Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 19 EsimeneEsimene ... 9171819
Näidatakse tulemusi 361 kuni 379, kokku 379
  1. #361
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Pole vist varem õhtu jooksul nii mitu mängu piljardit mängind.
    Esimese briti vastu 1-2.
    Mingi Tai chicki vastu, kes mängib kohalikku 9-ball liigat 6-2.
    Mingi briti tüübi vastu 4-5.
    Random mix taikatest viimases baaris, mis lahti oli, 7-2. Üks vend oli täiesti erroris kuidas ta 3'st 2 mängu lutti suutis saada, peab mainima, et Tai kohta oli ta päris hea.
    Üldiselt kohalikud on head lööjad, sest paljud on lasteaiast saati mänginud, aga positsioonis nad ei kannata brittidega absoluutselt võrdlust. Ise olen vastupidi - lüüa ei oska eriti, sest käed tudisevad liiga palju(alla 2 õlle pole mõtet kiid kätte võttagi), aga positsiooni mängin almost sama hästi kui britid. Kui ma kasvõi 51% mängudest brittide vastu kunagi võitma hakkan, siis ma olen mäel.
    Üsna mõttetu postitus, but I'm bored.

  2. #362
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Mis on positsioon piljardis?

  3. #363
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis on positsioon piljardis?
    See, kus cue ball seisma jääb.

  4. #364
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kui suurte panuste peale mängid? Kas Tais mängitakse 9-balli? Kuidas on lood snookeriga?

  5. #365
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kui suurte panuste peale mängid? Kas Tais mängitakse 9-balli? Kuidas on lood snookeriga?
    Jookide peale üldiselt, vindise peaga veits pointless raha peale mängida. Kohalikud mängivad reeglina 8-balli, mingite veits kahtlaste reeglitega. Advanced vennad saavad isegi ball-in-handist aru, international reeglitest pole vist keegi midagi kuulnud.
    9-balli mängitakse mõnedes kohtades, aga mängijateks on ilmselt need inimesed, kes liigasid ka mängivad. Ma ei tea palju seal liigades osalejaid on üldse. Snookerit mängivad kohalikud küll, aga nende saalid on pigem kuskil äärelinnades.
    Mulle meeldib siin see, et väga palju leiab kohti, kus on üsna solid suured sinised lauad. Need, mille peal prod 9- ja 10-balli mängivad(kuigi päris tournament mõõdus on üksikutes kohtades). Seal parem 8-balligi mängida, need väiksed rohelised lauad on täiesti pointless mängimiseks imo. Päris korralike saale on ka, kus kõik lauad on brunswickid ja kiid on kiid, mitte kaikad. Ma ei tea kui levinud see mujal maailmas on, aga siin kasutatakse beebipuudrit, et kiid käe peal paremini libiseks, päris mõnus lisand.
    Leidsin enda hetke elamispaigast 500m kaugusel just ühe solid koha keset mingit punaste laternate districti/tänavat, kus see 9-ball liiga chick töötab. Peaks seal hakkama seda harjutama(kuigi 10-ball tundub veits huvitavam üldsegi). Praegune 2x kuus tempo väga arengut ei soosi.

  6. #366
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    [YOUTUBE]kRWVAXf0rhs&[/YOUTUBE]

    TIT - This Is Thailand.

  7. #367
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    tra see on koom tõesti :)

  8. #368
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Asjad on väga valesti :S.

  9. #369
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Ostsin 3 Rolexit. Kaks nendest on kullast rihmaga obv. Kannan korraga käte peal. Tahan sama cool olla kui Eesti kõige kuulsam kaalu-mittejälgija.

  10. #370
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Ostsin egiptist kunagi wannabe rolexi turult lmao, õhtul enam ei töötanud ja kuna turg oli seal samas lähedal siis viisin tagasi ja vahetati uue vastu.
    Koju jõudsin siis see vahetatud varjant ka enam ei töötanud :D.

  11. #371
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ostsin egiptist kunagi wannabe rolexi turult lmao, õhtul enam ei töötanud ja kuna turg oli seal samas lähedal siis viisin tagasi ja vahetati uue vastu.
    Koju jõudsin siis see vahetatud varjant ka enam ei töötanud :D.
    No tra, kui mul 3 tükki on, siis mõni nendest peab lõpuks tööle ka jääma :D. Kui ei jää, siis ma olen üsna kindel, et need hindud tänaval hakkavad garantiid pakkuma. Mitte optimistlikult, vaid realistlikult. Peksan nii kaua näkku ühe Rolexiga kuni garantii tekib või kell uuesti tööle hakkab.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 25.12.11 at 09:46

  12. #372
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    See mis mul oli töötas nii, et kui raputad siis hakkab tööle aga point selles, et kui õhtul magama lähed ja ommiql ärkad enam ei tööta :D. Mingi paar h kestis see süsteem aint raputamise ajast.

  13. #373
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    No tra, kui mul 3 tükki on, siis mõni nendest peab lõpuks tööle ka jääma :D. Kui ei jää, siis ma olen üsna kindel, et need hindud tänaval hakkavad garantiid pakkuma. Mitte optimistlikult, vaid realistlikult. Peksan nii kaua näkku ühe Rolexiga kuni garantii tekib või kell uuesti tööle hakkab.
    AHHAHAHAHA
    usun, et saad päris pikaajalise garantii nii.

  14. #374
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Ma sain kusjuures suht hea "rolexi" hispaanias ühe ghaana härra käest, töötas ca aasta kuni patarei ära kooles ja peale kolimist sai natuke kannatada ning sekundiseier tuli küljest ära, aga 15€ eest oli kella küll :)

    e: elukaaslasane ostis sealt ühe fake koti mis hilisemal vaatlemisel oli topeltõmblustega ja korralikult tehtud, siiamaani näeb päris okei välja kuigi kasutatud on ikka ohtralt. Palju parem 25€ spent kui misiganes rämpsu siin poodides 50-80+€ müüakse millel lukud kuu aja pärast nässus
    Viimati muudetud Maxi poolt : 25.12.11 at 22:37

  15. #375
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    And then there was 2. Ühel läks keskelt rihm pooleks :(. See läheb kindlalt homme "garantiisse".

    Ilge võitmise tuju oli, seega läksin random baari, kus töötasid ainult tai chickid. See kellega mängisin, üritas omale üht mu Rolexit saada. Viisakas gentel nagu ma olen, ütlesin "you need to win first". See oli kahjuks peale ta ainsat võitu ja seis jäi 17-1.
    Pärast mängisin päris pubis aussiedega ja sain normaalselt anuusi :(.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 25.12.11 at 23:35

  16. #376

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    No tra, kui mul 3 tükki on, siis mõni nendest peab lõpuks tööle ka jääma :D. Kui ei jää, siis ma olen üsna kindel, et need hindud tänaval hakkavad garantiid pakkuma. Mitte optimistlikult, vaid realistlikult. Peksan nii kaua näkku ühe Rolexiga kuni garantii tekib või kell uuesti tööle hakkab.
    seal polegi iga teine tont taipoksija v?:D
    Viimati muudetud IamAllin poolt : 26.12.11 at 00:08 Põhjus: ilma haššita

  17. #377

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ostsin 3 Rolexit. Kaks nendest on kullast rihmaga obv. Kannan korraga käte peal. Tahan sama cool olla kui Eesti kõige kuulsam kaalu-mittejälgija.
    aww, hater

  18. #378

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    endal 4-5 aastat vana rolex, kandnud pmst pole, töötab siiamaani..

  19. #379
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    aww, hater
    Leia üks inimene maailmas, kes arvab, et sama kella ostmine erineva rihmaga on cool ja siis tule proovi uuesti.


    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    seal polegi iga teine tont taipoksija v?:D
    Kellade müüjad on hindud, mitte kohalikud.

Lehekülg 19, kokku 19 EsimeneEsimene ... 9171819

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES