Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 109, kokku 305 EsimeneEsimene ... 95999107108109110111119159209 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 6099
  1. #2161

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ok, võibolla ei ole halvasti mängitud, ei tea reade, mis vastaste kohta olid, aga mitte standartselt vähemalt. See minraise on ok move, kui sa seda balanseerid ka õhuga. Kusagil igatahes viga on, äkki on sinu vastu kerge mängida? Äkki mängid liiga kiiresti? Sest kui flopist rahad sisse lähevad TPGK, siis madalas limiidis pead sa vastase rangesse lisama ka kõik slowplaytud ülepaarid, sest 3bettida ei taibata neid.
    Ma mõnes mõttes usun su ülihalba jooksu, sest sa starsi microdes pead sa pidevalt flippama totaalse pasa vastu ja need on hästi meeldejäävad biidid. Ja kui vastane kokku ei kobista, siis oli olukord mingi sinu AA vs vastase JTs, 30bb deep. Need ei jää meelde, kui koju tulevad. Kui tahad, võid saata mõne Handhistory, ise ma niikuinii mängida ei viitsi ja aega on üle, äkki oskan mõne leaki leida.
    Üldiselt ma ei mängi kiiresti, ma olen mänginud igat pidi 1 aasta jooksul, kasetanud kõike. Kui nagu mingi liin koguaeg alt veab, siis hakkad ju endas kahtlema ja teist liini proovima. Aga nüüd ma juba ,näinud seda kõike väga pika aja jooksul, panen selle ennekõike kaardijooksu süüks.
    Muide minu vastu ei ole kerge mängida, sest ma olen triky ja mängin hästi tightilt kui ka agrolt, sest ma olen neid kõiki pikalt proovinud ja ma adjustin hästi vastasele. Aga muideks on olnud mitmeid vastaseid, kes nähes, et luckboxivad mind igast asendist, ütlevad, et kuule mul hakkab sust juba kahju LOL või et see on päris fun neile, enamjaolt muidugi parastatakse lol

  2. #2162

    Re: HU korner

    Ma olen väitnud, et mul on "never ending bad luck". Kes seda usuk LOL ega ma ise ka ei usu.
    Ma olen aasta aega foorumist eemal olnud, pole virisenud kuskil. Madistanud HU, püüdnud arened, proovinud igatpidi, lugenud foorumit, vaadanud videosid, väga palju pokkeri sees olnud. Püüdnud ise hakkama saada. Aga ei suuda 2$ limiiti crushida.

    Mul on üleskutse: KAS KEEGI VÕTAKS MIND COACHIDA, PLEASE?

    Äkki kellegil tekib sportlik huvi, et mis juttu vend ajab, et pole võimalik lol.
    Luban, et olen väga arenemisvõimeline ja fakk, mott on suurem kui kunagi varem. Omalt poolt pakun kogu kasumi mis selle aja jooksul tekib. Näen kus mõned vennad genereerivad pokkeris summasid lol, ma vist olen üks väheseid, kes oleks more than happy kui suudaks 10% ROIga 6$ sng-d beatida.
    Mis ei tähenda, et mu ambitsioonid poleks suuremad ja saada nö parimaks.
    Viimati muudetud räim poolt : 30.09.10 at 09:57

  3. #2163
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Vandadel rööbastel tagasi. just a little behind every time.
    Öelge, kas on standardolukorrad?
    kui on siis ei hakka selliseid postitama või peaks kuidagi vaiksema liini võtma kui kohe päris nuts ei ole, aga siis tulevad suckoudid tavaliselt lol


    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t2860)
    SB (t3140)

    Hero's M: 47.67

    Preflop: Hero is BB with K, 8
    SB bets t80, Hero calls t40

    Flop: (t160) 8, 4, 4 (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero raises to t160, SB calls t80

    Turn: (t480) 7 (2 players)
    Hero bets t360, SB raises to t880, Hero calls t520

    River: (t2240) 3 (2 players)
    Hero checks, SB bets t800, Hero calls t800

    Total pot: t3840

    Results:
    SB had 8, A (two pair, eights and fours).
    Hero mucked K, 8 (two pair, eights and fours).
    Outcome: SB won t3840





    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1260)
    Hero (BB) (t1740)

    Hero's M: 58.00

    Preflop: Hero is BB with J, Q
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) Q, 8, 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t60, Hero raises to t120, SB raises to t360, Hero raises to t1680 (All-In), SB calls t840 (All-In)

    Turn: (t2520) 6 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2520) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2520

    Results:
    SB had Q, K (one pair, Queens).
    Hero had J, Q (one pair, Queens).
    Outcome: SB won t2520

    aarmiselt kummaliselt mangitud m6lemad kaed
    mis limiiti mangid? kui see on 2$ oma, siis loobu sellest kohe. esiteks ei saa seal miskit 6ppida, teiseks rake on tappev. 10% vist? liigud limiit/kaks edasi ja rake on k6igest 4,5%. lisaks respectivad nad su raise, ehk

  4. #2164
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: HU korner

    Just nende kahe käe kohta tahaks teada sinu mõttekäiku. Olid sul üldse mingid readid? Kas esimestel levelitel TPMK tüüpi käega stäkkimine on standard? Kas sa arvad, et kaotad rohkem bad beatidega või pigem selliselt mängitud kätega?

  5. #2165
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Teises käes võiksid põhejndada turn leadi, kui sa arvad et su vastased blufid ja agrod siis hoia nende ranged laiad ja blufid sees, mitte ära aja bluffe välja ja paremaid käsi callima/raisema.

  6. #2166

    Re: HU korner

    Selles K8 käes, kui maas 448, peab vastasel olema väga hea read sinu kohta, et selline liin võtta. Ma eeldan, et see on selline, et sa ei checkminraise 4 seal.

  7. #2167

    Re: HU korner

    nende käte liinis kahtlesin ise, sellepärast postitasin, päris bad beate ei ole mõtet postitada eriti, aga vastased olid väga agrod neis mängudes.
    448 boardil nad lähevad all inni iga väikse paariga ja iga 8ga ja vahel äss kõrgega.

    aga jah, püüan neid kohti parandada, head märkused, kuigi odavamalt poleks tõenäoliselt kummaski käes pääsenud, käed oleks võind sama hästi vastupid vahetuses olla, a tavaliselt ei ole lol

  8. #2168
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    räim saatsin sulle PM`i .

  9. #2169
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Moded võiks selle teema HUSNG regularide nurgaks teha vms kui juba muutused käsil.

  10. #2170
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: HU korner

    pole üldse hu-ga kursis kuna põhimäng 6-max aga on väga huvi pakkuma hakanud, need et hea alustada vast oleks väikestest sng-st. seega küsimus kas on olemas mingit head hu raamatut ehk mis oleks hea läbi lugeda, et sellest paremat aimu saada.

    ning küsiks, et 6maxis suht palju mängu ka hu, et kas oleks ka hu raamatu lugemisel ka seal abi?.

    sry aga täitsa võhik hu- alal.

  11. #2171

    Re: HU korner

    Parimad on husng.com videod. 25 daalaga saab hunniku videosid. Iseendale meeldis Cog Dissonancei videod - muhe exploitiv stiil. Kuid kui cashi hunt, siis võiks ikka nl50 hu-ga alustada. Korralikult bumhundid siis peaks 1000 daala rolliks igati piisav olema.
    Moshmani raamat hu kohta ka vahva aga videodes sama jutt enamvähem olemas enivei.

  12. #2172

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    räim saatsin sulle PM`i .
    saatsin vastuse

  13. #2173
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Ei hakka uut teemat käe jaoks tegema aga kuidas tundub?

    Preflop on vastane tight passive, postflop mängib vastavalt käe tugevusele, Turn lead on mingi märk tugevusest aga ma ei paneks teda nutsu peale automaatselt.

    Küsimus terve liini kohta. Andke tuld!

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 955143
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1702.00 21.27 BBs
    Hero (BTN/SB): t1298.00 16.23 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with Q 7
    Hero calls t40, BB checks

    Flop: (t160) 6 9 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90.00, BB calls t90

    Turn: (t340) 7 (2 players)
    BB bets t160.00, Hero calls t160

    River: (t660) Q (2 players)
    BB bets t160.00, Hero raises to t450, BB calls t290

  14. #2174
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Moded võiks selle teema HUSNG regularide nurgaks teha vms kui juba muutused käsil.
    ma tegin ära, aga kõigile on vast mugavam, kui te käte jaoks ikka uue teema nüüd teete, muidu pole asjal eriti pointi

  15. #2175
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    ma tegin ära, aga kõigile on vast mugavam, kui te käte jaoks ikka uue teema nüüd teete, muidu pole asjal eriti pointi

    Nõus.

  16. #2176

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei hakka uut teemat käe jaoks tegema aga kuidas tundub?

    Preflop on vastane tight passive, postflop mängib vastavalt käe tugevusele, Turn lead on mingi märk tugevusest aga ma ei paneks teda nutsu peale automaatselt.

    Küsimus terve liini kohta. Andke tuld!

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 955143
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1702.00 21.27 BBs
    Hero (BTN/SB): t1298.00 16.23 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with Q 7
    Hero calls t40, BB checks

    Flop: (t160) 6 9 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90.00, BB calls t90

    Turn: (t340) 7 (2 players)
    BB bets t160.00, Hero calls t160

    River: (t660) Q (2 players)
    BB bets t160.00, Hero raises to t450, BB calls t290
    Flopi call ja turni lead ei ole päris tavapärane line, niiet mingi read oleks abiks. Kui tundub tugevus ja arvad, et pigem protection kui tõmme, siis võiks foldida. Kui callid, siis riveri cr on hea minuarust peale tema väikest betti. Antud juhul tal kah vist mingi 2 paari, endal kah päris tihti juhtunud nii ja mängu käigus on suht hästi aru saada, et laual vedeleb veel valuet riveri raise tegemiseks.

  17. #2177
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Flopi call ja turni lead ei ole päris tavapärane line, niiet mingi read oleks abiks. Kui tundub tugevus ja arvad, et pigem protection kui tõmme, siis võiks foldida. Kui callid, siis riveri cr on hea minuarust peale tema väikest betti. Antud juhul tal kah vist mingi 2 paari, endal kah päris tihti juhtunud nii ja mängu käigus on suht hästi aru saada, et laual vedeleb veel valuet riveri raise tegemiseks.
    ma kahtlen, et villain 2 paariga nii väikse valuebeti riveris teeks.
    ma panen ta max 9 peale
    aga kuna ta tight passive e. fish, sis ta võiks turnis rea ka kokku saada :D
    aga sinu well played, ma oleks samamoodi mänginud
    Viimati muudetud Char poolt : 29.09.10 at 21:57

  18. #2178
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mul on plaanis FTP's hakata põhimänguna super turba HUSNG'sid mängima. Milliseid videosid peaksin veel HUSNG.com lehel peale Cog Dissonance omade vaatama?

  19. #2179

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    super turbode kohta eriti videosid pole, kes seda biidib, see oma trikke eriti ei avalikusta. 100bi leveli jaoks on miinimum muidu, kui neid tahad mängida, tiltkontroll peab kah hea olema.

  20. #2180
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei hakka uut teemat käe jaoks tegema aga kuidas tundub?

    Preflop on vastane tight passive, postflop mängib vastavalt käe tugevusele, Turn lead on mingi märk tugevusest aga ma ei paneks teda nutsu peale automaatselt.

    Küsimus terve liini kohta. Andke tuld!

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 955143
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1702.00 21.27 BBs
    Hero (BTN/SB): t1298.00 16.23 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with Q 7
    Hero calls t40, BB checks

    Flop: (t160) 6 9 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t90.00, BB calls t90

    Turn: (t340) 7 (2 players)
    BB bets t160.00, Hero calls t160

    River: (t660) Q (2 players)
    BB bets t160.00, Hero raises to t450, BB calls t290
    Tight-passivi vastu ma raisiks pre, aga postflop mäng on väga hea - teeksin samamoodi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES