Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 98, kokku 305 EsimeneEsimene ... 488896979899100108148198 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 941 kuni 1 960, kokku 6099
  1. #1941

    Re: HU korner

    ma nii madalal ei bluffinud üldse. Seal töötab standard otsekohene mäng väga hästi.

    Btw, täna siis esimene HU event

    Edit: st suuri üle kolmandiku stäkist võtvaid bluffe ei teinud
    Viimati muudetud muruntau poolt : 08.09.10 at 16:32

  2. #1942
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    ma nii madalal ei bluffinud üldse. Seal töötab standard otsekohene mäng väga hästi.

    Btw, täna siis esimene HU event

    Edit: st suuri üle kolmandiku stäkist võtvaid bluffe ei teinud
    Mis kell ja mis buy-in?

  3. #1943
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    215$ ; kell 00:00 meie aja järgi.

  4. #1944

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    SNG 3. käsi ehk vastane täiesti tundmatu.
    Kas riveris bluff-shove oleks omal kohal, arvestades, et read ja mast on laual?

    Full Tilt - $6+$0.25HeadsUp|15/30 NL - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: 1,500.00
    Hero (SB): 1,500.00

    Hero posts SB 15.00, BB posts BB 30.00

    Pre Flop: (45.00) Hero has 7 5

    Hero raises to 90.00, BB calls 60.00

    Flop: (180.00, 2 players) K T 6
    BB checks, Hero bets 120.00, BB calls 120.00

    Turn: (420.00, 2 players) 4
    BB checks, Hero checks

    River: (420.00, 2 players) 9
    BB bets 180.00, Hero ???
    kui kasutad sharkscopet ja vastaseks on plussis mängija, siis tegelt võid küll shoveda kasumlikult. Sellised mehed panevad masti või reaga seal vähemalt poti, kuna teavad, et saavad calli niikuinii olenemata beti suurusest. Antud juhul on siin tegemist thin value võtmisega Tx-ga, mis eriti survet ei kannata. fishi vastu muidugi fold, neil pole fold nuppu.

  5. #1945
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU korner

    nojah, mulle tundus, et riveri bet oli nutsi jaoks natuke nõrk, alla poole poti, mõtlesin, et hea scary board bluffimiseks, pärast pikka mõtlemist calliti 64-ga maha.

  6. #1946

    Re: HU korner

    Ega keegi ei tea sellist mängijat nagu cat5Cane? Igatahes, mängisin tüübiga ühe mängu ja see oli nagu way too next level shit minu jaoks. Umbes 60% minu raisedest 3bettis ja ownis mind iga nurga alt. Paari suckoudiga tõmbasin mängu siiski endale, aga see oli lihtsalt ulme mis toimus. Tahtsin temaga veel mängida, aga tüüp keeldus

    SS, OPR ja PPLabs ei anna tema kohta midagi, tüüp oli Supernova. Medium stakes HU cash äkki?

  7. #1947

  8. #1948
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ega keegi ei tea sellist mängijat nagu cat5Cane? Igatahes, mängisin tüübiga ühe mängu ja see oli nagu way too next level shit minu jaoks. Umbes 60% minu raisedest 3bettis ja ownis mind iga nurga alt. Paari suckoudiga tõmbasin mängu siiski endale, aga see oli lihtsalt ulme mis toimus. Tahtsin temaga veel mängida, aga tüüp keeldus

    SS, OPR ja PPLabs ei anna tema kohta midagi, tüüp oli Supernova. Medium stakes HU cash äkki?
    Pigem suvaline fish, kes on cashi mänginud 211 kätt.

  9. #1949
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    nimi on tuttav, prolly husnger siis.

  10. #1950
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    On jah tuttav nimi.. Küsisin ühe tuttava käest...

    Del says:
    used to play high
    alot
    havnt saw him for months

  11. #1951

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ega keegi ei tea sellist mängijat nagu cat5Cane? Igatahes, mängisin tüübiga ühe mängu ja see oli nagu way too next level shit minu jaoks. Umbes 60% minu raisedest 3bettis ja ownis mind iga nurga alt. Paari suckoudiga tõmbasin mängu siiski endale, aga see oli lihtsalt ulme mis toimus. Tahtsin temaga veel mängida, aga tüüp keeldus

    SS, OPR ja PPLabs ei anna tema kohta midagi, tüüp oli Supernova. Medium stakes HU cash äkki?
    Sa limpima ei hakanud, kui hullult 3bettis?

  12. #1952
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sa limpima ei hakanud, kui hullult 3bettis?
    nit.

    sa 4bettima ei hakanud ?

  13. #1953

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    nit.

    sa 4bettima ei hakanud ?
    Hakkasin. Sealt need suckoutdid tulidki :D

  14. #1954
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    keeping them honest


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1420)
    SB (t1580)

    Hero's M: 31.56

    Preflop: Hero is BB with A, 7
    SB bets t90, Hero calls t60

    Flop: (t180) J, 7, 5 (2 players)
    Hero bets t100, SB calls t100

    Turn: (t380) K (2 players)
    Hero checks, SB bets t240, Hero calls t240

    River: (t860) K (2 players)
    Hero checks, SB bets t450, Hero calls t450

    Total pot: t1760

    Results:
    SB had 4, 4 (two pair, Kings and fours).
    Hero had A, 7 (two pair, Kings and sevens).
    Outcome: Hero won t1760

  15. #1955
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HU korner

    Ma ei mõista, miks sa flopi välja leadid?

  16. #1956
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Mulle küll flopi lead meeldib, sest meie käsi üsna haavatav. Kui saame raise otsa on easy fold, kui checkime ja ta betib siis on raske edasi mängida, sest oleme OOP ja niipalju halbu turni ja riveri kaarte võib tulla, check-raise oleks veel halvem.

    Turni ja riveri play sinu poolt üsna elementaarne, enamus vastased ei julge J-ga vbettida sellisel boardil ja ükski draw kohale ei jõudnud.

  17. #1957
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mulle küll flopi lead meeldib, sest meie käsi üsna haavatav. Kui saame raise otsa on easy fold, kui checkime ja ta betib siis on raske edasi mängida, sest oleme OOP ja niipalju halbu turni ja riveri kaarte võib tulla, check-raise oleks veel halvem.
    Aga kui ta callib on pot sama suur ja me oleme ikka OOP, ainukese erinevusega, et donk-betiga foldisime välja suure hulga bluffe ning turnil läheme veel thinima value peale. Peale selle võib ta meid semi-bluff raiseda flopis ning foldime parema käe.

  18. #1958

    Re: HU korner

    HUSNG-s kasumlik donkbettimine eeldab mõtlevat vastast ja eesmärk peaks olema ka pikemaajaliselt balanseerida oma donkbet ranget, mis omakorda eeldab pidevat omavahel madistamist, mida aga 5 taala mängudes enamasti ei juhtu. Tõenäoliselt ei mängi me selle vastasega enam kunagi. Kui ta on regulaarne mängija, siis ta teab, et donkbet on enamasti keskmine või bottom paar ja suudab suht perfect mängu teha meie vastu. Kui ta on donk, siis ainuke liigutus, mis meid raskesse olukorda ei pane, on temapoolne fold, aga foldida neile ei meeldi. Kui me saame raise, pole see absoluutselt easy fold, selles limiidis valitseb mentaliteet "kui keegi chekib, siis ma betin, kui keegi betib, siis ma raisen", eriti Full Tildis. Nagu käe lõpp näitas (hästi mängitud turn&river btw), tuleb niimoodi mängides olla valmis pidevateks herocallideks, mis muidugi heale kätelugejale pole probleem, aga heameelega teeks seda väiksemate pottidega, mis ei aja variatsiooni nii suureks. Donkbettides paneme ennast ise raskesse olukorda, samas kui tüüpiline vastane meid sellesse postflop ei pane, kui me passiivselt mängime. Ma ei donkbetiks kunagi esimestel levelitel madalates limiitides.

  19. #1959

    Re: HU korner

    Alaska mul on raskusi su m6ttek2igu loogika n2gemises. Tundub kuidagi fishy liin et peab olema history et mu vastane t6lgendaks mu k2iku 6ieti et see oleks kasumlik. Selline k2ik ei eksisteeriks, kui sel ei oleks lihtsat (!) kasumliku p6hjust?

    Eelnevas k2es n2en p6hjust donk bettimiseks sest:

    1. checkides on sellise boardi puhul oodata cbetti mida on ebamugav callida kuna: any kaart 9+ v6ib anda vastasle paari/t6mbe mis lubaks tal tulistada ka turni mida on juba v2ga ebamugav callida.
    2. Meil endal ei ole yhtegi t6mmet ega ka backdoor t6mmet seega me ei taha turni n2ha.
    3. Board ei ole ka eriti t6mbene (siiki on flush ja auku rea t6mme) niiet donk v6tab poti ypriski tihti maha kui vastasel on air.

    Mis te arvate ka turnis tulistamisest et saada value drawdelt mille K t6i ja samas kasutades K kui additional scarecard et 88 1010 foldiks.

    Riveris tank check :)

  20. #1960
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    Alaska mul on raskusi su m6ttek2igu loogika n2gemises. Tundub kuidagi fishy liin et peab olema history et mu vastane t6lgendaks mu k2iku 6ieti et see oleks kasumlik. Selline k2ik ei eksisteeriks, kui sel ei oleks lihtsat (!) kasumliku p6hjust?

    Eelnevas k2es n2en p6hjust donk bettimiseks sest:

    1. checkides on sellise boardi puhul oodata cbetti mida on ebamugav callida kuna: any kaart 9+ v6ib anda vastasle paari/t6mbe mis lubaks tal tulistada ka turni mida on juba v2ga ebamugav callida.
    2. Meil endal ei ole yhtegi t6mmet ega ka backdoor t6mmet seega me ei taha turni n2ha.
    3. Board ei ole ka eriti t6mbene (siiki on flush ja auku rea t6mme) niiet donk v6tab poti ypriski tihti maha kui vastasel on air.

    Mis te arvate ka turnis tulistamisest et saada value drawdelt mille K t6i ja samas kasutades K kui additional scarecard et 88 1010 foldiks.

    Riveris tank check :)
    Sinu kolme puntki põhjal ma check-foldiks...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES