Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 93, kokku 305 EsimeneEsimene ... 43839192939495103143193 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 6099
  1. #1841
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Cash thread on ka muidu eraldi, aga ma ei betiks turni vaid kontrolliks poti suurust ja laseks tal riveril ikkagi bluffida veel nii mõndagi kaarti. Ma ei raiseks seda floppi kui vastane potib samuti.

  2. #1842
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Flopi raise on ok olenevalt vastasest, turn 100% check, betil pole mingisugust mõtet.

  3. #1843

    Re: HU korner

    Tegin 6maxis ise laudu ja tuli selline hand siis, ei oskand kuskile mujale panna ka seda, mingi 3. hand lauas, vastase kohta ei tea midagi.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($10.04)
    Hero (BB) ($10.10)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    SB calls $0.05, Hero bets $0.40, SB calls $0.30

    Flop: ($0.80) 6, 4, 9 (2 players)
    Hero bets $0.50, SB raises to $1.30, Hero calls $0.80

    Turn: ($3.40) 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets $1.10, Hero raises to $4.20, SB raises to $8, Hero raises to $8.40 (All-In), SB calls $0.34 (All-In)

    River: ($20.08) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.08

  4. #1844
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU korner

    hero raisib flopi edasi IMO.

  5. #1845
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: HU korner

    Yep, call täiesti mõttetu, HU sellisel flopil ma ei foldi kunagi seda kätt ja üritan kindlasti stacke saada ja teiseks ta võis siin flopil ka täiesti tühjalt tõsta, kuna eeldas, et sa teed tühjalt Cbeti ,

  6. #1846
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: HU korner

    Nii, selline käsi siis, flopil raisen kindlalt, sest tunnen mu TPGK on üsna hea, calli eeldan siin igalt ärtult põhimõtteliselt, eks? ja kui oli tühi cbet, siis võtan lihtsalt maha. Eeldades, et tal on ärtu, siis on turni kaart ideaalne ja tasuta kaarti ma andma ei hakka ning betin välja.

    // Mis arvate üldse sellisest mõttekäigust ja kuidas peaks selle shove puhul turnis toimima?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($50.50)
    SB ($50.25)

    Preflop: Hero is BB with J, K
    SB bets $1.50, Hero calls $1

    Flop: ($3) 7, 6, J (2 players)
    Hero checks, SB bets $2, Hero raises to $6.50, SB calls $4.50

    Turn: ($16) 2 (2 players)
    Hero bets $15.50, SB raises to $42.25 (All-In), Hero ?
    Viimati muudetud Dzuu poolt : 02.08.10 at 16:34

  7. #1847
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Turnil ma niipalju ei betiks, aga peale selle kuidagi teistmoodi seda kätt mängida ei oska kui just mingeid reade pole, et vastane nit... Foldi ei leia. Samas ma kindel pole.

  8. #1848
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Turnil ma niipalju ei betiks, aga peale selle kuidagi teistmoodi seda kätt mängida ei oska kui just mingeid reade pole, et vastane nit... Foldi ei leia. Samas ma kindel pole.
    Jeh, vastane oligi üsna loose ja tegin calli

  9. #1849
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Codecci miks flopi raise hea on? Kui villan otsustab shoveda siis me ju ei calli seda?
    Minu liin üldiselt: Call flop reev turn, vs raise ilmselt call aga ei eelda, et olen pikalt ees kuid vastas võib olla siiski tõmbekäsi ja nüüd oleme juba paremas seisus. Selline käsi oleneb minu arvates tohutult sellest mis dünaamika sul vastasega käib.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 02.08.10 at 18:39

  10. #1850
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Codecci miks flopi raise hea on? Kui villan otsustab shoveda siis me ju ei calli seda?
    Minu liin üldiselt: Call flop reev turn, vs raise ilmselt call aga ei eelda, et olen pikalt ees kuid vastas võib olla siiski tõmbekäsi ja nüüd oleme juba paremas seisus. Selline käsi oleneb minu arvates tohutult sellest mis dünaamika sul vastasega käib.
    Sest ta callib sitemaga. Kui 3betshoveb siis loomulikult ei calli.

  11. #1851
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: HU korner

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($49.65)
    SB ($48)

    Preflop: Hero is BB with K, Q
    SB calls $0.25, Hero bets $2, SB calls $1.50

    Flop: ($4) J, 10, 7 (2 players)
    Hero bets $3.25, SB calls $3.25

    Turn: ($10.50) K (2 players)
    Hero bets $7.25, SB calls $7.25

    River: ($25) Q (2 players)
    Hero checks, SB bets $25, Hero ?

    Tegemist on tüüpilise kaotava mängijaga, kuna tegemist oli mingi kolmanda käega vist, siis seda, kui loose ta on, ma väga täpselt öelda ei oska. Mina isiklikult siin foldi ei näe, sest bluffi range jääb ju missed flush draw, A J eriti ei usu, see oleks pre flop vast raisenud, kui on mingi J 9, siis lähme broke, samuti võib ka vabalt olla Q J? Või mis arvate?
    Kui väga valesti mängitud, siis tehke aga isuga maha, sest heast ja asjakohasest kriitikast võib palju õppida :D

  12. #1852

    Re: HU korner

    Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

    http://www.pokerprolabs.com/Personal...=1&w=240&h=180

  13. #1853
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: HU korner

    Tere,

    kui liituda husng.com standart paketiga, kus saab 25$ miski üle 100 video, siis kas neid saab sealt vabalt alla ka laadida?

    tänud ette.

  14. #1854
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

    http://www.pokerprolabs.com/Personal...=1&w=240&h=180
    Tavaline hiiter/ikaldus vaata ja anlüüsi käsi, tee 2+2 kasutaja ja postita probleemseid suuremaid käsi sinna.

    Ets, muidugi saab HUSNG.com downloadida kui liitud.

  15. #1855

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Mitu mängu kellelgi järjest kaotusi on olnud ja mis põhjusel? Ise suht algaja ja mängin 6,25 HU sngd ja graafik selline, nüüd natu mures, kas alguses algaja õnn voi siis bad beadid ja muud jamad minu mängus? Ei soovi vinguda aga väikest nõu, et kas tegemist variatsiooniga ja peaks lihtsalt ära kannatama selle?

    http://www.pokerprolabs.com/Personal...=1&w=240&h=180


    Ca 2000 husng peale...Samas umbes pooled on 4mani omad, kus esineb ilmselt pikemaid loosing streake

  16. #1856

    Re: HU korner

    Line check. Vastane reg, 3bet 23%. Näitasin talle paar kätt enne suurt bluffi ning oli tunda et ta hakkas lihtimalt 3bettima. Imo üsna huvitav käsi
    E: 3bet pottides mängis suht straightforward

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $1(BB)
    ($137)
    Hero ($222)

    Dealt to Hero T 8

    Hero raises to $3, raises to $10, Hero calls $7

    FLOP ($20) 2 2 8

    bets $13, Hero raises to $41, raises to $127 (AI), Hero calls $86.40

    TURN ($274) 2 2 8 9

    RIVER ($274) 2 2 8 9 6

    Hero shows T 8

  17. #1857
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Ära raise floppi. Fold to shove.

  18. #1858

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ära raise floppi. Fold to shove.
    Raisemine selles kohas induceb neid rebluffima siin. Või noh vähemalt neid kes samal levelil mõtleb heroga

    Toughts on this?

  19. #1859
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    Raisemine selles kohas induceb neid rebluffima siin. Või noh vähemalt neid kes samal levelil mõtleb heroga

    Toughts on this?
    Kui sa KristjanLaasi ego vastu mängid siis küll, standard vastase vastu on halb.

    Ja miks preflop 3beti callid?

  20. #1860

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui sa KristjanLaasi ego vastu mängid siis küll, standard vastase vastu on halb.

    Ja miks preflop 3beti callid?
    villian mängis 3bet pottides väga straightforwardilt, suht ez oli üle mängida teda -.-

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES