Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 305 EsimeneEsimene ... 45859394959697105145195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 6099
  1. #1881
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    AQ vs 88 pre
    99 vs AK pre

    väljatoomine pole HU mitte mingisugune näitaja. kui oled nõus flippama, siis ole nõus ka kaotama.

    99 vs T8 pre hüppa üles ja tee üks tants, et selliseid mängijaid on - said 70-30 ees olles rahad sisse. ülejäänud coolerid.

    ära iial alahinda variatsiooni, eriti kiirelt saad sellest aru HUppides.

  2. #1882

    Re: HU korner

    293 mängu 10stes ja -110 tähendab juba seda, et biidid pea-aegu rake-i:) tglt aga pole see sample, mille pealt võiks järeldusi teha.

  3. #1883

    Re: HU korner

    standard v2rk jah :) pole hullu... saad tagasi

  4. #1884

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    preflop v2ike raise tundub et tahab v2ga calli saada
    see eeldab et villainil mingi premium?
    flopis check lootes n2idata n6rkust a vastaselt openeri oodates?
    v6i on mingi julm nuts ja tahab anda herole free kaarti et saada veits valuet.
    QQ?
    turn blank ehk siis delayed cbet ma arvan et ta ootab foldi siin 90%.
    sis ohoh call - ja paneb peaaegu poti lootes Q'lt veel calli saada kuna temale tundub river ka blank.

    nii m6eldes paneks ta isegi aint AA KK AQ QQ peale

    mis tal oli siis ja mis tegid?

    disclaimer. see on minu kui t2ieliku algaja m6ttek2ik :P
    Väga hea, et sa arutled vastase käe üle, aga sellised mõtted, nagu "tahab calli saada, näitab nõrkust, annab free cardi" muudavad su enda mängu passiivseks ja su otsused on sellisel juhul call või fold. Põhiline papp tuleb HU ikka agressiivsest mängust, niiet asenda need laused lausetega nagu-milliselt nõrgemalt käelt ma raisedes valuet saan?, millise tugevama käe ta foldib mu beti peale, mitu tänavat ta on võimeline bluffima.

  5. #1885

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Väga hea, et sa arutled vastase käe üle, aga sellised mõtted, nagu "tahab calli saada, näitab nõrkust, annab free cardi" muudavad su enda mängu passiivseks ja su otsused on sellisel juhul call või fold. Põhiline papp tuleb HU ikka agressiivsest mängust, niiet asenda need laused lausetega nagu-milliselt nõrgemalt käelt ma raisedes valuet saan?, millise tugevama käe ta foldib mu beti peale, mitu tänavat ta on võimeline bluffima.
    paluks n2idet, kasutades eelnevat k2tt :)
    Viimati muudetud Oliver poolt : 20.08.10 at 20:00

  6. #1886

    Re: HU korner

    Vastane on passiivne kaotav mängija, otsekohene, pot size bet on standard, cbeti sageduse ja tähenduse kohta infot pole.
    preflop 3betib meid minraisega, loomulikult me ei foldi ühtegi kätt. Kuna vastane on passiivne ja pole alust arvata, et ta oleks tiltis või hakkaks meile vastu mängima, eeldame ta rangeks siiski suht häid käsi, JJ+, AQ+, vahest mingi random Axs.
    Flopist saame pihta top paarile, vastane checkib. Kuna meil mingit infi tema cbeti kohta pole, siis sellele tuginedes me mingit otsust teha ei saa. Meil on top paar sita kickeriga, vaatame milliselt käelt saame valuet. Donk callib arvatavasti AK, JJ, Tx. Niiet bet poleks paha. Turni K või A ei meeldiks meile. Kuna meil on positsioon ja kui ta callib flopi, siis tõenäoliselt saame turnis potcontrollida ja järgi checkida ja riveris call või väike valuebet. Mulle meeldiks see liin antud vastase vastu. Kui saame kusagil raise, siis oleme taga (passiivse vastase vastu 3betitud potis 34$ kaotava mängija vastu).
    Flopi järele checkimine pole halb, aga saame maksimaalselt 1 tänava valuet eelpoolnimetatud handrange käest. turni ja riveri bet on siiski liiga tugev, et see maha callitakse, flopi bet, turni check ja riveri bet on palju nõrgem liin. Kui nüüd tuleb turni bet, siis võidame ainult bluffi, JJ. Top paari foldimine oleks natuke nõrk, eriti vastase vastu, kes oma kolmandat paari valuebetib. Riveri pot size bet on siiski tüüpiline dongi hilinenud value peale flopi checkimist, JJ ta nii ei mängiks, niiet siin leiaks tegelikult foldi üles, kui meie käsi ei parane.
    Või midagi sellist.

  7. #1887
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    siin teemas ka veel keegi elab ?? sup HUSNG mehed ?
    Kuidas kulgeb ? Muruntaul vist läheb hästi ( mis su kasutaja btw ? ). Kuiads teistel läheb uniquest,alaska,timpzzz,cremer, vallo ?

    Ma grindin hetkel juba 2. päeva $55stega ftp-s rolli ülesse.

    ( Click to show/hide )

  8. #1888
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Minu järgi küll ei küsitud aga :)

    Hästi läheb, vaikselt sumistan ja järgmine kuu proovin uuesti jääda püsivalt 11,5$ turbodesse. Eelmine katse läks tiba võssa.

    See kuu siis HUis:
    Tarq777 297 $1 $8 13% $311 Hot N/A FullTilt 8/1/2010 8/28/2010 E<=8 SNG Only

  9. #1889
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: HU korner

    Kui keegi viitsiks vaadata sharkscopest minu seisu ka, teaks.
    See kuu, Merge, kasutaja rohekas, Hu'd 50$+ bi'ga.

    Aitäh

  10. #1890
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Kui keegi viitsiks vaadata sharkscopest minu seisu ka, teaks.
    See kuu, Merge, kasutaja rohekas, Hu'd 50$+ bi'ga.

    Aitäh
    rohekas 112 $17 $94 16% $1.869 - N/A Merge 8/1/2010 8/29/2010 E<=2 S>=50 SNG Only




    Kuidas Merges üldse vastaste mängutase on? Kas kergem kui näiteks FTPs? Ja kuidas traffic seal?

  11. #1891
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Teema kahjuks jah väga vaikseks jäänud, aga ju ta vaikselt läheb BE ja siis natuke plussi , loodan samuti 11.5 teisel katsel püsima jääda, fail oleks päris mannetu ausalt öelda.

    Et postil rohkem jumet oleks panen siia ühe käe kah mis sai Targa vastu mõned ajad tagasi mängitud, mis arvate on enam vähem ok? Kui ei siis mis valesti obv?

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 893854
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t2053.00 25.66 BBs
    BTN/SB: t947.00 11.84 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BB with K 2
    BTN/SB calls t40, Hero checks

    Flop: (t160) 7 6 K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t80.00, Hero calls t80

    Turn: (t320) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t160.00, Hero calls t160

    River: (t640) T (2 players)
    Hero bets t1733.00

  12. #1892
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    shove pre imo üks võimalus.
    Flopis ma raiseks kohe, et saada tõmmetelt ja nõrgematelt kätelt value, kuna parema käe vastu läheme nagunii broke, siis pole vaja tagasi hoida.

  13. #1893
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    shove pre imo üks võimalus.
    Flopis ma raiseks kohe, et saada tõmmetelt ja nõrgematelt kätelt value, kuna parema käe vastu läheme nagunii broke, siis pole vaja tagasi hoida.
    Antud juhul pani ta mind märksa raskema otsuse ette riveris, kui et flopis, sest jah flopis ta oli juba beat. Arvasin, et ta sai riveris oma drawi kokku ja ütlesin ka lõpetuseks gg aga üllatuseks mäng veel ei lõppenudki pärast calli.


    ps: Tarq tuleneb "sõnast" qrat ehk kuurat666. Ma ei tituleeri ennast targaks :)

  14. #1894
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Mingi satanist oled ?

  15. #1895
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mingi satanist oled ?

    Tatika ajast on see nimi külge jäänud. Satanist ei ole aga nende religiooni ma pean ainukeseks vähegi mõistetavaks ja kõige rohkem oma enese peaga mõtlevate inimestega haakuvaks. Üleüldiselt naeruvääristasin oma nimega ebaloogilisust ja halva, hea defineerimist. Siuke mässaja tüüp olin kunagi, natuke vähem ka praegugi. Ma ei usu traditsioonidesse, religioonidesse jne. Austan neid inimesi, kes mõtlevad oma peaga, loovad omad traditsioonid, omad tõekspidamised ja ei lase üldsuse survel ennast mõjutada.

    ps: sry for offtopic

  16. #1896
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Tatika ajast on see nimi külge jäänud. Satanist ei ole aga nende religiooni ma pean ainukeseks vähegi mõistetavaks ja kõige rohkem oma enese peaga mõtlevate inimestega haakuvaks. Üleüldiselt naeruvääristasin oma nimega ebaloogilisust ja halva, hea defineerimist. Siuke mässaja tüüp olin kunagi, natuke vähem ka praegugi. Ma ei usu traditsioonidesse, religioonidesse jne. Austan neid inimesi, kes mõtlevad oma peaga, loovad omad traditsioonid, omad tõekspidamised ja ei lase üldsuse survel ennast mõjutada.

    ps: sry for offtopic

  17. #1897
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kuidas Merges üldse vastaste mängutase on? Kas kergem kui näiteks FTPs? Ja kuidas traffic seal?

    Pole väga kursis FTP tasemega, aga minu algteadmiste juures tundub siiski üsnagi biiditav, kuigi jõle väike sample. Harva on 2 lauda mängu käimas, õhtuti on üsnagi tihti keegi istumas.

  18. #1898

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    siin teemas ka veel keegi elab ?? sup HUSNG mehed ?
    Kuidas kulgeb ? Muruntaul vist läheb hästi ( mis su kasutaja btw ? ). Kuiads teistel läheb uniquest,alaska,timpzzz,cremer, vallo ?

    jätsin mingil hetkel 100$ peale ja alustasin 15/20 bankroll managemendiga mängimist. Hetkel 300$ ja 11$ turbod Starsis. Muud tööd on palju, lasen
    elisa netipulgaga kusagil kolkas, niiet eriti palju volumet ei näita. cashouti ei kavatse teha enne 10K ja bankroll managementi kah ei kavatse muuta. GL.

    Muide, mul üks kaastöötaja endine mereväelane, tema sõnul quittis neil 200 alustajast 60, juttude järgi ma oleks esimeste hulgas olnud, kes sealt jalga lasevad. Haige koht.

  19. #1899

    Re: HU korner

    Ise mängin jah 57,5seid Starsis või 52,5seid OOs ka veidi viimasel ajal kuna neil seal üks küllaltki hea promo SNG mängijatele. Esialgu veel suuremat edu ei ole selles limiidid saavutanud (ehk siis olen midagi miinuses), aga tundub täiesti biiditav veel, osad regid on isegi minu praeguse taseme jaoks seal abusetavad. Ahjaa, tegin lõpuks HUSNG.comi premium accoundi ka ära, neil seal ikka väga palju häid videoid.

    Edit: ja kasutajad on Starsis: muruntau OO's muruntau112

  20. #1900

    Re: HU korner

    Liikusin FTP-sse, sain 2p2 HU turnal 2. koha ja rolli 50-ste mängimiseks. Neist pidin alla liikuma varsti, praegu 30stes. Volüümi propbet oli augustis, sellepärast tegin 20$ superturbosid ka, aga praegu on tulemused ja eeldatav hourly turbodes paremad, püüan neid edaspidi grindida kooli ja töö kõrvalt.
    Breakeven n*** seni, vähemalt august tekitas hea volüümi tegemise rutiini sisse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES