Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 305 EsimeneEsimene ... 2767757677787987127177 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 6099
  1. #1521

    Re: HU korner

    camu, mis su FTP kasutaja on? Railiks hea meelega, kui sa vastu pole.

    Tänud vastuse eest Tarq666!

  2. #1522
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    potu55

  3. #1523

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Ära muretse. See on easy shove. Kuna ta pasiivselt mängis ja nüüd näitas tugevust, siis on shove väga hea, kuna saad kindlamalt ees olles nupud sisse ta TPTK, overpairi, flush drawi puhul. Sette ei maksa karta, nende tõenäosus siin üliväike.
    Täpselt nii. kui 42 käes oleks, siis võibolla leiaks foldi üles. Aga vaevalt.

  4. #1524
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    4debiilikut lihtsalt foldivad üksteise võidu.
    haige.

  5. #1525
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    4debiilikut lihtsalt foldivad üksteise võidu.
    haige.
    See nii rigged... ühes paaris tuli vend online ika lõpuks ja sai läbi see seal, aga no selle paari järgi ootame veel 20min, kuigi juba 35min oleme tühja oodanud niigi:) Sooo Sickk..

  6. #1526
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HU korner

    donkasin kiirelt maha:D

  7. #1527
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Kogemuste põhjal näidis käsi küsimuse esitamiseks:
    Villiani standard line on donkbetida half pot ja flopi calli puhul second barrel lasta.

    Hero: 1500
    Villian: 1500

    blinds,
    15/30

    Button hero 87

    Preflop: hero min raises, villan calls

    pot 120
    flop Q92

    villan bets 60, hero calls 60

    pot 240
    turn A

    villian bets 120, hero re-raises ?

    Mis oleks kõige EV+ move selles olukorras? Mis võiks olla 3-bet suurus sellises semibluffi olukorras(et juhul kui vastane shoveb, et jätta foldimis ruumi?).

  8. #1528

    Re: HU korner

    Miks sa flopi callid kui sul on read et ta 2barreldab?

  9. #1529
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Miks sa flopi callid kui sul on read et ta 2barreldab?
    Et turni puhul uuesti callida ja anda võimalus talle riveril bluffida või stackida. Kui ei tule, siis semibluff 3-betida, et turnis pot maha võtta?

  10. #1530

    Re: HU korner

    standard line oleks limiidist üles liikuda, kus standardina ei donkbetita :-).
    Antud juhul ma raiseks flopis, kui callib, siis turnis saab tõenäoliselt tasuta kaardi. Kui sul on read, et turnis paneb uuesti, siis sama raha mis sa turnis callimiseks maksaks, saaksid flopist fold equityt osta.
    Kui ta teeb seda pidevalt, siis on ta range väga lai, masti callides taga ajada pole nagu mõtet, ta ei maksa su suurt betti /raiset riveril kinni. Kui arvad, et maksab, siis calli turn.

    Antud olukorras see turni A ja second barrel on väga imelik tema poolt, tegemist vastasega, kes ei mõtle ja automaatselt nuppe vajutab, seega oota ära olukord, kui sul on käsi olemas ja calli maha ta 3 barrelit.

  11. #1531

    Re: HU korner

    kui sa raiseksid flopil oleks su pot equity suurem ning semibluff samas odavam. isegi kui calli saad on sul positisioon ning initsiatiiv, saaksid ise bettida paljusi turne. tunduks nagu parem plaan....

    tho ma ei mängi eriti hu.

    edit: alaska jõudis ette

  12. #1532
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    standard line oleks limiidist üles liikuda, kus standardina ei donkbetita :-).
    Antud juhul ma raiseks flopis, kui callib, siis turnis saab tõenäoliselt tasuta kaardi. Kui sul on read, et turnis paneb uuesti, siis sama raha mis sa turnis callimiseks maksaks, saaksid flopist fold equityt osta.
    Kui ta teeb seda pidevalt, siis on ta range väga lai, masti callides taga ajada pole nagu mõtet, ta ei maksa su suurt betti /raiset riveril kinni. Kui arvad, et maksab, siis calli turn.

    Antud olukorras see turni A ja second barrel on väga imelik tema poolt, tegemist vastasega, kes ei mõtle ja automaatselt nuppe vajutab, seega oota ära olukord, kui sul on käsi olemas ja calli maha ta 3 barrelit.
    Mängin FTP 6,25$ turbosid ja seal on neid donkbettoreid päris palju, kes klõpsivad half-pot või suuremaid bette. Turbode puhul on kahjuks see jama, et vahel on card dead run ja ei jõua piisavalt head kätt ära oodata, et vastane vahele võtta. 3-betida neid nõrga käega on ohtlik, kuna tunduks justkui, et nad lahmivad väga kergekäeliselt. Ja lõpuks pärast pikka foldimist, kui saan hea käe, siis nad nagu soulreadiks ja taipavad, et tuleks foldida. Ühesõnaga 3-bet valuetamine ja bluffimise ebaõnnestumised panevad kahtlema, kas mängin donk bet aggrode vastu õieti.

  13. #1533

    Re: HU korner

    ma tean jah, et 6 ja 11 donkbetitakse harjumatult palju. Mina prooviks teada saada, millega vastane seda teeb.
    Kui ta esimene kord checkib ja mina cbetin ja tema foldib, siis võib juba eeldada, et donkbet tal päris bluff ei ole.
    Kui ta kohe esimene kord donkab, kui mina olen preflop tõstnud, siis tavaliselt panen ta keskmise-madala paari peale ja olenevalt boardist foldin-callin.
    Kui vastane autodonkab iga kord, siis hakkan aegajalt bluffraisema kuivast flopist, eriti kui A või K on flopis.
    Üldjuhul ajavad nad ikkagi alati oop oma raha sisse ja see ei saa kunagi kasulik olla esimestel levelitel.
    Mida ma aga mittekunagi ei tee on see, et ma hakkaksin neile "vastu mängima", mingi K6s nende donkbetti tõstma 89J boardil ja teist barrelit laskma.

    Pea valutab rämedalt, raske mõtteid selgeks teha, loodetavasti said midagi aru.

  14. #1534
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    ma tean jah, et 6 ja 11 donkbetitakse harjumatult palju. Mina prooviks teada saada, millega vastane seda teeb.
    Kui ta esimene kord checkib ja mina cbetin ja tema foldib, siis võib juba eeldada, et donkbet tal päris bluff ei ole.
    Kui ta kohe esimene kord donkab, kui mina olen preflop tõstnud, siis tavaliselt panen ta keskmise-madala paari peale ja olenevalt boardist foldin-callin.
    Kui vastane autodonkab iga kord, siis hakkan aegajalt bluffraisema kuivast flopist, eriti kui A või K on flopis.
    Üldjuhul ajavad nad ikkagi alati oop oma raha sisse ja see ei saa kunagi kasulik olla esimestel levelitel.
    Mida ma aga mittekunagi ei tee on see, et ma hakkaksin neile "vastu mängima", mingi K6s nende donkbetti tõstma 89J boardil ja teist barrelit laskma.

    Pea valutab rämedalt, raske mõtteid selgeks teha, loodetavasti said midagi aru.
    Väga head nõuanded. Ma pole veel parimat adjustimist neile leidnud aga arvan, et peagi leian. A ja K puhul olen sama 3-bet taktikat kasutanud kuival flopil. Üldiselt proovingi valuetamise peale mängida aga turbodes mõnikord, lihtsalt kaardijooks nii kehv, et 3 leveliks on juba 1/3 stackist läinud. Samas ju need olukorrad pole nii hästi meelde jäänud, kus ma turniiri alguses donk betijad olen ära stackinud. Kiiruga võidan ja liigun edasi. Vb ei peakski muretsema, peaasi, et long runnis võidaks.

    Agro donkarite vastu proovisin kasutada ka pre-flop limpimise taktikat. Jällegi mõnede vastaste puhul toimis ja mõndasid ei suutnud readida.

  15. #1535
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Mulle meeldib kui lauda istub notega mängija.
    3. käsi:
    Full Tilt No-Limit Hold'em, 57.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1545)
    Hero (SB) (t1455)

    Hero's M: 32.33

    Preflop: Hero is SB with J, 3
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) A, 3, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB raises to t180, Hero calls t120

    Turn: (t480) A (2 players)
    BB bets t240, Hero calls t240

    River: (t960) 10 (2 players)
    BB bets t1065 (All-In), Hero calls t975 (All-In)

    Total pot: t2910

    Results:
    Hero had J, 3 (two pair, Aces and threes).
    BB had K, 9 (one pair, Aces).
    Outcome: Hero won t2910

    edit: tulemus ka
    ja note oli: aggro, stabby, floaty
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 17.03.10 at 20:18 Põhjus: go back to russia

  16. #1536
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Tahaks öelda "well played", aga kahjuks ei tea su notet ja/või tulemust.

  17. #1537
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Mul küsimus Andu, et kui ta betib riveril 650 ja sul ainult see sama note, kas siis kah insta callid?
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 18.03.10 at 12:22

  18. #1538
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mul küsimus Andu, et kui ta betib riveril 650 ja sul ainult see sama note, kas siis kah insta callid?
    see shove callimine instacall küll ei olnud, aga kui ta poleks shovenud, oleksin suurema tõenäosusega foldinud.

  19. #1539
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mulle meeldib kui lauda istub notega mängija.
    +1

    Selle vastasega kokku mingi 11 mängu teinud.
    -Küsimus, milline on note? :P


    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 597257
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1160.00 M = 38.67
    Hero (BTN/SB): t1840.00 M = 61.33

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 A
    Hero raises to t40, BB raises to t120, Hero calls t80

    Flop: (t240) Q 3 8 (2 players)
    BB bets t140.00, Hero calls t140

    Turn: (t520) 5 (2 players)
    BB bets t140.00, Hero raises to t280, BB calls t140

    River: (t1080) 8 (2 players)
    BB bets t100.00, Hero raises to t1300, BB folds

    Final Pot: t1280
    Hero shows 7 A





    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 597258
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t880.00 M = 29.33
    BTN/SB: t2120.00 M = 70.67

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 A
    BTN/SB raises to t40, Hero raises to t120, BTN/SB calls t80

    Flop: (t240) 6 J J (2 players)
    Hero bets t100.00, BTN/SB calls t100

    Turn: (t440) 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100.00, Hero calls t100

    River: (t640) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t1760.00, Hero calls t560 all in

    Final Pot: t1760
    Hero shows 9 A
    BTN/SB shows K Q
    Hero wins t1760.00

  20. #1540

    Re: HU korner

    midagi sellist, et kui pihta saab, paneb pot size beti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES