Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 305 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 6099
  1. #161

    Re: HU korner

    AQ ära küll seal foldima hakka, igati korralik mäng. Mõned teevadki haigelt suuri preflop tõsteid, kõige parem relv ongi hea käega korralik 3bet. Callida neid väga ei tasu, kui just mingit kindlat postflop readi vastase vastu pole.

  2. #162

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas rank
    selline küsimus/käsi

    Tegemist mängu algusega, teine käsi, tundmatu vastane. preflop oli kahtlane tema poolt, 6bb-ne tõste. viitab kas stealile või monsterile, aga sellel tasemel püütakse oma oreflop monstereid ikka slowplayda ja valuet pigem teistel tänavatel saada.
    küsimus selline, et millise rangega peaks callima vastase shove preflop peale, kui on tegemist mängu algusega ja puuduvad readid.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    SB bets t120, Hero raises to t400, SB raises to t1510 (All-In), Hero calls t1090 (All-In)

    Flop: (t2980) 9, 2, 5 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t2980) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2980) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2980

    Results:
    SB had K, K (one pair, Kings).
    Hero had Q, A (high card, Ace).
    Outcome: SB won t2980

    Ma arvan, et standard. Peale seda kätt võta lahti notes ja pane kirja: raised PF 6x w KK! See on ülitähtis informatsioon, mida sa saad hiljem exploitida.

  3. #163
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas rank
    selline küsimus/käsi

    Tegemist mängu algusega, teine käsi, tundmatu vastane. preflop oli kahtlane tema poolt, 6bb-ne tõste. viitab kas stealile või monsterile, aga sellel tasemel püütakse oma oreflop monstereid ikka slowplayda ja valuet pigem teistel tänavatel saada.
    küsimus selline, et millise rangega peaks callima vastase shove preflop peale, kui on tegemist mängu algusega ja puuduvad readid.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)


    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    SB bets t120, Hero raises to t400, SB raises to t1510 (All-In), Hero calls t1090 (All-In)

    Flop: (t2980) 9, 2, 5 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t2980) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2980) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2980

    Results:
    SB had K, K (one pair, Kings).
    Hero had Q, A (high card, Ace).
    Outcome: SB won t2980

    Kui sa saad preflop rahad sisse AQ-ga - oled õigesti teinud, see on nii standard.
    Aga käe juurde tulles on su betsizing veits paha , sest kui ta callib on sul 800 pot Out Of Position ja stackid on mõlemal 1100, mis tähendab seda, et kui sa tahad cBeti teha missed boardil oled committed põhimõtteliselt.


  4. #164
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas rank
    esiteks, kasutajanimi tuleneb minu perekonnanimest ja ma kasutan seda juba ammu väga paljudes kohtades, ja avatar oli selline ammu enne Ranka oma. niiet mine irva kuskil mujal.
    geez, no offence dude...

  5. #165

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Kui sa saad preflop rahad sisse AQ-ga - oled õigesti teinud, see on nii standard.
    Aga käe juurde tulles on su betsizing veits paha , sest kui ta callib on sul 800 pot Out Of Position ja stackid on mõlemal 1100, mis tähendab seda, et kui sa tahad cBeti teha missed boardil oled committed põhimõtteliselt.

    Mis tegema peaks? Väiksema seal 300 kanti või suurema ja iga flop sisse?

  6. #166
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Mis tegema peaks? Väiksema seal 300 kanti või suurema ja iga flop sisse?
    ma paneks väiksema 3 beti aga shove pole ka paha, kuna saad calli väga paljudelt halvematelt kaartidelt ja hoiad aega kokku.

  7. #167

    Re: HU korner

    vend ei limpinud üldse, pushis üle mu limbi ja paar korda oma buttonilt. Kas T9s on call? Sage järgi on, mida ma vastase image juures peaks veel arvestama?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t855)
    Hero (BB) (t2145)

    Hero's M: 14.30

    Preflop: Hero is BB with 10, 9
    SB bets t855 (All-In), Hero calls t755

    Flop: (t1710) 8, 3, J (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t1710) 10 (2 players, 1 all-in)

    River: (t1710) 6 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t1710

    Results below:
    SB had K, 5 (high card, King).
    Hero had 10, 9 (one pair, tens).
    Outcome: Hero won t1710


  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Ma ei calli siin pea-aegu mitte kunagi. Callida võib siis, kui mängida ei oska või vastane on spamz0r (20% equityt on parim mis saad muidu mängides ).

  9. #169

    Re: HU korner

    panen ka siis selle nädala NL50 tulemused siia...et mis arvate siis?



  10. #170
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Alustaks küsimusega - cashi mängimise ajal HUD peal või mitte, ise seni kuvan küll, aga kasutan vähe ja toetun rohkem readidele, umbes iga mõnekümne käe tagant silman ta statid üle, et äkki on midagi silmade vahele jäänud. Samas mõtlen HUD-ist loobumist. Kuidas teil on?
    ma olen ka nüüd veidike NL50 ja NL100 hu cashi mänginud. ja statse ma vaatan küll hudis. 3bet osas just mängu ajal ja aeg-ajalt uuesti.

    samas mul on mure. et kui vastasel jääb 15-20bb järgi, siis ma ei oska adaptida sellele. kas ma peaksin siis rohkem gambeldama, et see viimane ka kätte saada? st ma muutun passiivseks natuke, võtan agrot maha tugevalt. pf raise-3bet + fold vms ei tule siis kõne alla ilmselt (grosss!!!). et kas peaks floppe võtma rohkem? ma saan aru kui sng'd mängiks, siis ma oskaks. et enivei ta nii nurgas, et siis lihtsalt lammutad edasi vms ja ta peab 2x double up saama mis väike tõenäosus vms. aga cashis just probleem siis.

  11. #171

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    panen ka siis selle nädala NL50 tulemused siia...et mis arvate siis?


    Graafik NL50 kohta enam-vähem, aga 8bb/100 kohta on ikka väga väike (samas hea et plussis oled). Silma jäi, et oled väga tight preflop (PFR 20 ringis aga optimaalne oleks 40-50).

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    ma olen ka nüüd veidike NL50 ja NL100 hu cashi mänginud. ja statse ma vaatan küll hudis. 3bet osas just mängu ajal ja aeg-ajalt uuesti.

    samas mul on mure. et kui vastasel jääb 15-20bb järgi, siis ma ei oska adaptida sellele. kas ma peaksin siis rohkem gambeldama, et see viimane ka kätte saada? st ma muutun passiivseks natuke, võtan agrot maha tugevalt. pf raise-3bet + fold vms ei tule siis kõne alla ilmselt (grosss!!!). et kas peaks floppe võtma rohkem? ma saan aru kui sng'd mängiks, siis ma oskaks. et enivei ta nii nurgas, et siis lihtsalt lammutad edasi vms ja ta peab 2x double up saama mis väike tõenäosus vms. aga cashis just probleem siis.
    HUppis on HUD must (nii ütles stox pokkeri HU coach) ja HUppis (vähemalt cash game) ära mängi shortstacke (alla 40bb), lihtsalt võta talt suured rahad ära, pane sit out ja küsi "full buy-in pls" tihti nad seda küll ei tee, aga pole mõtet shortstackidega mängida lihtsalt.

  12. #172
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    panen ka siis selle nädala NL50 tulemused siia...et mis arvate siis?


    Palju VPIP on?

    Non-SD on ka inetu, break-even non-showdown on stiilne... Samas NL50 äkki liiga palju tahetud?

  13. #173

    Re: HU korner

    VPIP on 47,2%....Mõtlen ise ka,et kuidas saaks non-SD joont paremaks,aga jah....

  14. #174
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    VPIP on 47,2%....Mõtlen ise ka,et kuidas saaks non-SD joont paremaks,aga jah....
    Pead hakkama väikseid potte maha võtma. Kui laual on KQ6 ja sul on käes 75o, siis julge cbet, sest see ainuke võimalus pot võita pmst, aga kui on käes A-high samas olukorras, ürita parem pot maha checkida, sest A-high on tihti parem käsi.

  15. #175

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Graafik NL50 kohta enam-vähem, aga 8bb/100 kohta on ikka väga väike (samas hea et plussis oled).
    Wat kas ma olen millestki valesti aru saand va?
    Kas 8bb/100 on väga väike winrate, ma mõtsin et sellega tasuks rahul ollla.

  16. #176

    Re: HU korner

    Nojah, lol. Vähemalt sellises limiidis. Imo hardcore NL50 regularidel on 20-30bb/100 suure sample peale. Rahul sa võid olla, aga kui sul non-SD on nii dramaatiliselt all, siis ma ei tea... Ma see kuu ka HU tegelenud ja kahjuks on suht kehvasti läinud. Ise mängin kehvasti ja veits halb card run on ka. Samas üritan võimalikult palju igasuguseid õppematerjale kasutada. Minu graafik näeb välja selline:



    Kuna pärast selle graafiku tegemist olen veel kukkunud peaaegu $1k, siis preagu ongi mäng selline, kus ma ei ole endas kindel, ei oska cbettida, bluffida ega teha midagi. Kui veel 2 buy-ini kukun NL100s, siis lähen NL50.

  17. #177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Pead hakkama väikseid potte maha võtma. Kui laual on KQ6 ja sul on käes 75o, siis julge cbet, sest see ainuke võimalus pot võita pmst, aga kui on käes A-high samas olukorras, ürita parem pot maha checkida, sest A-high on tihti parem käsi.
    Nojah,veits üritasin,välja tuli see mul niimoodi


  18. #178
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    Nojah,veits üritasin,välja tuli see mul niimoodi

    Kuidas nii? Kui alla ei tahetud anda mõtlesid, et pot nii suur juba ja tõmbasid veel paar barrelit otsa? ;D

  19. #179

    Re: HU korner

    jamh juhtus ka nii,pmst metsa poole läks tänane session

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    jamh juhtus ka nii,pmst metsa poole läks tänane session
    ega seda non-shodwon asja ei saagi kohe plussi ühe nõuandega. See teadus tegelt - lihtsalt soovitaks sul tegeleda board texture`te ja stabimiste ning 2nd/3rd barrelite õppimisega .

Lehekülg 9, kokku 305 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES