Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 305 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 6099
  1. #61

    Re: HU korner

    Tegin väikse HU video ühe teise foorumi jaoks, aga ma pole ka kade seda siin jagada. Video on 50 minti pikk ja sattus mingi amazing run (loe +200BB/100).

    www.timmu.planet.ee/pokker/NL50compress.avi

    Kuna ei taha, et kodulehe bandwith üle ei lasta võtan varsti lingi maha.

  2. #62

    Re: HU korner

    villan: olen mänginud 6-maxis, solid regular, nii et debiilikuga tegu ei tohiks olla. mänginud ca 20 kätt, midagi erilist siiani juhtunud ei ole. milline line riveril võtta?

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($143.70)
    Hero (SB) ($452.80)

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    Button bets $2.50, Hero calls $2

    Flop: ($6) 3, 10, A (2 players)
    Hero checks, Button bets $4, Hero raises $14, Button calls $10

    Turn: ($34) Q (2 players)
    Hero bets $24, Button calls $24

    River: ($82) 2 (2 players)
    Hero checks, Button bets $38

    Total pot: $82

  3. #63
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: HU korner

    CALL

  4. #64

    Re: HU korner

    Insta call.

  5. #65

    Re: HU korner

    call kindlasti, aga kas see on raise koht?

  6. #66

    Re: HU korner

    Noo, see (raise) on suht mõttetu, sest ta 99% juhtudel blufib ja kui reisid siis ta foldib ning ainult callib siis kui on sust ees. Call võib vahepeal vastaseid tilti ka ajada ("kuidas ta saab alati hittida 2 paari kui ma blufin" jne).

  7. #67

    Re: HU korner

    raisega sa sitematelt kätelt actionit ei saa imo.

  8. #68

    Re: HU korner

    Alustasin mõni aeg tagasi turbo HU SNG-de mängimist FullTildis. 400 mängu peale on $6.25-ste ROI 13.9%, mis mind üldiselt rahuldab. Jama on selles, et kui hakkan mängima $11.50-seid, siis on kohe ikaldus majas. Selline tunne, et igast asendist on alati parem käsi vastas. Selline "rigged" tunne tekib. Mänginud olen neid 203 tk, ning ROI on "lõbus" -12.3%. Raske uskuda, et nende tasemevahe nii suur oleks. Et siis oleks üleskutse oskajamatele HU mängijatele, kes viitsiksid üle vaadata mõned hand historyd, et aidata võimalikke tõsiseid leake välja juurida. Vbolla on mingi fundamentaalne viga sees, aga ise ei ole siiani üles leidnud. Viimasel ajal olen eriti tähelepanelikult mänginud, kuid ikka tulemused ei muutu.

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Ei taha uskuda, et tasemevahe niivõrd suur on nendel limiitidel, et ühte beadid ilusti ja teises hävid, pigem ,kas siis ise luckisid madalamas või jooksed kehvalt 11,5-tes. Võin paar HH-d üle vaadata küll kui soovi on.

  10. #70

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Ei taha uskuda, et tasemevahe niivõrd suur on nendel limiitidel, et ühte beadid ilusti ja teises hävid, pigem ,kas siis ise luckisid madalamas või jooksed kehvalt 11,5-tes. Võin paar HH-d üle vaadata küll kui soovi on.
    Saatsin PM-i.

  11. #71

    Re: HU korner

    Selline küsimus micro HU sng-de kohta. Kui vastane teeb mingisugust rumalat viga pidevalt, mida saab ära kasutada, aga niimoodi võitmine võtaks väga kaua aega, kas on ikkagi mõtekas minna kindla peale välja ja oodata, kuni ta oma chipsid vaikselt ära lekib, või kasutada ikka rohkem ründavat stiili ja võita kiiremini, aga suurema riskiga saada suckout?

    Eile oli üks vastane, kes limpis iga käsi buttonilt ja bettis iga kord poti. Kui ma callisin või reraisesin, näitas ta kohe ära kas tal on midagi või mitte. See match venis väga pikaks võttes arvesse nii halba vastase taset, aga ta tõesti kaotas oma stacki sendikaupa ära mulle. Kas oleks olnud mõtekas hakkata suuremaid potte mängima, Näiteks teda tõstma OOP preflop ja niimoodi uusi vigu tema mängust otsima?

  12. #72

    Re: HU korner

    Loomulikult kasuta seda, mis on kindlam. Kauem võib ta võtta, aga hoiab variantsi madala, mida kõik üritavad saavutada. Pokkeri mängija üks peamisi omadusi peabki olema kannatlikkus.

  13. #73

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Loomulikult kasuta seda, mis on kindlam. Kauem võib ta võtta, aga hoiab variantsi madala, mida kõik üritavad saavutada. Pokkeri mängija üks peamisi omadusi peabki olema kannatlikkus.
    teen hoopis turbosid, kõige lihtsam variant.

  14. #74

    Re: HU korner

    Nojah too on suht obvious. Kui ma mängisin HU SNGd, siis ka turbosid. Need on mõnusad, et sul on aega vastase üle mängimiseks esimestel blindi levelitel. Üks vend, kes mängis no blind increase deep HU SNGsid, rääkis, et tegi ühega 1k käelise matchi ükskord.

  15. #75

    Re: HU korner

    Mida see tähendab? Vastane midagi ikka jagas, mängis väga kiiresti, lollustega vahele ei jäänud. Oleks agrodonk olnud, oleks ta kohe ülepaari või mastitõmbe peale pannud, aga selle vastase puhul tundus kahtlane.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $6.00+$0.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t1760)
    Hero (SB) (t1240)

    Hero's M: 41.33

    Preflop: Hero is SB with 7, 9
    Button calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 9, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, Button bets t20, Hero raises to t80, Button raises to t1740 (All-In), Hero?

  16. #76

    Re: HU korner

    Sellisel limiidil võib tähendada ükskõik mida, alustades nut reast kuni flush drawni. Mulle miskipärast meeldib siin callida, kuigi 68o'd näha on suht rõve.

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Nojah too on suht obvious. Kui ma mängisin HU SNGd, siis ka turbosid. Need on mõnusad, et sul on aega vastase üle mängimiseks esimestel blindi levelitel. Üks vend, kes mängis no blind increase deep HU SNGsid, rääkis, et tegi ühega 1k käelise matchi ükskord.
    Jeh, mu rekord on olnud PLO lahing HU deepstackis, mis kestis ca 3,5h. Vana suutis 4 korda 5bb pealt tagasi tulla ja igakord suckoudiga

  18. #78
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Mina callin. Ees kõikvõimalikest overpairidest, sel limiidil on limp nende puhul tavaline + isegi A9, 98, 9T, 9x tüüpi käed võivad seal shoveda. Ees oleme ka flushdrawidest, 68 vastu on samuti oute.

  19. #79

    Re: HU korner

    Kuna HU SNG on niivõrd vastasest olenev, siis head nõu on raske anda tõesti. Ma callisin selle ära, aga endal oli selline ülemängitud tunne sees. Ise olen samuti sellel limiidil samamoodi nutsiga shovenud ja saanud palju calle TP käest, tundub päris hea move olevat, kuna isegi ära callisin. Näitaski 68, aga ma vedasin mingisuguse runner-runner ärtumasti kokku.

  20. #80

    Re: HU korner

    Vaatasin ühte Hokiegregi HU SNG videot ja seal oli üks huvitav situatsioon. Tal oli vastas mängija, selline tüüpiline tight agressive.

    220$ HU SNG: Blindid 50/100 Hokie oli buttonil K 3 , stack 800 peale minraiset ja BB calli. Maha tuli 5 6 7 .Hokieg räägib, et vastik board cbettimiseks ja checkib järgi. Lisab veel, et turn võiks tulla mõni ülekaart, mida bluffida.Turn J . BB check ja hokiegreg paneb 135 200-sesse potti. BB call. Hokiegreg räägib juurde, et kindlasti tuleb teine barrel panna. River 5 , BB check ja hokiegreg allin. Ise räägib juurde, et seda ei saa callida, et kui 6 või 7 teeb herocalli, on ta lihtsalt loll või näeb mu kaarte jne. BB võttis timebanki ja callis lõpuks ära 6-ga. Minuarust polnud sellel callil küll midagi viga, see viis riveril muutis kogu olukorra teistsuguseks ju, Vastasel saigi ainult 5 või 6 olla ja HOkiegreg oleks reaalselt poissi esindanud pigem check/calliga. Või mida targemad arvavad?

Lehekülg 4, kokku 305 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES