Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 305 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 6099
  1. #141
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: HU korner

    http://www.megaupload.com/?d=PU6V8RRP
    Olemas. Upload.ee ei võtnud vastu, kuna faili suurus natu üle 100MB.

  2. #142

    Re: HU korner

    Praegu oli väga huvitav vastane HUSNG 6$. Vend foldis 95% kätest preflop, siis kui blindid olid 50/100, muutus järsku agressiivseks, läksime flopist allin, tõmbas flushdraw ära ja järgmine käsi coinflip talle 88 vs KJ. Mingi hea taktika?

  3. #143
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mingi hea taktika?
    Rahast lahti saamiseks suht-koht jah.

  4. #144
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Praegu oli väga huvitav vastane HUSNG 6$. Vend foldis 95% kätest preflop, siis kui blindid olid 50/100, muutus järsku agressiivseks, läksime flopist allin, tõmbas flushdraw ära ja järgmine käsi coinflip talle 88 vs KJ. Mingi hea taktika?
    mängisin ka ise vahepeal paar 6-st nüüd ja tundus, et vastased olid vastupidi - väikeste blindidega olid loose`id ja kui blindid tõusid või stack vähenesläksid ebainmlikult tightiks.

  5. #145

    Re: HU korner

    nii ta on jah üldiselt, aga see oligi haruldane vend, ma tõstsin enamuse aega any two ja ta foldis tõesti kõik käed ja samuti foldis enamuse oma buttonist. Madalate blindidega callis 2 kätt, 77 ja Qx. Täitsa huvitav kogemus oli, ma vaatasin tõesti, et blindib surnuks ennast.1500-700 las julmalt foldi igatahes. Mingi peterburi vend, kui oli Venemaa Sankt peterburg.

  6. #146

    Re: HU korner

    selle lõpuks tight muutumise kohta veel, et pole üldsegi haruldane, kui ma lõpuks 15bb pealt pushima hakkan, siis folditakse 300-ni ennast.
    Üks asi on veel. Ma arvestan oma preflop tõstete juures püüdlikult effective stacke ja implied oddse, teen 3x, 2,5 ja minraise vastavalt stackide suurusele, aga ausaltöeldes pole sellel erilist pointi, kuna 3bette tehakse niivõrd vähe. Kas tasub tuleviku mõttes suuremate limiitide pärast ikka niimoodi edasi mängida, või panna hea käega 4-5x ja halvema käega limpida? Alguse poole niimoodi igatahes tegin ja kasum oli suurem. Sama teema cbetiga, vabalt võib käega ainult cbettida, kuna keegi ei vahi boardi, vaid ainult oma kaarte. Mis limiidist see muutub?

  7. #147
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Tegin video ära. Väga hea ei ole, kuna tegin esimest korda. Ei tea kui palju mu mõminast aru on saada. Video ise ka tuli üsna igav, midagi huvitavat ei juhtunud ja tagatipuks jäin veel miinusesse. Eks vaadake, kui palju uut näete jne, kindlasti postitage ka küsimusi kindlate situatsioonide kohta jne.

    http://www.upload.ee/files/145103/NL100HU.wmv.html - ca 50MB 55min
    Väga hea, et vaadata saab. Polegi HU videosid vist eriti vaadanud.
    Ma olen üsna vähe HU mänginud, aga mulle tundub, et mingi 72/70 statid on suht lihtsalt abusetavad mõtlevale vastasele, mida ka esimene vastane mõnuga tegi oma light 3bettide ja 4bettidega - adjustes ära juba 20 käega.

    Table selection on sul edasi väga hea, sest ülejäänud vastased on tõesti kehvemad.
    Samas see viimane vastane isegi oma väga imeliku 98/2/1 stiiliga completes sinu 72/70/6 stiili väga hästi, kuigi ta võibolla ise ei saanud sellest aru. Kui vastane callib nii palju, ei ole mõtet nii palju bluffida mu meelest. No vastane hittis ka meeletult, aga ikkagi.
    Seega mu meelest vastased adjustisid ennast (või sobisid ilma adjustimata), aga sina ei adjustinud piisavalt.

    See minu tagasihoidlik hinnang, kes ma olen ka umbes täpselt nullis oma lifetime HUga.

  8. #148
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    selle lõpuks tight muutumise kohta veel, et pole üldsegi haruldane, kui ma lõpuks 15bb pealt pushima hakkan, siis folditakse 300-ni ennast.
    Üks asi on veel. Ma arvestan oma preflop tõstete juures püüdlikult effective stacke ja implied oddse, teen 3x, 2,5 ja minraise vastavalt stackide suurusele, aga ausaltöeldes pole sellel erilist pointi, kuna 3bette tehakse niivõrd vähe. Kas tasub tuleviku mõttes suuremate limiitide pärast ikka niimoodi edasi mängida, või panna hea käega 4-5x ja halvema käega limpida? Alguse poole niimoodi igatahes tegin ja kasum oli suurem. Sama teema cbetiga, vabalt võib käega ainult cbettida, kuna keegi ei vahi boardi, vaid ainult oma kaarte. Mis limiidist see muutub?
    HU on nii villain dependant game, et see pmst käibki nii. Paljud dongid, kes minuga istuvad ongi eelnevalt mänginud $6 omasid ja siis nö. vist kaotusi tagasi tulnud tegema. Vabalt võid hea käega panna 4-5bb-d ja cBettida ainult siis kui sul käsi ( või siis väga fry flopid aint ), sest vastased ei oska sellele adjustida vaid ikka on loose-passive. Kõrgemal ikka läheb asi aggromaks - kuid mitte midagi ületamatut.

  9. #149

    Re: HU korner

    Nojah, see se probleem ongi, minu limiidil ei ole keegi oma kaotusi tagasi tegemas ja gamblemas, mingi nitikari istub vastas ja limpcallib. Ah eks sa mäletad isegi.

  10. #150

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Väga hea, et vaadata saab. Polegi HU videosid vist eriti vaadanud.
    Ma olen üsna vähe HU mänginud, aga mulle tundub, et mingi 72/70 statid on suht lihtsalt abusetavad mõtlevale vastasele, mida ka esimene vastane mõnuga tegi oma light 3bettide ja 4bettidega - adjustes ära juba 20 käega.

    Table selection on sul edasi väga hea, sest ülejäänud vastased on tõesti kehvemad.
    Samas see viimane vastane isegi oma väga imeliku 98/2/1 stiiliga completes sinu 72/70/6 stiili väga hästi, kuigi ta võibolla ise ei saanud sellest aru. Kui vastane callib nii palju, ei ole mõtet nii palju bluffida mu meelest. No vastane hittis ka meeletult, aga ikkagi.
    Seega mu meelest vastased adjustisid ennast (või sobisid ilma adjustimata), aga sina ei adjustinud piisavalt.

    See minu tagasihoidlik hinnang, kes ma olen ka umbes täpselt nullis oma lifetime HUga.
    Vb tõesti. Mu üks suurimaid probleeme on calling stationite vastu mängides, sest mulle meeldib sitaks bluffida. Täna näiteks 9 buy-ini miinuses :(. Sul on õigus, peab ikka tightemaks kah võtma.

  11. #151

    Re: HU korner

    selline käsi. tegemist oli mixiva mängijaga, keda oli suht keeruline lugeda. erilisi silmapaistvaid reade tema kohta ei täheldanud. see minraise mis ta preflop tegi, oli tavapärane talle.

    kas flopi otsus oli mõistlik?


    Stacks:
    SB with 2150
    BB with 850


    Blinds: 15/30
    Site: Pokerstars
    Dealt to SB:7♥ 2♥
    Preflop: Hero raises 30 to 60
    BB raises 30 to 90 Hero calls [30]
    Potsize: 180
    Flop: 9♥ Q♥ 3♦
    BB bets [210] Hero raises 1850 to 2060 [ all-in ]
    BB calls [550] [ all-in ] Uncalled bet (1300) returned to Hero
    Potsize: 3000
    Turn: A♣
    Potsize: 3000
    River: 5♦
    Results:
    BB shows a pair of Kings: K♣ K♠
    Hero shows high card Ace: 7♥ 2♥
    BB collected 1700 from pot

  12. #152
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Kui 3bet oli talle tavaline siis ära raisei 72s preflop ;

    flopi allin oli hea.

  13. #153

    Re: HU korner


    starsi 2+.2 heads up 99%. 2 tükki on 5+.25 ka, mille võitsin.
    nagu näha, on minu puhul tegemist stabiilse mängijaga
    aga jah, jube, kuidas vahest lihtsalt mitte ükski käsi vasti ei pea. nagu aru olen saanud, siis on neid kaheseid suht mõttetu toksida, sest 60/40 on tarvis , et ainuüksi nulli jääda.

  14. #154
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Siuke tunne nagu vaataks oma graafikut:D

    full tilt ja sama tase.

    f... kuidas neid graafikuid saab sharkscopest linkida, salvestab png failina ja uppida ei saa:S

  15. #155
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Siuke tunne nagu vaataks oma graafikut:D

    full tilt ja sama tase.

    f... kuidas neid graafikuid saab sharkscopest linkida, salvestab png failina ja uppida ei saa:S
    ma saan ilusti uppida photobucketisse peale seda kui olen lihtsalt desktopile ära salvestanud

  16. #156

    Re: HU korner

    oma arvutisse tuleb jah vahepeal salvestada.


  17. #157
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Heh valus noob, faili nimi tuli salvestamisel jpg-ks muuta.


  18. #158

    HU korner

    selline küsimus/käsi

    Tegemist mängu algusega, teine käsi, tundmatu vastane. preflop oli kahtlane tema poolt, 6bb-ne tõste. viitab kas stealile või monsterile, aga sellel tasemel püütakse oma oreflop monstereid ikka slowplayda ja valuet pigem teistel tänavatel saada.
    küsimus selline, et millise rangega peaks callima vastase shove preflop peale, kui on tegemist mängu algusega ja puuduvad readid.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    SB bets t120, Hero raises to t400, SB raises to t1510 (All-In), Hero calls t1090 (All-In)

    Flop: (t2980) 9, 2, 5 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t2980) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2980) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2980

    Results:
    SB had K, K (one pair, Kings).
    Hero had Q, A (high card, Ace).
    Outcome: SB won t2980


  19. #159
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: HU korner

    IRV @ USERNAME & AVATAR ;D ;D ;D ;D

  20. #160

    Re: HU korner

    esiteks, kasutajanimi tuleneb minu perekonnanimest ja ma kasutan seda juba ammu väga paljudes kohtades, ja avatar oli selline ammu enne Ranka oma. niiet mine irva kuskil mujal.



Lehekülg 8, kokku 305 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES