Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 305 EsimeneEsimene ... 46869495969798106146196 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 6099
  1. #1901
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    sellel kuul pole üldse mänginud. viimane punnitus oli kui korralik swing tuli ja siis see tagasi grinditud sai.

    aga ehk võtan lähiajal kätte - pimedad pikad õhtud tulekul. mis sa muud ikka peale seenetoksimise teed...

  2. #1902
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HU korner

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 21 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1910)
    BB (t1090)

    Hero's M: 63.67

    Preflop: Hero is SB with 9, Q
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 9, 2 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 8 (2 players)
    BB bets t100, Hero calls t100

    River: (t320) 9 (2 players)
    BB bets t200, Hero ???

  3. #1903
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HU korner

    Hero calls.

    Ma ei näe erilist valuet raisimisel. Samas võibolla ma olen liiga nit?

    EDIT: tavaliselt betin flopil sellises olukorras, et ruutult, väiksemalt üheksalt jne valuet saada.

  4. #1904

    Re: HU korner

    bet flop, et Ax5d taolised käed maha saada, mille vastu sa pmst flippad. Riveril ma enamus vastaste vastu raiseks, sind callib iga kaheksa, paljud seitsmed, kehvasti mängitud ülepaarid ja vbla mõni teeb ka herocalle, sest hero ei repi sellise liiniga just paljut.

  5. #1905
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Ma ei raiseks ka seda riverit ja põhjus on see, et ma ei taha saada vastu shovet, sest board pole just kõige meeldivam (palju käsi mis villain võis slowplayda)

    +1 flopi betile.

  6. #1906
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ma ei raiseks ka seda riverit ja põhjus on see, et ma ei taha saada vastu shovet, sest board pole just kõige meeldivam (palju käsi mis villain võis slowplayda)

    Väga vale põhjus mitte raisimiseks !! See, et kardad slowplaytud käelt raise`i vastu saada pole argument. Tihtipeale korvab halvematelt kätelt saadud value selle üle, et kaotad tõstetud summa ja foldid shovele. Ei ole midagi halba mõnedes kohtades raise/foldida, eriti kui board on selline, et vastane kunagi ei bluffiks, nagu antud käes.

    Flopis cbet`iks obv.
    as played: turn call ; river call või raise/fold olenevalt tujust.

  7. #1907
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Seda ma täpselt kartsingi, et see minu kindla peale call võib tihti olla miinus EV ja ma pm kunagi ei raise/foldi riveril.

  8. #1908
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Seda ma täpselt kartsingi, et see minu kindla peale call võib tihti olla miinus EV ja ma pm kunagi ei raise/foldi riveril.
    kindlasti ei ole seal käes call -EV. Lihtsalt küsimus, kas raise on ev+ või mitte antud olukorras. Ja lol @ "põhimõtte pärast kunagi ei raise/foldi riveris."

  9. #1909

    Re: HU korner

    river shove (3x peale j22ks villainil paarsada chippi aint) calliks maja9, 109, J9, Q9, K9, A9,
    rida, mast. . Ehk siis 3 x raise peale mainitud k2tega villain shoveks oma chipid sisse ja ma ise v6taks perhaps shove ekstra FE?

    Kui tahta maybe 8d 7d ja ylepaarid sees hoida kuidas suhtuksite minraise ja fold to shove? madalal levelil villased ei bet foldi yldiselt olen t2heldanud.

    Palun kommenteerige mu m6ttek2iku targemad.

    o

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Full Tilt No-Limit Hold'em, 21 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1910)
    BB (t1090)

    Hero's M: 63.67

    Preflop: Hero is SB with 9, Q
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 7, 9, 2 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 8 (2 players)
    BB bets t100, Hero calls t100

    River: (t320) 9 (2 players)
    BB bets t200, Hero ???

  10. #1910

    Re: HU korner

    hero shove puhul calliks väga vähe nõrgemaid käsi, jah, raise 2,0-2,6x on täiesti ok.

  11. #1911
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    pm/põhimõtteliselt (peaaegu mitte kunagi) ja -EV all ei pidanud silmas konkreetset kätt:) vaid taolisi olukordi kus võiks raiseda, et saada rohkem valuet nõrgemalt käelt, aga vajutan endiselt calli kuna board on ohtlik.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 03.09.10 at 17:50

  12. #1912

    Re: HU korner

    K2si...
    pmst... 128 man winner takes all finaal... vastane m2ngib jube ettevaatlikult ja nitti:

    Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 903217
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t895 29.83 BBs
    BTN/SB: t2105 70.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with 9 7
    BTN/SB calls t15, Hero checks

    Flop: (t60) 8 T J (2 players)
    Hero bets t30, BTN/SB raises to t90, Hero raises to t420, BTN/SB calls t330

    Turn: (t900) T (2 players)


    hero?
    Viimati muudetud Oliver poolt : 03.09.10 at 19:32

  13. #1913
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: HU korner

    no ma pole Hu turkat kunagi teinud, kuid mulle tundub see kll nobrainer nupud sisse. mis sa tahad c/f või mis?

  14. #1914

    Re: HU korner

    sul on pool potti järel, lükka sisse, ega sa foldima ei hakka niikuinii kunagi.

    Aga eelmise käa kohta niipalju, et cbeti floppi ja as played pole tegelikult mingit vahet mida sa teed, kuna edaspidi sa ju alati cbetid, onju nii?

  15. #1915

    Re: HU korner

    Vaata palju sul järel on ja vaata mis käsi sul. Kas see käsi väärib tõesti küsimist?

  16. #1916

    Re: HU korner

    jah v22rib kyll m6tlemist. alati ei pea matemaatiliselt asjale l2hemema - ma usun et see on enamus robotite suurim leak.

  17. #1917

    Re: HU korner

    ei vääri. Sa tead ju, misasi on cooler, setup jne, neid käsi pole mõtet arutada ja nende peale mõelda, mõlemal tuleb neid võrdselt ja pikapeale tasanduvad need ära. Antud juhul lähenesid sa siin just matemaatiliselt, tahtsid flopis rahad sisse saada nõrgema käe vastu andes talle halvad oddsid callimiseks, ta tegi vea ära calliga, kas ta nüüd hittis oma maja või midaiganes, ei oma enam mittemingisugust tähtsust, sa ei saa iialgi foldida enam.

  18. #1918

    Re: HU korner

    saan aru sellest, aga antud situatsioon ei ole ju long run, vaid on antud situatsioon antud hetkel... ja muu ei ole oluline vaid antud hetk ainult :(

  19. #1919

    Re: HU korner

    phil foldiks ":D

  20. #1920
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    saan aru sellest, aga antud situatsioon ei ole ju long run, vaid on antud situatsioon antud hetkel... ja muu ei ole oluline vaid antud hetk ainult :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES