Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 305 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112152202 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 6099
  1. #2021
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    microdes esimene käsi shovege TT+, AJ+, olen seda praktiseerinud ja väga kasumlik move.
    'Diadema Dominating' on selle moovi nimi.

  2. #2022

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas spamz0r Vaata postitust
    i used to do it with JJ+ AK first hand because of the crap people call with on lower limits
    Pole veel olnud põhjust kahelda selle mängija nõuannetes.

    Edit: OK minu range vähe laiem, aga kui oled piisavalt calle saanud QJs käest, siis mulle sellest piisab. Alates 23$ mängudest pole enam kasulik muidugi, aga kuna madalamal on 3bet siiski suht haruldane, siis esimene käsi standard 3bettides ei saa eriti tihti calle.
    Viimati muudetud alaska poolt : 19.09.10 at 15:51

  3. #2023
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU korner

    Pole eriti tihe HU pelaja, aga viimasel ajal koolis for fun cashi mängitud (1/1 blindidega). Klassivend kelle vastu pelan on suhtkoht solid, ei mängi eriti looselt ja donkmuuve väga ei tee.
    Täna oli selline käsi, et ma BB ja tema raiseb standard 3bb, ma AJs'ga 3betin 10bb'le ning saan callli. Flop AK2r, ma betin 10bb, ta callib. Turn 2, betin 15, ta mõtleb natuke ja minraiseb. Callin 15 ning river on J, checkin ja ta pmst shoveb (pot oli ca 100bb ja mõlemil 50bb alles). Mõtlesin kaua, kuna pmst ainus loogiline käsi mis mind biidib on AK (ta ei 4beti pf). Kas riveril leiab foldi? Pmst oleks mingi 4-handed olnud näiteks, siis oleksin foldinud, aga HUs lihtsalt ei suutnud callimata jätta ja näitaski AKd.

  4. #2024

    Re: HU korner

    Kui ei min raisib bluffiga vs good, easy fold, lots trips seal on, set on võimalik ka. Sa ei biidi midagi seal, AT ei pane pane ai sellisel turnis, AK huvitav ka, ma calliks turn AK-ga tema asemel ja raise ai anyriver.

  5. #2025
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas a1a2a3 Vaata postitust
    Kui ei min raisib bluffiga vs good, easy fold, lots trips seal on, set on võimalik ka. Sa ei biidi midagi seal, AT ei pane pane ai sellisel turnis, AK huvitav ka, ma calliks turn AK-ga tema asemel ja raise ai anyriver.
    Huvitav arvamus.

    Turn minrais on nuts, aga ma ei foldi seda riverit.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 22.09.10 at 16:15

  6. #2026
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Kui vastane on pasiivne nit siis ta ei julge seda riverit enamasti shoveda, sest paired board. Kui vastane ei ole nit, siis tal võib seal mida iganes käes olla ja ma pigem kardaks 2 'te kui 2 kõrgemat paari, aga kui tal ei saa 2 olla preflop actioni pärast, siis on easy call. Või noh, river on anyway easy call kui turni callid.

  7. #2027
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU korner

    2 oli välistatud pmst 99%, nii palju kui me koos mänginud oleme. 22 oleks ainuke loogiline käsi old sel puhul, aga no kui tihti ikka HUs quad saadakse. Pmst ta ei ole eriti passiivne, aga enamasti on minraise tugev käsi olnud küll.
    Turni oleksin foldinud kui minraise asemel oleks 3-kordne standard suurusega raise olnud.

  8. #2028

    Re: HU korner

    minraise kohta võiks sul mingi read olla, see ei ole päris tavaline move, standardina on see nuts dongi poolt, niiet otsi foldi. Kui infot pole, siis mingil hetkel pead kinni maksma selle info, et hiljem ära kasutada. Ma ei usu, et ta järgmine kord seda õhuga teeb, saad suht perfect tema vastu mängida.

  9. #2029

    Re: HU korner

    kas turnis tuli mastit6mme?

    kui ei siis enamus korral oled biit ja parim mis loota on split.

    kui tuli ss siis hea vastane v6ib sind testida sellisel boardil ... turni mastit6mbega, ja mpga.


    ntx:
    KQcc board AcKh2s2c

    teine kysimus on muidugi kas ta sellise liini pmst riveris bluffiks p88raks? kuis history on, kas floatib sind palju ja teab et sa ootad temalt floati...uhhh
    kui sa turni raise callid ja riveri checkid siis pmst vastane paneks sind m6nusalt seal AQ AJ maybe A10s peale ja river J hittib sinu rangele h2sti pihta sinna sisse shoveda bluffina peab ikka v2ga julge olema niiet... ? ? ?
    Viimati muudetud Oliver poolt : 23.09.10 at 01:34

  10. #2030
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Panen ka üle hulga aja siia ühe käe. Ma olen kindel, et ta ei blufi seda riverit iial, vastane on väga tight ja otsekohene postf, ja ei beti second paari ntx 2 tänavat.
    ühes käes ta raises pre, ma def, ta insta PSB flop ja overbet shove turn kui maas oli OE+FD
    Ta ei blufi ja ainuke set on 88, võimalikud 2 paari 89 ja rohkem käsi ma ei näe millest ma ees olen.

    Flopil olin pm 3me otsuse vahel kas donk bettida callida või ck/r, donkbet oleks parem olnud, arvestades fakti kui palju me showdownini chekisime kui tal õhk oli. Ck/r mulle väga ei meeldinud, arvestades tema otsekohesust post flop mängus ja kui ma ei hiti turni olen ilmselt sunnitud foldima.

    Timing on selline, ma mõtlen korra, betin ja ta insta JAM

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t25.00/t50.00 Blinds - 2 players - View hand 944310
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN/SB: t1125.00 22.50 BBs
    Hero (BB): t1875.00 37.50 BBs

    Pre Flop: (t75) Hero is BB with 3 5
    BTN/SB calls t25, Hero checks

    Flop: (t100) A 7 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t100) 2 (2 players)
    Hero bets t75.00, BTN/SB calls t75

    River: (t250) 8 (2 players)
    Hero bets t175.00, BTN/SB raises to t1000, Hero ???
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 23.09.10 at 12:08

  11. #2031

    Re: HU korner

    5 highga sa seda potti ei v6ida niiet kui juba tahad endale potti siis panusta flopil oma auku t6mmet. ja sellise argliku vastase vastu barrelda blufi turnis ja riveris broadwayd vast aga mitte mingit ragi sest eks ta limpis seal mingit 56 34 57 taolist k2tt ja v6ib hittida 2p. ace rag on ka su ranges ju tihti.
    pakuks riveris foldi v2lja :D
    Viimati muudetud Oliver poolt : 23.09.10 at 12:25

  12. #2032

    Re: HU korner

    tal on rida.
    Usalda oma kõhutunnet, sina oled temaga terve mängu mänginud, see ongi see, mis sulle lõpuks võidu toob. Riveri suur raise sellise mängija puhul on liiga tugev. Ma vist paneks riveris ise üle poti natuke.

  13. #2033
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    donk flop ;

    fold river

  14. #2034

    Re: HU korner

    Istus lobbys, scope näitas superTILT, eeldasin korraliku actionit ja huvitavat mängu, ei arvanud, et ta 5 käsi seda kohe pakub. On read calliks piisav?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1510)
    Hero (BB) (t1490)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with 10, J
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) K, 4, 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero calls t80

    Turn: (t280) 5 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t280) K (2 players)
    Hero bets t120, SB raises to t1370 (All-In)

  15. #2035
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: HU korner

    Poisid, mida arvate HU alafoorumist?

    EDIT: :D tean, et siit ei tule ei vastust aga alustan täna salafoorumis selle alafoorumi asutamist arutama.

  16. #2036

    Re: HU korner

    jep ja hehehomahaha oma ka...
    long overdue :)

  17. #2037
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: HU korner

    omaha peale ära mõtlegi, sest kitsas omaha nurk täidab kenasti oma ülesannet, HU nurk jällegi kitsaks jäänud.

  18. #2038
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Türnüffel käsi sul alska, imo on su riverbet just selline, et saada tiltavalt villainilt A/Q high või random madlalt paarilt calli. Seis on selline, et NUTS või mitte midagi ja arvestades su betsize võib ta olla võimeline seal õhuga bluffima ma oletan, ilmselt calliks ja re match.

  19. #2039
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Istus lobbys, scope näitas superTILT, eeldasin korraliku actionit ja huvitavat mängu, ei arvanud, et ta 5 käsi seda kohe pakub. On read calliks piisav?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1510)
    Hero (BB) (t1490)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with 10, J
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) K, 4, 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero calls t80

    Turn: (t280) 5 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    River: (t280) K (2 players)
    Hero bets t120, SB raises to t1370 (All-In)
    ugly spot
    pigem foldiks vist

  20. #2040

    Re: HU korner

    soovitan vaadata k6igil kes m2ngivad madalamatel limiitidel parim taktika video
    http://www.youtube.com/watch?v=TxHE73dQTac

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES