Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3979878889909199139189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 6099
  1. #1761

    Re: HU korner

    Suured tänud! Eks ma üritan kõik läbi uurida!

  2. #1762

    Re: HU korner

    Vastane standard TAG - OOP callib harva, Buttonilt avab üsna sageli (täielikku prahiga mitte), flopis ja edasi hea käe korral betib alati 3/4 potist.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1380)
    SB (t1620)

    Hero's M: 9.20

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    SB bets t200, Hero calls t100

    Flop: (t400) 6, K, 2 (2 players)
    Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

    Turn: (t600) A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t600) 7 (2 players)


    Hero?
    Turni cheki peale read, et vastasel A, K ega muud paremat kätt ei ole. Panen ta parimal juhul madalama paari peale (TT-). Kui eesmärgiks, et ta selle foldiks (on võimeline) , siis ainuke lahendus shove?

  3. #1763
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    foldiks flopil, sest olen nitt, kui tahad potti mängida siis betiks turn 200 tundub nagu me tahaks väga calli, ja tema 100 C-bet karjub õhu järgi. 1 variant on veel flopist min c/R panna kui sa suht FoF tema meelest.
    riveri shovega ei repi sa ise mitte midagi, imo spew. Muidugi kui riidid kindlad võid shoveda aga ma ei teeks olukorda nii riskantseks.

  4. #1764
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    liitu 25$ eest husng.com, vahi videoid ja biidid kiiresti kuni 33$ mänge.
    Oled ise seda proovinud??

  5. #1765

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Vastane standard TAG - OOP callib harva, Buttonilt avab üsna sageli (täielikku prahiga mitte), flopis ja edasi hea käe korral betib alati 3/4 potist.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1380)
    SB (t1620)

    Hero's M: 9.20

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    SB bets t200, Hero calls t100

    Flop: (t400) 6, K, 2 (2 players)
    Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

    Turn: (t600) A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t600) 7 (2 players)


    Hero?
    Turni cheki peale read, et vastasel A, K ega muud paremat kätt ei ole. Panen ta parimal juhul madalama paari peale (TT-). Kui eesmärgiks, et ta selle foldiks (on võimeline) , siis ainuke lahendus shove?
    See read, et heade kätega betib alati 3/4 potist, on väga hea, et lightimalt oop callida, aga antud juhul on blindid liiga suured eriliseks postflop manööverdamiseks. Keskmise vastase vastu on see hea koht preflop shoveda üle tema raise, fold equityt on palju ja su käsi mängib väga hästi tema callingrange vastu.( väikesed paarid, Ax). Kusjuures mõned mängijad teevad siin veel 3beti 600 peale, et suurendada fold equityt, ei tea, kas see madaltes limiitides kah toimib. Seejärel muidugi enam ei foldi.

    11$ mängudes ma ei prooviks üldse vastast midagi foldima saada, neil on sellega suured raskused.


    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Oled ise seda proovinud??
    Olen jah, isegi praegu olen kasutaja seal. Kuigi mulle tundub, et osad high stakes coachid teevad vigu mikrolimiitidel mängides ja tihti on passiivne mäng kasumlik kui nende agressiivne, aga limiitides üles liikudes muutub see kiiresti, niiet parem on jah juba varakult seda harjutama hakata.

  6. #1766

    Re: HU korner

    liitu 25$ eest husng.com, vahi videoid ja biidid kiiresti kuni 33$ mänge.
    Oled ise seda proovinud??
    Olen ka liitunud üsna hiljuti selle 25$ variandiga, videode vaatamine võtab muidugi aega, aga igati rahul tehtud kulutusega.

  7. #1767

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1890)
    SB (t1110)

    Hero's M: 25.20

    Preflop: Hero is BB with K, 10
    SB bets t150, Hero calls t100

    Flop: (t300) 6, 5, 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t960 (All-In)

    Vastas TAG, buttonilt avanud muidu üsna sageli, aga enne seda kätt kolm korda järjest buttonilt foldinud.

    Hero - tundub et easy fold?

    Kui olukord oleks natukene teine, flop rainbow - Hero ikka fold?
    Viimati muudetud raudtee(EST) poolt : 30.06.10 at 08:51

  8. #1768

    Re: HU korner

    See on selline imelik olukord, millesse ma sattusin ootamatult, kui 22$ mängudest alla 6$ mängudesse kolisin. Minuarust oli see easy call, sest kõrgemal oli see alati mingi üksik suur ruutu, 6x ja muu selline jama, aga 6$ mängudes hakati mulle näitama tugevaid käsi. Nad nagu kardavad turni ja teevad endale otsuse nii lihtsaks kui võimalik selle shovega. samuti on 3x pre peale mitut foldimist üldiselt tugev. Mingi 77, 88, neid me biidime napilt.

    Ma ei calliks, kui me oleme mingi herocalli teinud varem, mis talle meelde võis jääda, kui on mingi read, et ta valuet ei oska võtta, kui ta ei ole bluffimisega vahele jäänud.

    Ma calliks, kui ta on varem kah shovenud, kui ta preflop raise on varieeruv 2x-3x, kui on agrodonk, kui võib arvata, et ta on natuke tiltis.

    Üks asi veel, mida tegelikult arvesse ei tohiks võtta, aga ma kalduks calli poole ka seepärast, et meil jääb veel mängitav stack järgi kui kaotame ja sellel limiidil saab väga hästi 10bb deep olles nupud preflop sisse total saasta vastu.

  9. #1769

    Re: HU korner

    Olen jah, isegi praegu olen kasutaja seal. Kuigi mulle tundub, et osad high stakes coachid teevad vigu mikrolimiitidel mängides ja tihti on passiivne mäng kasumlik kui nende agressiivne, aga limiitides üles liikudes muutub see kiiresti, niiet parem on jah juba varakult seda harjutama hakata.
    Ma peatuks sellel natuke lähemal. mis mind 11$ mängude juures üllatas, olid vastaste suured bet sizing tellid. täiesti tavalised on mängijad, kes cbetivad pool potti siis, kui see on for value, ja terve poti, kui see on bluff. turnis betitakse minbet tõmbega. riveris betitakse 2bb, kui tahetakse odavalt showdowni näha. Donkbetitakse madala ja keskmise paariga. Ja mis põhiline, ei mingit metat, adaptimist, polariseerimist, kui psb cbet oli bluff esimene käsi, on ta ka viimane. Tuleb ainult enda image straight forward hoida ja vaikselt nad tühjaks tõmmata. Kõrgema limiidi mängijad peavad koguaeg mõtlema, kas neid nüüd ei trapita, et eelmine kord tegi ta selle imeliku beti ja foldis, kas nüüd on for value? 11$ mängudes keskmise vastase vastu seda mõtlema ei pea. Mis oli väga üllatav.
    Mina foldisin TP väga rahulikult sellel limiidil mängu lõpu poole, kui tellid olid olemas.

  10. #1770
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Keegi mu HU SNG'de range vaataks üle? Kui sellega midagi valesti on, siis soovitused ja nõuanded on alati teretulnud :).

    See range pole mul täielikult kivisse raiutud ( kuna vahepeal tuleb olla nitim või loosem ), aga ma koostasin selle endale lähtudes olukorrast, kus mõlemal on võrdselt chippe ja pole vastase kohta ühtegi readi ega midagi.

    Roheline - BTN avamisrange
    Valge ja roheline - käed, mille ma BB'l checkin või foldin
    Lilla - Käed millega ma BB'l raise PF maha callin
    Roosa - 3-bet
    Beež - 4-bet+ ( ehk käed, mille ma üldjuhul vajaduse korral PF shoven )
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 04.07.10 at 01:47

  11. #1771
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Vastane standard TAG - OOP callib harva, Buttonilt avab üsna sageli (täielikku prahiga mitte), flopis ja edasi hea käe korral betib alati 3/4 potist.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1380)
    SB (t1620)

    Hero's M: 9.20

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    SB bets t200, Hero calls t100

    Flop: (t400) 6, K, 2 (2 players)
    Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

    Turn: (t600) A (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t600) 7 (2 players)


    Hero?
    Turni cheki peale read, et vastasel A, K ega muud paremat kätt ei ole. Panen ta parimal juhul madalama paari peale (TT-). Kui eesmärgiks, et ta selle foldiks (on võimeline) , siis ainuke lahendus shove?
    shove pre.

  12. #1772
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keegi mu HU SNG'de range vaataks üle? Kui sellega midagi valesti on, siis soovitused ja nõuanded on alati teretulnud :).

    See range pole mul täielikult kivisse raiutud ( kuna vahepeal tuleb olla nitim või loosem ), aga ma koostasin selle endale lähtudes olukorrast, kus mõlemal on võrdselt chippe ja pole vastase kohta ühtegi readi ega midagi.

    Roheline - BTN avamisrange
    Valge - käed, mille ma BB'l checkin või foldin
    Lilla - Käed millega ma BB'l raise PF maha callin
    Roosa - 3-bet
    Beež - 4-bet+ ( ehk käed, mille ma üldjuhul vajaduse korral PF shoven )
    Ära AA-d ja KK-d 4beti ega shove.

  13. #1773
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Kuidas sina neid mängida soovitad?

  14. #1774
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Call kui ei ole head põhjust 4bettimiseks või shovemiseks.

  15. #1775

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keegi mu HU SNG'de range vaataks üle? Kui sellega midagi valesti on, siis soovitused ja nõuanded on alati teretulnud :).

    See range pole mul täielikult kivisse raiutud ( kuna vahepeal tuleb olla nitim või loosem ), aga ma koostasin selle endale lähtudes olukorrast, kus mõlemal on võrdselt chippe ja pole vastase kohta ühtegi readi ega midagi.

    Roheline - BTN avamisrange
    Valge ja roheline - käed, mille ma BB'l checkin või foldin
    Lilla - Käed millega ma BB'l raise PF maha callin
    Roosa - 3-bet
    Beež - 4-bet+ ( ehk käed, mille ma üldjuhul vajaduse korral PF shoven )
    BB pealt calli kindlasti QTo, JTo, T9o, samad kaardid suited muidugi kah, Ma calliks ässadest BB pealt A8o+, A5s+.

    K9o on nüri kaart callimiseks, mulle ei meeldi.

    Tegelikult on väga ok esimestel levelitel shoveda allin üle 3beti 88+. Hilisematel levelitel võid flattida KK+.
    Kui kohe algul KK, AA kätte jagatakse, siis võid jätta ka 3bettimata, esimene 3bet saab liialt respekti, liiga palju folditakse. Esimese 3beti vüid teha näiteks K9s, Q9s tüüpi käega.

    Kui vastane mängib palju vastu, või on oht, et ta seda tegema hakkab (kaotas just suure poti), siis jäta välja J4, Q2, 96 tüüpi käed.

  16. #1776
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tänan tagasiside eest.

    Vahepeal tuli veel mõttesse veel paar küsimust. Kui mina olen BB ja SB limbib pre-flop, kas siis peaksin tõstma sama rangega, mis on mul callimisrange ( ehk see chartil lillaga tähistatud osa )?
    Kas on kasulik hakata alates 25/50 blindidelt PF SB olles minraisema ( et chippe kokku hoida, kui BB peaks 3-bettima )?
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 05.07.10 at 02:10

  17. #1777

    Re: HU korner

    Ma tõstaks 88+, A8+, KT+, QJ standardina. Kui postflop kergesti foldib, siis muidugi laiemalt.


    olenevalt effektiivsetest stackidest 50bb+ tõstaks 3x
    30-50bb tõstaks 2,5x ja alla 30bb deep minraiseks.

  18. #1778
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Two Men Enter seeria on vaatamist väärt enesearenduseks?

  19. #1779
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU korner

    mul on nii rikutud mõtlemine :(

  20. #1780
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Keegi mulle nuubile seda viitsib selges eesti keeles seletada, mida range polarization tähendab?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES