Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 90, kokku 305 EsimeneEsimene ... 40808889909192100140190 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 781 kuni 1 800, kokku 6099
  1. #1781

  2. #1782

    Re: HU korner

    Vahel piisab ka flopi donkbetist

    No-Limit Hold'em Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t2300)
    Hero (SB) (t1700)

    Hero's M: 28.33

    Preflop: Hero is SB with 5, 7
    Hero calls t20, BB checks

    Flop: (t80) A, 2, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB calls t50

    Turn: (t180) K (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t180) 10 (2 players)
    1 fold

    Total pot: t180

    Results:
    Hero had 5, 7 (high card, Ace).
    Outcome: Hero won t180

  3. #1783
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: HU korner

    Julm mis rake on nl4-s. Enne lähen bustoks rake makstes kui saan villaini stacki.

  4. #1784
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Julm mis rake on nl4-s. Enne lähen bustoks rake makstes kui saan villaini stacki.
    Ära mängi HU cashi alla 50NL.

  5. #1785
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: HU korner

    Njaa ma sain sellest päriselt alles nüüd aru, kuigi fakt kui selline oli ammu teada.

  6. #1786
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Kuidas hindate riveri shovet ja minu poolt käe mängimist üldiselt?

    Vastane oli üldiselt suhteliselt loose-passive mängija. Pre-flop limpis buttonilt umbes 90% käsi ja tõstis ülejäänud. Foldi nuppu tal vist ei eksisteerinud. BB'l foldis või callis umbes 60% käsi ülejäänud 3-bettis.
    Kui ta BB olles millelegi flopis pihta sai, callis/re-raises mu c-beti. Kui ma flopis checkisin, siis proovis meeleheitlikult flopil ja hilisematel tänavatel poti maha võtta ( sellest tuleneb ka mu turni check, kuna ma teadsin, et ta ei checki järgi vaid paneb potile otsa ).

    No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1675)
    SB (t1325)

    Hero's M: 22.33

    Preflop: Hero is BB with 5, A
    SB calls t25, Hero checks

    Flop: (t100) 7, A, A (2 players)
    Hero bets t50, SB calls t50

    Turn: (t200) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t150, Hero raises t300, SB calls t150

    River: (t800) 7 (2 players)
    Hero bets t1275 (All-In), 1 fold

    Total pot: t800

    Results:
    Hero had 5, A (four of a kind, Aces).
    Outcome: Hero won t800

  7. #1787

    Re: HU korner

    Turni võid ju check-callida, annad talle rohkem võimalusi maja hittida. Tegelikult see, et vastane siin suutis riveri foldida, tähendab, et ta oli kindel, et on beat siin ja seda kätt arutledes tuleks sinu imaget lauas lahata ja mõelda, kuidas seda paremini ära kasutada.

  8. #1788
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Huvitav olukord, ma ei tea kas ma shoveks riveril või läheks kindla value peale 2/3 või isegi vähem potist, et villain mõtleks, et tahame spliti ära võtta. Usun, et parema majaga kui laual koos on ta shoveb seal üle selle beti riveril.

  9. #1789

    Re: HU korner

    kas keegi ütleks laias laastus need käed millega minna preflop allini hu's. ehk siis callida allin või ületõsta vastasega üksteist korda mööda teadmisega, et selle käega võib allini minna. lihtne XX+ Ax+ oleks ideaalne(:

    pole kaua hu mänginud ja täna 250plr mtt turnal finaallauas aggro vastase vastu 3bettisin ATs'iga, sain vastu 4-beti ja lükkasin nupud sisse. vastu vaatas KQo ja riveril tuli mutt. 120usd asemel sain 75 ja tuju sitt. päeva kasum läks.
    1 hea artikkel ei teeks ka halba. kahju, et hu kohta pokkerikoolis pmst midagi pole ja siit kah suht rakse mingeid artikleid leida.

  10. #1790
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    kas keegi ütleks laias laastus need käed millega minna preflop allini hu's. ehk siis callida allin või ületõsta vastasega üksteist korda mööda teadmisega, et selle käega võib allini minna. lihtne XX+ Ax+ oleks ideaalne(:

    pole kaua hu mänginud ja täna 250plr mtt turnal finaallauas aggro vastase vastu 3bettisin ATs'iga, sain vastu 4-beti ja lükkasin nupud sisse. vastu vaatas KQo ja riveril tuli mutt. 120usd asemel sain 75 ja tuju sitt. päeva kasum läks.
    1 hea artikkel ei teeks ka halba. kahju, et hu kohta pokkerikoolis pmst midagi pole ja siit kah suht rakse mingeid artikleid leida.
    AT on KQ-st preflop ees.

    Aga kõik oleneb, kui deep sa oled ja milline on vastane. Kui sa mõtled, et mis on "nuts" ükskõik kui deep sa oled nagu 6-maxis ja full ringis KK ja AA, siis HU-s on need käed AA-QQ ja AKo+, mingitel üliharvadel juhtudel on võimalik võib-olla QQ ja AK preflop foldida (500BB+ deep mingi superniti vastu), aga minul 300K käe jooksul pole sellist olukorda tekkinud.

  11. #1791

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    AT on KQ-st preflop ees.

    Aga kõik oleneb, kui deep sa oled ja milline on vastane. Kui sa mõtled, et mis on "nuts" ükskõik kui deep sa oled nagu 6-maxis ja full ringis KK ja AA, siis HU-s on need käed AA-QQ ja AKo+, mingitel üliharvadel juhtudel on võimalik võib-olla QQ ja AK preflop foldida (500BB+ deep mingi superniti vastu), aga minul 300K käe jooksul pole sellist olukorda tekkinud.
    obv stack, vastase aggro jne on arusaadavad teemad. Sel hetkel olin 90% kindel, et vastas on KJ/KQ, teadsin et mul on enamvähem 2/3 oddsid aga poleks pidanud lucky testima...
    jäin su vastusega rahule, aitäh. edaspidi siis QQ+ AKs AKo.

  12. #1792
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    obv stack, vastase aggro jne on arusaadavad teemad. Sel hetkel olin 90% kindel, et vastas on KJ/KQ, teadsin et mul on enamvähem 2/3 oddsid aga poleks pidanud lucky testima...
    jäin su vastusega rahule, aitäh. edaspidi siis QQ+ AKs AKo.
    Sa oled pokkerist väga valesti aru saanud kui sa ei taha ees olles all in minna.

    Kuidas said 90% kindel olla, et KJ/KQ vastas ainult väga väikese HU sampli ja preflop 4beti põhjal? Miks ei võinud olla KK-JJ, 99-22, AK-AJ? Ära ole results oriented, sellist asja ei ole võimalik teada nii vähese info põhjal.

    Ja QQ+ AK+ on lihtsalt absoluutne nuts mida sa 500BB stackide korral maha ei viska preflop, 50BB stackiga AQ sisse saada on standard, 10BB stackiga any pair sisse saada on standard jne.

  13. #1793

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sa oled pokkerist väga valesti aru saanud kui sa ei taha ees olles all in minna.

    Kuidas said 90% kindel olla, et KJ/KQ vastas ainult väga väikese HU sampli ja preflop 4beti põhjal? Miks ei võinud olla KK-JJ, 99-22, AK-AJ? Ära ole results oriented, sellist asja ei ole võimalik teada nii vähese info põhjal.

    Ja QQ+ AK+ on lihtsalt absoluutne nuts mida sa 500BB stackide korral maha ei viska preflop, 50BB stackiga AQ sisse saada on standard, 10BB stackiga any pair sisse saada on standard jne.
    ma olin pool tundi igat ta liigutust jälginud, tõstete suurused jne, millegipärats oli mul väga kindel tunne, ma teadisn et ma olen 1 ülekaardiga ta vastu. gutshot read- vb nonsense, see hetk olin kindel.
    Mul peas üldse täielik kaos, segadus, liiga palju lugenud, liiga vähe kogemust millele toetuda ja eraldada kvaliteet pasast. see ja ka eelmine post ei ole sellised kus ma mõtlen mida ma ütlen.
    obv on sul õigus, see ei vaja isegi selgitamist, iga regular teab selliseid asju. lihtsalt olen nagu väike laps kes enam ei usalda ennast ja pean teistelt küsima, olen kaotanud igasuguse mõtlemisvõime. peab kokku võtma end või coachile mõtlema kuigi tegelt oelks õigem ise hakkama saada. vabandan, et ot. vabandan, et tekst on retarded. mental crash/downswing.

  14. #1794
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Vastaseks on 100/25/2.0 fish.

    Kuidas mängisin teie arvates kätt? Kas selline c/c liin on sellistes olukordades pikas perspektiivis kasumlik ( eeldades, et vastane ei lajata järjest julmi overbette )? Kas riveri shove on õigustatud ( mina teda vähemalt mingi kindla käe peale panna ei suutnud selles käes ja tal oleks väga vabalt võinud täpselt sama moodi mängides 96 ka käes olla )?


    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1540)
    SB (t1460)

    Hero's M: 51.33

    Preflop: Hero is BB with 4, 6
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) J, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t40) K (2 players)
    Hero checks, SB bets t20, Hero calls t20

    River: (t80) 8 (2 players)
    Hero bets t80, SB raises t1140, Hero raises t1420 (All-In), SB calls t280 (All-In)

    Total pot: t2920

    Results:
    SB had J, J (three of a kind, Jacks).
    Hero had 4, 6 (straight, eight high).
    Outcome: Hero won t2920

  15. #1795

    Re: HU korner

    Mängijate vastu, kes limbivad JJ ja checkivad flopi seti, tuleb smallballi mängida, potid võimalikult väikesed, kui pole kätt valmis, check-callida jah iga tõmbega, kaasaarvatud aukuostud, implied oddsid on julmad. Normaalse vastase vastu on see flop easy leadout.

  16. #1796
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HU korner

    ( Click to show/hide )


    Kui võib uurida, siis mis bi HUSNG'dega tegemist on?

  17. #1797
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Kui võib uurida, siis mis bi HUSNG'dega tegemist on?
    Starsi 2.2$. Kuigi ma kavatsen varsti kõrgemale minna, sest rake on natukene liiga julm.

  18. #1798
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HU korner

    Lased päevläbi neid v?

  19. #1799
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Lased päevläbi neid v?
    Ma arvan, et kui ilmad natukene kehvemaks lähevad, siis hakkan neid päevas paarkümmend tükki tegema, aga hetkel jään päevas kuhugi 5-15 vahele.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 15.07.10 at 01:54

  20. #1800

    Re: HU korner

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t1490.00 M = 49.67
    BTN/SB: t1510.00 M = 50.33

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with K K
    BTN/SB raises to t40, Hero raises to t140, BTN/SB calls t100

    Flop: (t280) A 2 3 (2 players)
    Hero bets t180.00, BTN/SB calls t180

    Turn: (t640) 2 (2 players)
    Hero bets t360.00, BTN/SB calls t360

    River: (t1360) Q (2 players)
    Hero bets t810.00, BTN/SB calls t810

    Final Pot: t2980
    Hero shows K K
    BTN/SB shows 3 T
    Hero wins t2980.00

    E: Kahjuks jäi talle 1 blind, mille ta duubeldas korra, siis teise, siis kolmanda, siis neljanda ning lõpuks võitis mängu...minu viimase aja jooks on lihtsalt super
    Ja note oli ka olemas, et top paariga minraise, seega A välistasin 99%
    Viimati muudetud sineep poolt : 15.07.10 at 15:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES