Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 6099
  1. #1441
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Jutt käib flopist ju, see board on nii wet, et panen 1BB alla potsize made str8-iga. See board on drawhewy ja kindlasti üle ksekmsie ohtlik, keskmiselt ohtlik on pigem ntx selline flop kus on saadaval FD ja 1 gutshot: 8KA


    See flopi bet mulle ei meeldi, ja ilmselt tal seal see 7x on või oleme juba flopil taga, ja ta kardab paardunud turni. A9 callin agr vastu passiivse vastu tundub fold parem. ja callin alates 7x, lootes, et ta slows J9+
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 26.02.10 at 12:20

  2. #1442
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    http://pokertube.com/free-poker-vide...ist=100&page=2

    Olivier Basquet= livb112, adonis112(starsis)

  3. #1443
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Busquet?

  4. #1444
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Busquet?
    jup

  5. #1445

    Re: HU korner

    Online pro. Ha-he

  6. #1446
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Online pro. Ha-he
    Vaata ta SS-i ka ikka, nii starsis, kui ftp's.

  7. #1447
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Vaata ta SS-i ka ikka, nii starsis, kui ftp's.
    Starsist ei saa vaadata ilma liitumata. Tegu on parima HUSNG mängijaga maailmas. Ta on selline, kes mängib ükskõik kellega ja adjustib lihtsalt liiga haigelt.

    Adonis112 10.403 $75 $2.125 2% $776.453 WLLLLLWL 92 PokerStars x

    livb112 30.939 $42 $948 5% $1.314.496 LLWLWWNL 93 FullTilt x

  8. #1448

    Re: HU korner

    Uuups, usu veel seda PTR. :D

  9. #1449
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Uuups, usu veel seda PTR. :D
    100k cashis kaotas vähemasti sellepärast, et ta konto häkiti ja opeshoveti bukkwildi kontole, kes on muuseas eestlane.

  10. #1450

    Re: HU korner

    Vb siin teemas küsitud, aga andke häid HU sng õpetusi/artikleid täielikule algajale HU sng'des, olen 6max cashi lasknud, aga HU sng hakkas huvitama nüüd.

  11. #1451
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    http://forumserver.twoplustwo.com/58...osting-178357/ Baboon vaata seda alustuseks. + terve 2+2 NLHU thread

    WTF ma võitsin mingi 0.2 või veidi rohkema BB pealt mängu ära igatahes alla 1BB see vastane võib küll elu TILTIS olla aga chatt jäi tühjaks.

  12. #1452

    Re: HU korner

    peaks vist pigem Starsi teemasse panema, aga kas kellelgi on veel nii olnud, et mõlemad acceptivad rematchi ja mitte midagi ei toimu? Mul enamasti lähevad rematchid käima, aga kaks juhtumit on olnud, kus lihtsalt ei toimu. Oli just üks ilge fish kotti püütud ja nüüd sai minema :(((

  13. #1453

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    peaks vist pigem Starsi teemasse panema, aga kas kellelgi on veel nii olnud, et mõlemad acceptivad rematchi ja mitte midagi ei toimu? Mul enamasti lähevad rematchid käima, aga kaks juhtumit on olnud, kus lihtsalt ei toimu. Oli just üks ilge fish kotti püütud ja nüüd sai minema :(((
    On ka endal juhtund ja enamus kordadest fishide avstu

  14. #1454
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    peaks vist pigem Starsi teemasse panema, aga kas kellelgi on veel nii olnud, et mõlemad acceptivad rematchi ja mitte midagi ei toimu? Mul enamasti lähevad rematchid käima, aga kaks juhtumit on olnud, kus lihtsalt ei toimu. Oli just üks ilge fish kotti püütud ja nüüd sai minema :(((
    see tähendab seda, et ollakse busto - arvel pole piisavalt vahendeid, et uut mängu alustada.

  15. #1455

    Re: HU korner

    arusaadav

  16. #1456
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    Türbel, ah et selles on siis asi :)

  17. #1457

    Re: HU korner

    Siis ma olen küll oma 10lt inimeselt viimased dollarid ära võtnud :D

  18. #1458
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner

    Suht tihti juhtub sellist asja...kahjuks või õnneks...aga kui nad nii dongid ei oleks ega siis nad vist bustoks ei läheks ka

  19. #1459
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Kuidas teha kõige lihtsamini inimesele selgeks, kes arvab, et full ring ei ole õnnemäng, aga HU on? Eile tekkis päris suur vaidlus no ma ei saa aru kuidas saab niisugust asja raiuda, ise pidi veel pokernews.ee kasutaja olema ja pokkeriga tegelenud üle kahe aasta. Kaarte ma lõpuks kasutada ei tohtinud ja kõige krooniks oli tema arvates piisavalt tugev näide kui temal on 22 ja minul AA siis tema saab floppi 2 ja mina lähen AI ning kaotan, üritasin siis seletada, et sellist asja juhtub umb 20% ajast aga no ei, tema saab ja mina ei saa ja ongi õnn. Siis seletas veel midagi pot oodsidest mööda minnes, mis ei puutund pm absoluutselt asjasse.. Järgmiseks ütles, et ma lähen iga käsi AI ja on ikka loto sest tõmban ära nõrgema pasaga. seletasin siis, et ma callin su ainult parema käega ja olen rõõmus kui saan 70/30 olukorra ju. Ei no ikka õnn ja tema muudkui tõmbab floppi ära ja mina dead. Lõpuks otsustas ta lihtsalt vaidluse lõpetada ja ütles, et tema kaladega ei vaidle. Ütlesin seepeale kala või mitte, aga mu seisukoht on õige ja pole vahet kas ma olen Full ringis või HU-s lucki% jääb kaartide kätte jaotumisel samaks, aga skillz tuleb HU-s mängu rohkem kui fullringis, sest seal me paratamatult ei mängi sama palju kaarte kui HU-s ja buttonil oleme kümnel korral ühe korra mis annab meile parima positsiooni, HU-s aga üle iga ühe korra. Mis tähendab, et me oleme positsioonis ja saame kontrollida kogu käe käiku olenemata kaartidest mis meil käes on palju tihedamini kui siis Fullringis. Tee mis sa teed, aga ei jõudnud ikka see vaidlus kuhugi 1 raiub üht ja teine teist, lõpuks otsustas ta lihtsalt vait jääda ja ma jätsin kah asja rahule.
    Aga kuidas siis teha selgeks sellisele inimesele, seltskonnas oli palju pokkeriväliseid aga sellest huvituvaid inimesi ja tahtsin oma seisukohta kaartidega põhjendada, et kõik saaks aru, aga kaarte ei tohtinud kasutada. :D

  20. #1460
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: HU korner

    Milleks peab kellegile midagi selgitama, kes on omal arvamusel, las arvab mida tahab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES