Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 305 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 6099
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    HUSNG üldine arutlusteema

    HUSNG Lingid/Strateegia (lisatud moderaatorite/administraatorite poolt)

    Strateegia: andu_andu - HT HUSNG, 13BB Deep. Millised peaksid olema buttoni statistilised näitajad, et me saaksime BB-lt 3bet/shoveda üle vastase minraise?

    ( Click to show/hide )


    Mõtlesin, et teen ka üldise teema, kuna siin foorumis mängib vähemalt 3(!) inimest HU-i. Samas on HU ka n-ö aina laienev põld. Siia teemasse võib panna kõike - vähem tähtsad HH küsimused, BBV jne.

    Alustaks küsimusega - cashi mängimise ajal HUD peal või mitte, ise seni kuvan küll, aga kasutan vähe ja toetun rohkem readidele, umbes iga mõnekümne käe tagant silman ta statid üle, et äkki on midagi silmade vahele jäänud. Samas mõtlen HUD-ist loobumist. Kuidas teil on?

    Ja korner on uus kuum sõna.


    EDIT: 29.09 2010 nimetati teema HUSNG omaks ümber, enne oli üldine HU

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Mina ei kasuta.

    Mängin SnG HUd, vaatan sharkscopeist kas võitev või kaotav mängija ning sellest lähtnud teatud punktides.

    Cashi lauas ma ka ei kasutanud, vaatasin HMi või PT statsid üle ning hakkasin kohapeal reade võtma ja kõik käis käigu pealt.

    EDIT: Ehk siis, HU on minu jaoks hetkemäng. Igaüks võib igat matchi erinevalt mängida, mõjutavaid tegureid on SITAKS!

  3. #3

    Re: HU korner

    Mängin vahest HU SNG, mingit abi ei kasuta, mängin 5$ alles ja kõik vastased on siiamaani erinevad olnud.


  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU korner

    Isiklikult arvan, et HU-s HUD'i kasutamine on mõttetu v.a. juhul, kui sa datamined saiti. Kui vastas on mängija, kellega sa ei ole mänginud ühtegi kätt ja databaasis mängijat ei eksisteeri siis peaksid saama kõik readid läbi mängu, mitte läbi HUD'i. Ja kui on isegi dataminetud, sul on ta kohta suur usaldusväärne sample ja midagi erakordselt stattidest ei leia, siis võiksid selle jama välja lülitada, sest järelikult on tegu hea mängijaga, kes mängib mängijat, mitte kaarte/halvasti ning igat vastast käsitseb ta eraldi ning seetõttu statistika võib anda sulle valet informatsiooni.

    Samuti, kui mängid HU-d ja vastane on tundmatu ja kui oled mänginud temaga 20-30 kätt ja ta ei tundu olevat päris fish, siis küsi kohe endalt küsimus: "Kas sul on ta üle eelis?". Kui sa ei oska vastata, siis arvan ,et sa peaksid lauda vahetama.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Samuti, kui mängid HU-d ja vastane on tundmatu ja kui oled mänginud temaga 20-30 kätt ja ta ei tundu olevat päris fish, siis küsi kohe endalt küsimus: "Kas sul on ta üle eelis?". Kui sa ei oska vastata, siis arvan ,et sa peaksid lauda vahetama.
    Lühidalt: "NO EDGE, NO GAME".

    See ongi minu põhi kriteerium vastaste valikul ja arvan, et peaks ka teistel olema...

  6. #6

    Re: HU korner

    Mul on HUD peal, aga ega ta midagi ära ei tee. Vahel on mõnus vaadata kui ise ei viitsi tähele panna, et mis statid vastasel on. Btw, kes mängib Starsis NL50 HU?

  7. #7

    Re: HU korner

    Ise kah ei näe stattidel mingit mõtet, kuna limiit on nii madal, siis loon tavaliselt endale vastase silmis mingi image madalate blindidega (ala callin saastaga kolm tänavat, blufin kolm tänavat) ja siis püüan nad sama asjaga lõksu, kui käe saan. Suuremate BI-dega nii muidugi teha ei saa ja sellepärast neid veel ei biidi.
    Enibvei, ma olen jummakla täis preagu.... ;D

  8. #8

    Re: HU korner

    Pole nagu vajadust imaget luua vastase eest madalal limiidil lol :D. Mängi oma mängu ja ära tee vigu.

  9. #9

    Re: HU korner

    Mängin turbo HU SnG-sid Full Tildis. Proovinud kõiki tasemeid kuni 55$-ni (viimast vist 1 kord ainult, kui paarteist minutit enne 2009 aasta algust üritasin Ironman levelit kätte saada. Võitsin ja sain aastavahetuseks toast välja. ;D).
    Viimasel ajal mingi jama olnud. Vaatasin Collin Moshmani HU videosid Stoxpokerist. Üritasin tema "Negreanu stiili" oma mängu kohandada: väiksed potid ja ülimalt positsiooni arvestav mäng. Kaotasin kiiresti palju matše ja pidin 22$-ste peale tagasi liikuma. Väga erinev sellest, kuidas ma HU mängin, võibolla nõuab veel harjumist või kindlate vastaste vastu parem. Ma ise teen suurema variatsiooniga mängu enda meelest, mängin OOP agressiivsemalt ja allinid meeldivad ka.

    HUD-i pole veel eriti kusagil kasutanud. HU mängides tõenäoliselt ei hakkagi kasutama. Staatilise stiiliga vastase jagab piisavalt kiiresti ära ja teiste puhul on HUD-ist kahju rohkem kui kasu ma arvan.

  10. #10

    Re: HU korner

    Collin Moshman on mõnus mees, ostsin isegi tema rammatu HU NL Hold'em. Pulli pärast lisan ka laheda käe, mis ma ükspäev mängisin:

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    2 players

    Stacks:
    BTN KASPER TROY $107.85
    BB Hero $115.95

    Pre-flop: ($0.75, 2 players) Hero is BB Q A
    KASPER TROY raises to $1.50, Hero raises to $4.50, KASPER TROY calls $3

    Flop: 3 4 3 ($9, 2 players)
    Hero bets $5.50, KASPER TROY raises to $16, Hero calls $10.50

    Turn: 9 ($41, 2 players)
    Hero checks, KASPER TROY bets $17, Hero calls $17

    River: 2 ($75, 2 players)
    Hero checks, KASPER TROY bets $37, Hero calls $37

    Final Pot: $149
    Hero shows: Q A
    KASPER TROY shows: J K

    Hero wins $148.50 ( won +$74 )
    KASPER TROY lost -$74.50

    Obv. vastane oli donk ja callid olid tehtud readiga.

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    HUD-ist on kasu küll, kuid mitte VPIP ja PFR ei ole minu jaoks tähtsad, vaid tähtsad on flop, turn ja river agression, fold to 3bet%. Mõndadel inimestel on kombeks turnil olla ülipassiivne ja riveril üliagressiivne nt, 2-tabledes tihti seda ise tähele ei pane, siis tuleb HUD appi.
    Ja ärge displayge kõiki käsi HU HUD-is vastaste kohta, vaid pange näitama ainult 100-t viimast kätt

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    HUD-ist on kasu küll, kuid mitte VPIP ja PFR ei ole minu jaoks tähtsad, vaid tähtsad on flop, turn ja river agression, fold to 3bet%. Mõndadel inimestel on kombeks turnil olla ülipassiivne ja riveril üliagressiivne nt, 2-tabledes tihti seda ise tähele ei pane, siis tuleb HUD appi.
    Ja ärge displayge kõiki käsi HU HUD-is vastaste kohta, vaid pange näitama ainult 100-t viimast kätt
    Kas sa ise ei märka siis neid, et ta on riveril agresiivsem, kui mõnel muul tänaval või ta foldib peaaegu alati 3betile?

    Ja kui sa paned last 100 hands, siis fold to 3bet on ikka väga kasutu statt, kui sa just iga käsi ei 3beti ning samuti river agression võib olla olematu.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Collin Moshman on mõnus mees, ostsin isegi tema rammatu HU NL Hold'em. Pulli pärast lisan ka laheda käe, mis ma ükspäev mängisin:
    Eile tuli endale ka see raamat ära. Lähiajal hakkan vaikselt sirvima. Mis mulje jäi raamatust?

  14. #14

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Eile tuli endale ka see raamat ära. Lähiajal hakkan vaikselt sirvima. Mis mulje jäi raamatust?
    Täitsa hea minu meelest, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin SnG-sid juba mänginud omajagu ja igasugu ICM-idest ja muust lugenud mujalt. Aga kasuks tuli ikka, annab mõned head ideed ja selgitab, mida on oluline jälgida SnG-sid mängides. Vahepeal, kui SnGWizardiga tükk aega harjutanud polnud, kasutasin Push-Fold olukordadeks raamatu lõpus olevaid tabeleid. Kui see light pushimise teema veel harjumatu on, on need tabelid päris julgustavad. Jah, võid küll J5s pushida 4bb stäkiga SB-lt!

  15. #15
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Täitsa hea minu meelest, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin SnG-sid juba mänginud omajagu ja igasugu ICM-idest ja muust lugenud mujalt. Aga kasuks tuli ikka, annab mõned head ideed ja selgitab, mida on oluline jälgida SnG-sid mängides. Vahepeal, kui SnGWizardiga tükk aega harjutanud polnud, kasutasin Push-Fold olukordadeks raamatu lõpus olevaid tabeleid. Kui see light pushimise teema veel harjumatu on, on need tabelid päris julgustavad. Jah, võid küll J5s pushida 4bb stäkiga SB-lt!
    Amazon.co.uk-st seda raamatut suht keeruline saada - olen eelistanud seda seoses kättetoimetusajaga. Aga ega kellegil raamatu omanikul seda Tartus pole - olen lausa nõus poole raamatu hinnast välja maksma, aga kui ainult lugeda saaks : )

  16. #16

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Cremer
    Amazon.co.uk-st seda raamatut suht keeruline saada - olen eelistanud seda seoses kättetoimetusajaga. Aga ega kellegil raamatu omanikul seda Tartus pole - olen lausa nõus poole raamatu hinnast välja maksma, aga kui ainult lugeda saaks : )
    Mul on, aga ma seda juba paljudele tuttavatele välja lubanud laenata. Ära ka ei taha müüa, mu ainuke pokkeriraamat praegu. :P

  17. #17
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Mul on, aga ma seda juba paljudele tuttavatele välja lubanud laenata. Ära ka ei taha müüa, mu ainuke pokkeriraamat praegu. :P
    Ja ise Tartus?

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Cremer, rääkisid sa teha Heads-Upi raamatust?

  19. #19
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Cremer, rääkisid sa teha Heads-Upi raamatust?
    teha?

    Aga jah, rääkisin jah sellest HU raamatust

  20. #20

    Re: HU korner

    hei!
    Ma olen ka viimase kuu tegelend HU-ga ja mõtlesin, et kas codecci v keegi viitsib mu stattidele pilgu peale visata
    Ma arvan, et SD winnings on ka mu leak kuna see on pm. nullis ja kindlasti on neid leake veel palju palju. Keegi viitsib siis võite paar näpunäidet anda :)



    http://img230.imageshack.us/img230/1...ogstatsrn2.jpg

Lehekülg 1, kokku 305 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES