Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3777858687888997137187 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 6099
  1. #1721
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HU korner

    Kui ta on tight nagu hero ütles, siis on 55 shove -cEV. Sest tema opening range vastu oled 40-60 vähemalt taga (ROI -15% umbes vist). Aga kui ta on hakanud tihedamini avama shortina (stealima) ja on võimeline restealile/3betshovele tihti foldima, siis on sul FEd ja see muudab lükke +cEV-ks. Samas ta on passive. Calli korral saaksime ilusti otsusta postflop, mida ette võtta, aga noh selleks on reade vaja.

    e: tahaks herolt rohkem infot. Sest TP-d üldjuhul ei ole tuntud kui tihedad pre raisejad (~TOP12%), seega oleks vaja veidi rohkem infot. Üldjuhul kui TP tõstab ei ole meil eriti palju FE-d, eriti kui ta on short, seda muidugi juhul kui ta ei muuda oma avamisranget laiemaks olles ise shortim (sest nad avavad väga vähe käsi ja üldjuhul on nõrgad vastased ning ei tahaks coinflipi(parimal juhul) nahka panna mängu, kui vastane on niigi nõrk). Aga v-o on hero arusaam TP-st teine.

    e2: tegelikult olen ma joogine ka, ei pruugi olla kõige adekvaatsem.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 08.06.10 at 16:22

  2. #1722

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kuidas ta eelmised käed käitunud on? on buttonilt tõstnud?
    ma shoveks siin easy..55 ei mängi just afterflop hästi ja ära paari ei viska enam nii hilises staadiumis...

    võib küsida siin, et kui sa 55ga ei lükka, millega siis :D

    see TP ei ütle midagi..kui ta pole ühtegi kätt varem tõstnud, siis foldiks tõenäoliselt, aga noh ikkagi 10bb deep

    kui ta tight, saad fold equitit ka
    See jah kõige lihtsam shove, mis üldse olemas olla saab.

  3. #1723
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Shove, that's pretty much it.

  4. #1724

    Re: HU korner

    väga lihtne shove. Ei maksa keeruliseks ajada. Pocket versus pocket on 1 kord 18-st, ülejäänud korrad oleme ees. Surnud raha kah maas, mõni isegi foldib vahest shovele.

  5. #1725
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Kui ta on tight nagu hero ütles, siis on 55 shove -cEV. Sest tema opening range vastu oled 40-60 vähemalt taga (ROI -15% umbes vist). Aga kui ta on hakanud tihedamini avama shortina (stealima) ja on võimeline restealile/3betshovele tihti foldima, siis on sul FEd ja see muudab lükke +cEV-ks. Samas ta on passive. Calli korral saaksime ilusti otsusta postflop, mida ette võtta, aga noh selleks on reade vaja.

    e: tahaks herolt rohkem infot. Sest TP-d üldjuhul ei ole tuntud kui tihedad pre raisejad (~TOP12%), seega oleks vaja veidi rohkem infot. Üldjuhul kui TP tõstab ei ole meil eriti palju FE-d, eriti kui ta on short, seda muidugi juhul kui ta ei muuda oma avamisranget laiemaks olles ise shortim (sest nad avavad väga vähe käsi ja üldjuhul on nõrgad vastased ning ei tahaks coinflipi(parimal juhul) nahka panna mängu, kui vastane on niigi nõrk). Aga v-o on hero arusaam TP-st teine.

    e2: tegelikult olen ma joogine ka, ei pruugi olla kõige adekvaatsem.
    päris loll jutt kui aus olla.

    * husng-s ei ole cEV ja EV-l vahet. cEV=EV alati.
    *easy shove obv ( potis on 300 chippi juba, mis on effective stackist 1/3 )

  6. #1726
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Lugesin ka jutu läbi ja no.. pff.. emn.. rr..

  7. #1727

    Re: HU korner

    Mul tekkis selline küsimus, et palju siin erinevad inimesed päeva jooksul husng -sid mängivad?

  8. #1728
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Kuidas kunagi ja kellelegi. 20 võiks ikka lasta. :)

  9. #1729
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Mul tekkis selline küsimus, et palju siin erinevad inimesed päeva jooksul husng -sid mängivad?
    ma eile mängisin 59 , mingi paarkend päevas kui mängin tavaliselt.

  10. #1730

    Re: HU korner

    Üldine küsimus. Effective stacks 1500, blindid 25/50, ees raise 150. Milliste kätega te üldiselt 3betiks vähem kui allini? AA, KK, midagi veel?

  11. #1731
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Roland Vaata postitust
    Üldine küsimus. Effective stacks 1500, blindid 25/50, ees raise 150. Milliste kätega te üldiselt 3betiks vähem kui allini? AA, KK, midagi veel?
    Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?

  12. #1732
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?

  13. #1733
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU korner

    Heateri moodi paistab olema.

  14. #1734
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?
    Aga keskmiselt ühe vastasega mängid alla 100 käe seega enamus ei saa seda kunagi teada ju?
    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?
    Kui 65BB ehk 130bb/100, siis JULM hiiter. Kui 65bb/100, siis ka solid heater... Hea bumhunteri reaalne winrate 50NL-is oleks ehk mingi 20BB/100 aka 40bb/100.

  15. #1735
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga keskmiselt ühe vastasega mängid alla 100 käe seega enamus ei saa seda kunagi teada ju?

    Kui 65BB ehk 130bb/100, siis JULM hiiter. Kui 65bb/100, siis ka solid heater... Hea bumhunteri reaalne winrate 50NL-is oleks ehk mingi 20BB/100 aka 40bb/100.
    Ma mõtlesin seda :P.

  16. #1736

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?
    1 Sit ańd Go jooksul väga palju käsi ei mängi, aga üldiselt point sul ikka õige. Kui mõtleva vastasega on seni allini pushitud, siis panengi AA ja KK-ga samamoodi. Taina vastu teen väiksema raise.
    Lihtsalt tekkis selline mõte, et kas teisi käsi võiks ka vähem raiseda? Flopist niikuinii enam maha panna väga ei saa...

  17. #1737
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?


    Rohkem huvitab ikka selle numbri kõrvale ka käte arv. :)

  18. #1738

    Re: HU korner

    Vastane LAG ja sageli A8+ ja KT+ limpinud, raise üsna loosilt callinud. kKuidas hero võiks kätt mängida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1620)
    Hero (BB) (t1380)

    Hero's M: 9.20

    Preflop: Hero is BB with 10, 10
    SB calls t50, Hero - raise või shove?

    Total pot: t200
    Viimati muudetud raudtee(EST) poolt : 10.06.10 at 11:41

  19. #1739

    Re: HU korner

    Paneks 250, flopis mängiks veits ettevaatlikult, kui ülekaardid. Kui shoveb pre, siis call muidugi.

    Preflop shove turvaline, aga palju valuet jääb maha.

  20. #1740
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Kui sageli A8+ KT+ limpinud, siis shove ei ole ka halb ja mina shoveks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES