Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 305 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111151201 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 6099
  1. #2001
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    ei mu jutus pole sellist lauset, et minul oleks AQ või et ma seda foldiks

    ma räägin seda, et kui algab mäng tundmatu vastasega, ja ma saan AA kätte, siis esimesel käel panen allin ja kutil on näiteks AK käes (AQ+), siis insta callib

    et saan nii villaini allin oma tugeva käe vastu, kuigi oleks flop mingi rämps tulnud, sis ta poleks oma AK edasi mänginud flopil

    kunagi tegin niimoodi, aga nüüd ma AA ikka 3bb betin või 3betin teda

  2. #2002

    Re: HU korner

    microdes esimene käsi shovege TT+, AJ+, olen seda praktiseerinud ja väga kasumlik move.

  3. #2003
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1250)
    BB (t1750)

    Hero's M: 27.78

    Preflop: Hero is SB with 5, Q
    Hero bets t75, BB calls t45

    Flop: (t150) 10, 4, 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t100, BB calls t100

    Turn: (t350) 2 (2 players)
    BB bets t30, Hero raises to t200, BB calls t170

    River: (t750) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t400, 1 fold

    Total pot: t750

    Results:
    Hero didn't show 5, Q (nothing).
    Outcome: Hero won t750

    turnis tegi oma defencive betti, sellepärast panin ta mitte millegi peale

  4. #2004

    Re: HU korner

    anyone WCOOP-38?

  5. #2005
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Milline tundub teile kõige parem river bluff size, kui villain checkib ja lähete bluffima?
    N: bb 60. pot riveril 750 ja efektiivne stack 1000 chips. Sa kas panustad mingi valuena näiva numbri 450, paned poti 750 või overbet shoved 1020?

    Loomulikult villainist ja boardist olenev aga usun, et mingi standard lüke on teil ikka:) Aluseks on TAG mängija ja meil tundub, et ta käsi on marginaalne kas nõrk TP või teine paar.

  6. #2006
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Milline tundub teile kõige parem river bluff size, kui villain checkib ja lähete bluffima?
    N: bb 60. pot riveril 750 ja efektiivne stack 1000 chips. Sa kas panustad mingi valuena näiva numbri 450, paned poti 750 või overbet shoved 1020?

    Loomulikult villainist ja boardist olenev aga usun, et mingi standard lüke on teil ikka:) Aluseks on TAG mängija ja meil tundub, et ta käsi on marginaalne kas nõrk TP või teine paar.

    ebakõla boldidud tekstis. Bluffi suurus oleneb boardist ja sellest kui palju on missed drawsid, mis annavad alla ka väikse beti peale.

    * Kedagi Top Pairi pealt maha üritada bluffida HU-s ei ole eriti tark mõte

  7. #2007
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ei mu jutus pole sellist lauset, et minul oleks AQ või et ma seda foldiks

    ma räägin seda, et kui algab mäng tundmatu vastasega, ja ma saan AA kätte, siis esimesel käel panen allin ja kutil on näiteks AK käes (AQ+), siis insta callib

    et saan nii villaini allin oma tugeva käe vastu, kuigi oleks flop mingi rämps tulnud, sis ta poleks oma AK edasi mänginud flopil

    kunagi tegin niimoodi, aga nüüd ma AA ikka 3bb betin või 3betin teda
    Selleks ei pea mängu algus olema, ükski tark mängija ei foldi üheski mänguetapis AK, tõenäoliselt isegi AQ preflop.

  8. #2008

    Re: HU korner

    kui nii laialt v6tta siis jah, ma ise nii palju k2si ei paneks ta range.
    realistlikum oleks Ax, Kxs any broadway incl 9, any pp. AA KK j2taks v2lja maybe QQ ka. mul pole stove sellel arvutil... keegi teab macile stove sarnast juppi?

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ütleme, et K5 on nõrgim käsi, millega ta shoveb - isegi siis me crushime ta ranget 77-ga. Mida rohkem halvemaid käsi lisame, seda suuremaks meie equity muutub - seega snapcall pigem kui close otsus.

    2,761,946,352 games 3.222 secs 857,214,882 games/sec

    Board:
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 41.039% 40.64% 00.40% 1122524740 10959264.50 { 22+, A2s+, K5s+, Q9s+, JTs, A2o+, K5o+, QTo+, JTo }
    Hand 1: 58.961% 58.56% 00.40% 1617503083 10959264.50 { 77 }

  9. #2009
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selleks ei pea mängu algus olema, ükski tark mängija ei foldi üheski mänguetapis AK, tõenäoliselt isegi AQ preflop.
    hmm..easycallid 4bet allinni AQ alati? hmm krt tegelt mul pole endal sellist olukorda olnudki, aga kui nüüd mõtlema hakata, sis eriti vist ei viska ära, oleneb vastasest ja olukorrast ka muidugi..mnjah


    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    kui nii laialt v6tta siis jah, ma ise nii palju k2si ei paneks ta range.
    realistlikum oleks Ax, Kxs any broadway incl 9, any pp. AA KK j2taks v2lja maybe QQ ka. mul pole stove sellel arvutil... keegi teab macile stove sarnast juppi?
    üks asi on see mida sa OLETAD realistlikuks, teine asi on see mis oli reaalne, tal oli ju K5o, seega võtsime selle ta madalaimaks rangeks

  10. #2010
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    hmm..easycallid 4bet allinni AQ alati? hmm krt tegelt mul pole endal sellist olukorda olnudki, aga kui nüüd mõtlema hakata, sis eriti vist ei viska ära, oleneb vastasest ja olukorrast ka muidugi..mnjah
    Ma ise HU SNG-sid mänginud pole, aga valdavalt algab see 75BB deep ja cashis oleks 75BB deep vahest harva AQ isegi folditav, sest meil võib olla rohkem infot ja cashis ei suru struktuur taga... Open-shove peale ei foldiks kunagi.

    andu_andu, oskad täpsemalt öelda?

  11. #2011

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    üks asi on see mida sa OLETAD realistlikuks, teine asi on see mis oli reaalne, tal oli ju K5o, seega võtsime selle ta madalaimaks rangeks
    ei olnudki m6eldud spetsiifiliselt selles k2es ja selle vastase vastu vaid yldiselt sarnases olukorras.

  12. #2012
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma ise HU SNG-sid mänginud pole, aga valdavalt algab see 75BB deep ja cashis oleks 75BB deep vahest harva AQ isegi folditav, sest meil võib olla rohkem infot ja cashis ei suru struktuur taga... Open-shove peale ei foldiks kunagi.

    andu_andu, oskad täpsemalt öelda?
    AQ pre maha panna on raske jep. Ma mängin ftp turbosid, kus 50bb algab, ning seal on AQ prfai no matter what suht.

    Selleks ajaks, kui võime aru saada, et vastase range on paar või AQ+, on reeglina pot juba nii suur ( 4beti puhul näiteks ), et on pot oddsid juba et callida/shoveda. Ning alati tuleb vastase range`i panna random spazzzi imo

  13. #2013
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    üks asi on see mida sa OLETAD realistlikuks, teine asi on see mis oli reaalne, tal oli ju K5o, seega võtsime selle ta madalaimaks rangeks
    result oriented mõtlemine...not good

  14. #2014

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Milline tundub teile kõige parem river bluff size, kui villain checkib ja lähete bluffima?
    N: bb 60. pot riveril 750 ja efektiivne stack 1000 chips. Sa kas panustad mingi valuena näiva numbri 450, paned poti 750 või overbet shoved 1020?

    Loomulikult villainist ja boardist olenev aga usun, et mingi standard lüke on teil ikka:) Aluseks on TAG mängija ja meil tundub, et ta käsi on marginaalne kas nõrk TP või teine paar.
    Kui villain callis teise barreli turnis ja sa tahad teda riveris foldima saada, siis pead vaatama, mis tal oli. Kui tõmbed kokku ei tulnud, siis piisab vähesest, aga selles olukorras sa ei peakski olema ilma showdown väärtuseta käega. Kui sina sb, cbet calliti, turn checK/check, siis samuti pole hea koht bluffimiseks riveril, ta ei foldi suurt midagi, kui just river eriline scarekaart polnud.
    Ikkagi ütlen, et limiitides, kus vastased on nõus igasuguse pasaga callima, oleks targem valuebettida, mitte üritada neid foldima saada.

  15. #2015

    Re: HU korner

    2 kätt kestnud mäng:

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1500)
    Hero (SB) (t1500)

    Hero's M: 33.33

    Preflop: Hero is SB with A, 9
    Hero bets t77, BB calls t47

    Flop: (t154) 7, K, 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets t77, BB calls t77

    Turn: (t308) K (2 players)
    BB bets t77, Hero raises to t177, BB calls t100

    River: (t662) 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets t277, 1 fold

    Total pot: t662


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1169)
    Hero (BB) (t1831)

    Hero's M: 40.69

    Preflop: Hero is BB with 3, A
    SB bets t90, Hero calls t60

    Flop: (t180) 9, 3, 3 (2 players)
    Hero checks, SB bets t77, Hero raises to t177, SB raises to t277, Hero raises to t377, SB raises to t477, Hero raises to t577, SB raises to t677, Hero raises to t777, SB raises to t877, Hero raises to t977, SB raises to t1077, Hero raises to t1177, SB calls t2 (All-In)

    SB shows 9, Q

    Turn: (t2338) 4 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2338) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2338


    Ja siis veel üks, kus sai mäng võidetud 34 chipi pealt:

    http://www.pokerhandreplays.com/multihands.php/id/29548
    Viimati muudetud erplander poolt : 18.09.10 at 22:39

  16. #2016
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    kas sa 1. käes bluffid või valeubetid :D ?

  17. #2017

    Re: HU korner

    heh, kuna ta flopis check-callis, siis kui turnis tuli teine kunn ja ta ise leadis, teadsin, et suht kindlalt ta blufib. ja riveril lootsin, et selle panuse peale paneb ta nt 6 maha.

  18. #2018

    Re: HU korner

    ot millest nendes k2tes arutlus v6iks k2ia? v6i on niisama novelty value p2rast pandud?

  19. #2019

    Re: HU korner

    mõtlesin, et ehk siiski on midagi õpetlikku ka neis, aga muidu jah rohkem novelty value pärast

  20. #2020

    Re: HU korner

    Näiteks kui kuulata freeroll-regulari pokkerist rääkimas, siis kuuleb pidevalt selliseid lauseid, nagu "ma sain aru, et tal pole midagi ja raisesin" ja see on omamoodi õige käitumine ka 6$ husng mängudes. Seal on täiesti standard, et vastane ütleb oma betsizinguga täpselt ära, mis tal käes on. Näiteks blufib potsize bet, valuebetib pool potti, tõmbeid checkib. Ja ei mingit polariseerimist.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES