Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 258, kokku 305 EsimeneEsimene ... 158208248256257258259260268 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 141 kuni 5 160, kokku 6099
  1. #5141

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    50 mängu kuus ? :S minu tänane päev 3 tabledes. ei ole see volüümi andmine eriti raske.

  2. #5142

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    50 mängu kuus ? :S minu tänane päev 3 tabledes. ei ole see volüümi andmine eriti raske.
    lol :D

  3. #5143
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kas esialgu ei oleks mõtekas lihtsalt mängida ja volüümi anda. Sekka vaadata mõni tasuta video youtubest: http://www.youtube.com/results?searc...be.648qXtwMFQU

    Kui sa mängid 50 mängu kuus, siis on see raha minumeelest suht auku visatud.
    Ma ise alustaksin ka $3 omadest ning puhtalt tabelite/kõhtutunde järgi mängiks. Neid saab päevas mängida üks tabledes 200+ tükki ja paari päevaga peaks juba teadma, kas biidid või mitte ning siis hakata plaane tegema.

  4. #5144

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma puht huvi pärast küsiks, kas keegi üle EV ka hyperites jookseb ? mul nüüdeks ca 7000 mängu peale kahes limiidis 120 BI alla EV ja igapäevaga aina suureneb. Kes see minu arvelt jookseb ?

  5. #5145

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    60 üle lifetime

  6. #5146
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
    Ma puht huvi pärast küsiks, kas keegi üle EV ka hyperites jookseb ? mul nüüdeks ca 7000 mängu peale kahes limiidis 120 BI alla EV ja igapäevaga aina suureneb. Kes see minu arvelt jookseb ?
    Vot ei tea.. Aga tahaks teada.. Ma ise see kuu mingi 50bi alla EV...Mänge about 1400... 15$ HT siis

    Igapäev palvetan ja loodan, et ükspäev EV meets Profit ! :(

  7. #5147

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Viimati muudetud LordC poolt : 17.05.13 at 08:02

  8. #5148

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Lihtsalt kõhutunde järgi oleks ebamugav mängida, pärast poole teed mingi vale liigutuse ja terve roll läinud...Oleneb tegelt palju sa algselt deposiitisid lol Tabelit olen juba ammu proovinud kasutada, kuid pole ka midagi eriti välja tulnud :D. Proovinud olen mängida selle aja jooksul peamiselt Hyper- Turbosid.
    Viimati muudetud LordC poolt : 17.05.13 at 08:07

  9. #5149
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas LordC Vaata postitust
    Lihtsalt kõhutunde järgi oleks ebamugav mängida, pärast poole teed mingi vale liigutuse ja terve roll läinud...Oleneb tegelt palju sa algselt deposiitisid lol Tabelit olen juba ammu proovinud kasutada, kuid pole ka midagi eriti välja tulnud :D. Proovinud olen mängida selle aja jooksul peamiselt Hyper- Turbosid.
    Räägivad, et alla 5 buy ini liimiidi kohta on veits riski, samas 15 buy ini pealt võib juba kõrgemat limiiti shottida

  10. #5150
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas LordC Vaata postitust
    Lihtsalt kõhutunde järgi oleks ebamugav mängida, pärast poole teed mingi vale liigutuse ja terve roll läinud...Oleneb tegelt palju sa algselt deposiitisid lol Tabelit olen juba ammu proovinud kasutada, kuid pole ka midagi eriti välja tulnud :D. Proovinud olen mängida selle aja jooksul peamiselt Hyper- Turbosid.
    Vale liigutus ja terve roll läinud ehk siis mängid hu 4 rollzz?

    Tooli peal võid ka vale liigutuse teha ja pikali lennata, tead ikka :) ?

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Räägivad, et alla 5 buy ini liimiidi kohta on veits riski, samas 15 buy ini pealt võib juba kõrgemat limiiti shottida
    Paras bankroll nit oled Timzz... 2 bi on fine, 5 bi peal juba shotid.

  11. #5151

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei lihtsalt hobi korras, kuid mingi bankroll management võiks ikka olla. :D Päris kõigega ma nüüd küll mängima ei hakka. Alguses kas väiksem deposiit, $50+ jms, ja siis vaatab edasi.
    Viimati muudetud LordC poolt : 17.05.13 at 09:18

  12. #5152

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  13. #5153
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Eks see 50 mängu kuus (turbosid mängin) on loogish vähe ja see link, mis Visa Hing pani ka päris hea. Viimasel ajal tekkiski just tahtmine, et tahaks end käsile võtta ja midagi konkreetset mängida ja see HU meeldib lihtsalt. Teine küss, et kui kaua keskmiselt ühele mängule kulub? Ma hinnanguliselt arvan, et keskmine on mul 10 mintti mäng, seega "eilne sess 350 mängu" ja päevas ühel laual 200+ käib ilmselt Hyperturbode kohta, aga need ei meeldi, sest seal swingid ja swongid liiga suured.

    Vaatasin ka seda sama videot eile ja tundub, et tasuta saab kah hakkama.

  14. #5154
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Eks see 50 mängu kuus (turbosid mängin) on loogish vähe ja see link, mis Visa Hing pani ka päris hea. Viimasel ajal tekkiski just tahtmine, et tahaks end käsile võtta ja midagi konkreetset mängida ja see HU meeldib lihtsalt. Teine küss, et kui kaua keskmiselt ühele mängule kulub? Ma hinnanguliselt arvan, et keskmine on mul 10 mintti mäng, seega "eilne sess 350 mängu" ja päevas ühel laual 200+ käib ilmselt Hyperturbode kohta, aga need ei meeldi, sest seal swingid ja swongid liiga suured.

    Vaatasin ka seda sama videot eile ja tundub, et tasuta saab kah hakkama.
    No aga milles probleem? Võta end käsile, deposiit vastavalt võimalustele, hakka mängima.

    Põhiline on see, et sa ei oleks scared money ehk sa ei teeks ühtegi otsust laudades põhinides sellele, et ''kui ma nüüd siin eksin, siis kaotan buy-in-i vms''. Pea meeles, et hand outcome/results ei ole oluline..Long term su profit = su skills.

    ( no natuke õnne ka mängib rolli aga pointist saad vast aru )
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 17.05.13 at 10:45

  15. #5155

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tuletaks veel meelde, et pokker ei ole lihtne raha tegemise viis. Et siin närvilises maailmas läbi lüüa, pead kõvasti pühenduma ja vaeva nägema. Pead järeleandmisi tegema nii sotsiaalse elu ja vb ka vaimse/füüsilise tervise osas. Samuti ei ole see just eriti vaheldusrikas eriala ja võib muutuda vägagi tüütuks. Aga miks mitte proovida, võib-olla oled piisavalt andekas, et ei pea kõike seda negatiivset omal nahal kogema.

  16. #5156
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jah ega elatise teenimisena seda võtta ei tahakski, aga lihtsalt mänguisu on suur. Samuti ei tahaks olla tavaline fish, aga kui ikkagi fish, siis vähemalt regulaarselt võitev fish :D.
    Praegu ongi roll 250 peal, mis on täpselt sobiv summa 3.50 turbode mängimiseks ja ise mõtlesin, et vaja enne mängida neid 3.50seid kuni roll 300 peal, siis vahele ka 7.00seid turbosid tippima hakata, sest kui roll 300, siis vähemalt kindlustunne olemas, et õige tee on jalge all.

  17. #5157
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mu lemmik 15$ South Korea regular, kellega aegajalt saab madistatud

    Vastasega korralik ajalugu olemas ja about 16 mängu ( vastane neist kaotanud 13 ) mängitud. Solid reg, kes +100K $. Aegajalt teeb mingeid wierd move aga kindlasti on tegu mõtleva mängijaga.

    Statsid, kui neist kasu on: 64/45 3bet: 18% 260 handi

    Mõned noted ( ei oska noteda eriti hästi seega sorry ), mis mul tema kohta olid: Shoveb väga lightilt pf, 3 barrel bluff 98s boardil QQJ42

    Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players

    BB: t470 23.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t530 26.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 A
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 4 8 4 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t80) A (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t90, Hero calls t50

    River: (t260) 3 (2 players)
    BB bets t340 all in, Hero tangib ja teeb mida...??

    Foldides jääb meil soliidne 20bb alles btw.

  18. #5158

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    miks sa checkid fliopi ?

  19. #5159
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    miks sa checkid fliopi ?
    Aga as played?

    Raske seletada, miks flopil checkisin.. Ajaloo pärast ilmselt.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 17.05.13 at 13:08

  20. #5160

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Minusugusele nitile easy fold, kuna repid turnis peaaegu ideaalselt ässa (kuigi vb arvata, et sa seda flopis cbetiks) ja tema poolt oleks väga rumal sind hakata ässa pealt maha saama. A ei tea, mis lvlil ta on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES