Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 305 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 6099
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Tegelen ise ka "natuke". :)
    no shit

  2. #122

    Re: HU korner

    Hi guys!


    Villain is a loosing player, very very straight forward, **** his money in only w/ nuts, I have seen him check calling two streets w/ TP GK, and then checking the river also on a pretty dry board. Also his line w/ a draw is check call.
    We haven't 4betted him not even once, so I decided to flat pre.
    His threebetting range would be about A2s+, A8+, KJ+, QJ, 77+.
    I think he was pretty frustrated, cause we had been 3betting him pretty wide and he didn't really adjust well and because of the frustration factor, I tanked for a while and then made a crying call.
    So what would you do on the turn against a nit like this?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) ($368.25)
    BB ($382)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    Hero bets $6, BB raises to $24, Hero calls $18

    Flop: ($48) K, 5, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $33, BB calls $33

    Turn: ($114) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $88, BB raises to $325 (All-In),


    See on inglise keeles, sest ma panin selle 2+2te algul ja siis mõtsin et panen siia ka, et mis eesti HU prod ütlevad, ei viitsind lihtsalt eesti keeles ümber kirjutada.
    Endale tundus huvitav spot lihtsalt.


    ROHVEL - tärnidega sõna on "p.uts" nagu paneb.

  3. #123

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas groams
    ROHVEL - tärnidega sõna on "p.uts" nagu paneb.
    ;D ;D ;D

    Aga call imo, nagu juba ütlesin, ta teeb seda AdKx KxQd ja mõnikord muu prahiga ka. 5-t sisaldavaid käsi ta ranges praktiliselt pole.

  4. #124
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    I'd fold. Selleks peab ikka päris agro mäng olema, et see call teha. Check-raise on siiski päris tugev muuv üldjuhul, eriti non-grinderi poolt.

  5. #125

    Re: HU korner

    No, nende readide järgi ütleks, et fold aga muidu on standard HU call.

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Esiteks, kas sellise vastase vastu just ei peaks 4beti tegema ? Sest kui ta on flopis fit-or-fold, very very straightforward, nit mängija siis sa ei saa häid spotte oma ässadega ( nagu see siingi ) ja mida rohkem raha pre sisse läheb, seda parem sulle ; lisaks veel see, et vastane juba frustrated ning stackib ennast lightimalt ära ka preflop kuna sa palju 3bettinud ka teda ju.

    Antud käe foldiks arvatavasti selliste readidega, sest nittide vastu 3flush paardunud flopil ässadega ennast ära stackida ei ole just selline mäng, mida peaks selliste vastu mängima.

  7. #127

    Re: HU korner

    Mulle näiteks ei meeldi HUppis minna 4-bet sõtta. Tavaliselt lõppeb see sellega, et hakatakse light 5-bettima ja varsti on 33 preflop push juba +EV. Selline variance võib vahepeal kole bitchine olla.

  8. #128
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Tegin väikse HU video ühe teise foorumi jaoks, aga ma pole ka kade seda siin jagada. Video on 50 minti pikk ja sattus mingi amazing run (loe +200BB/100).

    www.timmu.planet.ee/pokker/NL50compress.avi

    Kuna ei taha, et kodulehe bandwith üle ei lasta võtan varsti lingi maha.
    Timukasr kas seda videot veel kuidagi saaks. Vaataks ka nii huvi pärast!

  9. #129
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    I'd fold. Selleks peab ikka päris agro mäng olema, et see call teha. Check-raise on siiski päris tugev muuv üldjuhul, eriti non-grinderi poolt.
    missa siin üldse siis calliksid ä? või bet-calliksid?

  10. #130
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Hi guys!


    Villain is a loosing player, very very straight forward, **** his money in only w/ nuts, I have seen him check calling two streets w/ TP GK, and then checking the river also on a pretty dry board. Also his line w/ a draw is check call.
    We haven't 4betted him not even once, so I decided to flat pre.
    His threebetting range would be about A2s+, A8+, KJ+, QJ, 77+.
    I think he was pretty frustrated, cause we had been 3betting him pretty wide and he didn't really adjust well and because of the frustration factor, I tanked for a while and then made a crying call.
    So what would you do on the turn against a nit like this?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) ($368.25)
    BB ($382)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    Hero bets $6, BB raises to $24, Hero calls $18

    Flop: ($48) K, 5, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $33, BB calls $33

    Turn: ($114) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $88, BB raises to $325 (All-In),


    See on inglise keeles, sest ma panin selle 2+2te algul ja siis mõtsin et panen siia ka, et mis eesti HU prod ütlevad, ei viitsind lihtsalt eesti keeles ümber kirjutada.
    Endale tundus huvitav spot lihtsalt.


    ROHVEL - tärnidega sõna on "p.uts" nagu paneb.
    Sina oled agresiivne olnud 3bet pottides?

    Kui nii siis imo ta range on AA, AK, KK,55, 56s, 45s, 44 võibolla KxQd, flushi siin tal never pole. Millise otsa sa neist komistasid, see on juba puhas variatsioon. KK ja 55,44 ma ei ole kindel, kas ta shippiks, äkki slowplayks neid riverini. Ehk suurema kaalu annaks AK,AA, 45s,56s,KQd. pot oddse arvestades ma siin foldima väga ei kipu.

  11. #131

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Timukasr kas seda videot veel kuidagi saaks. Vaataks ka nii huvi pärast!
    Vist ei ole, sakkis nigunii, olin tollal fish. Võin uue teha.

  12. #132
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Vist ei ole, sakkis nigunii, olin tollal fish. Võin uue teha.
    Kui see sulle tüli ei teeks võiksid teha küll. Ma arvan, et neid kes sellest huvitatud oleks siin veel. Võiksid siis juurde rääkida, et miks midagi teed jne. Täislaks noh! ;D

    Mina igatahes ootan huviga.

  13. #133
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: HU korner

    Ma ei tea noh....olen küsinud selle kohta 2 korda pole saanud ühtegi vastust ja siin näedsa timukas suvatses kohe vastata :) aitähh

    aga tegelikult ma ikka ootan seda huviga ja üldse kõiki HU videosid eriti andu oma :P

  14. #134
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Timukasr võiksid teha HU sitngo, sest ma pole üheski toas näinud NL10 heads upi et sellega võrdne mäng oleks vast 5.50 HUsitngo.
    ootaks huviga.

  15. #135

    Re: HU korner

    Tegin video ära. Väga hea ei ole, kuna tegin esimest korda. Ei tea kui palju mu mõminast aru on saada. Video ise ka tuli üsna igav, midagi huvitavat ei juhtunud ja tagatipuks jäin veel miinusesse. Eks vaadake, kui palju uut näete jne, kindlasti postitage ka küsimusi kindlate situatsioonide kohta jne.

    http://www.upload.ee/files/145103/NL100HU.wmv.html - ca 50MB 55min

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Timukasr võiksid teha HU sitngo, sest ma pole üheski toas näinud NL10 heads upi et sellega võrdne mäng oleks vast 5.50 HUsitngo.
    ootaks huviga.
    Ei ole SNGdesse nii süvenenud, et oleksin piisavalt pädev selle kohta video tegemiseks.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Ma ei tea noh....olen küsinud selle kohta 2 korda pole saanud ühtegi vastust ja siin näedsa timukas suvatses kohe vastata aitähh

    aga tegelikult ma ikka ootan seda huviga ja üldse kõiki HU videosid eriti andu oma
    Sa pole minu poole kunagi otse pöördunud, nagu daljoh, sestap ei tundnud end puudutuna :P (sest mul seda vana video miskipärast alles ei ole enam).

  16. #136

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Sina oled agresiivne olnud 3bet pottides?

    Kui nii siis imo ta range on AA, AK, KK,55, 56s, 45s, 44 võibolla KxQd, flushi siin tal never pole. Millise otsa sa neist komistasid, see on juba puhas variatsioon. KK ja 55,44 ma ei ole kindel, kas ta shippiks, äkki slowplayks neid riverini. Ehk suurema kaalu annaks AK,AA, 45s,56s,KQd. pot oddse arvestades ma siin foldima väga ei kipu.
    Tema rangest võtaks välja 56s ja 45s 55 ja 44 ei ole.
    Aga davy, miks tal siin flushi kunagi ei ole?

  17. #137
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr

    Sa pole minu poole kunagi otse pöördunud, nagu daljoh, sestap ei tundnud end puudutuna :P (sest mul seda vana video miskipärast alles ei ole enam).
    Mul on see olemas. Kui loa annad võin uppida. See upload.ee vist kõlbab selleks?

  18. #138
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Tema rangest võtaks välja 56s ja 45s 55 ja 44 ei ole.
    Aga davy, miks tal siin flushi kunagi ei ole?
    AA ok sa andsid talle mingi range already, mõtlesin et tegemist pre monkey 3bettoriga. Enivei siis on siin SNAP SNAP call. Tegemist on küll nitiga, aga 3b potis ta kas betiks oma FD välja K high flopil(sul ei ole siin ju midagi) või siis check raiseks, pot on liiga suur, et keegi siin ilma meeletu põhjusega FD OOP cold callib. Liiga palju imelikke asju peaks juhtuma, et tal siin flush oleks.

    Või mis mängijaga sa mängisid? Superfishiga?

  19. #139

    Re: HU korner

    Ei olnud superfish, lihtsalt kaotav ülistraightforward donk.

  20. #140

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Mul on see olemas. Kui loa annad võin uppida. See upload.ee vist kõlbab selleks?
    Anna tuld.

Lehekülg 7, kokku 305 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES