Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 74, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2464727374757684124174 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 6099
  1. #1461

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kuidas teha kõige lihtsamini inimesele selgeks, kes arvab, et full ring ei ole õnnemäng, aga HU on? Eile tekkis päris suur vaidlus no ma ei saa aru kuidas saab niisugust asja raiuda, ise pidi veel pokernews.ee kasutaja olema ja pokkeriga tegelenud üle kahe aasta. Kaarte ma lõpuks kasutada ei tohtinud ja kõige krooniks oli tema arvates piisavalt tugev näide kui temal on 22 ja minul AA siis tema saab floppi 2 ja mina lähen AI ning kaotan, üritasin siis seletada, et sellist asja juhtub umb 20% ajast aga no ei, tema saab ja mina ei saa ja ongi õnn. Siis seletas veel midagi pot oodsidest mööda minnes, mis ei puutund pm absoluutselt asjasse.. Järgmiseks ütles, et ma lähen iga käsi AI ja on ikka loto sest tõmban ära nõrgema pasaga. seletasin siis, et ma callin su ainult parema käega ja olen rõõmus kui saan 70/30 olukorra ju. Ei no ikka õnn ja tema muudkui tõmbab floppi ära ja mina dead. Lõpuks otsustas ta lihtsalt vaidluse lõpetada ja ütles, et tema kaladega ei vaidle. Ütlesin seepeale kala või mitte, aga mu seisukoht on õige ja pole vahet kas ma olen Full ringis või HU-s lucki% jääb kaartide kätte jaotumisel samaks, aga skillz tuleb HU-s mängu rohkem kui fullringis, sest seal me paratamatult ei mängi sama palju kaarte kui HU-s ja buttonil oleme kümnel korral ühe korra mis annab meile parima positsiooni, HU-s aga üle iga ühe korra. Mis tähendab, et me oleme positsioonis ja saame kontrollida kogu käe käiku olenemata kaartidest mis meil käes on palju tihedamini kui siis Fullringis. Tee mis sa teed, aga ei jõudnud ikka see vaidlus kuhugi 1 raiub üht ja teine teist, lõpuks otsustas ta lihtsalt vait jääda ja ma jätsin kah asja rahule.
    Aga kuidas siis teha selgeks sellisele inimesele, seltskonnas oli palju pokkeriväliseid aga sellest huvituvaid inimesi ja tahtsin oma seisukohta kaartidega põhjendada, et kõik saaks aru, aga kaarte ei tohtinud kasutada. :D
    tee temaga 101 mängu deal, las tõmbab floppi ära oma 30/70 olukorrad. Kui jutuga ei anna selgeks teha, siis tuleb valusamad meetodid kasutusele võtta.


    Edit: tegelt on su sõbral ikkagi õigus: There is no money heads up, everyones solid.

  2. #1462
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tigrano, sest mulle meeldib vaielda ja seltskonnas oli teisi inimesi ka keda huvitas selle vaidluse lõpplahendus.

    Alaska, täpselt nii ma tahtsingi teha, et jagame mulle AKo ja talle ntx ATs ja vaatame 100 korda, et mitu mulle mitu talle, aga polnd nõus. Küsisin siis huvist, et mis su suurim hit on, vastas, et turkasid ei mängi aga mingi 70$ pot siis kõige suurem vist. Tundisin huvi kohe, et mis limiidis siis. Olenevalt päevast põhiliselt 0.5$/0.10$ sentidega aga vahel ka 1$/2$, siis sai asi kohe selge pildi.....

    There is no money heads up, everyones solid. Ja loodan temaga lihtsalt lauas kohtuda $$$

  3. #1463

    Re: HU korner

    Ma räägin igapäevaselt ühe pokkerimängijaga, kes on sügaval veendumusel, et tema vastastel tuleb rohkem runner-runnereid kui teistel.

  4. #1464
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Mul tuleb ka päris palju neid runnereid.

    Aga tglt tahtsin ma küsida kuidas sellises olukorras mängida?!

    Vastane oli suht selline agro ja oli end flippidega tasa mänginud.
    Tagant järgi paneks ta FD peale Asxs, A ei ole väga suur ma arvan kuna limpis sisse muidu oleks ilmselt raisenud PF.


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    SB (t1525)
    Hero (BB) (t1475)

    Hero's M: 19.67

    Preflop: Hero is BB with K, 9
    SB calls t25, Hero bets t125, SB calls t75

    Flop: (t250) 8, K, 4 (2 players)
    Hero bets t200, SB raises to t1400 (All-In), Hero folds

    Total pot: t650
    Main pot: t650 returned to SB

  5. #1465
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh Vaata postitust
    Mul tuleb ka päris palju neid runnereid.

    Aga tglt tahtsin ma küsida kuidas sellises olukorras mängida?!

    Vastane oli suht selline agro ja oli end flippidega tasa mänginud.
    Tagant järgi paneks ta FD peale Asxs, A ei ole väga suur ma arvan kuna limpis sisse muidu oleks ilmselt raisenud PF.


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    SB (t1525)
    Hero (BB) (t1475)

    Hero's M: 19.67

    Preflop: Hero is BB with K, 9
    SB calls t25, Hero bets t125, SB calls t75

    Flop: (t250) 8, K, 4 (2 players)
    Hero bets t200, SB raises to t1400 (All-In), Hero folds

    Total pot: t650
    Main pot: t650 returned to SB

    Mina ei tõstaks preflop OOP agressiivse vastase vastu K9s

  6. #1466
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Check pre kui vastane aggro ja flopis beti vähem, et ta calliks sind rohkem. As played instacall, sest suuremaid Kuningaid oleks ta prolly tõstnud preflop.

  7. #1467

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1320)
    Hero (SB) (t1680)

    Hero's M: 56.00

    Preflop: Hero is SB with 9, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 5, J, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t120) Q (2 players)
    BB bets t160, Hero raises to t400, BB raises to t1260 (All-In), Hero ?


    Vastase kohta niipalju, et pokerprolabsi andmetel on mänginud umbes 40 mängu ja veidi plussis, enne oli suht fit/foldi mänginud, callinud pre raisesid ATC ja ühe korra ka herole mõistliku 3x 3beti pannud pre, ühe korra ka foldinud hero 3betile. Sellega nagu arvasin, et AK ja kõrgete settide tõenäosus võiks nagu väiksem olla, aga samas ei ole hero käsi sellises kohas mitte eriti tihti hea.

    Küsimus ka selline üldine, et kui hero on on umbes viies nuts nagu praegusel hetkel ja tuleb lihtsalt selline tulevärk vastu, kas heads up sellise poolmõistliku vastase vastu ohtlikul boardil on näiteks rida easy fold/piiripealne otsus/spew?

    Ja teine väga sarnane veel, kui on herol jällegi umbes viies nuts, vastas on passiivne donk, pot väga suur ei ole, riveril on hero bettinud nt 40-60% potist ja vastane paneb MINRAISE. Kas fold oleks võimalik? st herol oleks vaja võita umbes 20% kordadest, aga bluff, split või nõrgem käsi on seal pigem 10-15% kordadest.

    Edit: unustasin mainimata selle käe puhul, et ma siiski panen fit/fold meeste vastu nii 70% kordadest cbeti, seekord jäi vahele.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.03.10 at 01:12

  8. #1468
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kuidas teha kõige lihtsamini inimesele selgeks, kes arvab, et full ring ei ole õnnemäng, aga HU on? Eile tekkis päris suur vaidlus no ma ei saa aru kuidas saab niisugust asja raiuda, ise pidi veel pokernews.ee kasutaja olema ja pokkeriga tegelenud üle kahe aasta. Kaarte ma lõpuks kasutada ei tohtinud ja kõige krooniks oli tema arvates piisavalt tugev näide kui temal on 22 ja minul AA siis tema saab floppi 2 ja mina lähen AI ning kaotan, üritasin siis seletada, et sellist asja juhtub umb 20% ajast aga no ei, tema saab ja mina ei saa ja ongi õnn. Siis seletas veel midagi pot oodsidest mööda minnes, mis ei puutund pm absoluutselt asjasse.. Järgmiseks ütles, et ma lähen iga käsi AI ja on ikka loto sest tõmban ära nõrgema pasaga. seletasin siis, et ma callin su ainult parema käega ja olen rõõmus kui saan 70/30 olukorra ju. Ei no ikka õnn ja tema muudkui tõmbab floppi ära ja mina dead. Lõpuks otsustas ta lihtsalt vaidluse lõpetada ja ütles, et tema kaladega ei vaidle. Ütlesin seepeale kala või mitte, aga mu seisukoht on õige ja pole vahet kas ma olen Full ringis või HU-s lucki% jääb kaartide kätte jaotumisel samaks, aga skillz tuleb HU-s mängu rohkem kui fullringis, sest seal me paratamatult ei mängi sama palju kaarte kui HU-s ja buttonil oleme kümnel korral ühe korra mis annab meile parima positsiooni, HU-s aga üle iga ühe korra. Mis tähendab, et me oleme positsioonis ja saame kontrollida kogu käe käiku olenemata kaartidest mis meil käes on palju tihedamini kui siis Fullringis. Tee mis sa teed, aga ei jõudnud ikka see vaidlus kuhugi 1 raiub üht ja teine teist, lõpuks otsustas ta lihtsalt vait jääda ja ma jätsin kah asja rahule.
    Aga kuidas siis teha selgeks sellisele inimesele, seltskonnas oli palju pokkeriväliseid aga sellest huvituvaid inimesi ja tahtsin oma seisukohta kaartidega põhjendada, et kõik saaks aru, aga kaarte ei tohtinud kasutada. :D
    las võtab suvalise pokkeritoa lobby lahti ja vaatab HU cashi laudu, 100 inimest ei istu HU laudades üksinda lihtsalt lõbu pärast

  9. #1469

    Re: HU korner

    selle kohapeal oleks veelgi lihtsam mõne pro graafik ette näidata. Elukutseline luckboxija.

  10. #1470
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Vahet pole kuidas tõestada üritab. Antud teksti puhul ei usutaks teda nii kui nii. Kaarte ei lubatud kasutada lol :D
    Viimati muudetud Tarq666 poolt : 09.03.10 at 04:03

  11. #1471
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1320)
    Hero (SB) (t1680)

    Hero's M: 56.00

    Preflop: Hero is SB with 9, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 5, J, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t120) Q (2 players)
    BB bets t160, Hero raises to t400, BB raises to t1260 (All-In), Hero ?

    Sellega nagu arvasin, et AK ja kõrgete settide tõenäosus võiks nagu väiksem olla, aga samas ei ole hero käsi sellises kohas mitte eriti tihti hea.

    Küsimus ka selline üldine, et kui hero on on umbes viies nuts nagu praegusel hetkel ja tuleb lihtsalt selline tulevärk vastu,

    Call. Maja on ju vägagi ebatõenäoline, kes checkib 2 korda ette 5X, + ei 3beti ja checki ette TT, JJ, QQ?
    Samuti ma ei usu, et AK ei 3beti. Kui miski tugev hand ta gameplay ja rangega kokku läheks, siis vast 89.

  12. #1472

    Re: HU korner

    ei mäleta, et oleks kunagi suutnud foldida, aga ei mäleta, et oleks ka eriti ees olnud callides.

  13. #1473
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Call. Maja on ju vägagi ebatõenäoline, kes checkib 2 korda ette 5X, + ei 3beti ja checki ette TT, JJ, QQ?
    Samuti ma ei usu, et AK ei 3beti. Kui miski tugev hand ta gameplay ja rangega kokku läheks, siis vast 89.
    Ma olen maailma kõige sitem foldija, aga kui järele mõelda siis siin tõesti foldiks, ainult super tricky vendade vastu vb calliks. Kergelt overbetib riveri ja 3betshoveb - too strong.

  14. #1474
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Call. Maja on ju vägagi ebatõenäoline, kes checkib 2 korda ette 5X, + ei 3beti ja checki ette TT, JJ, QQ?
    Samuti ma ei usu, et AK ei 3beti. Kui miski tugev hand ta gameplay ja rangega kokku läheks, siis vast 89.
    V: lambi $11 dollari fish ( villain )!

    Õige küsimus: kes overbetbluffib riveris ja siis veel tõste peale rebluffhoveb ( või teeb seda siis tripsiga ). Arvan, et komborange ( pokerstove range !? ) suht ebaoluline siin, sest ta ei käituks kogu oma rangega never samamoodi.

  15. #1475
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tra mina küll ei foldi seda kätt, nii palju tehakse JK KT QT jne ma arvan, et siin on sitaks 2 pair käsi millega donk paugutama võib hakata riveril. Huvitav käsi igatahes huvitav. Samas maja tal siin suht lihtne kokku saada kui OOP range on nii lai J5, T5, Q5 kõik subivad. Aga ma suht ei suuda foldi leida siin veel. Nagu öeldud codecci poolt liin on tugev riveroverbet + shove kuid ma ei oska foldida seal ikka.

    Ja nagu sa mulle juba ütlesid, minraise karda nagu surma või tuld. Peab hakkama foldima passiivsete vastu! See on raudselt profit!
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 09.03.10 at 14:52

  16. #1476
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma räägin igapäevaselt ühe pokkerimängijaga, kes on sügaval veendumusel, et tema vastastel tuleb rohkem runner-runnereid kui teistel.
    Halbadel mängijatel näebki neid rohkem kui headel, sest head mängijad ei taha runner-runner võimalusega showdownile minna :)

  17. #1477

    Re: HU korner

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1955)
    BB (t1045)

    Hero's M: 21.72

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    Hero bets t120, BB calls t60

    Flop: (t240) Q, 5, A (2 players)
    BB checks, Hero bets t120, BB calls t120

    Turn: (t480) 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets t300, BB calls t300

    River: (t1080) K (2 players)
    BB bets t505 (All-In), Hero folds

    Total pot: t1080


    Standard? Tüüp oli floater ja Herocaller, kui riveriks board paardus ja mina bettisin, siis callis J high-ga maha. eeldada võib, et nõrgema käega võtaks ta check/call line?

  18. #1478
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Kas on mingi variant, et sa checkid selle riveri järgi? KUi sellist võimalust pole, siis ta läheks pigem C/R või? Ja kas pole mingit varianti, et tal on busted FD? Türr kui siukseid folde peab hakkama tegema, siis on küll elu karm ja ebaõiglane.
    Palju me siin head peame olema, et oleks +EV? pm paned siin vastase 100% riverdatud või turnitud open enderi peale. Sick käsi, kui Selle 2+2 paned, ole hea viska siia ka link.

  19. #1479

    Re: HU korner

    Põhimõtteliselt peab ta aru saama, et tal pole siin mingisugust fold equityt ja tema eelnev mäng näitas, et ta lasi mul pigem boardi mängida, et siis herocalle teha. Flushdraw on reaalne, aga kun preflop callis, siis sisaldab ikkagi Jd. potoddsid on head, aga vist mitte nii head....

  20. #1480
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    Kui on readid. Kurat, board keerati ikka täiesti ära. Fold ilmselt õige siin. Arvestades, et fold equety meie suhtes puudub ja chipse jääb ka meile veel. Ma isiklikult ei suuda foldida vist, aga peaksin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES