OOP calling ranget päris soliidselt.
    Liigitamise küsimus. Väga ohtlik board on minu jaoks neli kaarti ühest mastist või siis 2;7;8;9;10 või<< lisaks veel 3 ühest mastist kaarti, 9;7;7;8;8 jne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES