Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 19 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 379
  1. #1
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tere. Olen Tallinnast, elan Bangkokis viimased 2 aastat. Ma ei ole päris kindel, mis siin päevikus täpselt olema hakkab, aga proovime järgi. Eesti on ikkagi liiga väike ja kõiki politseijaoskonna põrandal ärkamise lugusid pole vaja avalikesse internetiarhiividesse jäädvustada. Põhiline rõhk jääb ikkagi ilmselt pokkeri peale, sest see on hetkel suurim prioriteet. Aega on juba piisavalt raisatud ja maha pidutsetud.

    Pokkerist: mänginud olen ajaliselt juba piisavalt kaua, volüümi poolest mitte eriti. Miljoni käeni on veel kõvasti aega. Häbi tunnistada ilmselgelt, et limiidid nõnda madalad on, aga nii see baari elu kahjuks käinud on. Selle aasta NL50 winrate on EV-adjusted ~10bb/100(muidu 11). NL100's on käsi kõigest 18k, seega selle oma pole mõtet välja tuua. Plaan on järgneva kuu-paari jooksul võimalikult vähe juua/raha raisata ning bankrolli ehitada ja selle tulemusena NL200't hakata sisse mixima. Väikese volüümi ja 2-2.5k kuudega edasi mängimine ei ole eriti jätkusuutlik pikas perspektiivis. Olmekulud katab küll napilt ära, aga pensionifondi samas ei täida.

    Kuna vanarahvaski on öelnud, et "pikk jutt, sitt jutt", siis pikemalt hetkel ei trüki. Üldiselt "Ask me anything about Thailand".
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 29.03.11 at 06:12

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tõotab tulla üks parimatest blogidest. Hea sissejuhatus. Good luck bro!

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]




    Kus toas mängid, kui saladus pole?

  4. #4
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    888.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tõotab tulla üks parimatest blogidest. Hea sissejuhatus. Good luck bro!
    +1

    --

    Aga egas midagi teen otsa lahti:
    Mis põhiliselt ajendas Eestist lahkuma?
    Ja mis on Bangkokis elamise plussid odavamate linnade/külade kõrval? St pidutseda saab ju mujal ka, kuid nii palju kui aru saanud olen, siis Bangkokis elamine ikkagi kõige kulukam?

  6. #6
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    +1

    --

    Aga egas midagi teen otsa lahti:
    Mis põhiliselt ajendas Eestist lahkuma?
    Ja mis on Bangkokis elamise plussid odavamate linnade/külade kõrval? St pidutseda saab ju mujal ka, kuid nii palju kui aru saanud olen, siis Bangkokis elamine ikkagi kõige kulukam?
    Tai tundus selline koht, kus lihtsalt peab ära käima + üks hea sõber(non-poker) jõudis ise sellele samale mõttele täiesti iseseisvalt. Tulin algselt 2-3 kuu pikkusele puhkusele(ühe otsa piletiga samas), aga armusin ära. Kaks peamist põhjust on ilmselt: inimesed on positiivsemad ja kliima on parem.

    Mulle lihtsalt meeldib Bangkoki puhul see suurlinna õhkkond ja melu. Kui ma elaks kuskil bungalow's ranna ääres, siis mul tekiks kuri tahtmine iga päev troopilisi kokteile juua roosadest klaasidest ja kuna mul niigi alkoholiga liiga sõbralikud suhted on, siis see oleks täielik hukatus. Pattaya on räpane vene urgas. Kuigi ülejäänud võimalike kohtade(Chang Mai, Phuket) suhtes ei ole tegelikult negatiivseid emotsioone, siis sellist kiindumust nagu Bangkoki suhtes ei ole mul samuti tekkinud. Vahel on fun ära käia kuskil saartel lõõgastumas, aga pidevalt seal elada ei viitsiks. Lisaks ei ole ma kunagi elus(vähemalt mitte ise raha teenides) asju vaadanud ja hinnanud nende kulukuse järgi. Elan üldiselt selle järgi, et kulusid ei tule kärpida, vaid tuleb rohkem teenida.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 29.03.11 at 07:03

  7. #7
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Elad üksi või koos eestlastega või kolmandat?

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Mmmm Tai ..tahan ka tulla kui kohustused siin Eestis lõppevad kunagi loodetavasti. Pilte ka paned kohalikust elu-olust?
    Mis kasutaja 888s on kui saladus pole?
    GL!

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Välismaal on vist palju ägedam ikka kui Eestis...

    ( Click to show/hide )

  10. #10
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Elad üksi või koos eestlastega või kolmandat?
    Üksinda. Eelmisel katsel elasin eestlastega, aga nüüd kõik hülgasid mind. Käin suvel Eestis ära ja siis sügisel tagasi tulles ilmselt võtame sõbraga(eestlane) townhouse'i.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mmmm Tai ..tahan ka tulla kui kohustused siin Eestis lõppevad kunagi loodetavasti. Pilte ka paned kohalikust elu-olust?
    Mis kasutaja 888s on kui saladus pole?
    GL!
    Pole eriline pildistaja kunagi olnud ja kaamerat pole viitsinud ka sellel põhjusel osta, seega piltide osa jääb üsna kasinaks.
    Kasutaja on Eggsnbacon.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Välismaal on vist palju ägedam ikka kui Eestis...

    ( Click to show/hide )
    Leidlikkus kadus peale esimest sõna kahjuks ära jah.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 29.03.11 at 12:43

  11. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kus like nupp on?

    Palju muidu elamise peale kuus kulub kui inimväärses kohas elada?Ja kas NL50/100 toidab ära seal.No nagu näha siis toidab,aga kas nagu tuleb nibin-nabin või suht easy?Kui tahad võtad terve kuu vabaks ntx ja ei mängi pokkerit?

    Tais ennast kunagi ära parkida on mu listis igatahes.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tere,

    Selline küsimus et kuidas sul seal viisaga lood on ? Kuidas oled saanud seal juba kaks aastat olla? Minu teada üks võimalus on vist riigist iga kolme kuu tagant lahkuda ning naasta, kas teedki nii või on ka mõni muu võimalus ?

    To qbj0hn:

    Ma pole kyll ise veel yheskis teises riigis peale Eesti ja UK elanud aga minugi plaanide hulka kuulub pikem reis aasiasse. Seega olen teinud päris korralikku uurimis tööd Filipiinide kohta ning minu teada Tai-l ja Filipiinidel-l väga suurt vahet ei ole, hindade poole pealt. Vastus su küsimusele et palju umbes kuus pappi vaja läheb et enam vähem mõistlikult ära elada. Pakun et umbes 1500 USD peaks täitsa normaalselt hakkama saama. Normaalne on küll suhteline mõiste aga ütleme nii et kuus paar korralikku pidu, einestamine väljas paar korda nädalas(tean et tänavatoit on väga odav, aga hetkel pean silmas restorani vms.) + kuus paar korda mõned muud tegevused nagu kardisõit vms. Nii et kui teed yhe 3000+ USD kuu siis saab teise kuu vabaks kyll :).

    Minu poolt öeldu põhineb Filipiinide info põhjal, et seda päris tõe pähe ei maksa võtta, eriti veel sellises suurlinnas nagu Bangkok. Aga eks me varsti saa teada kui päeviku omanik lugejatele oma vastuse annab.
    Viimati muudetud Hullapple poolt : 29.03.11 at 19:59

  13. #13
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kus like nupp on?

    Palju muidu elamise peale kuus kulub kui inimväärses kohas elada?Ja kas NL50/100 toidab ära seal.No nagu näha siis toidab,aga kas nagu tuleb nibin-nabin või suht easy?Kui tahad võtad terve kuu vabaks ntx ja ei mängi pokkerit?

    Tais ennast kunagi ära parkida on mu listis igatahes.
    Kuna mu bankroll varieerus 2010 aastal $200-1500 vahel ja reeglina kuu algustel selle madalama otsa suunas, siis vaba kuu luksust nagu eriti ei tekkinud. Minimaalselt kulub $1500 ringis, $2000-2500'ga elab juba mugavalt ära imo. Oleneb inimesest täiesti, Tais on võimalik kuidagi ära elada $500'ga kuus ja on võimalik $5000'ga mitte väga kõvasti pingutades.

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Tere,

    Selline küsimus et kuidas sul seal viisaga lood on ? Kuidas oled saanud seal juba kaks aastat olla? Minu teada üks võimalus on vist riigist iga kolme kuu tagant lahkuda ning naasta, kas teedki nii või on ka mõni muu võimalus ?
    Ma ei ole järjest olnud see 2a veel. Esimesel katsel olin 400+ päeva immigrant ja maksin 20k bahti trahvi riigist lahkudes. 500 bahti päev, 20k maksimum. See on mingi $650-670 vahemikus vist. Muidu legaalselt neid variante väga palju ei ole peale selle riigist iga 3 kuu tagant väljas käimise. Hull'i saatkonnast peaks saama mingi aastase viisa või ennast näiteks kuskile keeltekooli õpilaseks registreerides saab aastase õpilase viisa. Ma ei ole päris kindel kuidas nende puhul need riigist väljas käimise tingimused olid.

  14. #14
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tellimus praekartuli, hapukapsa ja põrsaga sisse antud, paar väikest õlut ka kõrvale ja tänane läheb valutute põdemiste päevade edetabelis üsna kõrgele. Kui peale sellist naudingut veel jaksu üle jääb, siis kirjutan pärast kuu kokkuvõte pokkeri kohta ka ära.

  15. #15
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]


    +rb $1k kopikatega. 27k kätt nl50, 8k nl100, ülejäänd HU enamuses nl30(miinuses).

    Esimesed 9k kätt oli taastumine veebruari lõpu 12-päevasest pidutsemisest, seega üsna tavaline oskamatus mängida. Peale seda törts hiiterit. Siis õppetund, et vabal päeval ei ole vaja 7h'st HU sessi teha, mille hulgas osaliselt regularidega 4-tablemine(HU's olen fish obv). Samuti õppisin, et rake sööb kõik ära kui aggro hiiterfishi vastu läheb liigselt aega. Sealt august tulin uuesti kergelt välja, aga taas kinnitus enda jaoks, et üle 10 päeva järjest ei ole ma võimeline kuidagi mängima. Seega viimased 2 päeva oli graafiku lõpus mingi mõttetu tiltamine. Jooks ei olnud küll parim, aga see ei ole mingi vabandus.
    Kuna kolisin korterisse, siis oli sellega jagelemist + avalik internet ei kannatanud kriitikat, selle taha jäi vähene volüüm. Vabandusi leiab alati. NL100't seetõttu nii vähe, et pidin 10 päevaga 1.5k tegema korteri jaoks ja ei olnud aega riskida, et mingi swong tuleb.

    Aprill:
    *50k kätt lõpuks 1time.
    *Osta omale arvutilaud, tool ja hiir. Touchpadiga diivanil või voodis mängimine ei ole just professionaalsuse musternäidis.
    *Trenni jõuda paar korda nädalas
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 30.03.11 at 19:27

  16. #16
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kui seal 200$-ga uut kuud alustada siis riskantne tunne vms pold?Ses suhtes,et isegi parim mängija võib selle varatsiooni tõttu kaotada või ikka kõrvale ka pandud?

  17. #17
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui seal 200$-ga uut kuud alustada siis riskantne tunne vms pold?Ses suhtes,et isegi parim mängija võib selle varatsiooni tõttu kaotada või ikka kõrvale ka pandud?
    Standard oli $600'ga alustada, sellega nl50 mängida kuni 300'ni, siis nl30 mängida kuni 180'ni ja siis paanikasse sattuda. Eks ma siis laenasin ennast jälle 600 peale, tegin kuu lõpuks "imesid" sellest, siis raiskasin ära + korteriüür kuu alguses ja rinse & repeat. Mu liferoll management ja sellest tulenevalt BRM on eluaeg täiesti jubedad olnud, aga natuke on progressi hõngu tunda.

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Sounds good to me.
    Mõnus pohheemlase elu tundub,kaifff:)

    Sa oled vist päris kursis seal kõige toimuvaga ja kuidas hakkama saada,ses suhtes,et ma kuskil võõras riigis ei julgeks küll nii "gamblida"
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 30.03.11 at 20:03

  19. #19
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Noor ja loll pigem :D.

  20. #20
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Standard oli $600'ga alustada, sellega nl50 mängida kuni 300'ni, siis nl30 mängida kuni 180'ni ja siis paanikasse sattuda. Eks ma siis laenasin ennast jälle 600 peale, tegin kuu lõpuks "imesid" sellest, siis raiskasin ära + korteriüür kuu alguses ja rinse & repeat. Mu liferoll management ja sellest tulenevalt BRM on eluaeg täiesti jubedad olnud, aga natuke on progressi hõngu tunda.
    Skilliga mees, kellel gamblerit ka sees. :)

Lehekülg 1, kokku 19 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES